Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.12.2011, 2:00   #41
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Muzički dinar - Novi namet na IT industriju

^ damn right it is

vest na Blicu

fora je da se to odnosi na zvonjavu mobilnog u usluznim objektima(njih vec SOKOJ dere zato sto pustaju muziku u svojim objektima)...sledeci put kad vam zapici End of all hope od Nightwish-a u kaficu, oprostite se od 11 soma zato sto zivite u rupi od drzave

EDIT za ekonomiju u Srbiji: moj komsija ekonomista uvek prica kako su se Srbi uhvatili za pogresan kraj Filipsove krive . Fora je sto ta kriva predvidja normalnu nezaposljenost od 5-7 % koja garantuje nisku inflaciju ( 2% na primeru SAD-a 80-ih )... kod nas vole da pred izbore ''smanje nezaposlenost'' i povecaju plate, sto dovodi do divljanja inflacije...tada vise ljudi gubi posao, cene visestruko skacu, a prethodne povisice gube smisao...tako sam ja otprilike skapirao komsiju koji se bas potrudio da mi to objasni...mozda ce neki ekonomista to bolje da interpretira od mene
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2011, 2:05   #42
Master_Touch
Banned
 
Član od: 19.9.2010.
Poruke: 250
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 27 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Muzički dinar - Novi namet na IT industriju

@Dreamfall ako je tako onda treba da ukinu radio stanice, televiziju, internet,... Pa to samo mi nesto tako mozemo da smislimo. Ako radio stanica pusti nekog naseg pevaca i ja tu radio stanicu pustim u frizerskom salonu treba mene da kazne? Gde je tu logika?

I dobro bre zar ta radnica nije mogla da smisli neko objasnjenje koje je u nivou sa tom optuzbom. Da kaze pojavio se virus u telefonu, ja prvi put vidim ovaj telefon u zivotu,... i kako se bas taj kontrolor nasao tu. Pa da je meni napisao kaznu od 11000 dinara pocepao bih taj papir i nabio mu u usta. Pazi 11k da se danas baca na takve gluposti, interesantno kako taj kontrolor ima hrabrost tako nesto da uradi. I sta je bilo na kraju jel platila tu kaznu ili nije .
Master_Touch je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2011, 2:12   #43
DonCorleone91
Starosedelac
 
Član od: 5.7.2008.
Lokacija: Munze Konza
Poruke: 2.105
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 658 puta na 339 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DonCorleone91
Određen forumom Re: Muzički dinar - Novi namet na IT industriju

Da ako je frizerski salon tvoj i ako neplacas mesecnu nadoknadu za pustanje muzike na javnom mestu ili kako se to vec zove, ne samo za nasu muziku nego za bilo koju.
Muzika nije dzaba, kao sto se mnogima danas cini, kad idete na neki koncert,i ne ulazite za dz, za svaku pesmu koju slusate neko je ulozio vreme,truid i novac (manje vise), e sad drugi je problem sto se raspodela novca obavlja kako tamo nekome na vlasti odgovara i sto ne postoji "kontrola kvaliteta", sto je opet diskutabilna stvar iz prostog razloga sto su ukusi razliciti
DonCorleone91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2011, 2:17   #44
Master_Touch
Banned
 
Član od: 19.9.2010.
Poruke: 250
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 27 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Muzički dinar - Novi namet na IT industriju

@DonCorleone91
Od kada postoji taj zakon? Ja prvi put cujem.
Predpostavljam da onda to placaju i diskoteke, kafici, ...?
Sta ako salon pusta klasicnu muziku, klasicna muzika nije pod zastitom ili neko pusti svoju muziku koju je komponovao?

Naravno da muzika treba da se naplati i da se ulaze dosta truda za izvodjenje i snimanje muzike, ali da li novac ide umetnicima ili drzavi?
Master_Touch je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2011, 2:22   #45
DonCorleone91
Starosedelac
 
Član od: 5.7.2008.
Lokacija: Munze Konza
Poruke: 2.105
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 658 puta na 339 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DonCorleone91
Određen forumom Re: Muzički dinar - Novi namet na IT industriju

Ne znam detalje, ali mislim da se placa oko 400-500 dinara mesecno, sto nije mnogo, bez obzira koja je muzika u pitanju. I klasicna muzika podleze autorskim pravima, ne kao kompozicija vec kao izvodjenje, mada ni za to nisam siguran kako ide. U prosecnom orkestru, filharmoniji... imas 60ak ljudi + zamene, kod nas je njima plata od prilike 400e po muzicaru, sto je relativno malo, sad ce neko da kaze da nije, sta oni rade, duvaju i testerisu drvo. Ali i to je posao isto kao i svaki drugi, i to nimalo lak, svako ko svira neki instrument zna da mora redovno da se vezba po nekoliko sati dnevno da bi bio uspesan i dobar muzicar, drugacije neide
DonCorleone91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2011, 2:26   #46
Master_Touch
Banned
 
Član od: 19.9.2010.
Poruke: 250
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 27 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Muzički dinar - Novi namet na IT industriju

Na osnovu izvodjenja instrumentalne klasicne muzike nikad ne moze da se kaze tacno ko izvodi. Iskusan muzicar moze da predpostavi ali uvek moze da se kaze da je izvodi neko ko se muzikom uopste i ne bavi. Jednostavno da se izmisli izvodjac. Ali potpuno razumem sta hoces da kazes i podrzavam.
Master_Touch je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2011, 2:44   #47
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: Muzički dinar - Novi namet na IT industriju

Inace, ako pravite muziku a ne odjavite se od SOKOJa, oni ubiraju novac u vase ime i stavljaju u svoj dzep.
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2011, 11:08   #48
lijenština
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Sablasni Kosačanovac
Poruke: 1.266
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 703 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: Muzički dinar - Novi namet na IT industriju

Citat:
veseliburek kaže: Pregled poruke
Videće ova zemlja meni leđa za par godina, čim završim faks o trošku države... Ja da živim ovde a da me neko legalno krade, jes' bole me...
Pa da odeš u neku od razvijenih zemalja da od poreza finansiraš rat u Afganistanu i budući u Iranu protiv koga je većina populacije.

Šalu na stranu, ovde bi se mnogo bolje živelo kada bi ljudi ostali da stvore kritičnu masu za promene na bolje.
lijenština je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2011, 12:44   #49
Flamel
Veteran
 
Član od: 22.11.2008.
Poruke: 677
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 310 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: Muzički dinar - Novi namet na IT industriju

Verovatno ce ovi nasi prodavci da udare tih 3% i na graficke i ostale periferije koje ovde nisu navedene...
Flamel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2011, 13:10   #50
vasiljevic
Starosedelac
 
Član od: 21.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.678
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 624 puta na 388 poruka
Određen forumom Re: Muzički dinar - Novi namet na IT industriju

Oko plaćanja nadoknade za muziku u objektima tipa kafane, kafići, frizerski saloni i sl, odmah da vas obavestim, to je bilo uvek, i plaćalo se. Problem je što je u ono drugo vreme to bila relativno mala nadoknada ukupno gledano i bila je više manja smetnja nego išta drugo. OK, to je u redu za te firme. Problem je što danas, oni to šalju svima kojima stignu. I što su pogubili sve kriterijume. I što niko i ne razmišlja da im stane na put jer očigledno je neko iza nečijih leđa pa ...

Problem je šo po onome što se vidi, oni za koje zvanično naplaćuju, te pare niti vide, a i oni koji od njih nešto dobiju, mogu sa time da se slikaju. Sistem ne valja i treba da se debelo menja.

@Master_Touch:

Pogledaj ovo:

http://www.kurir-info.rs/planeta/ita...cin-160334.php

I posebno na kraju gde je onaj lepi poslanik Italijanskog parlamenta lepo "branio" kolege ("Ako već režete, odsecite nam i glave"). Iskreno, kod nas, to bi malo trebalo da se primeni. Pa možda oni koji dođu posle malo počnu da misle zbog koga su tu i za koga su tu.

On topic. I naravno B92:

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija....&nav_id=565558

Iskreno, nije mi jasno gde su bili kad su usvajali zakon koji dozvoljava da neko ko nije državni organ naplaćuje kako njemu pada na pamet, pa da su lepo isprozivali genija Đelića i njegov tim tada, ali sad, šta je tu je pa ...... Bar se setili da se oglase. No, pogledajmo malo one podatke sa strane: SOKOJ naplatio prošle godine 185 miliona i potrošio na plate zaposlenih (njih 64) 114 miliona ili vam skoro 150.000 po zaposlenom. Koliko je to daleko otišlo imate izjavu gospodina iz SOKOJa koji žali što mobilni telefoni nisu u spisku jer služe za slušanje muzike, pa da je ona taksa na fotokopirke, štampače i sl namenjena izdavačima knjiga ali eto, nisu organizovani pa ... To pa verovatno znači da će biti mi naplatili, a pošto vas nema kod nas, uzećemo da ne propadne. Dakle, sad vam je jasno za koga se to naplaćuje. Ne za DonCorleonea, već za onih 64 truta koji smišljaju kako da povećaju jadne plate koje imaju sada.

I opet malo matematike. Porez koji naplaćuje država je 18%. Jeste da je to svuda ali opet ... Koja je to matematika i logika koja kaže da muzički dinar treba da bude 3%? Koliko stvari se finansira iz onih 18% a koliko iz ovih 3%? Je li to znači da nama muzika vredi 17% budžeta države? Ajde molim vas, koji je to muzičar ovde platio porez zadnje godine? Svi su oni na minimalcu i koliko vidimo po poreskim prijavama trebalo bi da su na narodnom kazanu. Kako sada da njihov rad vredi ovoliko? Neko nas ovde vuče za nos pa to ti je.

I sada da lepo neko objasni svima nama pošto ne verujem da ima ijdenog pametnog ovde koji je to kriterijum po kome treba da se plati 3% na šporet? Koji to šporet pušta Karleušu? Ili Frižider? Za veš mašinu smo elaborirali na početku, to je onaj deo kad radi centrifuga, mada koliko se ja sećam dotična veš mašina je starija od Karleuše pa po logici stvari tu bi ona trebala da plaćá veš mašini tantijeme (ukrala je repertoar pa neka plaća sada). Ja te nisam video, neverujem da je iko ovde (ako izuzmemo one priče na Explorer kanalu i sl, gde sanjaju o budućnosti pa ...). Razumem da jedan šporet koji pušta Karleušu bi bio dobar za one koji su na dijeti (odmah pobegneš, pa nema jela), ali za sad to nije palo na pamet ni dovitljivim Kinezima.

Iskren da budem, sve više imam utisak da neko baš hoće da pritisne narod do tačke pucanja. Jer ovo, neće niko da poveže sa nekim jadnikom koji jedva preživljava, već će biti vezano za ona glavna imena, i da pare idu njima ..... A kad imaš koga da juriš e tada....
vasiljevic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2011, 13:11   #51
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: Muzički dinar - Novi namet na IT industriju

http://www.njuz.net/svi-kupci-kompju...i-za-kriminal/
Beagle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2011, 13:21   #52
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: Muzički dinar - Novi namet na IT industriju

Jedina dobra stvar kod ovakvih svinjarija je što narod može do mile volje da se sprda sa njima
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2011, 14:45   #53
Lich_king2
Veteran
 
Član od: 29.6.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.188
Zahvalnice: 722
Zahvaljeno 213 puta na 149 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Lich_king2
Određen forumom Re: Muzički dinar - Novi namet na IT industriju

Citat:
DonCorleone91 kaže: Pregled poruke
Da ako je frizerski salon tvoj i ako neplacas mesecnu nadoknadu za pustanje muzike na javnom mestu ili kako se to vec zove, ne samo za nasu muziku nego za bilo koju.
Muzika nije dzaba, kao sto se mnogima danas cini, kad idete na neki koncert,i ne ulazite za dz, za svaku pesmu koju slusate neko je ulozio vreme,truid i novac (manje vise), e sad drugi je problem sto se raspodela novca obavlja kako tamo nekome na vlasti odgovara i sto ne postoji "kontrola kvaliteta", sto je opet diskutabilna stvar iz prostog razloga sto su ukusi razliciti
Izvini ali to nije tacno. Muzika je dzaba. Jer ovo danas ne vredi ni 50 centi. Kad mi nadjes pesmu koja nije plagijat, obrada druge pesme, gde je pokraden teksta druga melodija, onda mozemo da pricamo o naplati "inventivnosti".
To sto smo svi mi ludi jeste i razlog zasto imamo ovakvu drzavu i zakone.
Lich_king2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2011, 17:19   #54
DonCorleone91
Starosedelac
 
Član od: 5.7.2008.
Lokacija: Munze Konza
Poruke: 2.105
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 658 puta na 339 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DonCorleone91
Određen forumom Re: Muzički dinar - Novi namet na IT industriju

Citat:
Lich_king2 kaže: Pregled poruke
Izvini ali to nije tacno. Muzika je dzaba. Jer ovo danas ne vredi ni 50 centi. Kad mi nadjes pesmu koja nije plagijat, obrada druge pesme, gde je pokraden teksta druga melodija, onda mozemo da pricamo o naplati "inventivnosti".
To sto smo svi mi ludi jeste i razlog zasto imamo ovakvu drzavu i zakone.
Ne lupaj, sta mislis kako se pravi muzika,raste na drvetu ili je ulozen trud i rad da bi se nesto stvorilo, ulozeno ogromno vreme da bi se savladala neka vestina. Mislis da je to samo 'uvatis gitaru i odrpas par akorda i to je to. Drugo je sto danas ima mnogo vise djubreta od muzike nego ranije, odnosno danas mnogo vise djubreta izlazi na videlo zbog interneta i YT-a uglavnom. Sto se plagijata tice, sasvim je legitimno uzeti neki motiv u obraditi ga, tako se muzika razvija, sta mislis da pre 300,400 godina kompozitori nisu krali jedni od drugih, naravno da jesu. Pa pola danasnje muzike se zasniva na obrtu 4 akorda, i to muzike koju verovatno i ti slusas, najbolji pokazatelj toga je ovo i ovo
DonCorleone91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2011, 18:28   #55
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.724
Zahvalnice: 4.564
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Muzički dinar - Novi namet na IT industriju

Citat:
DonCorleone91 kaže: Pregled poruke
p.s.
Naravno, da nebude da lupentam, i ja koristim piratizovan softver ali planiram da se to promeni kad budem zaradjivao dovoljno za pokupujem sta mi treba (a to se u ovoj drzavi nece skoro desiti)
Joj... ja jedva cekam dan kad cu dati 650 eura za Corel i necu ga zaliti vec proslaviti u nekom mom omiljenom bircuzu.
Ti si mali od juce muzicar i vec te svrbi tamo gde su pare. Ako si procitao moj post gde sam pomenuo jednog Miroslava Radovanovica, bar sa tvoje strane bi trebao na to da bude jedan adekvatan komentar.
A sto se tice YT, mozda si predvideo jednu malu sitnicu... neko voli da se tamo pojavi da bi na drugom mestu ubro debeo honorar. A ostali ako se ne snalaze, e to je vec druga prica.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2011, 18:50   #56
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.378
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.006 puta na 7.048 poruka
Određen forumom Re: Muzički dinar - Novi namet na IT industriju

Citat:
DonCorleone91 kaže: Pregled poruke
Ne lupaj, sta mislis kako se pravi muzika,raste na drvetu ili je ulozen trud i rad da bi se nesto stvorilo, ulozeno ogromno vreme da bi se savladala neka vestina.
Ali ako sam ja regularno već kupio tu muziku, sad moram dodatno da plaćam i za slušanje te muzike. Uskoro će da izmisle i taksu za udisanje kiseonika proizvedenog u državnim šumama.

A i ti banditi u SOKOJ-u troše 114.000.000 dinara godišnje na plate 64 zaposlena. To je preko 150.000 dinara mesečno, pa i da je u pitanju bruto iznos opet je previše za najobičnije sviranje k***u, čime se oni inače bave...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2011, 19:03   #57
Lich_king2
Veteran
 
Član od: 29.6.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.188
Zahvalnice: 722
Zahvaljeno 213 puta na 149 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Lich_king2
Određen forumom Re: Muzički dinar - Novi namet na IT industriju

Citat:
DonCorleone91 kaže: Pregled poruke
Ne lupaj, sta mislis kako se pravi muzika,raste na drvetu ili je ulozen trud i rad da bi se nesto stvorilo, ulozeno ogromno vreme da bi se savladala neka vestina. Mislis da je to samo 'uvatis gitaru i odrpas par akorda i to je to. Drugo je sto danas ima mnogo vise djubreta od muzike nego ranije, odnosno danas mnogo vise djubreta izlazi na videlo zbog interneta i YT-a uglavnom. Sto se plagijata tice, sasvim je legitimno uzeti neki motiv u obraditi ga, tako se muzika razvija, sta mislis da pre 300,400 godina kompozitori nisu krali jedni od drugih, naravno da jesu. Pa pola danasnje muzike se zasniva na obrtu 4 akorda, i to muzike koju verovatno i ti slusas, najbolji pokazatelj toga je ovo i ovo
Kao prvo, isao sam u muzicku skolu tako da dajem sebi za pravo da koliko toliko lupam, kao drugo plagijat je jedno, a uzimanje nekog za inspiraciju drugo. Sad sto je nekom kompozitoru lakse da ode na YouTube nadje nesto sto mu se svidi i obradi, to je druga prica. Ako se neko pozove ne nesto kao inspiraciju to je unapredjivanje i korisno, a ne samo da uzima za tudje. Ne postoji nas kompozitor koji valja vise, sem Kornelija Kovaca. Ako neko uzima Marinu Tucakovicku za kompozitora i ostale ala Grand kompozitore, neka mu je Bog na pomoci.
Lich_king2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2011, 19:12   #58
Marshall George
Veteran
 
Član od: 21.11.2006.
Lokacija: Subotica / Harlow (UK)
Poruke: 1.171
Zahvalnice: 459
Zahvaljeno 340 puta na 268 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marshall George Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marshall George
Thumbs down Re: Muzički dinar - Novi namet na IT industriju

A da država malo oporezuje muzikante, njihove prihode i sve što zaradjuju na ''crno i belo'' uveseljavajuci dijasporu(Canada,USA,EU) i pevajući po svadbama. Računar nije muzički prijemnik, svi ga imaju na poslu i ne slušaju muziku. Muzičari bi morali da plate pronalazačima muzičkih instrumenata , pojačala, mikrofona , zvučnika... Oni koriste mikrofon, gitare, snimaju CD-e, a nikome ne plaćaju autorsko pravo za to.Pazi ti logiku,HDD može da se koristi za držanje/korišćenje ilegalnih stvari, jer za njega nema 3% poreza,ili šta? Ali je već svakako skup kao otrov (zbog krelaca na Tajlandu koji nisu dobro odredili gde će im biti fabrike HDD-a)!! Nek dignu onda struju za 3% nek SOKOJ ima i od toga pare, jer struja treba da bi se pravio piratski sadrzaj... Gitare električne i obične treba takođe da su skuplje 3% jer sa njima moze da se svira nešto sto nisi ti izmislio ili napisao, isto važi i za olovke i bojice..Pa onda nek naplate i 3% skuplje automobile, i oni imaju radio uređaj, pa zatim i MP3 player-e, mobilne telefone, itd.....A onda će deo para "verovatno" da pošalju Tini Tarner, Metalici, Slejeru, grupi Dire Straits, itd... ?!? A kao znaće sta sam gledao i slušao, a pogotovo na YouTube-u!! YEAH RIGHT!!! Ili ce neki Mile Kitić, Jelena Karleuša, Ceca, Grand ''paraddžije'' i slicna n00bardija koja se kupa u lovi da se omasti,pored "dragog" nam sina premijera, jer za sve one koji nisu upoznati, Mirko Cvetković je vlasnik tih firmi koje će dobiti taj novac!! Ovo je još jedna od šamarčina u lice napaćenom i osiromašenom narodu Srbije, od nesposobne vlade..

FUS DO RAH IN YOUR FACE, BITCHES !!!
Marshall George je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2011, 19:17   #59
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: Muzički dinar - Novi namet na IT industriju

Zvuk se prenosi vazduhom, zar ne?

Sto bi znacilo da cu ja sad da placam vazduh.
Bokile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2011, 19:24   #60
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.378
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.006 puta na 7.048 poruka
Određen forumom Re: Muzički dinar - Novi namet na IT industriju

Citat:
Lich_king2 kaže: Pregled poruke
Ne postoji nas kompozitor koji valja vise
A kad je Dženet Džekson ukrala pesmu od Čede Čvorka, a? Šta ćemo sa tim?

DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Avioni Dr Zoidberg Brbljaonica 3931 17.4.2022 21:11
Gitare i računari... Wolverine Brbljaonica 1116 3.3.2016 23:12
Tutorial - kako sklopiti nov kompjuter Win32 Modovi 67 23.8.2013 0:49
Instalacija Retail Snow Leoparda na Asus P5Q-E i slične ploče Mickie Operativni sistemi 60 12.8.2010 10:15
Halo 2 na PC-u i Win Vista Meho Krljic O igrama uopšte 4 18.4.2006 20:00


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:40.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com