Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > O igrama uopšte
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

O igrama uopšte Uopšteno, dakle sve ono što se ne tiče samo konkretnog igranja i konkretne igre (poređenje raznih igara, o žanrovima, o sociološkom i drugim uticajima igara itd.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.1.2012, 17:04   #3281
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Preporuka igara!

Evo da se nadovezem na vase "muke" - i ja isto. Sve sto sam zeleo da odigram odigrao, nesto do kraja, nesto i krace. Sad nemam neku igru koju igram...

Ne znam kako stojite sa multiplejerom, ali ako imate mogucnosti da igrate neki MP, onda definitvno da probate tako nesto... Ja sam dao par evrica i dobio dosta zabave od Bad Company 2 (izmedju ostalih MP naslova - njega bih najvise preporucio za ljude koje vole FPS-ove)
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2012, 19:27   #3282
B3l1
Član
 
Član od: 8.3.2007.
Poruke: 101
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 16 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Preporuka igara!

Ja igrao Skyrim smorio me na nekih 40% igre, tako je i sa svakom Elder Scrolls igrom, krenem sa takvim zaletom i sa toliko entuzijazma i dosadi mi .. :|
Sad cekam Kingdom of Amalur i Diablo III...
B3l1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2012, 19:32   #3283
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Preporuka igara!

Citat:
kristianmarkovic kaže: Pregled poruke
3. lice : Odigrao sve Assassin's Creedove, Gta 4 mi se smucio, iscekujem Max Payne 3 i Tomb Raider. Sta dok ne izadju?
Mafia 1&2, L.A. Noire ?
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Bascelik na korisnoj poruci:
kristianmarkovic (1.2.2012)
Stara 31.1.2012, 19:49   #3284
Reborn
Član
 
Član od: 21.5.2006.
Poruke: 159
Zahvalnice: 86
Zahvaljeno 78 puta na 42 poruka
Određen forumom Re: Preporuka igara!

Citat:
kristianmarkovic kaže: Pregled poruke
Znaci nemam sta da igram. U FPS zanru ne podnosim vanzemaljce/zombije/robote i sl, Crysis i Metro 2033 nekako jos mogu da prodju zbog dela sa ljudima, ustvari Crysis je vec suvise. Odigrao Cod mw2, mw3, black ops, battlefield 2,3, medal of honor 2010, crysis 1,2, cak i warhead i mnogo je los, metro 2033. Sta dalje?

3. lice : Odigrao sve Assassin's Creedove, Gta 4 mi se smucio, iscekujem Max Payne 3 i Tomb Raider. Sta dok ne izadju? Batmana nikad nisam voleo. Opet naglasavam ne volim cudovista raznih vrsta, znaci skyrim i to tako ne dolazi u obzir.

Voznje: Dirt 2,3 su vrh, Grid je vrh, nije mi jasno zasto burnout ima 9 na gamespot-u, nfs shift 2 unleashed sam probao da igram. Gadi mi se. Sta da igram a da ne kupijem Xbox, steta sto Forzu prave samo za tu platformu.

Nikog ne pokusavam da vredjam ovde, samo jasno pokazujem svoj ukus. Volim da rokam ljude a ne vanzemaljce/cudovista, ne volim da bijem magijama i volim da se auto slupa ako ne ukocis.
Ja te razumem u potpunosti, i meni se smucili ti zombiji, vanzemaljci i ostala gamad, ali sta ces kada to prodaje igre danas. Igraj obavezno Project IGI, malo je starija igra ali je vrhunska, prvi deo je ultra tezak, nemas mogucnost sacuvanja u toku misije, a imas i nesto noviji drugi deo. Imas i Call of Juarez, western pucanina, prvi i drugi deo, nije lose za razbijanje monotonije, a ako ti se to svidi imas i Gun takodje western fps. Za trece lice imas Just cause 2, trebalo bi da je vrhunska igra, imam je na steamu ali je jos nisam probao. Takodje za trece lice imas i Hitman i Splinter Cell serijal, nije cista akcija vec sunjalica ali probaj. Za voznje imas prave simulacije tipa GTR, kec i dvojka, ima i jos par nastavka. Burnout ti je obicna arkada, ako ti se to nije svidelo probaj Test Drive Unlimited prvi deo.
Reborn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Reborn na korisnoj poruci:
kristianmarkovic (1.2.2012)
Stara 31.1.2012, 20:25   #3285
xp professor
Veteran
 
Član od: 3.6.2009.
Lokacija: Ivy bridge
Poruke: 745
Zahvalnice: 134
Zahvaljeno 35 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Preporuka igara!

Citat:
kristianmarkovic kaže: Pregled poruke
Znaci nemam sta da igram. U FPS zanru ne podnosim vanzemaljce/zombije/robote i sl, Crysis i Metro 2033 nekako jos mogu da prodju zbog dela sa ljudima, ustvari Crysis je vec suvise. Odigrao Cod mw2, mw3, black ops, battlefield 2,3, medal of honor 2010, crysis 1,2, cak i warhead i mnogo je los, metro 2033. Sta dalje?

3. lice : Odigrao sve Assassin's Creedove, Gta 4 mi se smucio, iscekujem Max Payne 3 i Tomb Raider. Sta dok ne izadju? Batmana nikad nisam voleo. Opet naglasavam ne volim cudovista raznih vrsta, znaci skyrim i to tako ne dolazi u obzir.

Voznje: Dirt 2,3 su vrh, Grid je vrh, nije mi jasno zasto burnout ima 9 na gamespot-u, nfs shift 2 unleashed sam probao da igram. Gadi mi se. Sta da igram a da ne kupijem Xbox, steta sto Forzu prave samo za tu platformu.

Nikog ne pokusavam da vredjam ovde, samo jasno pokazujem svoj ukus. Volim da rokam ljude a ne vanzemaljce/cudovista, ne volim da bijem magijama i volim da se auto slupa ako ne ukocis.
+1 .. Ti si moj covek, druze
xp professor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2012, 21:23   #3286
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Preporuka igara!

Citat:
B3l1 kaže: Pregled poruke
Ja igrao Skyrim smorio me na nekih 40% igre, tako je i sa svakom Elder Scrolls igrom, krenem sa takvim zaletom i sa toliko entuzijazma i dosadi mi .. :|
Ovo me je podsetilo na moje muke sa Gotikom 3, na koga sam se posle nekoliko sati igre toliko naložio da sam bukvalno sanjao da ga igram i da sam zbog njega kupio novi komp. Onda sam se manijakalno izigrao, pre nego što mi je dosadio negde na pola - prosto, svet je previše veliki, pa ako voliš da istražiš svaki kutak mape, dosada je neminovna. Mislim da kod takvih igara treba igrati samo glavni quest, a ove sporedne rešavati samo kad ti treba iskustva.

Ali, zato su prvi Gotici i Risen ekstra!
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2012, 22:47   #3287
B3l1
Član
 
Član od: 8.3.2007.
Poruke: 101
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 16 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Preporuka igara!

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Ovo me je podsetilo na moje muke sa Gotikom 3, na koga sam se posle nekoliko sati igre toliko naložio da sam bukvalno sanjao da ga igram i da sam zbog njega kupio novi komp. Onda sam se manijakalno izigrao, pre nego što mi je dosadio negde na pola - prosto, svet je previše veliki, pa ako voliš da istražiš svaki kutak mape, dosada je neminovna. Mislim da kod takvih igara treba igrati samo glavni quest, a ove sporedne rešavati samo kad ti treba iskustva.

Ali, zato su prvi Gotici i Risen ekstra!

Da meni je to za nauku, u buducnosti uvek prvo prelazim main quest, pa cu posle sponredne.. grize me savest ako pocnem igru a ne predjem je, ''sve'' sam sporedne questove presao u Skyrim-u, a main jedva par questova.

Gothic III nisam ni igrao, video kod druga bila izuzetno bagovita, i nisam hteo da pokvarim svoje misljenje o Gothicu (1 i 2 meni najbolje igre ikada) , Risen takodje poceo sa odusevljenjem.. i njega prestao. :|||:
B3l1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2012, 23:39   #3288
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Preporuka igara!

Gothic 3 je sad u sasvim OK stanju, sa najnovijim pečom. Takođe postoje i nezvanični pečovi koji su pravili fanovi i koji igru peglaju skoro do savršenstva, ali meh, mislim da je to nepotrebno.

Ja sam razmišljao da igram Kingdoms of Amalur kad se pojavi, zbog "GOW" sistema borbe, ali čujem da traje ~200 sati. Mnogo, brate. Isto kao i Skyrim. No, tu su Risen 2 i Diablo 3, tako da će imati šta da se igra, plus enhanced verzija The Witchera 2...
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2012, 0:18   #3289
Reborn
Član
 
Član od: 21.5.2006.
Poruke: 159
Zahvalnice: 86
Zahvaljeno 78 puta na 42 poruka
Određen forumom Re: Preporuka igara!

@kristianmarkovic

Posto vidim da naginjes ka simulacijama voznji zaboravih da ti pomenem Richard Burns Rally, sa njim ima zaboravis sve ostale voznje koje si igrao. A imas i TOCA serijal voznji, to ti je nesto tipa izmedju Shifta i Grida.
Reborn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2012, 17:06   #3290
kristianmarkovic
Novi član
 
Član od: 17.11.2011.
Poruke: 10
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Preporuka igara!

Probacu Splinter Cell i L.A. Noire, mozda Call of Juarez. Ne bih da igram stare igre, sto sam kupio 6850 , igrao sam ja sve hitmane, naravno projecy igi, ali jos na preprosloj masini, Athlon 1333 MHz i Geforce 2.
kristianmarkovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2012, 20:48   #3291
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.728
Zahvaljeno 979 puta na 534 poruka
Određen forumom Re: Preporuka igara!

Citat:
B3l1 kaže: Pregled poruke
Gothic III nisam ni igrao, video kod druga bila izuzetno bagovita, i nisam hteo da pokvarim svoje misljenje o Gothicu (1 i 2 meni najbolje igre ikada)
Citat:
Gothic 3 je fantastična igra, trijumfalno finale RPG trilogije koja je obeležila početak 21. veka i koje vredi svakog svog frejma, detalja, kvesta ili zvuka. Problem je samo što ne pripada ovom vremenu. Za godinu dana ili nešto kraće, kada sve legne na svoje mesto, Gothic 3 će biti svoj na svome. E, onda ga zaista vredi odigrati. I to ne jedanput.
^ Sve je leglo na svoje mesto, tako da igraj i uzivaj Kec i dvojka su bolji, ali je ovo daleko od crapa kao sto je cetvrti deo.
Skenderevo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2012, 23:26   #3292
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Preporuka igara!

Neka akciona 2d platforma. Igre kao Braid i Limbo ne racunam, Super Meat Boy igrao, Trine i Trine 2 takodje... moze i starije.
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2012, 16:06   #3293
heracle
Član
 
Član od: 2.3.2011.
Poruke: 105
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Preporuka igara!

Imam pitanje jel moze neko da mi preporuci slicne igre ko sto je blickrieg serijal tj samo ne stalingrad ili fields of thunder
heracle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2012, 16:11   #3294
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Preporuka igara!

Citat:
zvjer kaže: Pregled poruke
Neka akciona 2d platforma. Igre kao Braid i Limbo ne racunam, Super Meat Boy igrao, Trine i Trine 2 takodje... moze i starije.
Ne igram takve igre, ali kažu da su Dustforce, Explodemon i Capsized odlični. Takođe, Rayman Origins izlazi 29. marta.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku caine na korisnoj poruci:
zvjer (8.2.2012)
Stara 8.2.2012, 11:21   #3295
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Preporuka igara!

Citat:
zvjer kaže: Pregled poruke
Neka akciona 2d platforma. Igre kao Braid i Limbo ne racunam, Super Meat Boy igrao, Trine i Trine 2 takodje... moze i starije.
Ako nisi probao, baci pogled na Rocket Night, nije loša stvar.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
zvjer (8.2.2012)
Stara 8.2.2012, 14:51   #3296
DJ MIXYYY
Član
 
Član od: 29.8.2009.
Lokacija: Staljingrad, SSSR
Poruke: 486
Zahvalnice: 364
Zahvaljeno 56 puta na 39 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku DJ MIXYYY
Određen forumom Re: Preporuka igara!

Dajte mi neku dobru free MMORPG igru koja ima dosta igraca na serverima.
DJ MIXYYY je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2012, 16:23   #3297
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.728
Zahvaljeno 979 puta na 534 poruka
Određen forumom Re: Preporuka igara!

Mozda Allods Online? Odlican MMO, samo nisam siguran za brojno stanje igraca jer sam davno igrao.
Skenderevo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2012, 17:17   #3298
Oggy
C64 Legend
 
Avatar korisnika Oggy
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.619
Zahvalnice: 2.207
Zahvaljeno 663 puta na 459 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Oggy Slanje poruke preko Skypea korisniku Oggy
Određen forumom Re: Preporuka igara!

Citat:
zvjer kaže: Pregled poruke
Neka akciona 2d platforma. Igre kao Braid i Limbo ne racunam, Super Meat Boy igrao, Trine i Trine 2 takodje... moze i starije.
probaj VVVVVV
Oggy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Oggy na korisnoj poruci:
zvjer (8.2.2012)
Stara 8.2.2012, 19:11   #3299
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Preporuka igara!

Citat:
Oggy kaže: Pregled poruke
probaj VVVVVV
Znam za tu mega ultra tesku, ali koliko sam racunao za nju je neophodan emulator, a emulatore preskacem.
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2012, 19:51   #3300
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.416
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: Preporuka igara!

Sto emulator? Native PC igra.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
co-op, free-roam, igra, multiplayer, preporuka igara


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kako napraviti igru! (Iz perspektive programera...) sasha vukelic Pravljenje igara 138 24.9.2016 20:36
Preporučite mi horor igru Stojadin O igrama uopšte 230 11.4.2013 11:02
Ocenite igru: Civilizacija V [probno glasanje] bokela Forum o forumu 62 19.10.2010 17:12
kako napraviti server za multiplayer igru hamzi Mrežne igre 1 29.9.2010 18:38
Hajde da napravimo igru... zez :) Patton Pravljenje igara 96 3.4.2007 13:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:03.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com