Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica > Opšta kultura
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Opšta kultura Knjige, školovanje, muzika, film, TV...

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.4.2010, 8:23   #1
gamer4life
Veteran
 
Član od: 4.2.2008.
Lokacija: Subotica, Vojvodina
Poruke: 719
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 142 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku gamer4life Slanje poruke preko Skypea korisniku gamer4life
Određen forumom Da li neko zna koji je ovo film?

Davno, dok sam jos bio klinac, gledao sam na VHS kasetama razne filmove. Posto ih kuci nisam imao mnogo, stalno sam gledao iste, i za oko su mi zapala 2-3 naslova. Ja te kasete sad ne mogu nigde naci, ni od korova, a ni na internetu nisam imao vise srece.

1. Film je kineski, o borilackim vestinama. Glumci pricaju na kineskom. Radi se o nekom momku i devojci koji treniraju kod nekog starca neku veoma snaznu tehniku noznih udaraca. E sad, tog starca napadne neki lik i ubije ga. Ovo dvoje mu se suprostave ali ih on posteno izmlati. Posle oni samostalno treniraju i onda dodju u neki hram i posteno izudaraju sve prisutne. Mislim da je na kaseti pisalo "Gvozdene noge" ali pod tim imenom nisam nista nasao na netu.

2. Vestern. Price se ne secam, samo znam da se radi o jednom kauboju koji ucestvuje u trci zaprega, mada se film ne vrti oko toga. Takodje ima scena okrsaja izmedju njega i jos jednog lika u potpuno zamracenoj sobi.

3. Prica prati jednog psa, mislim da je pit bul u pitanju. Govori se o tome kako je prvo bio pas za ilegalne borbe, pa ga je uhvatio sinter i na kraju je zavrsio kod nekog imucnijeg coveka. O ovom filmu stvarno ne znam vise.

Dakle, ako znate koji je film u pitanju, recite.

Hvala.
gamer4life je offline  
Stara 22.4.2010, 8:44   #2
GoranSTX
Ex Parrot
 
Avatar korisnika GoranSTX
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Srednja Zemlja - Loznica
Poruke: 3.915
Zahvalnice: 444
Zahvaljeno 1.932 puta na 1.212 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku GoranSTX
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Sreća pa tema koja ti je potrebna već postoji.

http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=8187
GoranSTX je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najgori film (bilo koji žanr) koji ste gledali... i zašto Crusader88 Kompjuteri i film 819 25.4.2014 12:03
Kako spojiti film koji se nalazi na 2 dvd-a Jann Video/TV softver 12 23.3.2006 1:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:30.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com