Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.5.2013, 18:56   #1
La.Prestige
Starosedelac
 
Član od: 24.8.2008.
Lokacija: Vienna
Poruke: 1.865
Zahvalnice: 634
Zahvaljeno 461 puta na 290 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko AIM-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko MSN-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Yahooa korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Skypea korisniku La.Prestige
Cool Koji Sony telefon uzeti?

Ogranicen sam samo na Sony modele, pa koji bi ste mi preporucili? Znaci neka srednja cena 150-180-200e MAX, vazno mi je samo da ima ekran preko 3,5 inca, ostalo je nebitno.

Hvala unapred.
La.Prestige je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.5.2013, 21:28   #2
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Koji Sony telefon uzeti?

Verovatno najkompletniji Sonijev telefon te cene je Xperia Sola. Dual Core, 3.7", ok kamera, proširiva memorija...
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.5.2013, 1:34   #3
La.Prestige
Starosedelac
 
Član od: 24.8.2008.
Lokacija: Vienna
Poruke: 1.865
Zahvalnice: 634
Zahvaljeno 461 puta na 290 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko AIM-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko MSN-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Yahooa korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Skypea korisniku La.Prestige
Određen forumom Re: Koji Sony telefon uzeti?

Hvala na predlogu.

Jos nesto vazno sam zaboravio napomenuti, telefone dobijam po dosta jeftinijim cenama (zato i biram Sony jer imam deal), pa mogu tu Xperia Solu uzeti za 120e max. Slobodno mogu ici neki skuplji predlozi.

Sad gledam Sony Xperia J, to je koliko vidim slabo jer ima sing core cpu. Kakav je Xperia P?
La.Prestige je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.5.2013, 15:11   #4
Glosling
Član
 
Član od: 30.9.2011.
Poruke: 76
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Koji Sony telefon uzeti?

naravno da je bolji xperia p - osim po pitanju baterije, al kažeš ništa ti nije bitno osim veličine ekrana... ako možeš da dobiješ xperia s za 200 € pun pogodak.
Glosling je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.5.2013, 18:11   #5
La.Prestige
Starosedelac
 
Član od: 24.8.2008.
Lokacija: Vienna
Poruke: 1.865
Zahvalnice: 634
Zahvaljeno 461 puta na 290 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko AIM-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko MSN-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Yahooa korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Skypea korisniku La.Prestige
Određen forumom Re: Koji Sony telefon uzeti?

Uhh, lepa je Xperia S. Nju mogu dobiti za 190e novu neotpakovanu, a Xperiu P za 160e. Mislis da vredi doplatiti 30e za S?
La.Prestige je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.5.2013, 18:20   #6
mare037
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.448 puta na 2.073 poruka
Određen forumom Re: Koji Sony telefon uzeti?

Ja da sam na tvom mestu, bez razmišljanja bih doplatio za S model. Za tu cenu koju ti daješ, je neverovatna kupovina, tako da se ne bi mnogo dvoumio.
mare037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.5.2013, 18:23   #7
Prief Lirator
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 4.690
Zahvalnice: 445
Zahvaljeno 1.135 puta na 897 poruka
Određen forumom Koji Sony telefon uzeti?

Itekako vrijedi, ostale EKSPIRIJE (ili po naški, IKSPERIJE) iz te serije nisu ni blizu modelu S.
Prief Lirator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.5.2013, 23:06   #8
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Koji Sony telefon uzeti?

Citat:
mare037 kaže: Pregled poruke
Ja da sam na tvom mestu, bez razmišljanja bih doplatio za S model. Za tu cenu koju ti daješ, je neverovatna kupovina, tako da se ne bi mnogo dvoumio.
+1

5char
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.5.2013, 23:57   #9
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: Koji Sony telefon uzeti?

Citat:
Prief Lirator kaže: Pregled poruke
Itekako vrijedi, ostale EKSPIRIJE (ili po naški, IKSPERIJE) iz te serije nisu ni blizu modelu S.
Slabo dolazim na ovaj forum i vidim sa razlogom.

Xperia S je odlicna kupovina za 190e (nov, neotpakovan telefon) jer ima kameru u rangu sa SGS II, bolji audio kvalitet preko iole boljih slusalica (licno testirah iste flac fajlove na oba telefona) a ekran je sto se tice rezolucije vrhcina, prikaz uz braviu je odlican i veoma ziv a u isto vreme prirodniji, svetliji i ima zive a precizne boje za razliku od super amoleda na S2 ali isto tako crna i uglovi gledanja su primetno losiji nego na samoledu, to posebno vazi kada 2/3 ili ceo displej prikazuju crnu, tada ima probijanja i gubljenja kontrasta pa su i uglovi gledanja bas losiji u odnosu na super amoled. Sve ovo sam uporedio a gorivim obe tehnologije ekrana i nijedan od njih nije savrsen.

Ali da treba da biram izmedju SGS II i Xperie S birao bih Sony bez razmisljanja jer pri normalnim uglovima gledanja i uz braviu prikaz deluje odlicno i mnogo ostrije jer XS ima 720p na samo 4,3'' a SGS II 480x800.
Zvuk je kao sto rekoh bolji na Sony-u tj audio cip a to sto je meni Sony XS mnogo lepsi od SGS II e to je vec subjektivno. Takodje XS ima brzi cpu a SGS II brzi gpu, pre svega zbog mnogo nize rezolucije displeja.

Sad dolazimo do Sony Xperia P koji imam. Takodje je za 160e odlicna kupovina.
U odnosu na XS ima manji displej koji je manje ostar ali je i pored toga 4'' displej sa najboljom rezolucijom medj' androidima (IP5 se logicno ne racuna). Ekran je toliko ostar (4'' a 540x960p, 275ppi) da je prosto nemoguce primetiti pikselizaciju na normalnom udaljenosti od ociju a ni na 7,8cm.

Logicno XP ima sporiji cpu i gpu od XS ali je i dalje dovoljno brz za sve mada je za HD igre bolji XS. Oba imaju 1Gb rama, Sony XS uskoro dobija JB, XP radi na JB verziji vec mesec dana.

XP ima kuciste od aluminijuma koje je verovatno jedno od najboljih kucista na Androidima. Da li je dizajn do jaja - to je subjektivno ali meni su oba telefona, XS i XP primeri originalnog mocnog dizajna ali je XP od alu pa mi je bolji.

Ali XP ima jednu prednost - displej je mnogo svetliji i stedljiviji od onog na XS i ima bolje uglove gledanja od onog na XS, sve zahvaljujuci WhiteMagic tehnologiji (za sada jedino sony telefon sa tom tehnologijom).

Uostalom, i sam sam se uverio u to a tu je i gsm arena test.

Ekran je cak i na 60% osvetljenosti bolje osvetljen od vecine super amoleda na 10/10 osvetljenju, takodje je bolje osvetljen od displeja na XS i kao sto rekoh ima primetno bolje uglove gledanja. Ostalo je isto, mislim na braviu i realnost boja i atraktivnost prikaza.

Ali ovaj displej na XP ne treba odvrtati na preko 70% jer stvarno przi oci (sve preko je za vidljivost na najjacem suncu) a i preko 80% dolazi do posterizacije boja pa zuta vuce malo na zelenkastu. Inace Sony displeji imaju ''toplije boje'' za razliku od super amoleda koji su ''hladni'' pa su zato sony displeji ''realniji'' u prikazu boja sto je posebno dobro pri pregledu fotografija i videa mada je sve stvar navike i ko sta ocekuje.

Na XS je bela odlicna u odnosu na samoled gde je zelenkasto-siva a XP ima verovatno najbolju belu ikada ili bar u rangu sa IP5 retinom i belom na htc One super lcd3 (bela je kao na IPS displejima) WhiteMagic tehnologija ima cetvrti beli subpixel i tako stedi pri prikazu bele koja stvarno izgleda fantasticno kao i sve kombinacije boja sa belom (npr pri surfu, delovi menija, aplikacija itd) pa cak je i crna sasvim ok do 70% osvetljenja.

Autonomija je malo bolja na XS ali sve to prakticno moze da se eliminise ako se smanji osvetljenje XP ekrana na do 65% kada ovaj ekran ''sija'' kao XS displej na bar 90%.

Audio kvalitet je prema gsm areni malo bolji na XP ali ja tu razliku nisam cuo, znaci potpisujem da je slusanje kvalitetnijih formata preko walkman plejera sa boljim slusalicama uzivanje na oba telefona.

U svakom slucaju XS je bolji telefon od XP, mocniji pre svega zbog procesora i gpu, 32 vs 16Gb, 720p 4,3'', malo bolje kamere (odlicna na oba telefona i razlika je mala) ali i Xperia P ima svoje prednosti.

Kao sto rekoh, 190e za XS i 160e za nov XP su smesne cene, sam proceni sta ti odgovara, ja bih kupio XS zbog veceg 720p ekrana ali bi bilo idealno da ima karakteristike ovog sa XP.. nista savrseno ne postoji ali oba telefona kidaju i prilicno su neopravdano zapostavljeni kod nas jer su u srbiji samsung i htc zakon u android konkurenciji, ajd Samsung je stvarno dobar ali Xperia S pere Sensation/Xperia P Desire X, znaci primetno su bolji od htc-a iste klase!

Poslednja ispravka: HSVstoned (23.5.2013 u 0:29)
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku HSVstoned na korisnoj poruci:
La.Prestige (23.5.2013), Prief Lirator (23.5.2013), Stefan programer (23.11.2013), wladymir (23.5.2013)
Stara 23.5.2013, 1:16   #10
wladymir
Član
 
Član od: 27.10.2011.
Poruke: 48
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 32 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: Koji Sony telefon uzeti?

Samo da se zahvalim na obimnoj kritici za ova dva modela Pretrazujuci silne review-ove na internetu, i meni je spao izbor na xperia modele, konkretno bih uzeo SL, koji je u osnovi xperia S sa jacim taktom procesora. Svestan sam da baterija nije jaca strana sony telefona, ali su mi pozitivne stvari (fizicko dugme za kameru, kvalitetna i po meni elegantna izrada, kvalitetan zvuk) prevagnule da se odlucim za jedan od njih. Pohvale za zvuk su mi izuzetno bitne, jer bi mi jedna od osnovnih funkcija telefona, pored jelte telefoniranja, bilo slusanje muzike u bucnom GSP-u
wladymir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2013, 1:39   #11
Prief Lirator
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 4.690
Zahvalnice: 445
Zahvaljeno 1.135 puta na 897 poruka
Određen forumom Re: Koji Sony telefon uzeti?

Ne znam zašto se ne slažeš sa boldovanim dijelom mog posta (iz te serije nisu ni blizu modelu S.), kada si i ti rekao isto:
Citat:
HSVstoned kaže: Pregled poruke
U svakom slucaju XS je bolji telefon od XP, mocniji pre svega zbog procesora i gpu, 32 vs 16Gb, 720p 4,3'', malo bolje kamere (odlicna na oba telefona i razlika je mala) ali i Xperia P ima svoje prednosti.
Dobro, naveo si i neke prednosti Xperia P modela, ali ove karakteristike koje si sam citirao čine da je Xperia S ipak dosta moćniji telefon od Xperia P. Ali i Xperia P ima neke zanimljive prednosti, tačno. E sada da ti se zahvalim da ovako detaljnom objašnjenju koje si napisao, a možda ću i ja nekada kupiti Xperia P ili Xperia S, jer kao i @wladymir volim kvalitetan zvuk.

A pogotovo se slažem za kvalitet Sony-a nad Samsung-om i HTC-om, a što se tiče cijena, nisam dobro upućen u tu priču pa ne znam šta je isplativije sveukupno.
Prief Lirator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2013, 1:40   #12
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: Koji Sony telefon uzeti?

Pa pogledaj npr Galaxy Nexus, on je izuzetno trazen model zbog velikog hd ekrana i softvera (cistog androida) a ima bateriju od 1750 mAh a displej je 4,65'' pa mozes da zamislis kako nestaje baterija

Xperia S i SL imaju 4,3'' i 1750 mAh, to je sasvim dovoljno za ujutru do uvece (12h gazenja od upotrebe). Naravno 3G surf je kod nas smrt po bateriju zbog lose 3G mreze.
Ali za surf je ionako pozeljno smanjiti malo osvetljenje pa i tako moze da se stedi baterija ili da preko widgeta/notification toggle aplikacije palis 3G i data protok a inace da drzim primetno stedljiviji ''gsm only'' profil.

A sto se tice dizajna, ekrana, kvaliteta zvuka i kamere.. sve sam napisao a tu su i silni testovi po netu.

Po mom misljenju Samsung i Sony trenutno imaju najbolje Android telefone kada se pogledaju sve klase i ocekujem da ce od 2014 godine vladati na trzistu, Sony ce zameniti htc koji propada polako sto je jasno na osnovu desavanja u poslednje vreme (nazalost).
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2013, 1:46   #13
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: Koji Sony telefon uzeti?

Citat:
Prief Lirator kaže: Pregled poruke
Ne znam zašto se ne slažeš sa boldovanim dijelom mog posta (iz te serije nisu ni blizu modelu S.), kada si i ti rekao istoobro, naveo si i neke prednosti Xperia P modela, ali ove karakteristike koje si sam citirao čine da je Xperia S ipak dosta moćniji telefon od Xperia P. Ali i Xperia P ima neke zanimljive prednosti, tačno. E sada da ti se zahvalim da ovako detaljnom objašnjenju koje si napisao, a možda ću i ja nekada kupiti Xperia P ili Xperia S, jer kao i @wladymir volim kvalitetan zvuk.

A pogotovo se slažem za kvalitet Sony-a nad Samsung-om i HTC-om, a što se tiče cijena, nisam dobro upućen u tu priču pa ne znam šta je isplativije sveukupno.
Xperia serija ima mnogo telefona Ion se pojavio pre XS i bolji je malo, pa onda dolaze Acro S, Acro HD pa onda Xperia T, V.. sa mocnijim cipsetom.

Ali kao sto rekoh Sony telefoni su jako dobri, posebno za nekoga ko nije navucen na super amoled. Ja sam bio ovisnik pre svega zbog super amoled crne ali sam na XP dobio jos ostriji prikaz, bolju belu i osvetljenje a izgubio ''duboku'' crnu i malo na uglovima gledanja. Savrseno ne postoji..

I jos nesto, Sony Android UI je mnogo ''laksi'' od sense-a i TW-a a samim tim i blizi vanila androidu a i meni bar izgleda lepse.

Sto se mene tice kupujem samo Samsung i Sony Android telefone ako situacija ostane ovakva. Imaju jedne od najboljih ekrana (iako razlicitih tehnologija), najbolje kamere i kamkordere (Android OS, zahvaljujuci pre svega softveru) kao i zvuk (mada je tu i htc dobar, skuplji telefoni). Za moje potrebe su najkompletniji mada Sony ima mnogo mocniji dizajn telefona i kvalitetnija kucista.

Citat:
jer kao i @wladymir volim kvalitetan zvuk.
I fabricke sony slusalice su skroz ok za jedne fabricke (malo su jaci basovi ali su i pored toga bar za klasu bolje od vecine fabrickih slusalica) ali je uvek bolje kupiti neke bolje-kvalitetnije.

Poslednja ispravka: HSVstoned (23.5.2013 u 2:06)
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2013, 2:00   #14
Prief Lirator
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 4.690
Zahvalnice: 445
Zahvaljeno 1.135 puta na 897 poruka
Određen forumom Koji Sony telefon uzeti?

Da, nisam računao Ion, Acro S, V... mislio sam da su dosta skuplje, ne pratim cijene.

Jedna sitnica, nije kamkoder - nego kamkorder (CAMera+reCORD).

P.S. Imam Sennheiser CX-150, mislim da su one dovoljne za ove modele?
Prief Lirator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2013, 2:12   #15
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: Koji Sony telefon uzeti?

Citat:
Jedna sitnica, nije kamkoder - nego kamkorder (CAMera+reCORD)
Naravno i logicno, omasim cesto u poslednje vreme.

Ok su senn cx150, koristim ih uz XP i zvuk je stvarno odlican i totalno uporediv sa (Wave I)wolfson+cx150 kombinacijom koju sam ranije koristio. Ali wolfson na badi nema voodoo sound fix i ne sumnjam da na androidu zvuk preko ovog cipa zvuci bolje.

Rekoh vec, isti audio fajlovi sa cx150 bolje zvuce na Sony XP/XS itd nego na SGS II.
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku HSVstoned na korisnoj poruci:
Prief Lirator (23.5.2013)
Stara 23.5.2013, 2:18   #16
Prief Lirator
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 4.690
Zahvalnice: 445
Zahvaljeno 1.135 puta na 897 poruka
Određen forumom Re: Koji Sony telefon uzeti?

Ok, nisam znao da je tippfehler.

Evo baš sam te sad htio pitati kakav je zvuk na Xperia P u odnosu na Wave 1 (jer znam da ga imaš/si ga imao, napisao si u mojoj temi), ali odgovorio si. Onda možda i ja nabavim Xperia P/S, sviđaju mi se sve njihove karakteristike i specifičnosti. Hvala.
Prief Lirator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2013, 2:41   #17
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: Koji Sony telefon uzeti?

Iskreno, uopste nisam pratio Sony Ericsson Android telefone do trenutka kada se Sony odvojio. SE Androidi su bili prilicno slabi u odnosu na Samsung i htc, Arc S (single core 512Mb rama itd) je trebao da parira mnogo jacim telefonima. Jesu i tada imali dobre kamere i zvuk ali su prilicno zaostajali. Ok su bili jedino oni SE iz nizih klasa (za tu cenu).

Ali od Xperia Ion, P, S itd Sony se vraca. Nisu bez problema naravno (ICS im je bio bagovit na mnogim modelima, posebno na jeftinijim) ali evo, u poslednje vreme im telefoni rade odlicno a hardverski su vrh u svakom smislu. XPeria Z je stvarno odlican fon iako moze Sony jos bolje od toga a izgleda se sprema i1 (cybershot + walkman 5'' IP57 Android).

Evo kako izgleda neki koncept ali ne mora da znaci da nece biti ovakva zver

HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2013, 13:31   #18
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: Koji Sony telefon uzeti?

La Prestige, ocisti inbox.
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2013, 15:21   #19
La.Prestige
Starosedelac
 
Član od: 24.8.2008.
Lokacija: Vienna
Poruke: 1.865
Zahvalnice: 634
Zahvaljeno 461 puta na 290 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko AIM-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko MSN-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Yahooa korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Skypea korisniku La.Prestige
Određen forumom Re: Koji Sony telefon uzeti?

Uzimam onda Xperia S. Hvala svima na pomoci.

@HSV,

Ne mogu da stignem sve poobrisati, svi bi jeftino sony telefone.

Poslednja ispravka: La.Prestige (23.5.2013 u 16:46)
La.Prestige je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2013, 18:42   #20
wladymir
Član
 
Član od: 27.10.2011.
Poruke: 48
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 32 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: Koji Sony telefon uzeti?

Citat:
La.Prestige kaže: Pregled poruke
Uzimam onda Xperia S. Hvala svima na pomoci.
Javi utiske kad uzmes Ja se nazalost moram jos malo strpiti, da se ojaca finansijski
wladymir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Biramo poklon- telefon koji podrzava Fruit Ninja Schnak3 Aparati i oprema 28 17.2.2012 13:30
Koji HDD uzeti.. milosh_su ŠDK - Nosači podataka 1 19.1.2012 20:09
Koji telefon mi preporucujete? alonzo Aparati i oprema 39 7.7.2011 23:52
Wireless na bilo koji telefon ... stepanov Aparati i oprema 12 18.4.2010 3:32
Koji telefon da kupim za 200e? alien Aparati i oprema 28 16.3.2007 0:27


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:18.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com