Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.11.2010, 22:04   #21
Leshma
Član
 
Član od: 27.5.2009.
Poruke: 106
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 35 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Two Worlds 2

Može da se isključi u potpunosti ali onda gubiš HDR.

otvoriš konzolu u igri na ENTER
kucaš twoworldscheats
pa engine.HDR=0
Leshma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Leshma na korisnoj poruci:
iss division (14.11.2010)
Stara 13.11.2010, 22:17   #22
Leshma
Član
 
Član od: 27.5.2009.
Poruke: 106
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 35 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Two Worlds 2

Citat:
fwkjwdcs kaže: Pregled poruke
Za početak pripazi kako se obraćaš, to "pričaš gluposti" sačuvaj za mamu i tatu.
Oblivion nisam pomenuo, niti mi je on primer ičega.
Ako hoćeš da porediš ovaj POS sa nečim, uzmi Witcher, Risen, može i Dragon Age. Čak i Drakensang jede ovo za doručak u svim, ali bukvalno svim segmentima.
Prvi deo ove igre je bio tipičan drugorazredni wannabe produkt, drugi deo nije ništa bolji.
Zašto? Zato što ni u jednom segmentu ne odskače od proseka, a u mnogo čemu je ispod njega.

Priča - ukratko, ne postoji! Igra nevešto pokušava da se nadoveže na ionako jadnu priču iz prvog dela, ali je sve to tanko, neubedljivo, šuplje, klišeizirano do bola.

Grafika - ne da nije ništa posebno za igru koja je izašla krajem 2010., nego je smešna za današnje standarde. Tobožnja "optimizacija" nije ništa drugo do nevelika zahtevnost krš grafike zamaskirane iritirajućom količinom bluma, blura i napucanih boja. Onakvo "more" može da proguta samo onaj ko je isto video samo na razglednicama. Neka buđava flomaster-plava boja više podseća na tečnost za ispiranje usta nego na morsku vodu.

Fizika i animacije - kretanje lika je jadno, utisak je sve vreme kao da vrti pedale u mestu. Ovde čak i Gothic 2 izgleda uverljivije. Isto važi i za animacije. Nije poenta da ih ima milion, nego da doprinesu uverljivosti, što ovde nije slučaj. Neke će biti trigerovane na istim mestima uvek - pređi isti most, i iste ptice će poleteti na isti način u istom trenutku sa istog mesta. Neke se, opet, pojavljuju tamo gde ne treba ili sa zakašnjenjem: ubiješ neprijatelja udarcem koji ga lansira par metara dalje, a tek onda započne zakasnela animacija u prazno! Neke su uvek iste, što doprinosi monotoniji kada je u pitanju akcija koja se često ponavlja, tipa ubijanje sa leđa, dok ih na nekim mestima gde ih je logično očekivati uopšte nema - ispijanje napitaka itd.

Borba - svodi se na besomučno mindless kliktanje i trčakaranje oko neprijatelja, koji svakih par sekundi ostaju da stoje kao debili leđima okrenuti prema avataru. Gluposti tipa multi-arrows ili asasinacija stražara koji su totalno nelogično raspoređeni neću ni da komentarišem.

Zvuk - muzička podloga deluje kao da je automatski generisana u nekom programu za instant-komponovanje, a glasovna gluma je smehotresna, što je bio slučaj i u prvom delu.

Interfejs - nekakvi ogromni prozori odrađeni krajnje jadno. Iz nekog razloga čak se nisu potrudili da odrade model avatara u odeljku za opremanje, dok su quest log i mapa razdvojeni (?) od ostatka što je dodatni minus inače konfuznom interfejsu.

Razvoj lika - nema posebne specijalizacije, što je bila mana i u Gothicu 3. Može se biti sve istovremeno, samo treba grindovati do besvesti ili natrčati po random principu na odgovarajuću knjigu. Hiljadu puta bolje rešenje od ovog su treneri za skilove, ali ovo je ipak drugorazredni naslov, tako da to i ne čudi.

Jedino sa čim je ovaj RPG bez priče može uporediti u ovom trenutku je sličan POS, tj. Arcania. Ta dva krša trče mrtvu trku koja će se završiti onog trenutka kad izađe Witcher 2. Posle toga mogu slobodno da prebace ovo u abandonware ili da ga prodaju u hipermarketima za evro-dva, mada ja ne bi dao za ovo ni 10 dinara.
Izvinjavam se na kratkom i indirektnom odgovoru ali ja zaista ne mogu na ravnoj nozi da raspravljam sa tobom. Očigledno je da dolaziš iz alternativne dimenzije u kojoj su igre savršene, konzole ne postoje, svi studiji imaju neograničeno resursa na raspolaganju itd. Ni meni se trenutna situacija na PC sceni ne dopada, slažem se da današnje igre nisu vredne godine u kojoj se izdaju (Deus Ex je izašao 2000. godina, za 10 godina sam očekivao mnoogo više) ali se ipak moram ponašati shodno situaciji u kojoj se nalazim.

Igraću i Witcher 2 kada izađe, ništa se ti ne brini. Pohvaliću ga ako bude bolja igra (a biće 99%). Ali ne vidim razlog da zanemarim igru koja mi nudi određene stvari koje ja volim da vidim u igrama jer je glavna PRIČA šuplja. Ja ovakve igre ne igram zbog priče. Witcher a verovatno ni Witcher 2 nisu ovaj tip igre.

Za animacije nisi u pravu, u to se sam možeš uveriti pokretanjem i ponovnim probanjem igara za koje kažeš da imaju bolje animacije. Ja sam skoro prešao Gothic kec i počeo Gothic 2 tako da znam kako izgledaju animacije u tim igrama. Igrao sam u poslednjih godinu dana i Arkaniju i G1/2/3 i Oblivion i Divinity 2.

Za grafiku sve što ti mogu reći da su današnje karte takve da upravo forsiraju šejdere tj. efekte koji ti šejderi kreiraju. Niko danas ne pravi igru sa ogromnim brojem poligona, teksturama milion sa milion i savršeno oštrom grafikom. Sve multiplatform igre koriste blur, bloom, HDR i slične tehnike. Kada se to skine igra je jadac ali igra je zanišljena da se igra sa max podešavanjima. U ovoj igri jedino je motion blur over the top, HDR i bloom su izvedeni mnogo bolje nego u igrama i žanra pa i mnogim igrama van žanra.
Leshma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Leshma na korisnoj poruci:
White Ripper (14.11.2010)
Stara 14.11.2010, 18:08   #23
Keroton
Član
 
Član od: 6.11.2010.
Poruke: 30
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 13 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Two Worlds 2

Sasvim je ok igra...deluje u pocetku kao neki neopavani b klasa krsh ali kasnije questovi postanu bolji i akcija mnogo zanimljivija...interfejs u pocetku izgleda ko gothic 1/2 ali kasnije sa craftingom i alhemijom super radi i dosta je sve user friendly...sheta igra izmedju h&s i rpga najvishe me podseca na neki vampire the bloodlines sto se borbe tiche. Super je preporuka za svakoga ko izgura preguri tutorijal i prvi grad.
Keroton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2010, 19:36   #24
fwkjwdcs
Banned
 
Član od: 17.2.2010.
Poruke: 17
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 15 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Two Worlds 2

Citat:
Leshma kaže: Pregled poruke
Izvinjavam se na kratkom i indirektnom odgovoru ali ja zaista ne mogu na ravnoj nozi da raspravljam sa tobom. Očigledno je da dolaziš iz alternativne dimenzije u kojoj su igre savršene, konzole ne postoje, svi studiji imaju neograničeno resursa na raspolaganju itd. Ni meni se trenutna situacija na PC sceni ne dopada, slažem se da današnje igre nisu vredne godine u kojoj se izdaju (Deus Ex je izašao 2000. godina, za 10 godina sam očekivao mnoogo više) ali se ipak moram ponašati shodno situaciji u kojoj se nalazim.

Igraću i Witcher 2 kada izađe, ništa se ti ne brini. Pohvaliću ga ako bude bolja igra (a biće 99%). Ali ne vidim razlog da zanemarim igru koja mi nudi određene stvari koje ja volim da vidim u igrama jer je glavna PRIČA šuplja. Ja ovakve igre ne igram zbog priče. Witcher a verovatno ni Witcher 2 nisu ovaj tip igre.

Za animacije nisi u pravu, u to se sam možeš uveriti pokretanjem i ponovnim probanjem igara za koje kažeš da imaju bolje animacije. Ja sam skoro prešao Gothic kec i počeo Gothic 2 tako da znam kako izgledaju animacije u tim igrama. Igrao sam u poslednjih godinu dana i Arkaniju i G1/2/3 i Oblivion i Divinity 2.

Za grafiku sve što ti mogu reći da su današnje karte takve da upravo forsiraju šejdere tj. efekte koji ti šejderi kreiraju. Niko danas ne pravi igru sa ogromnim brojem poligona, teksturama milion sa milion i savršeno oštrom grafikom. Sve multiplatform igre koriste blur, bloom, HDR i slične tehnike. Kada se to skine igra je jadac ali igra je zanišljena da se igra sa max podešavanjima. U ovoj igri jedino je motion blur over the top, HDR i bloom su izvedeni mnogo bolje nego u igrama i žanra pa i mnogim igrama van žanra.
Bravo, pogodio si. Ja dolazim iz dimenzije gde su jedan CD Projekt Red Studio, a za njim i Piranha Bytes dokazali da je i dalje moguće izbaciti punokrvnu PC igru sa odličnom pričom, kvalitetnim likovima i dobrom grafikom uprkos najezdi portovanog "multiplatform" đubreta namenjenog populaciji koja je odrasla na džojpedu i "user friendly" igrama.
Tvoje je pravo da se vodiš logikom tipa "daj šta daš" i zadovoljavaš koskama sa krš pričom u nedostatku boljeg. Na sreću, ima i dalje dosta onih koji razmišljaju drugačije:

Citat:
anded zombi leš! kaže: Pregled poruke
Iskreno, pre bih po treći-četvrti put obrnuo neku vrhunsku igru nego gubio vreme na premijerno mučenje sa polu-proizvodima.


P.S. G2 sam pomenuo isključivo u kontekstu uverljivosti kretanja lika koje je ovde odrađeno prejadno.
Btw, za dobar RPG će uvek biti neophodna bar iole ubedljiva priča i dobra karakterizacija likova. Blumovi, blurovi i ostale jeftini trikovi za maskiranje konzolaških krševa nisu izvukli ni Arkaniju, pa neće ni ovo s****.
fwkjwdcs je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2010, 22:57   #25
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Two Worlds 2

Prema do sada "čunutom" ja ovu igre NE nabavljam!
Ako je priča igre jadna,zatim lik koga vodimo je jadan a igra pritom ima samo dobru grafiku i kurirsko-poltronsko-potrčko zadatke nemam šta više da gledam.
Još ako su dijalozi jednolični i imaju samo jedan ishod, onda tek počinjem da postajem bijesan što se tako nešto uopšte našlo na tržištu.
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2010, 16:53   #26
Bladeking77
Novi član
 
Član od: 16.11.2010.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Post Re: Two Worlds 2

Evo, ja se Registrirao samo da da zaustavim gazenje po ovoj igri.
Uistinu igri fali malo balansa, poliranja... Ali nikako ne bih rekao da je igra loša. Poneke animacije likova su malo lošie, ali zato ih ima jako puno. Pored toga, u grafičkom pogledu nema drugih znatnih zamerki. Igra ima i puno svežih "Features"-a, koje bi trebali biti dobrodošle svakom pravom Fanu RPG-ova.
Ako Kreatori isprave onih nekoliko mana što ima(Sa Patch-ovima i.t.d.), Two Worlds 2 će se ravnati sa Oblivionom i sličnima.
Bladeking77 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2010, 11:05   #27
Densetsu
Veteran
 
Član od: 6.2.2007.
Poruke: 880
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 196 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Two Worlds 2

Da li se jos nekom desava da igra baca na desktop posle nekih 15-20 minuta igranja?
Densetsu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2010, 14:07   #28
panta80
Član
 
Član od: 22.10.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 332
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 24 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Two Worlds 2

Borba je jako lose uradjena, haha smesan mi je onaj cuvar skime pocinjes prvu borbu....help,help,help

Poslednja ispravka: panta80 (18.11.2010 u 18:31)
panta80 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2010, 13:12   #29
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Two Worlds 2

Pa da nabavljam ili ne nabavljam?!
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2010, 13:43   #30
anded zombi leš!
Banned
 
Član od: 9.1.2010.
Lokacija: Groblje... bilo koje!
Poruke: 212
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 132 puta na 89 poruka
Određen forumom Re: Two Worlds 2

Citat:
Leshma kaže: Pregled poruke
Izvinjavam se na kratkom i indirektnom odgovoru ali ja zaista ne mogu na ravnoj nozi da raspravljam sa tobom. Očigledno je da dolaziš iz alternativne dimenzije u kojoj su igre savršene, konzole ne postoje, svi studiji imaju neograničeno resursa na raspolaganju itd. Ni meni se trenutna situacija na PC sceni ne dopada, slažem se da današnje igre nisu vredne godine u kojoj se izdaju (Deus Ex je izašao 2000. godina, za 10 godina sam očekivao mnoogo više) ali se ipak moram ponašati shodno situaciji u kojoj se nalazim.
Brodolomcu je posle godina samovanja dobra i debela, dlakava domorotkinja, a čak ni Petko nije za bacanje.
anded zombi leš! je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2010, 10:41   #31
ivanxxxxxxx
Veteran
 
Član od: 9.8.2007.
Lokacija: Raider's Hideout
Poruke: 538
Zahvalnice: 79
Zahvaljeno 59 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Two Worlds 2

Ako se covek malo udubi u ovu igru i detaljno pretrazi svaki (km) , igra moze biti jako zanimljiva!

Nije tacno da se u ovoj igri moze biti sve i svasta, tehnički moze, ali ne dovoljno, recimo slab borac, slab mag, slab lopov, itd...
Treba se opredeliti za jedno od tih, i forsirati vestine koje te cine savrsenim borcem ili ....
ivanxxxxxxx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2010, 11:49   #32
Marko Radonjic
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.5.2008.
Lokacija: steam id: marcus
Poruke: 3.164
Zahvalnice: 963
Zahvaljeno 767 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: Two Worlds 2

Citat:
Priča - ukratko, ne postoji! Igra nevešto pokušava da se nadoveže na ionako jadnu priču iz prvog dela, ali je sve to tanko, neubedljivo, šuplje, klišeizirano do bola.
Citat:
GameStarNov 16, 2010
The most important things in a role playing game are story and character development and Two Worlds 2 delivers on both counts, so it's easy to ignore the game's minor probems.
??? Kako da se odlucis da uzmes igru?
Marko Radonjic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2010, 14:06   #33
ivanxxxxxxx
Veteran
 
Član od: 9.8.2007.
Lokacija: Raider's Hideout
Poruke: 538
Zahvalnice: 79
Zahvaljeno 59 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Two Worlds 2

Naljbolje je da sam presudis
ivanxxxxxxx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2010, 0:18   #34
panta80
Član
 
Član od: 22.10.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 332
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 24 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Two Worlds 2

Instalirao probao unistalirao..toliko od mene
panta80 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2010, 11:13   #35
ivanxxxxxxx
Veteran
 
Član od: 9.8.2007.
Lokacija: Raider's Hideout
Poruke: 538
Zahvalnice: 79
Zahvaljeno 59 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Two Worlds 2

Sto se tice same igre, svako ko pljuje ovu igru ne treba da kaze za sebe da voli RPG, nego da ne kazem sta *******. To sto pojedine mrzi da citaju tekstove u igri i da prate svaki dijalog i da se udube u problematiku, ne znaci da je igra losa, daleko bilo!

Nakon dodatnih 30 sati igranja mogu da kazem da je igra izuzetna.
Prica nije ni malo naivna, kao prvo, rasplet nije predvidljiv u ranim fazama igre,
Zadaci su i vise nego zanimljivi, naravno tu su i kurirski zadaci, ali ima dosta zanimljivih!

Vestine poput lockpick,thief su odradjene ekstra, MASTER brave se obijaju uz pomoc mnogo vezbe, dok je kradja gde zmija zmiji jede rep gotovo ne moguca!

Ako neko uspe da ukrade nesto iz prve, ili dva puta za redom, a da pritom ne bude uhvacen, poklanjam mu kompijuter iz konfiguracije!

Postoji toliko sitnica u ovoj igri koje ce oduseviti prave ljubitelje RPG-a.

Na 1001 pitanje zasto, necete verovati ali tokom igre cete dobiti 1001 zato!
ivanxxxxxxx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2010, 14:32   #36
Geralt
Član
 
Član od: 5.5.2010.
Poruke: 371
Zahvalnice: 168
Zahvaljeno 191 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: Two Worlds 2

Citat:
ivanxxxxxxx kaže: Pregled poruke
Ako neko uspe da ukrade nesto iz prve, ili dva puta za redom, a da pritom ne bude uhvacen, poklanjam mu kompijuter iz konfiguracije!
Nego, kaži mi gde živiš, da dodjem po nagradu.Taman da spojim tvoju 8800GT sa mojom kao i RAM, procesor ti ostavljam.
Što se Two Worlds-a 2, sasvim solidna igra za ubijanje vremena dok čekamo Witchera 2 i Dragon Age 2, i dajem joj ocenu 7.8/10.
Nikad nisam mogao da shvatim ljude koji samo instaliraju, igraju 15 minuta i zatim obrišu igru, pod jedan to znači da igru nisu ni kupili jer da su platili, onda bi je i odigrali da opravdaju svoju investiciju.Pod dva, neke igre postaju zanimljivije sa prolaskom vremena, sećam se da sam S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl, pokušavao tri puta da predjem, svakim pokušajem sam sve dalje i dalje stizao, dok nisam došao u Rostok.I pod tri, možda i najvažniji razlog, ja nemam ni dovoljno novca da kupujem po nekoliko orginala godišnje, ni brz internet pa da skidam po desetine igara mesečno, i sbog toga igram šta uspem da nabavim, legalno ili ne, nije ni važno.Samo ako je igra mnogo loša, u tom slučaju neću da je predjem, za ostalo imam top listu, pa kad predjem igru stavim je na nju, dal' će biti prva na listi,deseta ili stota, zavisi samo od nje.
@ivanxxxxxxx: Ne brini, šalio sam se što se kompjutera tiče, nisam uspeo da opljačkam dva puta za redom a da ne budem uhvaćen.
Geralt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2010, 15:32   #37
ivanxxxxxxx
Veteran
 
Član od: 9.8.2007.
Lokacija: Raider's Hideout
Poruke: 538
Zahvalnice: 79
Zahvaljeno 59 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Two Worlds 2

Mozda cak i 8/10 .

U pravu si, ni ja ne mogu da verujem da neko instalira igru, igra 5 minuta i izbrise je, pa dodje ovde i ostavi komentar tipa bezveze!

Ja nijednu igru nisam komentarisao a da je nisam prethodno detaljno ispitao, ili joj makar posvetio dovoljno vremena da uocim vrline i mane!

A sto se tice kradja, i ja oooooooooooooooo,
kao i kod brava, vremenom kako radnja igre odmice, sve brave postaju MASTER, e takav je slucaj i sa kradjama
I sa unapredjenom vestinom koja daje jos dodatnih 10 sekundi za lopovluk, gotovo da je ne moguce ukrasti nesto!
ivanxxxxxxx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2010, 21:31   #38
Leshma
Član
 
Član od: 27.5.2009.
Poruke: 106
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 35 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Two Worlds 2

Ne moraš koristiti kalauz, možeš otključati bravu magijom ili je razbiti oružjem.

Igra je jako zanimljiva. Završio sam je i mogu reći da su mnoge stvari jako dobro uradili. Ono što mi smeta jeste user friendly pristup dizajnu igre, povremeni gličevi i sitni grafički problemi.

Priča je prosek. Ne naročito interesantna niti fokusirana ali nije baš toliko loša. Svakako bolja od priče u Risenu.

Kvestova ima jako interesantnih i par njih obrađuju neke teme koje se retko viđaju u američkim igrama.

Kvalitet i mana igre jeste što je igra zapravo Diablo u 3Du sa mnoštvom netipičnih elemenata za takav tip igre. Mnogo bi bolje bilo da su zauzeli pravac koji fura Piranha Bytes, igra bi znatno bila bolja i ne bi silni prelepi pejzaži bili potrošeni uzalud.

Od mene igra dobija 89% gledano iz današnje perspektive i 80% iz perspektive nešto iskusnijeg gejmera koji je igrao Torment, Arcanum i Bloodlines. Mogao bih igri da zalepim i 98% s obzirom da splačine od po 5 sati trajanja poput Call of Duty dobijaju 100 ocene ali neću.

Sad se čeka Witcher 2 za koga očekujem da bude urađen na sličan fazon, uz mnogo bolju glavnu priču i bolje dočaran svet. Takođe mislim da će imati i bolju grafiku. Velika očekivanja imam od Witchera pošto je CD Projekt ipak talentovaniji tim od poljskih kolega iz Reality Pumpa. Ako je RP mogao ovoliko unaprediti Two Worlds onda od Witcher 2 mogu očekivati neverovatnu igru uzimajući u obzir koliko je prvi deo bolji od Two Worlds.

Od Dragon Age 2 ne očekujem puno. Smatram Dragon Age Origins zaostatkom iz vremena kada je Bioware pravio kvalitetne igre a ne kopirao jednu te istu igru u različita okruženja.

Poslednja ispravka: Leshma (30.11.2010 u 21:41)
Leshma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2010, 1:22   #39
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.728
Zahvaljeno 979 puta na 534 poruka
Određen forumom Re: Two Worlds 2

Citat:
Geralt kaže: Pregled poruke
Nikad nisam mogao da shvatim ljude koji samo instaliraju, igraju 15 minuta i zatim obrišu igru
Evo ja sam ga igrao negdo oko 5 sati i izbrisao ga, Neznam, nije mi se svidela igra. Valjda zato sto sam prethodno zavrsio Witchera

A za Dragon Age II vise ne cu da se brinem da li ce ga previse uhvatiti bolest zvana konzolitis, samo zelim da prosire za mene prezanimljivi Dragon Age setting.
Skenderevo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2010, 11:22   #40
ivanxxxxxxx
Veteran
 
Član od: 9.8.2007.
Lokacija: Raider's Hideout
Poruke: 538
Zahvalnice: 79
Zahvaljeno 59 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Two Worlds 2

Onaj zadatak gde trebas da nadjes 4 rune za kovaca je unikatan,
ne mogu da verujem sta je nagrada, auuuuuu! A ja ocekivao neko unikatno oruzije ili ti slicno, kad ono ...
ivanxxxxxxx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pirates Of The Caribbean At Worlds End sasha-SE Akcione igre 16 23.7.2017 1:01
The Worlds Hardest Game SV 84 Male igre 42 13.2.2011 15:07
Two Worlds voodoo_ Role-Play 157 6.10.2010 12:29
Kojem se RPG-u najviše nadate? Guardian Role-Play 310 13.10.2009 13:23
Two Worlds: The Temptation stewazy Role-Play 1 23.1.2008 23:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:25.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com