Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Zvuk na računaru
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

ŠDK - Zvuk na računaru Saveti u vezi sa kupovinom zvučnih karti, zvučnika, slušalica...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.4.2014, 21:18   #1
vukan
Član
 
Član od: 29.5.2010.
Lokacija: Nis, Srbija
Poruke: 167
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 38 puta na 33 poruka
Određen forumom CM Storm Ceres 400

Našao sam ove slušalice po ceni od 4.000,00 dinara, a regularna cena im se kreće između 6000 i 7000. Čitao sam recenzije po netu i uglavnom su pozitivne tj. slušalice su vrlo solidne za taj novac - udobne za duže nošenje, kvalitet zvuka je dobar za igranje i ok za muziku dok je mikrofon isto ok, ali ima samo ograničenu savitljivost. Slušalice bih prvenstveno koristio za igranje, TS razgovore i povremeno muziku.

Da li je neko imao iskustvo sa ovim slušalicama, i da li možda imate predlog za neki drugi model u tom cenovnom rangu?
vukan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2014, 13:06   #2
Ale[x]andar
Član
 
Član od: 11.6.2009.
Poruke: 486
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 63 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: CM Storm Ceres 400

Ja planiram sl. nedelje da uzmem slušalice za gejming.
Nije mi baš veliki budžet, pa sam dobro pročešljao internet da vidim šta ima za te pare.
Koliko sam video, za taj keš, CM Storm Ceres 400 je najbolji izbor. Mislim da ću ih naručiti sledeće nedelje.
Nisam imao prilike da ih koristim, ali moj poznanik ih je koristio nekoliko meseci i bio je izuzetno zadovoljan.
Nesrećnik je seo slučajno na njih i oštetio ih prilično. Tu im je bio kraj.

Nego, reci ti meni gde si ti njih našao za 4000 dinara?
Ale[x]andar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2014, 18:17   #3
vukan
Član
 
Član od: 29.5.2010.
Lokacija: Nis, Srbija
Poruke: 167
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 38 puta na 33 poruka
Thumbs up Re: CM Storm Ceres 400

Citat:
Ale[x]andar kaže: Pregled poruke
Nego, reci ti meni gde si ti njih našao za 4000 dinara?
Odgovorio sam ti u pvt, da ne reklamiram firmu ovde
vukan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2014, 23:52   #4
Ale[x]andar
Član
 
Član od: 11.6.2009.
Poruke: 486
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 63 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: CM Storm Ceres 400

Danas su mi stigle ove slušalice, ali evo, tek sad imam priliku da ih testiram.
Lep izgled imaju ove slušalice, barem meni. Prvi utisak koje odaju je da su udobne. Šta znam, na glavi su mi jedno sat i po vremena, nisam osetio nelagodnost nikakvu.Drajveri su 40mm, tako da lepo prekrivaju ušnu školjku. Zvuk je manje-više ok. Mislim, sasvim pristojan zvuk što se tiče youtube/mp3 i sl. U igrama, čujem neke zvuke koje nikad nisam čuo ranije. Na primer, u CS:GO, ne mogu da se naviknem (jer, koliko god to čudno zvučalo, ja sam CS igrao na zvučnike) na te zvuke. Ne mogu da se orijentišem kako treba jer čujem korake svuda, ne znam odakle dopiru. Trebaće mi par dana da se naviknem. Uglavnom, sasvim pristojan zvuk daju za tu cenu. Ništa specijalno, ali opet fino. Mislim, 4 hiljade dinara koštaju, za te pare ne može da se očekuje zvuk kao na Steelseries ili Sennheiser.
Mikrofon je sasvim solidan, evo, na ts3 sam i svi mi kažu da se ok čujem. Mic je inače noise canceling, što je odlična stvar. Možda izgleda kao da je malo "kratak", ali zaista nema potrebe da bude duži.
Jedina loša stvar ovih slušalica je kvalitet izrade. Od plastike su koja ne odaje baš dobar utisak. Nekako deluje krhka. Mora da se vodi računa da se ne bacaju tako olako na pod, sto ili bilo gde..
Sve u svemu, za tu cenu su odlične slušalice.
Ale[x]andar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
CM Storm Enforcer pharaon.92.bc Ostale komponente 4 19.3.2012 12:54
KGB CM Storm 011 CS turnir (KGB-e.sports igraonica, Beograd, 9. i 10. april) Chivan Dešavanja i događaji 0 22.3.2011 12:57
CM HAF 922 i CM Storm Scout pharaon.92.bc Ostale komponente 8 30.4.2009 13:36
WH40K Dawn of War: Dark Crusade voodoo_ Strateške igre 439 5.3.2009 12:45
Silent Storm DeCoy Strateške igre 7 25.12.2006 21:42


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:08.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com