Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Komunikacioni uređaji i umrežavanje
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Komunikacioni uređaji i umrežavanje Modemi, mrežna oprema, mreže i umrežavanje…

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.10.2009, 19:15   #261
mmarko
Član
 
Član od: 16.7.2008.
Lokacija: Pribinić
Poruke: 110
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 26 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Umrežavanje desktopa i laptopa (osnove umrežavanja)

Sada sam uspjesno povezao laptop i komp,konekcija pronadjena...ali ima jedan problem..radi mi npr. Skajp ali ne mogu da otvorim ni jednu stranicu,ni u IE-u ni u Chrome-u?U cemu je sada problem ?
mmarko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2009, 21:08   #262
richa
Član
 
Član od: 1.2.2009.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 396
Zahvalnice: 59
Zahvaljeno 63 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku richa
Određen forumom Re: Umrežavanje desktopa i laptopa (osnove umrežavanja)

Da li neko moze da mi objasni kako da napravim zastitu od nezeljenih upada na moju vezu na TP-Link wr542G ruteru?
richa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2009, 22:52   #263
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: Umrežavanje desktopa i laptopa (osnove umrežavanja)

Instaliraj Firefox i vidi da li radi ili ne radi.

Što se tiče zaštite, preporuka za MAC filtraciju. Idi u wireless settings pa MAC (mislim da se tako nešto zove u tim podešavanjima), vidi koja ti MAC adresa mrežne karte i stavi samo nju na listu. Save, apply ili šta već da ima, resetovaće ti se konekcije i kada proradi konekcija, jedini koji se može nakačiti na tu (mrežu koju si napravio) si ti.
dzonihsv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2009, 0:04   #264
Rax_
Član
 
Član od: 24.10.2008.
Poruke: 130
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 16 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Umrežavanje desktopa i laptopa (osnove umrežavanja)

Citat:
Freško kaže: Pregled poruke
Neću da ulazim u raspravu šta je bolje jer najjeftiniji AP/Ruter sa 4 Lan porta imaš već za ~2600 Dinara, konkretno mislim na:
http://www.tp-link.com/products/product_des.asp?id=114
Na kraju sam te ipak poslusao i kupio bas ovaj wireless router, ali nazalost nikako nisam uspeo da napravim da mi preko njega radi internet na laptopu.
Ruter nema SMA konektor tako da antenu sa krova ne mogu da povezem na njega, vec mora da ide u wireless karticu u pci slotu, a opet ni ta kartica nema mrezni izlaz preko kojeg bih je povezao na wan ulaz u ruteru, tako da jedino sto sam mogao da uradim je da mreznim kablom povezem desktop i ruter(lan ulaz) koji sada uspesno salje signal do laptopa ali samo u lokalu, znaci mogu da razmenjujem fajlove ali ne i da delim internet.

Valjda cu uskoro dobiti adsl pa sa njime necu imati problema jer adsl ap ima izlaz kojim ga je lako povezati na wan ulaz rutera(za razliku od moje wireless kartice), ali za sada mi ne preostaje nista drugo osim da se igram u lan-u

Da li mozda ima neki drugi nacin na napravim deljenje interneta jer sam stvarno sve pokusavao i ne ide pa ne ide?

Izgleda da sam ipak trebao kupiti onaj usb wireless adapter

edit:
Uspeo sam da podelim internet konekciju izmedju desktopa i laptopa preko obicnog mreznog kabla, ali preko rutera to nikako nije moglo, stalno mi na laptopu javlja da ima neki problem oko DNS-a.
Igracu se jos malo oko toga a ako nista ne uspe kupicu duzi mrezni kabal i tako koristiti dok ne dobijem adsl, a do tada ce ruter da miruje u kutiji

Poslednja ispravka: Rax_ (18.10.2009 u 2:42)
Rax_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2009, 21:32   #265
sasasa
Novi član
 
Član od: 28.10.2009.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Umrežavanje desktopa i laptopa (osnove umrežavanja)

Imam AIRLive 5460 ap v2, hteo bih da se povezem sa njim na tri racunara dva preko WLAN i jedan preko Lan, da li je to moguce sa ovim uredjajem i ako jeste kako (koristim pppoe konekciju)? Nemam pojma sta sve nisam probao!!!
sasasa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2009, 20:01   #266
Encephalon
Član
 
Član od: 18.7.2008.
Poruke: 39
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Umrežavanje desktopa i laptopa (osnove umrežavanja)

Imam HG510 i kupio sam tp link, povezao sam ga sa HG510-ok... Sta treba da uradim da bi imao wireles?

Hvala unapred!
Encephalon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2009, 20:35   #267
sasa_k
Novi član
 
Član od: 5.12.2009.
Poruke: 25
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Umrežavanje desktopa i laptopa (osnove umrežavanja)

Imam dva desktop racunara i hteo sam da ih povezem. Ranije mi je radilo i kada sam ubacivao na jedan racunar sistem onda nisam vise mogao da povezem. Imam wirles net i hteo bi da ih povezem pa da imam na oba kompa net. Jel mi mozete pomoci

Probao sam svasta: npr. na jednom upisem IP a na drugom automatski, pa onda na oba sam upisao IP samo da se razlikuju u poslednjoj cifri i opet nece.

Nadam se pomoci
Unapred hvala!!!!!!!
sasa_k je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2009, 20:43   #268
benji
Novi član
 
Član od: 6.12.2009.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Umrežavanje desktopa i laptopa (osnove umrežavanja)

pozz ja sam tu novi
imam lap[top IBM-ov nes ThinkPad i kad ga upalim odradi i onda mi pise eror
pa sam ga prikopcao na comp i kak sad da preko racunara nes uradim na laptopu kad ne pokaze ne mogu ga naci
pa ak ko moze pomoci
benji je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2009, 23:42   #269
richa
Član
 
Član od: 1.2.2009.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 396
Zahvalnice: 59
Zahvaljeno 63 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku richa
Određen forumom Re: Umrežavanje desktopa i laptopa (osnove umrežavanja)

Citat:
Encephalon kaže: Pregled poruke
Imam HG510 i kupio sam tp link, povezao sam ga sa HG510-ok... Sta treba da uradim da bi imao wireles?

Hvala unapred!
Ovako sam ja uradio. Doduse ja imam huawei mt882, al mislim da je ista ili slicna procedura.

Prvo prikopcas huawei modem na komp, zatim udjes u neki od browsera (IE, Mozila) preporucljvo IE pa kucas 192.168.1.1 zatim ce ti traziti user name i pass. Kod mene je po defaultu bilo oboje admin.

Potom ulazis u podesavanje huawei rutera i prebacis ga u BRIDGE mod.
Kad si to uradio sad otkopcas taj ruter i ukljucis tp link, i ista procedura, znaci browser pa 192.168.1.1, kod mene je isto bilo admin i za user name i za pass...

E onda u podesavanjima tp linka ides na Network/Lan (sa lijeve strane) pa tu imas da mu IP Address-u i stavi 192.168.1.10, Subnet Mask ostavi kako jeste.

Poslije toga ides na WLAN i tu podesavas ovako:
WAN Connection Type: PPPoE
User Name: ono koje si dobio od telekoma u ugovoru
Password: takodje kao i prethodno sto si dobio u ugovoru
Wan Connection Mode: ja sam stavio Connect Automatically (ostalo sve ostavis po defaultu)

To je to sto se tice podesavanja za LAN i WLAN.

Sledece sto trebas da uradis je da stavis zastitu za svoju wireless konekciju da ti ne bi neko "krao" internet, a to radis isto u tim podesavanjima i odes na Wireless (sa lijeve strane ispod Network).

U drugom pasusu imas Enable Wireless Security i to cekiras. Ispod toga podesavas sledecim redoslijedom:
Security Type: WPA-PSK/WPA2-PSK
Security Option: WPA2-PSK
Encryption: AES
PSK Passphrase: ovdje upise pasword koji zelis, najbolje je da to bude kombinacija brojeva i slova.

E sad si podesio oba modema/rutera. Sledeci korak je da prikopcas huawei na tel. liniju, pa iz njega utp kablom u tp link u WAN, a jos jednim kablom prikopcas svoj desktop iz tp link LAN1. Za wireless kad se budes konektovao trazice ti sifru onu koju si stavio (PSK Passphrase).
richa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.12.2009, 12:57   #270
Zaphod Biblbroks
Član
 
Član od: 15.3.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 280
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 71 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Umrežavanje desktopa i laptopa (osnove umrežavanja)

Treba mi pomoc oko izbora rutera. Naime drugu koji ima sbb treba da namontiram ruter koji ce desk povezivati preko lan kabla (valjda se tako zove) a laptop(ove) bezicno. Koji bi ruter bio dobar za tako nesto za budzet od 5000. I koliko je komplikovano tako nesto uraditi, nije vazno da desk i laptop budu umrezeni.
Zaphod Biblbroks je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.12.2009, 17:33   #271
richa
Član
 
Član od: 1.2.2009.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 396
Zahvalnice: 59
Zahvaljeno 63 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku richa
Određen forumom Re: Umrežavanje desktopa i laptopa (osnove umrežavanja)

U postu iznad sam sve objasnio kako se podesava. Preporuka TP Link TL-WR542G oko 3000 din. Radice sve sto i skuplji...
richa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.12.2009, 18:49   #272
Rax_
Član
 
Član od: 24.10.2008.
Poruke: 130
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 16 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Umrežavanje desktopa i laptopa (osnove umrežavanja)

Samo da javim da sam KONACNO uspeo da podesim ruter TP Link tl-wr340g(platio ga 2600din.) da djeli internet konekciju sa mog desktopa na laptop.

Ne bi to bio nikakav problem da ja imam adsl ili kablovski net, ali sa wireless netom(antena na krovu i wireless lan pci kartica u kompu) to je bio veliki problem, jer nemam acces point koji bi povezao preko wan-a sa ruterom, a ni sam ruter nije mogao da mi posluzi kao ap jer nema sma konektor na koji bi povezao antenu.

Na kraju sam povezao ruter sa desktopom samo lan kablom (na lan ulaz u ruter i integrisani lan u desktop), dakle u wan-u nema nista! Onda sam napravio klasicno ICS podesavanje za lan kabl, a na ruteru odabrao da salje dinamicku ip adresu, naravno on javlja da nije uspesno konfigurisan ali ipak radi kako treba
Da, trebalo je i restartovati desktop da bi proradilo, bez toga nece nikako!

Jedina mana ovome je sto desktop mora biti ukljucen da bi imao internet i na laptopu(isto kao kod ics-a sa mreznim kablom), ali to i nije toliki problem jer sam ustedio mnogo para tako sto nisam morao da kupujem access point(sto su mi mnooogi strucnjaci tvrdili!) vec samo ruter od 2600 dinara
Rax_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2009, 12:26   #273
barjaktar
Član
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: BL
Poruke: 123
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Umrežavanje Desktopa i Laptopa

Citat:
Projectlord kaže: Pregled poruke
Zdravo svima!
I ja imam slican problem kao SAN SALE. Povezujem notebook(win xp HOME) i desktop(win xp profesional) preko kabla sa crossover-om, ip adrese su:
10.0.0.10
255.0.0.0

i 10.0.0.11
255.0.0.0
probao i sa 255.255.255.0
stavio sam isto ime za workgroup, ali... Sa notebook-a vidim desktop racunar, ali samo kad kliknem da se promeni view da bude kao WORKGROUP COMPUTERS, tj ne vidim njegove sherovane foldere i ne mogu da pristupim njemu, javlja kao:
\\House is not accessible. You might not have permision to use network resuorses. Contact the administrator of this server to find out do u have access permision
The network path was not found

A na desktop racunaru uopste nevidim notebook?!?

pingovao sam ih medjusobno u command promtu, svi paketi stizu bez gubitaka. Iskljucivao sam firewall-e na oba racunara ali nista-isto.
Kabl je ok 100%, nosio sam u servis za svaki slucaj posto nemam klesta stavim nove zabice, sve ok.

Na oba sam iskljucio QoS Packet Scheduler, mada na notebook-u pored toga sam iskljcio i neke druge protokole\klijente za koje nikad nisam pre video koji su dosli uz notebook i opet nece.

Jos jedna stvar, na desktopu desni klik na my computer\properitis\computer name nemam opciju NETWORK INDETIFICATION WIZARD kao na desktopu(verovatno nema veze).

Ranije sam umrezavao racunare i nisam imao ovakav problem.

Molim ako neko zna resenje PLEEEEEAAAASEEEE HEEEEELP !!!

huh!
Pozdrav.

Na ovo pitanje, koliko sam uspio da upratim, niko nije odgovorio, a zanimljivo mi je sto imam isti problem. Dobro, 'ajde, nije bas isti... Ovako:

U firmu od nekoliko kancelarija je ubacen stampac u jednu od njih (naravno, povezan je sa racunarom). E sad, ti racunari su preneseni iz druge ispostave iste firme gdje su bili nakaceni na server. Medjutim, ovdje servera nema, samo su utrpani u jedan 24-portni svic. S obzirom da je internet (doveden do svica) dostupan na svakom od racunara, mreza radi (iako iz nekog razloga nece da se pinguju medjusobno...). S obzirom na to da su tamo odakle su preneseni pripadali razlicitim workgrupama, medjusobno nikako da se vide, pa tako ni da nadju taj stampac koji je prikacen na jednog od njih. E sad, ja skontam (u trenutku nadahnuca) da bi najpametnije bilo da napravim novu workgrupu i da svaki od racunara dodam, pa da tako eliminisem problem neprepoznavanja. Krenem od glavnog racunara. Logujem se kao administrator, promjenim ime workgrupe, on kaze resetuj, ja resetujem, kad... Nema vise naloga koji su postojali na racunaru!!! Pokusavam da se logujem kao administrator, odbija mi sifru... Vec polako pocinjem da ciljam stok od vrata misem (bezicni, srecom), kad, u bijesu, slucajno pritisnuh tastaturni amin, i... gle cuda! upadoh u administratorski nalog bez ikakve sifre... HMPF?! Ajde, prokontam, vjerovatno se desilo zbog promjene grupe. Provjerim postojanje odgovarajucih foldera u Documents and Settings, ok, sve je tu, naloga mozda i nema, ali bar su podaci ostali. Ajde, dobro, postavim ja drugu sifru kao administrator, i sad idem Entire Network, kako bih zavirio ima li te moje grupe kreirane prije ovog soka. Slijedi mnogo veci sok, poruka slicna ovoj koju je dobio Projectlord. Dakle, ja nemam dovoljno privilegija da pogledam sta se tu desava i treba da kontaktiram administratora, koji sam opet ja. the...................

Pitanja:

1. WHAT THE F**K??? Sta se desava? Zasto ja, kao administrator sa najvise privilegija koje uopste xp korisnik moze da ima, nemam dovoljno da pogledam workgrupu koju sam licno kreirao???
2. Ako bih vratio racunar u onu workgrupu koja je bila prije, da li ce se vratiti i nalozi? Mogu li ikako da dobijem naloge nazad u ovoj workgrupi? Napominjem da su oni iz User Accounts jednostavno nestali, a njihovi folderi su tamo gdje treba da budu, kao sto vec rekoh. Ono sto me najvise frapiralo je gubitak administratorske sifre...
3. Je l' nesto pogrsno u samoj ideji (ovo oko stampaca)?
4. Ako uradim isto na ostalim racunarima, pretpostavljam da ce isto tako zeznuti naloge, sto je meni potpuno svejedno, medjutim to moze predstavljati grdan problem ljudima koji rade na njima, iz vise razloga. Na primjer, prosto nikako nisu mogli da svare to sto sam instalirao Firefox i rekao im da ubuduce TO NARANDZASTO koriste za internet umjesto ONOG PLAVOG... Odlutah... Cetvrto pitanje je: Moze li kako racunar da predje na drugu workgrupu bez ove kontraindikacije?

Zahvaljujem...
barjaktar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2009, 21:35   #274
goranixus
Novi član
 
Član od: 28.12.2009.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Umrežavanje desktopa i laptopa (osnove umrežavanja)

Imam jedan veliki problem, zelim da preko Gigabyte GN-WP01gs PCI WLAN CARD i rutera TP-LINK TL-WR541G na dekstop OS:XP racunaru povezem na laptop HP G60. dali mi mi mozes pomoci

Poslednja ispravka: goranixus (28.12.2009 u 22:36)
goranixus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2009, 10:51   #275
zukov
Član
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 150
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Umrežavanje desktopa i laptopa (osnove umrežavanja)

Imam telekom adls i modem je MT882. Imam jedan laptop i jedan dekstop i hteo bih da ih povežem u lan radi prebacivanja nekih fajlova sa laptoma na desktop i obratno. Modem sa kompovima mogu da povežen sa jednim lan kablom i sa jednim USB kablom. Kako da ih povežem?
zukov je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2009, 12:45   #276
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: Umrežavanje desktopa i laptopa (osnove umrežavanja)

Nikako posebno. Čim su oba povezana, trebalo bi da vide i jedan drugog, samo da odradiš Network Setup Wizard na oba. Naravno, i da tom prilikom nešto "šeruješ", tj. dozvoliš da drugi vide, na oba kompa.
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2010, 14:20   #277
basketboy
Član
 
Član od: 26.10.2009.
Poruke: 51
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 11 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Umrežavanje desktopa i laptopa (osnove umrežavanja)

Kupio sam router D-LINK DIR 301 i uz njega sam dobio i USB Wireless adapter D-LINK G 111, ukljucio sam ga u Desktop racunar i kada sam ga upalio, cim je krenuo sa dizanjem BIOS-a on se zaledi, a kada izvadim USB on nastavi sa dizanjem BIOS-a. Racunar je INTELOV, a maticna ploca je MSI.

Nakon dizanja Windows-a XP SP2, instalirao sam DRIVER za USB Adapter i NORMALNO uspostavio vezu sa internetom. Medjutim kada sam restartovao racunar on je ponovo zakocio pri dizanju BIOS-a i tako svaki put.

Ono sto sam zakljucio je da USB Adapter mogu koristiti samo ako je sistem podignut, jer cim ga ukljucim, a BIOS nije podignut, racunar odma stane sa dizanjem BIOSA i LED DIODA za status HDD gori bez prestanka.
-Radi provere ispravnosti USB-a izvrsio sam instalaciju istog na LAP-TOP racunaru gde ne pravi nikakve probleme.

Kako da resim problem i zasto USB Adapter koci BIOS?
basketboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2010, 14:55   #278
Remi_Gaillard
Član
 
Član od: 18.8.2009.
Lokacija: Tamo gde teku bakar i zlato...
Poruke: 456
Zahvalnice: 121
Zahvaljeno 50 puta na 31 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Remi_Gaillard
Određen forumom Re: Umrežavanje desktopa i laptopa (osnove umrežavanja)

Jel moze nekako da se umrezi desktop i laptop,ali da se na ekranu laptopa vidi desktop ? Posto na desktop racunaru ne radi monitor,a treba nesto vazno da prebacim,a drugi monitor nemam...
Hvala unapred
Remi_Gaillard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2010, 20:05   #279
kopitaneskita
Novi član
 
Član od: 8.2.2010.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Umrežavanje desktopa i laptopa (osnove umrežavanja)

Imao sam 2 racunara povezana u mrezi. (sve je to lepo odradio majstor). E sad, ja sam povezao jos 1 racunar; podesio sam workgroup ali ne mogu da pristupim racunaru koji je odredjen kao "server" ("xxx - is not accesible. You might not have permission to use this network resourse,...
login failure: user account restriction. Possible reasons are blank passwords not allowed, login hour restrictions or a policy restriction has been enforced"
), dok razmena podataka sa drugim radi bez problema.

Sta treba da radim, da li treba i kako da dodjem do toga da unesem password?

HVALA!!!
kopitaneskita je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2010, 21:39   #280
Kurdt
Član
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: Trebinje, Republika Srpska
Poruke: 231
Zahvalnice: 45
Zahvaljeno 18 puta na 15 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Kurdt
Određen forumom Re: Umrežavanje desktopa i laptopa (osnove umrežavanja)

Citat:
kopitaneskita kaže: Pregled poruke
Imao sam 2 racunara povezana u mrezi. (sve je to lepo odradio majstor). E sad, ja sam povezao jos 1 racunar; podesio sam workgroup ali ne mogu da pristupim racunaru koji je odredjen kao "server" ("xxx - is not accesible. You might not have permission to use this network resourse,...
login failure: user account restriction. Possible reasons are blank passwords not allowed, login hour restrictions or a policy restriction has been enforced"
), dok razmena podataka sa drugim radi bez problema.

Sta treba da radim, da li treba i kako da dodjem do toga da unesem password?

HVALA!!!
Procitaj deseti post ove teme, Fresko je to fino objasnio!
Kurdt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
network, umrežavanje


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Umrežavanje laptopa i televizora? Pomoć... Maranellob Foto i audio/video 14 17.5.2009 21:30
Umrežavanje desktopa i laptopa pomoću dva Bluetotha Ignorant Ignoramus Komunikacioni uređaji i umrežavanje 2 27.2.2009 1:27


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:20.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com