Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.2.2019, 9:37   #261
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.056 puta na 1.270 poruka
Određen forumom Anthem

Teško da Bioware moze da napravi novi KOTOR čak i da im daju da rade na njemu. Prosto tamo više niko od starog tima nije ostao, u zadnjih godinu dana otišli su svi preostali vetarni, Laidlaw, Olhen itd, ostao je jedino onaj nesrećni Walters koji je MIA od marta 2017 (Andromeda). Tako da ako ovaj Anthem propadne...uglavnom stari Bioware je prestao da postoji
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2019, 17:28   #262
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.829 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Anthem

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
Mene jako interesuje novi Dragon Age... Uz to, Casey Hudson je tu... Za njegovo vreme je napravljeno par dobrih igara.
Posle Inquisitiona....ne nadam se previse.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2019, 22:45   #263
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.416
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: Anthem

Posle Andromede, nadam se malo vise.

Da me ne svatite pogresno, grinidivi "open world" elementi su manje smorni u Andromedi, pa se nadam da ce DA4 biti boljitak u tom smislu.

Mada kako stvari stoje, mozda DA4 bude i poslednji Bioware RPG.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2019, 23:25   #264
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.829 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Anthem

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Posle Andromede, nadam se malo vise.

Da me ne svatite pogresno, grinidivi "open world" elementi su manje smorni u Andromedi, pa se nadam da ce DA4 biti boljitak u tom smislu.

Mada kako stvari stoje, mozda DA4 bude i poslednji Bioware RPG.
Ja se u potpunosti slazem. Andromeda je dva koplja ispred DAI, po meni (sto naravno ne znaci da je dobra ME igra). Meni je licno bilo krivo sto je DAI bio neuporedivo bolje prihvacen od MEA. Ali internet i njihovo vristanje "animacije animacije" ......


Sve to na stranu, mislim da nema smisla ocekivati starije Bioware igre u ovakvom naslovu, to je valjda svima jasno
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
player1 (6.2.2019)
Stara 10.2.2019, 9:50   #265
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.056 puta na 1.270 poruka
Određen forumom Re: Anthem

Andromeda je imala jako lose dijaloge, nezanimljive pratioce, tehnicke probleme na sve strane, main story je bio isto za kopiju losiji od prethodnih igara..pricati o time po ko zna koji put da je glavni razlog neuspeha "animacije" je budalastina. Inkvizicija je imala dosta problema ali su bar znali sta hoce sa tom igrom, MEA je nazalost neuspeli eksperiment ljudi koji nikada nisu ni trebali da prave igre, zato im se studio i ugasio (BW Montreal) Igra je apsolutno zasluzeno losije prosla od Inkvizicije
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2019, 11:57   #266
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.829 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Anthem

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Andromeda je imala jako lose dijaloge, nezanimljive pratioce, tehnicke probleme na sve strane, main story je bio isto za kopiju losiji od prethodnih igara..pricati o time po ko zna koji put da je glavni razlog neuspeha "animacije" je budalastina. Inkvizicija je imala dosta problema ali su bar znali sta hoce sa tom igrom, MEA je nazalost neuspeli eksperiment ljudi koji nikada nisu ni trebali da prave igre, zato im se studio i ugasio (BW Montreal) Igra je apsolutno zasluzeno losije prosla od Inkvizicije

A ko je napisao da su glavni razlog neuspeha animacije ? Nisam je rekao da su glavni razlog neuspeha animacije, vec sto su se ljudi uglavnom hvatali samo za to vristali o tome. Pola njih nije ni igralo niti da realno prostupi problemu. Napisao sam ja jos ranije da igra ima mnogo vecih problema od toga. Inquisition je po meni imao samo bolje kompanjone i nesto fokusiraniju pricu....Pa ni to nije ko zna koliko impresivno. Sve ostalo je meni zali boze, pogotovu onaj pokusaj sporednih kvestova i onaj debilizam od MMO dizajna na mapi. Ali eto, niko to da pomene od glavnijih novinarskih recenzenata, igraci odusevljeni kolicinom "sadrzaja" itd. Ako MEA zasluzuje kritike i propast, onda to itekako zasluzuje i DAI, po meni.

Ja se licno ne slazem da je Inkvizicija znala sta hoce, neki MMO buckuris koji nit smrdi nit mirise, ona mapa sa onim misijama je nabacana bez ikakvog reda i smisla, skupljanje resursa kao u FB igri itd. 4 puta sam pocinjao i nikako da zavrsim igru, ni dan danas. Daleko je ME od dobre igre, ali sam igru makar zavrsio i bila mi je koliko toliko-zanimljiva, sto se ne moze reci za Inkviziciju. To je za mene dovoljno. Po meni nezasluzeno propala dok DA i dalje mrda....Ako cemo iskreno, ni DAI i MEA ne zasluzuju uspeh niti nova izdanja u neko skorije vreme.

Ali naravno, sve su to licna misljenja.


Sve u svemu, poenta je da ni DAI ni MEA nisu ono sto je Bioware nekada bio, a od Anthema pogotovu ne treba ocekivati nesto bolje...Ne samo zato sto Bioware nije ono sto je nekada bio, vec sto ni igra nije u domenu klasicnih SP RPG-ova.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
player1 (10.2.2019)
Stara 10.2.2019, 12:58   #267
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.056 puta na 1.270 poruka
Određen forumom Re: Anthem

Pa normalno da nije igralo kad je cela igra izgledala kao da je radjena od strane skolaraca na nekom skolskom izletu

Dai je imao zasluzene kritike za mmoish i fetch gluposti ali je i dalje na kraju bila ozbiljnija igra i gotov proizvod za razliku od MEA i zato se dobro prodala i stize nastavak dok je ME otisao u vecna lovista

Anthem je nesto sasvim drugo i ostaje da se vidi kako ce proci (ne toliko zbog konkurencije iako izlazi u isto vreme kad i Division 2) jer postoji jos dosta nepoznanica u vezi igre a samo okolisanje BW oko microtransakcija je dovoljan ?
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2019, 15:07   #268
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.829 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Anthem

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Pa normalno da nije igralo kad je cela igra izgledala kao da je radjena od strane skolaraca na nekom skolskom izletu

Dai je imao zasluzene kritike za mmoish i fetch gluposti ali je i dalje na kraju bila ozbiljnija igra i gotov proizvod za razliku od MEA i zato se dobro prodala i stize nastavak dok je ME otisao u vecna lovista

Anthem je nesto sasvim drugo i ostaje da se vidi kako ce proci (ne toliko zbog konkurencije iako izlazi u isto vreme kad i Division 2) jer postoji jos dosta nepoznanica u vezi igre a samo okolisanje BW oko microtransakcija je dovoljan ?

Pa drugo je sto izgleda kako izgleda, kakva je igra to je vec nesto drugo Ja ako vec skacem na neku igru da je ziv shit, makar probam prvo

OK, to je tvoje misljenje, ja se licno ne slazem. Ako jedna zasluzuje kritike i vecna lovista onda definitivno zasluzuje i druga, po meni. Inace, ME nije bas na vecna lovista, samo je na "pauzi" (sta god mu to znacilo ). I Bioware je rekao da ce nastavaka verovatno biti, ali ne u skorije vreme.

To sto se igra dobro prodala i koliko je nastavaka najavljeno nema uvek veze sa kvalitetom, ako cemo iskreno. Valjda smo to vec naucili, pogotovu sa EA igrama (Battlefront, Battlefield, pa eto i Dragon Age 2 itd). Da ne pricam za COD i ostale stancovane.

Ne kazem ja da igre ne zasluzuju kritike, niti da je DAI losa igra ili MEA dobra igra. Kao sto sam rekao u nekim delovima jeste bolja od MEA. Ali na kraju svega, situacija kod mene je da sam MEA zavrsio i donekle se i zabavio...DAI nisam zavrsio niti presao. A i jedna i druga imaju debele mane, samo mislim da je MEA popljuvan za mnoge stvari, dok je kod DAI dosta stvari proslo kroz prste. Te kritike za MMO dizajn postoje, ali mislim da nisu ni problizno velike koliko bi trebale da budu, kao na primer ovo vristanje za animacije kod MAE. I jos drugih stvari. To je meni najvise zasmetalo.



Za Anthem se vec slazem, videcemo kako ce biti. Ja licno nisam vise toliko uveren, pogotovu za end game. Division 2 je za mene mnogo bolji ako je suditi po Beti i "demou"
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
player1 (10.2.2019)
Stara 12.2.2019, 10:49   #269
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.056 puta na 1.270 poruka
Određen forumom Re: Anthem

...



Uopste ne zavidim ovima iz Bioware-a jedan od kljucnih detalja vezanih za ovakav tip igre, ali moraju da cute dok im papa EA ne izda zvanican cenovnik...jeziov
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2019, 17:12   #270
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Anthem

Spoiler za Cene shard packova:


Spoiler za Cene skinova:


Nisu moje fotke, sa reddita.

Nego kako ovaj 10 hour trial? Nema ga nigde.

Nadjoh trial. 50GB.

Igrah oko 3h. Sta znam, losije optimizovano od divisiona 2. Prica koliko sam odigrao je meh. Loading screenovi mi isto traju kao i u demou. Lip sync je uradjen odlicno Smaracina. Odigracu jos ovih 7h ali osecam da naginjem ka divisionu2. Najbolje da se saceka i division2 da izadje. Anthem ce oni za par meseci da bace u origin basic.

Poslednja ispravka: Sakiboj (16.2.2019 u 1:35)
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2019, 1:59   #271
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.829 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Anthem

Optimizacija je definitivno bolja od "demoa", radi dosta bolje i stabilnije. Kontrole letenja takodje sredjene (i pod vodom). Treba malo navikavanja ali je svakako bolje odradjeno.

Igra krece sa pricom i to bas agresivno i vidi se da tu ima nekog truda, ali je zaista rano reci (a i ne ocekujem previse od ovakve igre). Nista iznenadjujuce za sada, to je ta mesavina SF/Epske fantastike. Ali eto, makar izgleda da su se potrudili (Division 2 ce verovatno kaskati u tom delu).

Sto se tice same igre, vec smo pisali, to je to. End game je nemoguce odigrati sada niti sa ovim trial periodom

I ja licno naginjem dosta ka Division 2, bolje mi lezi. Ovo verovatno na nekom popustu.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2019, 2:46   #272
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Anthem

Kazu da ce biti jos bolja optimizacija 22. februara i kraci loading screenovi. Optimizacija jeste bolja ali kad svi krenu da bacaju skillove nije bas sjajno. Dosta se ljudi zali sa bas jakim racunarima da ne radi kako treba. Division 2 beta je bila optimizovanija.

Odigrah star wars battlefront 2 kampanju pre neki dan i iskreno izgleda bolje i optimizovano fenomenalno. Bioware nikad nije umeo da odradi optimizaciju kako treba dok ovaj DICE to radi savrseno.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2019, 9:26   #273
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.056 puta na 1.270 poruka
Određen forumom Anthem

EA će ovo ubaciti u obični Origin acess dok će Ubisoft deliti Division 2 za dzabe ili bar za početak deliće free vikende, uglavnom obe igre treba zaobići bar na neko vreme, nisu vredne pune cene.

Što se tiče optimizacije DICE je sa BFV isto pokazao da zna da zasere, tako da nije to samo do ovih mučenika iz Bioware



Edit: odigrao par tura Schachner-ova je odradila opet vrhunski posao


...



i ovaj ost ide u kolekciju...

Poslednja ispravka: Exia (16.2.2019 u 10:10)
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2019, 13:59   #274
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Anthem

Nisam probao bf5 al ovi iz bioware uvek zaseru sa optimizacijom. Zanimljivo je da onaj prolog radi bez problema ali posle kad krenes u neku misiju ili freelance onda malo secne. Dal je lag ko ce ga znati. Niti ima chat, niti mozes ping da vidis.

Prica ce garant biti malo bolja od divisiona 2. Takodje se zaradi taj coin u igri. Mislim da moze oko 3000-3500 coina kad je full squad.

Gameplay je dobar ali je dosadno. Idi tamo, ubij x broj neprijatelja, idi tamo skupi to i to, idi onamo i drzi poziciju par minuta.

Citiracu jedno sa reddita:

Citat:
-Missions are super super repetetive - Get item/stand on spot/kill all. Theres nothing else.

-There are attempts at puzzles. There are 3 types. 2 types only appear 1 time each during the story, the third type is the one that keeps appearing everywhere. 2 stones with symbols - meh

-Constant teleportation warning spam that hides your heat meter and happens even when you are not that far away from allies

- Extremely short - finished campaign at lvl 27. 1 mission done gives you more or less 80 % exp to next level

-No endgame. For grinding gear you will be ONLY running strongholds, freeplay and contracts are lackluster ( 1 from the demo, second is the last boss fight made into stronghold ...., 3rd one is new )

-Challenges advertised as endgme while all they are kill xx with xx or do x times. No diversity, no actual challenges.

-2 support modules only, lots of skills you wont be using at all (they are bad) unless you get worthy legendary mod that changes the skill

-Level 20+ starts dropping epics. They drop just like blues so it feels that gear progression is even worse. Purple is the new blue

Poslednja ispravka: Sakiboj (16.2.2019 u 23:21)
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2019, 23:48   #275
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: Anthem

Recenzije ce biti vesele

Citat:
That's just the tip of the iceberg when it comes to my frustrations with Anthem's loading screens, which are so painfully long and numerous that it's baffling. Different parts of Bastion are tucked behind loading screens, and missions will frequently send you to these places for just a minute, before turning you around and having you sit through another loading screen as you exit them. When finishing a mission, I have to sit through an overly long after action report and then a loading screen to enter the Forge just to see and equip new gear. Then there's another loading screen just to enter Fort Tarsis where, more often than not, I'm going to immediately turn around and queue up a new mission which triggers yet another fucking loading screen. It's maddening.
Citat:
If you can't tell, I'm not enjoying my time with Anthem. The combo system is a clever innovation that rewards teamwork and aggressive but smart use of my javelin's abilities, but that's about the only worthwhile thing I like about Anthem aside from it being gorgeous. I prefer my BioWare games to be ugly on the outside and beautiful on the inside. Hopefully the story takes a sudden turn that sparks my interest and makes all these characters and bits of lore matter, because there are better RPG shooters I could be playing instead.
https://www.pcgamer.com/anthem-review
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2019, 3:50   #276
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.829 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Anthem

Slazem se sa ucitavanjima. A postoji i jos jedna izuzetno iritantna stvar koja jos vise pogorsava stvari (i iskreno ne znam koji se genije odlucio na takvu stvari): Morate stalno da budete u blizini svog tima tokom misija. Mozda na papiru ne izgleda strasno ali u praksi je uzas zivi. Ucitava malo sporije i onda kada konacno ucita misiju vidite da su vasi pajtasi dosta prosli pola mape. E, onda igra pocne da odbrojava sekunde i tera vas da se priblizite za to ograniceno vreme...

Ako ne uspete (a u vecini slucajeva necete) onda vas igra teleportuje tamo. Sto dovodi do jos jednog ucitavanja.....Stvar je jos gora ukoliko vas ubiju. Imate izbor da sacekate da vas pajtasi povrate u zivot, ali ako ne uspeju jedini izbor je respawn.....Koji vas baca skoro na pocetak mape......I, gle cuda: igra vas ponovo upozorava da ste daleko od svog tima i opet sve u krug

Ja stvarno ne znam koji genije se odlucio na ovako nesto ...

Uz to, dodao bih jednu malu ispravku sto se tice optimizacije. Igra radi odlicno kod mene kada igrate solo, mnogo bolje od demoa. Ali kada udjete u grupu igra opasno pocne da "lebdi" (bukvalno okreces kameru oko lika dok sve ostalo stoji u mestu, dok ne ucita, sta li je). Prakticno neigrivo. I to nema veze sa akcijom na ekranu, mnogo gori vartomet sam prezivljavao tokom solo igre. Jednostavno letenje, levitiranje ili okretanje kamere oko vaseg stacionarnog lika pogorsava stvari....Ocigledno je da ima problema ili sa serverima ili sa optimizacijom dok sam u grupi. Ovako nije zezalo ni tokom demoa, nemoguce da sada odjednom skoci zahtevnost a solo i demo radili neuporedivo bolje.

Kombo sistem i sam gameplay su i dalje zabavni, ali neke odluke i problemi tehnicke prirode ce upropastiti igru ukoliko se ne poprave sto pre.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
player1 (17.2.2019)
Stara 17.2.2019, 11:42   #277
branko78
Član
 
Član od: 17.5.2007.
Lokacija: Petrovac, Srbija
Poruke: 499
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 21 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Anthem

Ja sam uzeo origin na mesec, evo igram od petka sve ide glatko.


Edit: Ryzen 2600x, 16GBram, GTX980 ... high, par stvari sam stavio na manje od high - antialiasing i postprocessing "medium".
branko78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2019, 12:09   #278
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.056 puta na 1.270 poruka
Određen forumom Re: Anthem

Meni jedino gde pocinje da stuca jeste unutar Tarsisa, uglavnom optimizacija je bolja od demoa a bice jos poboljsanja za pc 22gog...i spundz protivnika mi deluje da je manji nego u demou. Isto su vidim sredili i upravljanje misem tokom letenja.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2019, 12:38   #279
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.829 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Anthem

Citat:
branko78 kaže: Pregled poruke
Ja sam uzeo origin na mesec, evo igram od petka sve ide glatko.


Edit: Ryzen 2600x, 16GBram, GTX980 ... high, par stvari sam stavio na manje od high - antialiasing i postprocessing "medium".
Ja sam smanjivao na minimum tokom grupnih misija i opet isti problem
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2019, 13:16   #280
branko78
Član
 
Član od: 17.5.2007.
Lokacija: Petrovac, Srbija
Poruke: 499
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 21 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Anthem

Origin id BaneOK ... vidimo se in-game
branko78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pesma/e koja vas najviše dirne? Wolverine Opšta kultura 1131 5.9.2019 15:13


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:43.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com