Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.1.2017, 22:01   #241
milan.t65
Član
 
Član od: 31.3.2012.
Poruke: 429
Zahvalnice: 158
Zahvaljeno 46 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Nisam pratio temu...vredi li probati? Kakva je optimizacija?
milan.t65 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2017, 3:13   #242
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Eto kako lepo umeju da naprave demo kad hoće...tj. kad im propadne multimilionska igra. Red je i bio da se prekine taj začarani ciklus hajpa, preordera, bahatosti izdavača usled toga...
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2017, 13:54   #243
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.056 puta na 1.270 poruka
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Igra je dobra optimizaciaj isto jedino su kontrole malo rogobatne isto vazi i za voznju, daleko od nivoa GTAV, doduse ko ima gamepad nece imati nikakvih problema, sto se tice same igre zabavna je (mada se malo treba navici na ovaj hipsteraj koji izbija na sve strane) ali meni je ok, ove novi hakerski alat koji su ubacili je kul, SF je lepo dizajniran tj deo gde se radnja igre desava aka Bay Area. Kod mene igra radi odlicno na ultra setting, u svakom slucaju ja zadovoljan.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Exia na korisnoj poruci:
Ichigo222 (23.1.2017), milan.t65 (19.1.2017)
Stara 20.1.2017, 23:47   #244
Assassinator
Veteran
 
Član od: 11.3.2012.
Poruke: 813
Zahvalnice: 102
Zahvaljeno 457 puta na 225 poruka
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Nakon 4 sata igranja (i pola sata nameštanja) ovoga pao je uninstall. Na mojoj konfiguraciji sve na max-u radi na 22 frejma, što je poprilično nenormalno (skinuo sam i ultra teksture dlc). Postoje dva ili tri podešavanja grafička koja uzimaju po 20-ak frejmova na najvišim podešavanjima, pa sad kad se doda jedno na drugo... Uglavnom, uz malo tweakovanja opcija za AA i Extra Details, može da se sredi na stabilnih 60.
E sad, što se tiče same igre, stvarno, ali stvarno sam se potrudio da mi se dopadne, San Francisko je stvarno fantastično napravljen, ali količina hipsteraja, dečijeg žargona, retardiranih likova, osmobitnih zvukova i drečavih boja me je stvarno odbila. Prvi WD mi se svideo, iako je imao problema, ali sam ga prešao sa skoro svim sporednim misijama. Ovo čudo je napad na sva čula i to u negativnom smislu. Što se tiče mehanike, vožnja je srednje žalosna, animacije su izvrsne, stealth je klasičan Ubisoft stil (jedan vas vidi - ceo grad zna gde ste), combat je klasičan cover+takedown combo, parkur je tu i tamo, ali radi posao, priča je... Koja priča? Uglavnom, dosta toga je reciklirano iz prvog dela, samo malo zamaskirano i to na loš način.
Sve u svemu, ovako nešto mi nikako ne leži. Da imam 15g. možda bi, ovako - hvala, idemo dalje.
Assassinator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Assassinator na korisnoj poruci:
nikola s (21.1.2017)
Stara 21.1.2017, 11:38   #245
milan.t65
Član
 
Član od: 31.3.2012.
Poruke: 429
Zahvalnice: 158
Zahvaljeno 46 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Citat:
Assassinator kaže: Pregled poruke
Nakon 4 sata igranja (i pola sata nameštanja) ovoga pao je uninstall. Na mojoj konfiguraciji sve na max-u radi na 22 frejma, što je poprilično nenormalno (skinuo sam i ultra teksture dlc). Postoje dva ili tri podešavanja grafička koja uzimaju po 20-ak frejmova na najvišim podešavanjima, pa sad kad se doda jedno na drugo... Uglavnom, uz malo tweakovanja opcija za AA i Extra Details, može da se sredi na stabilnih 60.
Na koja podesavanja mislis?
milan.t65 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2017, 12:03   #246
punkosaur
Član
 
Član od: 16.1.2006.
Poruke: 157
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 31 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

I ja isto potvrdjujem da optimizacija nije dobra. i5 i gtx970 sve na low ne moze da izvuce stabilinih 60fps. I kad iskljucim vsync sve je nekako trzavo i gadno za oko, a ne izgleda nista bolje od gta5
punkosaur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2017, 12:54   #247
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
Eto kako lepo umeju da naprave demo kad hoće...tj. kad im propadne multimilionska igra. Red je i bio da se prekine taj začarani ciklus hajpa, preordera, bahatosti izdavača usled toga...

Nekad svaka igra je imala svoj demo a sada samo kad im zaskripi. Zalosno je. Ranije su pravili dobre igre i nisu se bojali da ako izbace demo da im kupovina igre nece biti dobra. A sad kad neko izbaci smece od igre a kostala ih je mnogo, onda ima problem oko izbacivanje demoa ili trail verzije.
Sto se tice WD2 ima nekih sitnica koje su me pozitivno iznenadile i koji me drze za ekran, ali prica nikako. Sami glavni lik i ono bolesno okruzenje onog njegovog tima je bas bezveze. Sad za sad i prica im je losa....
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Isko na korisnoj poruci:
bojan1080 (29.1.2017)
Stara 21.1.2017, 13:03   #248
MitraljezaC
Starosedelac
 
Član od: 24.12.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.831
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 458 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

A i za ovaj demo su se pretrgli.Ubacili u full igru tajmer i to je to.To mogu da urade za svaku igru.
MitraljezaC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2017, 14:06   #249
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Meni se i na nekim Medium podesavanjima igra raspada, 20fps prilikom voznje.

Na stranu sto je igra hipsteraj nevidjeni, likovi, glumatanje, forice, sve... Instant uninstall.
Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2017, 14:43   #250
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Citat:
punkosaur kaže: Pregled poruke
I ja isto potvrdjujem da optimizacija nije dobra. i5 i gtx970 sve na low ne moze da izvuce stabilinih 60fps. I kad iskljucim vsync sve je nekako trzavo i gadno za oko, a ne izgleda nista bolje od gta5
Meni drzi 60, mozda padne kad zvizne ona magla. Podesavanja ultra i very high i hd teksture. Mislim da sam senke smanjio na medium ali to u svakoj igri uradim.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2017, 15:41   #251
Al3k5an9ar
Veteran
 
Član od: 9.6.2008.
Poruke: 707
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 160 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Citat:
Assassinator kaže: Pregled poruke
Nakon 4 sata igranja (i pola sata nameštanja) ovoga pao je uninstall. Na mojoj konfiguraciji sve na max-u radi na 22 frejma, što je poprilično nenormalno (skinuo sam i ultra teksture dlc). Postoje dva ili tri podešavanja grafička koja uzimaju po 20-ak frejmova na najvišim podešavanjima, pa sad kad se doda jedno na drugo... Uglavnom, uz malo tweakovanja opcija za AA i Extra Details, može da se sredi na stabilnih 60.
E sad, što se tiče same igre, stvarno, ali stvarno sam se potrudio da mi se dopadne, San Francisko je stvarno fantastično napravljen, ali količina hipsteraja, dečijeg žargona, retardiranih likova, osmobitnih zvukova i drečavih boja me je stvarno odbila. Prvi WD mi se svideo, iako je imao problema, ali sam ga prešao sa skoro svim sporednim misijama. Ovo čudo je napad na sva čula i to u negativnom smislu. Što se tiče mehanike, vožnja je srednje žalosna, animacije su izvrsne, stealth je klasičan Ubisoft stil (jedan vas vidi - ceo grad zna gde ste), combat je klasičan cover+takedown combo, parkur je tu i tamo, ali radi posao, priča je... Koja priča? Uglavnom, dosta toga je reciklirano iz prvog dela, samo malo zamaskirano i to na loš način.
Sve u svemu, ovako nešto mi nikako ne leži. Da imam 15g. možda bi, ovako - hvala, idemo dalje.
Isto to, probao sam ali nisam mogao da izdržim količinu bullsh... koju serviraju, mnogo je - "dečije" u nedostatku bolje reči.
Al3k5an9ar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2017, 16:57   #252
analayzer
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2008.
Lokacija: Vršac
Poruke: 1.752
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 311 puta na 294 poruka
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Citat:
punkosaur kaže: Pregled poruke
I ja isto potvrdjujem da optimizacija nije dobra. i5 i gtx970 sve na low ne moze da izvuce stabilinih 60fps. I kad iskljucim vsync sve je nekako trzavo i gadno za oko, a ne izgleda nista bolje od gta5
Ja isto imam i5 3570K i gtx970 ali nisam primetio nikakvo seckanje, zapinjanje, usporenje na High detaljima. Igra je tečna.... jedino što je dosadna za moj ukus. Ko voli nek izvoli.
analayzer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2017, 20:46   #253
Assassinator
Veteran
 
Član od: 11.3.2012.
Poruke: 813
Zahvalnice: 102
Zahvaljeno 457 puta na 225 poruka
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Citat:
milan.t65 kaže: Pregled poruke
Na koja podesavanja mislis?
Kao što sam rekao:
Extra details (bolje reći View disatance) kada se stavi na 100% (zanimljivo da kada se stavi automatski preset na ultra, Extra details slajder ostaje na 0% - baš se pitam što U principu broj draw calls-a se digne za nekoliko desetina hiljada, što pošteno namuči CPU)
8xTXAA (prvi put da vidim 8x opciju, po meni sasvim besmislena, 2x radi sasvim pristojan posao uz mnooogo manju zahtevnost)
HFTS ili PCSS senke (HFTS senke su nešto najbolje što sam video u toj sferi, stvarno vredi ko može da potera - evo primer.)
Čuo sam da kada se pojavi ona magla da pojede frejmove, ja je nisam video, tako da ne znam.
Napominjem da sam pravio razliku samo između Ultra i "SuperMegaExtraGigaUltraKojeNikoNeMožeDaPotera " opcija, ne znam kako se ponaša na nižim podešavanjima. Zanima me samo ko može ovo da potera sa svime na max-u na barem 1080p, da ne spominjem 1440p ili više... Čitao sam na Nvidia forumu da je podrška za SLI propast, tako da ne znam šta su mislili. Na Youtubu nisam našao apsolutno nikog ko je stavio sva podešavanja na max i snimao gameplay, zato što je trenutno prosto hardverski neizvodljivo uraditi isto sa igrivim frejmom. Podseća me malo na 2007. i originalni Crysis, ali on je makar bio fenomen po pitanju grafike i shadera koje je imao za ono vreme. WD2, po meni, ni na koji način ne pomera granice kompjuterske grafike, tako da možemo samo da okrivimo lošu optimizaiciju.
Da napomenem da ne mislim da je igra manje vredna ako se ne igra sa npr. TXAA 8x, jednostavno sam želeo da podelim sa vama moje utiske o stanju ovog porta, a vi sami procenite.
Assassinator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2017, 11:57   #254
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.056 puta na 1.270 poruka
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

U igrama ovakvog tipa meni je uvek bilo kul kad se na radiju cuje neka dobra pesma

...


...


Inace misija u kojoj se cuje Torbo Lover je po meni i najbolja misija u igri (Cyberdriver)
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2017, 2:30   #255
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Ja igru ne mogu da pokrenem.Ne znam o cemu se radi.Kada kliknem na ikonicu za pokretanje igra prikaze na desktopu kao da krece i na kraju ni neudje u igru...Jel zna neko u cemu bi mogao biti problem?
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2017, 18:22   #256
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Citat:
SAJEVAC kaže: Pregled poruke
Ja igru ne mogu da pokrenem.Ne znam o cemu se radi.Kada kliknem na ikonicu za pokretanje igra prikaze na desktopu kao da krece i na kraju ni neudje u igru...Jel zna neko u cemu bi mogao biti problem?
Gde ti je 1070?!
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2017, 23:16   #257
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Gde ti je 1070?!
Nisam siguran da te razumem.
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2017, 19:26   #258
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Citat:
This patch introduces several free content updates, tweaks to online gameplay, improvements, and bug fixes and will be pushed to all platforms soon. It will also prepare the San Francisco Bay Area for the arrival of the Human Conditions DLC.

Because the Bay Area is very large, this patch is pretty hefty. As all of our online activities take place in a seamless world, we need to make sure everyone has the update so that we don’t split the community. The patch will be about 10 GB on both PS4 and XB1, and 14 GB on PC (PC-specific updates in this patch can be found at the bottom of the article).

As a final note, we’d like to add that all present and future online DLC content is available in Guest Mode. If you don’t own the DLC, but your friend does, you can experience that content with them by having them invite you through the multiplayer app.
Citat:
• New World Locations - In preparing for the Human Conditions DLC, many new locations have been added or updated in the world map. We’re not going to list them all out here, but once this patch drops you may want to go exploring. Tweet us at @watchdogsgame to show us what you found.

• New Dances – Marcus loves to get down to his favorite tunes, and we thought it was unfair that he only had one move to express himself. We’ve added new variations to his dance emote that can be triggered by wearing different types of clothing.



• New Emotes – We’ve added two new emotes, Mock and Laughing, to give you more ways to communicate with other players. Just try not to, you know, be too much of a jerk about it.

• New Clothing – Speaking of expressing yourself, we’ve added 12 new clothing items across various shops, and 4 DedSec clothing items. Feel free to turn your swag on accordingly.

• New Ubisoft Club Rewards (For Honor & Ghost Recon: Wildlands)– Two new outfits will be available in the Ubisoft Club, featuring designs celebrating the upcoming For Honor and Ghost Recon: Wildlands games.

• Bounty Hunter Respawn – We want to keep you in the fight a little longer. As a hunter, you’ll now be able to respawn once if killed while in pursuit of a hunter. You’ll respawn a safe distance away to rejoin the chase, should you choose that option.

• Narrative – Without spoiling all of the fun in the patch notes, we’ll just say that if you’ve finished the story you should replay the last mission to watch a little extra something at the end.
Citat:
PC-Specific Updates

• [Video Options] SMAA T2x – This patch adds new Post-Process Anti-Aliasing mode – SMAA T2x, improved version of SMAA with a temporal component. As SMAA T2x uses temporal techniques, it doesn’t work with Temporal Filtering turned on.

• [Video Options] Dynamic Particles – This patch adds a new video option that allows you to turn off dynamic particles, like leaves and effects of bullet hits.

• [Controls Options] Camera auto-centering – This patch adds two new mouse & keyboard options that allow you to turn off camera auto-centering while driving and sprinting. Some default bindings were changed: [F9] and [F10] are now used for Mock and Laugh emotes. Song Sneak action is Uponow assigned on [Backspace], and Tutorial action is assigned on [Home].
http://watchdogs.ubisoft.com/watchdo...11-patch-notes
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2017, 20:45   #259
todorovic92
Član
 
Član od: 25.6.2013.
Poruke: 272
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 47 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Citat:
SAJEVAC kaže: Pregled poruke
Ja igru ne mogu da pokrenem.Ne znam o cemu se radi.Kada kliknem na ikonicu za pokretanje igra prikaze na desktopu kao da krece i na kraju ni neudje u igru...Jel zna neko u cemu bi mogao biti problem?
I meni se to desava. Zaprvo igra je radila normlano sigurno nekih mesec dana koliko je imam instaliranu i od skoro mi se desava da ne mogu da je pokrenem iz istog razloga kao tvoj. Sad trenutno nemam vremena da trazim resenja jer sam u guzvi i slabo igram bilo sta, ali ako nadjes nesto na tu temu bio bih ti zahvalan da mi pustis u poruci ili ovde u temi
todorovic92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2017, 21:15   #260
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.955
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 768 puta na 461 poruka
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Isti problem sam imao, to se rešava sa dodavaniem komande na target fajl u prečici za igru. Minus nešto-nešto launcher, tako nešto, potražite na netu
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:35.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com