Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.1.2009, 23:34   #21
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Najiščekivanije igre 2009.

Dodajte broadband kill u ime threada.


* * *


Da dodam i Call of Duty 6: Modern Warfare 2.

Spoiler za CoD6:




Pic maybe related.

Also, primetio sam da u celom threadu ima SAMO JEDNA slika KILLZONE-a 2.

Spoiler za KZ2:






Vrlo je verovatno i da ce Ratchet and Clank Future 2: "ubaciti ime" biti pusten u prodaju krajem 2009.


Mozda, ako Bog da, i Polyphony Digital izbaci svog juggernata.
Spoiler za GT5:




Final Fantasy XIII se moze ocekivati za katolicki Bozic 2009. u Japanu. EU/SAD ce ga dobiti kasnije.
Danas je izasao i novi trailer, koji mozete naci ovde.

Spoiler za FF XIII:



Poslednja ispravka: donator99 (29.1.2009 u 0:57)
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2009, 23:12   #22
Hich
Član
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 168
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 33 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Najiščekivanije igre 2009.

Bilo bi dobro kada bi izašao GT5 ove godine, a koliko se sećam i bilo je najava za ovu godinu.

Izlazi GH Metallica ovog proleca. YEAH!!!

Poslednja ispravka: Hich (5.2.2009 u 0:39)
Hich je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2009, 17:07   #23
renegade_of_funk
Član
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: 8bitrenegade.com
Poruke: 475
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 43 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Najiščekivanije igre 2009.

MadWorld , cant wait :P http://wii.ign.com/dor/objects/14253...awesome_1.html
renegade_of_funk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2009, 22:56   #24
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Najiščekivanije igre 2009.

Alpha Protocol, akcioni RPG razvijen od strane Obsidiana:




Citat:
Alpha Protocol is an upcoming third-person action role-playing game, developed by Obsidian Entertainment and published by SEGA. The game revolves around the adventures of rookie CIA field agent Michael Thorton.
Citat:
After a mission goes awry, Michael Thorton is cut off from all of his contacts and betrayed by his superiors and is being hunted by the United States government. In response, Michael uses the eponymous "Alpha Protocol", though it is normally reserved for more senior agents, and begins to operate undercover, to uncover the conspiracy.
Igra se ocekuje sredinom ove godine.




The Witcher: Rise of the White Wolf:



Zasniva se na istoj prici kao i PC verzija, ali je interfejs promenjen kako bi bio uskladjen sa konzolnim kontrolerima, dok se kao engine koristi DaVinci Engine, razvijen posebno za ovaj port.

Citat:
According to CD Projekt RED senior designer Jakub Styliński, the game will feature a new interface, redesigned boss battles, new music, "a smattering of new models," and a redesigned character development system -- in addition to an entirely new action-oriented combat system with enhanced AI, additional motion-capture animations and the ability to directly control Geralt's defensive maneuvers.
CD Projekt has also confirmed that Rise of the White Wolf will feature downloadable content.
Igra se ocekuje na jesen ove godine.
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2009, 1:15   #25
renegade_of_funk
Član
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: 8bitrenegade.com
Poruke: 475
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 43 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Najiščekivanije igre 2009.

jesu sve ovo igre koje ti "zeljno iscekujes" ili samo postavljas sve sto treba da izadje :P
renegade_of_funk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2009, 1:37   #26
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Najiščekivanije igre 2009.

Ovo su igre koje ja, uglavnom, planiram da odigram.
Lista zeljno ocekivanih naslova 2009. se za mene svodi na 2 igre, od kojih sam jednu vec nabavio i ciju sam singleplayer kampanju vec zavrsio.
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2009, 15:48   #27
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Najiščekivanije igre 2009.

Kad vec niko nece Halo igre da postavi...

Halo Wars
Spoiler za screenshotovi:






Citat:
Halo Wars is an upcoming real-time strategy video game set in the Halo universe, developed by Ensemble Studios for the Xbox 360 game console. It is the last project to be developed by Ensemble Studios.
Citat:

Halo Wars is a real-time strategy game built specifically for the Xbox 360 console. Players manage resources and create and maintain buildings and armies to complete objectives. There are two playable factions, the human UNSC and alien Covenant, with their own units, strengths, and special abilities. Players establish their armies by building and expanding bases. There are only a few base locations on each scenario or map, making base fortification and defense a key priority. Destruction of a player's last base results in defeat if a new base is not quickly reestablished. Bases are where units are trained, upgrades are researched, and resources are gathered.
Citat:
Combat in Halo Wars is balanced by a "rock-paper-scissors" mechanic common in many real-time strategy titles. Ground vehicles are powerful against infantry, infantry is stronger against aircraft, and aircraft are exceptional at destroying vehicles. Each unit has a special ability accessed by using the Y button; for example, human Marines throw grenades while vehicles called Warthogs run over enemies. Each faction can also bring in special hero units, which impact what abilities and units players can access.

Halo 3: ODST



Citat:
Halo 3: ODST (formerly named Halo 3: Recon) is a standalone expansion for Halo 3, based in the fictional Halo universe. In the game, players will take on the role of a UNSC Orbital Drop Shock Trooper (ODST) during the events leading up to Halo 3.
Citat:

Although the gameplay of Halo 3: ODST bears a strong resemblance to previous Halo games, the player does not assume the role of the Master Chief as in the Halo trilogy. Instead, the player controls a lone soldier in the city of New Mombasa, Kenya. Since the soldier, known as an ODST or Orbital Drop Shock Trooper, does not possess Master Chief's advanced armor, reflexes and strength, he is more vulnerable to weapons fire; players are forced to act more cautiously. While the game is not focused on stealth gameplay, some elements of stealth will be incorporated. It will also include an open world environment.
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2009, 16:40   #28
Hich
Član
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 168
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 33 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Najiščekivanije igre 2009.

@donator99
Nije ovo tema "Igre koje izlaze 2009." nego "Najiščekivanije igre 2009.". Ne moraš postavljati sve igrice koje će izaći ove godine, nego samo one koje ti lično najviše iščekuješ.
Hich je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2009, 16:53   #29
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Najiščekivanije igre 2009.

Ne, ime threada je "Najiščekivanije igre 2009.", a ne "Vaše najiščekivanije igre 2009."
Kao što sam već rekao, moja lista se svodi na 2 igre.
Halo Wars i Halo 3: ODST su igre koje mnogi ljudi željno očekuju. Da li će kvalitetom opravdati ova iščekivanja je potpuno nebitno. Svaki Halo naslov je uvek bio praćen ogromnom količinom hypea, a isti slučaj je i sa ova 2 naslova.
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2009, 19:14   #30
Hich
Član
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 168
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 33 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Najiščekivanije igre 2009.

Citat:
donator99 kaže: Pregled poruke
Ne, ime threada je "Najiščekivanije igre 2009.", a ne "Vaše najiščekivanije igre 2009."
Kao što sam već rekao, moja lista se svodi na 2 igre.
Halo Wars i Halo 3: ODST su igre koje mnogi ljudi željno očekuju. Da li će kvalitetom opravdati ova iščekivanja je potpuno nebitno. Svaki Halo naslov je uvek bio praćen ogromnom količinom hypea, a isti slučaj je i sa ova 2 naslova.
Ali ne moraju se navoditi sve igre koje izlaze 2009., mislim to moze lako da se proveri, ovde treba napisati koje su najiscekivanije ...
Npr. ne verujem da je Alpha Protocol jedna od najiscekivanijih igara, kada pored nje izlaze naslovi koji zasluzuju mnogo vecu paznju.
Da skratimo, nije poenta da se radi copy/paste sa sajtova tipa gamespot.com, posto svako moze da poseti taj ili neki slican sajt i da vidi sta ce izaci 2009. nego da se napravi lista najiscekivanijih igara... A za svaku igru postoji, kako ti kazes, hype, stvaran ili vestacki stvoren.
Hich je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2009, 19:35   #31
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Najiščekivanije igre 2009.

Alpha Protocol radi Obisidan, tvorci KotOR-a 2 i Neverwinter Nightsa 2.
Zbog njihove reputacije, normalno je ocekivati da ce Alpha Procotol biti jedan od najboljih RPG-ova ove godine.

Sto se tice liste, ok, slazem se sa tobom, ja necu vise nista postovati, osim eventualno ako ne bude nekih vecih iznenadjenja na GDC-u/E3 sajmu, posto je uglavnom sve vredno paznje vec postovano.
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2009, 20:24   #32
Show_Man
Novi član
 
Član od: 11.1.2008.
Lokacija: Sabac
Poruke: 25
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Najiščekivanije igre 2009.

Citat:
donator99 kaže: Pregled poruke
Halo Wars i Halo 3: ODST su igre koje mnogi ljudi željno očekuju. Da li će kvalitetom opravdati ova iščekivanja je potpuno nebitno. Svaki Halo naslov je uvek bio praćen ogromnom količinom hypea, a isti slučaj je i sa ova 2 naslova.
Kako si ti postao bot.
Koji bre hype oko Halo Wars bre sta pricas bre covece,pa igra izlazi kad i KZ2 i nema ni najmanje hypa oko nje a koliko vidim opsti utisak demo-a je da je igra odlicna koliko god to strategija na konzolama moze biti.Koliko tema ima Halo Wars na forumima a koliko KZ2,koliko si video gifova iz Halo-a a koliko iz Halo Wars.Daj bre nema smisla vise ovo sto ti pricas,to je na nivou 15-ogodisnjaka koji mora i sebe i druge da konstantno ubedjuje da je sve sto izlazi za njegovu konzolu superiorno u odnosu na druge da ne pricam koje.Daj malo budi realan.

Ovde recimo stalno kruzi prica o tome kako je Ressistance ima nevidjeno dobar multiplayer a i ima ga ali on sigurno nije bolji od Halo 3 a da ne pricam o GeoW2-ci.

A i sad reci da nisam u pravu.

A jedna od najiscekivanijih igara.
NINJA BLADE
[/
Show_Man je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2009, 21:01   #33
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Najiščekivanije igre 2009.

Da su stvari tako kako ih ti opisujes Nintendo vise ne bi postojao.
Pogledaj koliko ima tema na raznim forumima o Wii-u i njegovim igrama, a koliko se ustvari prodaje.

To sto na evropskim forumima nema nista o Halo Warsu nije uopste cudno. Halo se UVEK najbolje prodavao u SAD-u, prvenstveno zahvaljujuci marketinskoj kampanji.
Uostalom, neces mi verovati, ali vecina igraca Haloa su tinejdzeri koji uopste ni ne postuju na forumima, a sama cinjenica da igra ima Halo etiketu je dovoljno da igra bude kupljena.
Njih ne zanimaju gifovi, ne zanima ih da li se igra renderuje u 720p rezoluciji, da li je 30 ili 60 FPS-a, da li podrzava iole normalan broj igraca u multiplayeru, duzina kampanje i gomila drugih faktora koje vecina ljudi razmatra pre kupovine odredjene igre. Halo etiketa i "Belive" marketinska kampanja je sve sto je potrebno za kupovinu.

Danas sam bas gledao thread na jednom forumu u kojem postuju ljudi koji rade u Gamespotu i slicnim prodavnicama (u SAD-u) i, pogodi sta, Halo Wars ima vise preordera od Killzonea 2.

Ovde "kruze" price o odlicnom multiplayeru Resistancea 2 zato sto igra ima najbolji netcode ikada vidjen na konzolama. 60 igraca na world wide serverima (znaci, bez region locka, svi igraju na istim serverima) bez ikakvog laga je nesto sto se ne vidja svaki dan u igrama.

I ne kapiram zasto sam ja bot? Zato sto sam postovao Halo 3: ODST i Halo Wars u listu najiscekivanijih igara 2009 i onda odgovorio Hitchu da ce se te igre prodati, bez obzira na kvalitet? x.X
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2009, 4:10   #34
Show_Man
Novi član
 
Član od: 11.1.2008.
Lokacija: Sabac
Poruke: 25
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Najiščekivanije igre 2009.

Citat:
donator99 kaže: Pregled poruke
I ne kapiram zasto sam ja bot? Zato sto sam postovao Halo 3: ODST i Halo Wars u listu najiscekivanijih igara 2009 i onda odgovorio Hitchu da ce se te igre prodati, bez obzira na kvalitet? x.X
Mozda ove predhodne,ali Halo Wars ima daleko daleko manju mark. kampanju od prethodnika.Ali nebitno nego poenta je da ti kazes da se one prodaju bez obzira na kvalitet,a sta fali kvalitetu.Mislim od prvog Halo-a pa do Halo 3 svaki je predstavljao sam vrh konzolaskog multiplayer-a koji uz odlicnu kampanju i solidnu pricicu i donosi pare a i dosta zabave.
Show_Man je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2009, 20:51   #35
Sol-Badguy
Veteran
 
Član od: 10.11.2006.
Poruke: 939
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 127 puta na 74 poruka
Određen forumom Re: Najiščekivanije igre 2009.

Back on topic: Resident Evil 5 :}
Jedva čekam, uplatiću live zbog co-opa

I, da, iščekujem Halo Wars, kao Ensembleov last bang, ODST manje više ali ću svakako odigrati. Šta znam, ostalo ste već pomenuli, ali ja ove godine iščekujem i MGS4, LBP, Uncharted, Ratchet and Clank i još dosta igara sa PS3 koje nisam odigrao, ali ću ih odigrati kada uzmem PS3 kasnije ove godine.... also can't wait ^^
Sol-Badguy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2009, 21:51   #36
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Najiščekivanije igre 2009.

Ja isto, samo ako uspem da nabavim PS3 ove godine
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2009, 22:23   #37
worm4
Veteran
 
Član od: 11.2.2007.
Lokacija: Kovačica
Poruke: 566
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 37 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: Najiščekivanije igre 2009.

Ja iščekujem Aliens Colonial Marines, ArmA 2, Resident Evil 5, The Witcher: Rise of the White Wolf... sve za X360.
Ne znam kad izlaze Mafia 2 i Operation Flashpoint 2.
worm4 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2009, 23:01   #38
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Najiščekivanije igre 2009.

Citat:
Show_Man kaže: Pregled poruke
Mozda ove predhodne,ali Halo Wars ima daleko daleko manju mark. kampanju od prethodnika.Ali nebitno nego poenta je da ti kazes da se one prodaju bez obzira na kvalitet,a sta fali kvalitetu.Mislim od prvog Halo-a pa do Halo 3 svaki je predstavljao sam vrh konzolaskog multiplayer-a koji uz odlicnu kampanju i solidnu pricicu i donosi pare a i dosta zabave.
Pa dal je on negde rekao da fali nesto kvalitetu?

Sto napadate coveka
Ali ajde , da ne idemo suvise u off-topic

Ja sam vec rekao sta najvise iscekujem , Killzone 2 i Mafia 2 ... Ali jedna igra ce ih sve potopiti , i zove se Empire:Total War (jeste da ne izlazi za konzole , ali sam je morao spomenuti )...
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Leonida na korisnoj poruci:
shrafko (18.2.2009)
Stara 4.3.2009, 4:01   #39
renegade_of_funk
Član
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: 8bitrenegade.com
Poruke: 475
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 43 puta na 38 poruka
Cool Exciteeeeeeeee!

Upravo najavljena igra i vec je moja najnaj za ovu godinu , sto se mene tice ne mora vise nista da izadje ove godine.



renegade_of_funk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2009, 20:40   #40
Cyb0rg
Član
 
Član od: 8.12.2008.
Poruke: 265
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 81 puta na 44 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Cyb0rg
Određen forumom Re: Najiščekivanije igre 2009.

hogs of war 2 za ps3
http://www.youtube.com/watch?v=mhj1Ekqz2S4
ovo je prvi deo
Cyb0rg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
2009


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Šta ima novo Shlaymara Avanturističke igre 1431 5.4.2024 19:07
Ultimate Fight igara - prva sezona Patton O igrama uopšte 102 9.5.2009 0:08
Take2-ov lineup za 2009. donator99 O igrama uopšte 1 18.12.2008 13:40
LEGO igre Meho Krljic Konzole 3 7.10.2008 11:46
Najbolje igre 2006. godine Nenad Vasovic Tekstovi u SK 73 1.7.2007 16:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:15.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com