Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.8.2007, 14:57   #41
=(UNP)=Destroyer
Novi član
 
Član od: 28.7.2007.
Poruke: 8
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

Citat:
Alek92 kaže: Pregled poruke
Kod mene nije upalilo. Da li moram da imam exp. Special Forces?
nemoras poslacu ti celu stranicu moraces preko lan server ispod conquest da upalis co-op mode

aiSettings.setNSides 2
aiSettings.setAutoSpawnBots 1
aiSettings.setMaxNBots 64
aiSettings.maxBotsIncludeHumans 1
aiSettings.setBotSkill 0.4
rem To spawn more than 15 bots in SP, use the following lines instead of the three lines above.
rem Note that this is totaly unsupported, it will affect your system's performance
rem and may even crash your game. That being said, you will most likely be able to run a lot
rem more bots than 15 on your system.
rem Example for 32 bot game with expert bots
rem aiSettings.overrideMenuSettings 1
rem aiSettings.setMaxNBots 32
rem aiSettings.maxBotsIncludeHumans 0
rem aiSettings.setBotSkill 1.0

run BotNames.ai
aiSettings.setInformationGridDimension 32
run AIPathFinding.ai
rem EOF

aiSettings.setNSides 2
aiSettings.setAutoSpawnBots 1
rem aiSettings.setMaxNBots 64
rem aiSettings.maxBotsIncludeHumans 1
rem aiSettings.setBotSkill 0.4
rem To spawn more than 15 bots in SP, use the following lines instead of the three lines above.
rem Note that this is totaly unsupported, it will affect your system's performance
rem and may even crash your game. That being said, you will most likely be able to run a lot
rem more bots than 15 on your system.
rem Example for 32 bot game with expert bots

izvoli pa se snadi i ja sam stalno iso u single player dok nisam provalio da se sakriva u create lan server pa kliknes ispod qonquest mode pa udes u co-op mode ja igram sa max.48 botova vise nece neznam ni ja ali bitno da mozes da igras sam ili sa burazerom do duse ponekad oko zastave kad su bitke do jaja zna malo da baguje ali otom potom smanjis igrace na 32 i nema frke!!!!!!!!


=(UNP)=Destroyer
ButcherboyIIEgo06Bps20
=(UNP)=Destroyer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku =(UNP)=Destroyer na korisnoj poruci:
Alek92 (1.9.2007)
Stara 18.8.2007, 15:05   #42
=(UNP)=Destroyer
Novi član
 
Član od: 28.7.2007.
Poruke: 8
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

Citat:
HEHAD kaže: Pregled poruke
Imam ja bolje rešenje.Ko hoće stvarno da igra battlefield 2,neka ode u neki megamarket(tempo je sigurno rešenje,provereno iduće nedelje) i neka kupi original igru za 600,00 dinara!!!!!!!

Da,da nije greška.Napokon je spuštena cena,tako da sada svi mogu sebi da priušte original.
Mislim da je to najjeftiniji način da ovu prelepu igru probate u pravom svetlu,a to je protiv ostalih igrača na globalnoj internet mreži.

Ja sam član klana koji je najveći na ovim prostorima(40+ članova),ima svoj forum,sajt i zakupljen rankirani server koji nosi naziv 1st Serbian battlefield server!!!!

Dobrodošli!


Dragi Hehad ja sam pokuso da nadem wireless lan ovde u beogradu na zalost kod mene na Avali nije jos moguce!!!!!!!!!

Ali budi siguran cim dobijem internet konekciju da mogu da igram Battlefield2 i special forces kako treba cu da se prijavim kod vas u clan pa nadam se da cemo igrati zajedno against the rest of the World!!!!!!
a u meduvremenu pogledaj moje stats kod EA pa vidi jeli sam zasluzio da budem clan vaseg clana?????!!!!!!!!!

ime mi je =(UNP)=Destroyer

pozdrav svim Battlefield 2 junacima
=(UNP)=Destroyer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.8.2007, 21:18   #43
=(UNP)=Destroyer
Novi član
 
Član od: 28.7.2007.
Poruke: 8
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

hallo ljudi ko zeli da skine nove Bf2 mappe nek ide na bf-games.net i ima dosta novi mapa da installiera

a ko zeli da poveca mape sa 16 na 64 ima mogucnost tamo da skine zip file i samo ga kopirate u ea games mods bf2 level i moze da igra na vecim mapama sa 48 botovima

=(UNP)=Destroyer
ButcherboyIIEgo06bps20
=(UNP)=Destroyer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.8.2007, 20:26   #44
Alek92
Veteran
 
Član od: 21.6.2006.
Poruke: 618
Zahvalnice: 629
Zahvaljeno 33 puta na 26 poruka
Cool Re: Battlefield 2 zona

Citat:
=(UNP)=Destroyer kaže: Pregled poruke
izvoli pa se snadi i ja sam stalno iso u single player dok nisam provalio da se sakriva u create lan server pa kliknes ispod qonquest mode pa udes u co-op mode ja igram sa max.48 botova vise nece neznam ni ja ali bitno da mozes da igras sam ili sa burazerom do duse ponekad oko zastave kad su bitke do jaja zna malo da baguje ali otom potom smanjis igrace na 32 i nema frke!!!!!!!!


=(UNP)=Destroyer
ButcherboyIIEgo06Bps20
HVALA ti do koske i bola.

tip: ja igram sa 64 vs. 64 bota na expertu (uh sto volim Strike at Karkanad pa ih slazem sa mitraljezom iz prve MEC zastave) u SP i nikad mi ne zasecka. Mozda je do tvoje konfiguracije?

[ja imam 2x512MB RAM DDR2, 4200GHz dual core i GeForce 8600GT]
Alek92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2007, 20:37   #45
Mr.WWW
Član
 
Član od: 12.8.2007.
Lokacija: Somewhere beyond the sea....
Poruke: 40
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

Znaci vecina vas igra BF2 ovde?!
Ja igram BF2 vec godinu dana ali na SP zato sto nisam imao brzu konekciju,a sad kada je konacno imam i imam original BF2 trazim neki Srpski klan da se uclanim....
Trazim srpski klan bas zato sto postoje vremenske razlike i onda da se uclanim u neki americki klan i onda da moram da ustajem u 6 ujutru da igram mech stvarno mi ne pada na pamet....
Znate li neki srpski klan?!
Hvala....
Mr.WWW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2007, 9:38   #46
Sky_Spy_89
Novi član
 
Član od: 19.9.2007.
Lokacija: NIS
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Sky_Spy_89 Slanje poruke preko Yahooa korisniku Sky_Spy_89
Exclamation Re: Battlefield 2 zona

Primetio sam da prvi srpski server radi sa upgrade-ovanim Battlefield-om tj, sa mapama koje ne postoje u prvoj verziji BF2.
Za one koje nemaju patch mogu iskusiti sebe na ruskom serveru CITYNOV.ru (koji je rankovan)

http://bf.citynov.ru/
http://forum.citynov.ru/

Ja posedujem tim na tom serveru... "JOIN US"
Za detaljnija pitanja kontaktirajte me preko PM ili MSN-a!

BF RULES!!!! ------

NAPOMENA!!!
Server je kreiran 21.02.2007. sto znaci da necete mnogo zaostajati u poenima za vodecim igracima!

Poslednja ispravka: Sky_Spy_89 (19.9.2007 u 10:34)
Sky_Spy_89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2007, 10:32   #47
Sky_Spy_89
Novi član
 
Član od: 19.9.2007.
Lokacija: NIS
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Sky_Spy_89 Slanje poruke preko Yahooa korisniku Sky_Spy_89
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

Citat:
Mr.WWW kaže: Pregled poruke
Znaci vecina vas igra BF2 ovde?!
Ja igram BF2 vec godinu dana ali na SP zato sto nisam imao brzu konekciju,a sad kada je konacno imam i imam original BF2 trazim neki Srpski klan da se uclanim....
Trazim srpski klan bas zato sto postoje vremenske razlike i onda da se uclanim u neki americki klan i onda da moram da ustajem u 6 ujutru da igram mech stvarno mi ne pada na pamet....
Znate li neki srpski klan?!
Hvala....
Mozes da igras sa mnom u timu na serveru citynov (ako ti odgovara)
Sky_Spy_89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2007, 9:38   #48
HEHAD
Član
 
Član od: 31.1.2007.
Poruke: 50
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 15 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku HEHAD
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

Citat:
Primetio sam da prvi srpski server radi sa upgrade-ovanim Battlefield-om tj, sa mapama koje ne postoje u prvoj verziji BF2.



Kojim mapama????
Pa svi EA rankirani serveri u svetu rade sa istim battlefieldom patch 1.41.
Ja mogu da se pohvalim da naš server ima stream ka centralnom Punksbusted serveru(http://www.punksbusted.com), kao i automatsko generisanje skrinšotova svih igrača, tako da je najveći broj potencijalnih varalica onemogućen u samom startu.

U svakom slučaju, ako ostaneš na prvoj verziji BF(mislim da je 1.02), ne računaj da možeš da igraš na bf rankiranim serverima, jednostavno nećeš moći iz tehničkih razloga.

Poslednja ispravka: HEHAD (20.9.2007 u 17:46)
HEHAD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2007, 23:07   #49
Dr Hofman
Novi član
 
Član od: 24.9.2007.
Lokacija: Bgd
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Question Battlefield 2-helppppp

treba mi pomoc! imam original varijantu igre,i obicnog battle 2 i special forces,novi patch 1.41 je instaliran,adsl je 512,mogu da igram preko neta ali mi poeni nerastu!!!!!!
Jos jedna cudna stvar je sto u special forces nemam dodatno oruzije(kuku ili samostrel kako kod koga).patch je instaliran automatski prilikom instalacije i ponovljen na kraju.
probao sam sa 2 originala i uvek isto!!
prvi lik mi je napravljen u igraonici ispod vuka,njega mogu da koristim ali mi poeni neidu,napravio sam i novog lika kod kuce ali opet nista.U CEMU JE FORA??
Dr Hofman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2007, 12:51   #50
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

Ne razumem kako ti poeni ne rastu? Istina bilo je problema sa azuriranjem statistike ali to je sad proslost.

Igras li ti na RANKED serverima ili ne? Ako ne igras na RANKED serverima nece ti ni poeni rasti. U multiplejer prozoru kad trazis server, ukljuci da ti se filtriraju samo ranked serveri. Treba da ti pored servera stoje dve zute strelice kao Corpolar rank. Kapiram da to vec znas ali ajde da ipak pomenem.

U special forces-u grappling hook nosi assault a zip line nose sniper i spec-ops klase. Nisam bas ukapirao problem.
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2008, 21:24   #51
Alek92
Veteran
 
Član od: 21.6.2006.
Poruke: 618
Zahvalnice: 629
Zahvaljeno 33 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

Cisto da se pohvalim. Naucio sam da vozim Helikopter ko lud. Ne da spartam sa Americkim helisom nego strasno... Nemogu da me obore tako lako, nema sane a pola mojih smrti je u slucaju kada preteram i sam sebe slupam. Inace, jel igra jos neko?
Alek92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2008, 0:16   #52
Qrjak
Član
 
Član od: 4.12.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 171
Zahvalnice: 109
Zahvaljeno 24 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

Da li neko zna kako da (da li ima nacina) da se ubaci vise od 16 botova u SINGLE playeru ??? Puno sam kopao po netu i trazio i nisam nasao nikakvo resenje... Ako iko ima predstavu kako to moze da se uradi (uz pomoc patcha, moda... ili kako god) neka javi jer sam ja postao OCAJAN...
Qrjak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2008, 7:08   #53
Qrjak
Član
 
Član od: 4.12.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 171
Zahvalnice: 109
Zahvaljeno 24 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

Jel moze neko da odgovori na prethodno pitanje ???
Hvala unapred
Qrjak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2008, 23:34   #54
Imperatori10
Novi član
 
Član od: 11.2.2008.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

Zelim da igram Battlefield 2 preko neta, ali mi to nikako ne polazi za rukom. Kad god pokusam da se konektujem na neki server on mi izbaci:"your cd key not valide", ili ako udjem na neki sto je vrlo retko, izbaci me u roku od 1 minuta.Jel ima neki nacin da to prevazidjem i upadnem na neki server da se malo zabavljam?
Imperatori10 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.2.2008, 14:43   #55
HEHAD
Član
 
Član od: 31.1.2007.
Poruke: 50
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 15 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku HEHAD
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

Odeš u prvu prodavnicu računarske opreme, kupiš BF2 za 600 dinara, ili BF2 Deluxe edition(BF2+sve ekspanzije) za 2000, instaliraš, skineš patch 1.41 i instaliraš i udriiiiiiiii!!!!!
HEHAD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2008, 23:23   #56
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

Citat:
Alek92 kaže: Pregled poruke
Cisto da se pohvalim. Naucio sam da vozim Helikopter ko lud. Ne da spartam sa Americkim helisom nego strasno... Nemogu da me obore tako lako, nema sane a pola mojih smrti je u slucaju kada preteram i sam sebe slupam. Inace, jel igra jos neko?
Cekaj da ti se pojavim sa J-10 neces ni primetiti kad ti helis eksplodira

Salim se malo ali sam i ozbiljan. Cuvaj se J-10 dok vozikas Super Cobra-u.

@Qrjak ima jedan mod koje se zove Single player 64 sa njim ces moci da igras sve mape i one velike i male u single player modu, malo google-a pa download.
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Snipe na korisnoj poruci:
Qrjak (15.4.2008)
Stara 10.3.2008, 17:52   #57
Morandi
Starosedelac
 
Član od: 10.3.2008.
Lokacija: KaluCITY
Poruke: 2.362
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 345 puta na 249 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

jesu li serveri besplatni? gde da skinem patch za free? je li dovoljno 256kb brzine neta za igranje? kako da postanem clan na nekom srpskom serveru, koji su nasi serveri?

Poslednja ispravka: Morandi (10.3.2008 u 19:12)
Morandi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2008, 19:34   #58
Morandi
Starosedelac
 
Član od: 10.3.2008.
Lokacija: KaluCITY
Poruke: 2.362
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 345 puta na 249 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

Ne razumem se bas najbolje u internet. Cuo sam za neki protok. Ne znam bas sta znaci ali ako ne gresim mislim da je to broj koliko mozes da skidas mb mesecno? I ako je tako, a ja prekoracim svoj protok sta se onda desava? Ako nije tako objasnite mi ko zna. Pitam to jer taj patch 1.43 je tezak kao sto rekoste preko 500mb. Gde moze da se skine taj patch i jeli za dz?
Neka mi neko objasni sta je protok please!
Morandi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Morandi na korisnoj poruci:
miras (14.3.2008)
Stara 25.3.2008, 9:19   #59
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

Citat:
Morandi kaže: Pregled poruke
Ne razumem se bas najbolje u internet. Cuo sam za neki protok. Ne znam bas sta znaci ali ako ne gresim mislim da je to broj koliko mozes da skidas mb mesecno? I ako je tako, a ja prekoracim svoj protok sta se onda desava? Ako nije tako objasnite mi ko zna. Pitam to jer taj patch 1.43 je tezak kao sto rekoste preko 500mb. Gde moze da se skine taj patch i jeli za dz?
Neka mi neko objasni sta je protok please!
Internet koji ti imas a to je 256K je sirina tvog linka ili opste poznato brzina, mada brzina se definise pingom ka nekom serveru ili nekoj adresi, sto je ping manji brzi ti je internet. Uzmi u obzir da ni ja nisam strucnjak za internet ali nadam se da ti je malo jasnije.

Na kutiji od Battlefield2 pise da je 256K minimalni potrebni link za online igranje, ja sam ga igrao na 128K koristeci pri tom i VOIP za glasovnu komunikaciju izmedju igraca u igri bez problema. Sto se tice tvog linka dovoljan je za igranje.

Svi serveri za igranje su besplatni bar oni na kojima ja igram a to su RANKED, u moru od 4000+ servera mozda neko i naplacuje ulaznicu ali cisto sumnjam iako neki serveri nude (10-15 mesta) da se pretplatis sa 5 eura mesecno za zagarantovano mesto na serveru. Na primer vidis da je tvoj omiljeni server pun igraca i da nema mesta na njemu ali ako si platio 5 eura, uci ces na njega bez problema jer ce server kickovati nekog nesrecnika da bi se napravilo mesto za tebe kao pretplatnika.


Poslednji patch za Battlefield2 je verzije 1.41 i vecina servera (gotovo svi) radi na toj verziji, patch je besplatan a mozes ga naci na oficijelnom ea.com sajtu a evo ti direktan link za download:
http://largedownloads.ea.com/pub/pat...Patch_1.41.exe

P.S-Ako volis ovu igru a nisi je probao online onda ti preporucujem da kupis originalnu igru za svega 600 dinara, ja sam moj primerak platio 3.500 dinara ali ne zalim, vredi svaki dinar samo zbog online igranja.
Evo ti zvanicna statistika igraca iz nase zemlje, pa mozes videti ko najbolje napreduje od nasih igraca.
http://bf2s.com/rankings/score/yu/
A da se jos malo bolje upoznas sa igrom poseti ovu stranicu i proveri stavke: ribbons, medals, ranks, unlocks, badges, kits.
http://ubar.bf2s.com/

EDIT: Imas 1st Serbian Ranked Server, jedini nas server a da je rankovan (RANKED) na njemu dobijas znackice, trakice, medalje, cinove itd i njih moze da vidi ceo svet na www.bf2s.com oficijelnom Battlefield2 sajtu za statistiku.

Poslednja ispravka: Snipe (25.3.2008 u 9:28) Razlog: server
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.3.2008, 10:25   #60
Morandi
Starosedelac
 
Član od: 10.3.2008.
Lokacija: KaluCITY
Poruke: 2.362
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 345 puta na 249 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

Hvala ti na ovoliko utrosenog truda i pisanja! Ja jesam igrao na netu, ali bez patcha, na nekih 15-stak servera. Moj net je brz 256kb ali zato sto je wireless radi ok samo uvece od 22h i rano ujutro i samo tad mogu da igram. A sto se tice skidanja patcha tih 530mb moj bi skidao 6-7 sati jer mu je prosek skidanja 20kb i to kad je najbrzi! A krece da skida po 40kb na pocetku i jednostavno pada na 20kb ili ispod. Pa sam zato ja to prepustio ortaku da on skine i da mi donese. A kako ja da pronadjem srpski server od onolike gomile servera, i kako se zove?
A jel igrate sa ovim ekspanzijama?

Poslednja ispravka: Morandi (28.3.2008 u 10:33)
Morandi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Novi Battlefield 2142! SFRJ-Forever [CG] Akcione igre 117 4.10.2018 15:35


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:07.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com