Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Zaštita

Zaštita Virusi, anti-virus programi, firewall...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.3.2018, 13:24   #11
DArthShone
Član
 
Član od: 6.3.2009.
Lokacija: Beograd, Singidunum, Tri Lepe
Poruke: 320
Zahvalnice: 171
Zahvaljeno 97 puta na 72 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku DArthShone Slanje poruke preko Skypea korisniku DArthShone
Određen forumom Re: Који бесплатни антивирус

Citat:
bachi kaže: Pregled poruke
Jesi li uopšte probao Kaspersky free?

Evo ja ga teram nekih 200 dana i do sada mi se samo par puta pojavio unread news, dakle neki njihov bilten unutar aplikacije koji pročitaš i to je sve.

Niti ima reklama, niti pokušava da te zezne ko Avast da klikneš na nešto te ga onda ovaj nadogradi na full probnu verziju, samo taj bilten. Mislim da je bilo 4 vesti za tih 200 dana.

Ako je to cena proizvoda, a jeste, meni je to povoljno.

Windows defender? Da, popravio se značajno sa poslednjim Windows 10 1709 buildom, ali je ipak lošiji od Kasperskog, mada ima dobru stvar, a to je da možeš da uključiš kontrolu nad pristupu korisničkim folderima gde samo autorizivane aplikacije mogu da pišu na tom delu diska gde su korisnički podaci, odlično kao anti-ransomware protekcija.

Defender pre 1709 izdanja ne valja, na Windows 8.1 je užasan, a Windows security essential na Windows 7 je očaj živi.
Da to je odlično, mislim ovo boldovano, samo šta ako glupavi antivirus korisniku napravi blokadu softvera tv kartice? Jer imao sam takvih slučajeva u svom radu (ne kod mene, da ne bude zabune, ja TV gledam na tv-u) pa me posle drugar kome sam instalirao komp, a desetka je u pitanju zove svaki čas telefonom? Znam ja da je to do TV kartice i da Win10, a i antivirusi ne mirišu baš hardver iz 2005, ali čovek ne želi da kupuje novu tv karticu (a hoće win 10 )
Ne nisam probao Kasperski free, za svoje mašine sam kupio nod, nakon što mi je brljivi avast blokirao izlaz na Internet nekoliko puta, zatim firefox... avira, commodo i ostali nemaju blage veze s vezom. Na desetine kompova na kojima su ovi bili instalirani sam čistio od zaraza, bilo da se radilo o pups ovima, bilo da se radilo o trojancima, hijackerima..... Probaću taj Kasperski, pa da vidim vredi li šta za moje potrebe. Do tada, za sebe lično NOD dok traje licenca, a za klijente i prijatelje u zavisnosti od toga koji OS imaju, ili M$ defender ili ovaj Kasperski
DArthShone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Tagovi
antivirus, besplatni antivirus, freeware

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Који mp3 плејер да купим? Akumu Šta da kupim? 34 3.5.2008 20:27
TRUST SP-3300M 2.1 ili Philips SPA2300? NikolaT Zvuk na računaru 5 15.4.2008 17:29
Који ЛЦД ТВ купити? sablja ŠDK - Grafika 29 28.2.2008 21:40


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:14.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com