Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Programi za mobilne telefone

Programi za mobilne telefone Operativni sistemi i programi za mobilne telefone

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.11.2011, 22:31   #1
Luigi
Član
 
Član od: 8.7.2009.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 43
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Luigi
Određen forumom Problem sa telefonom

Kao prvo, nisam siguran da ova tema spada u ovu kategoriju, ako ne molim moderatore da je premeste.
Drugarica ima telefon LG F480i , i poslednjih nedelju-dve ima problem sa porukama. Naime po njenom "iskazu" stigla joj je poruka gde je po otvaranju poruke telefon od nje zatražio neku dozvolu i ona normalno samo kliknula da. Posle toga joj svakog dana minimmum jedna ako ne i više, poruka nestane sa telefona a umesto nje ostane "Message downloaded". I telefon se s vremena na vreme gasi sam od sebe. O čemu bi moglo da se radi? Prvo mi je palo na pamet ekstravagantna stvar praćenja, špijuniranja. (zbog problema sa jednim liom koji navodno "puno zna"). Ali nema nekog reda, ili logike (barem je ja nevidim), nestaju i privatne poruke i poruke tipa "jfja smafima ..." Ili možda virus neki? I da memorija samog telefona je skoro prazna nije problem sa kapacitetom. Izvinjavam se ako je neka nebuloza koju ne vidim....
Molim iznesite predloge o čemu bi moglo biti reč, jer lično nemam pojma o čemu se radi.
Luigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2011, 2:24   #2
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: Problem sa telefonom

Uradi mu full eprom reset, iskljuci 3G i vidi sta se onda desava. Kod za full reset ti je *2767*3855#
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Opet problem sa DVD-RW-om mmm87 Nosači podataka 30 1.1.2013 19:47
Nokia e71 i problem sa USB konekcijom PsyDuck Aparati i oprema 5 1.12.2010 15:17
Problem sa PLAVIM EKRANOM backo87 Kvarovi 7 25.10.2010 18:12
Problem sa bootovanjem sa DVD-a za iATKOS S3 v2 toology Operativni sistemi 0 9.9.2010 2:03
WBR-3408 11g Wireless Broaband Router- Problem sa umrežavanjem Hich Komunikacioni uređaji i umrežavanje 1 19.2.2010 9:42


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:08.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com