Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Simulacije vožnje

Simulacije vožnje Auto-moto + simulacije letenja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.5.2013, 22:40   #81
vboba89
Član
 
Član od: 29.3.2013.
Poruke: 245
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 33 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
Wile E. Coyote kaže: Pregled poruke
Kodiranje se odradi začas, pojavi se u meniju, ali evo šta se dobije. Ja za Blender znam samo da se koristi za 3D modelovanje i to je sve, nemam pojma kako se radi. Ako nešto može da pomogne, vidim da je svaki objekat opisan fajlovima .pmg .pmd. .tobj i .dds (tu je tekstura), ne znam ima li još neki fajl. Imam neke zgrade iz GTS i ne mogu da ih prebacim u ETS, jer prijavljuje grešku u verziji. Ako bi to moglo da se nekako prebaci preko Blendera ili ima neki drugi način?
Ne moze preko blendera da se prebaci iz gts u ets2 ja se mucim sa ficom ona je blend fajl 3d model ali kada sam prvo ficu iz blender fajla u eksportovao u obj e onda sam mogao da eksportujem u pmd fajl pa moze tako da se proba sa beogradjankom ali onda zezaju materijali i teksture izbaci neke materijale ali teksture ne znam.
vboba89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.5.2013, 22:49   #82
ksrele
Veteran
 
Član od: 16.9.2012.
Lokacija: Subotica
Poruke: 1.081
Zahvalnice: 233
Zahvaljeno 585 puta na 266 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
Wile E. Coyote kaže: Pregled poruke
Kodiranje se odradi začas, pojavi se u meniju, ali evo šta se dobije. Ja za Blender znam samo da se koristi za 3D modelovanje i to je sve, nemam pojma kako se radi. Ako nešto može da pomogne, vidim da je svaki objekat opisan fajlovima .pmg .pmd. .tobj i .dds (tu je tekstura), ne znam ima li još neki fajl. Imam neke zgrade iz GTS i ne mogu da ih prebacim u ETS, jer prijavljuje grešku u verziji. Ako bi to moglo da se nekako prebaci preko Blendera ili ima neki drugi način?
Citat:
vboba89 kaže: Pregled poruke
Ne moze preko blendera da se prebaci iz gts u ets2 ja se mucim sa ficom ona je blend fajl 3d model ali kada sam prvo ficu iz blender fajla u eksportovao u obj e onda sam mogao da eksportujem u pmd fajl pa moze tako da se proba sa beogradjankom ali onda zezaju materijali i teksture izbaci neke materijale ali teksture ne znam.
Jbt, nisam ni skotao ovaj deo sa GTS-om i konverzijom.
E sad, nisam siguran, ali mislim da ZModeler2 (za koga ima crack) ima opciju importa iz GTS-a i ETS-a. Verovatno ima i opciju exportovanja u nesto, verovatno u .obj ili u bilo koji god da forma exportuje, verovatno se moze ucitati u neki drugi program pa exportovati u .obj.
Posle se ucita u Blender i cao.

Nego, ajde evo napraviceno eksperiment. Napravicu neki svoj model, za pocetak jednostavan jednu kockicu i exportovati kao gradjevinu za ETS2 i neka Coyot proba da je ucita u Editor (mene mrzi podesavati igru da udjem u njega a tebi je vec podesena). Predpostavljam da ce se exportovati i ucitati u igru kako treba, ali ako bi tu kocku zakomplikovao i malo je izoblicijo i samim tim povecao broj trouglica od kojih je nacinjena onda ce GARANT nesto da se za***** i kada se model ucita u igru bice sav "rasturen".

Evo, sad cu da probam da napravim jednu jednostavnu kockicu.

Edit: A da, zaboravih napisati da mislim da nema veze iz koje extenzije konvertujes u .pmd jer kada se ucita u Blender i kada podesis sve sto treba (materijale, triangulaciju, poziciju, hijearhiju...) a model lepo izgleda u Blenderu on MORA lepo i da izgleda u .pmg formatu.

.pmd je za materijale i kao neki "uvodni" fajl ka .pmg koj je cisti 3D model.
ksrele je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.5.2013, 22:53   #83
Wile E. Coyote
Član
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: Munze Konza!
Poruke: 495
Zahvalnice: 339
Zahvaljeno 326 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko AIM-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko MSN-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Yahooa korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Skypea korisniku Wile E. Coyote
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Da probamo, pa posle da vidimo ako mogu da se prebace one zgrade iz GTS nekako.
Wile E. Coyote je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.5.2013, 22:57   #84
vboba89
Član
 
Član od: 29.3.2013.
Poruke: 245
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 33 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
ksrele kaže: Pregled poruke
Jbt, nisam ni skotao ovaj deo sa GTS-om i konverzijom.
E sad, nisam siguran, ali mislim da ZModeler2 (za koga ima crack) ima opciju importa iz GTS-a i ETS-a. Verovatno ima i opciju exportovanja u nesto, verovatno u .obj ili u bilo koji god da forma exportuje, verovatno se moze ucitati u neki drugi program pa exportovati u .obj.
Posle se ucita u Blender i cao.

Nego, ajde evo napraviceno eksperiment. Napravicu neki svoj model, za pocetak jednostavan jednu kockicu i exportovati kao gradjevinu za ETS2 i neka Coyot proba da je ucita u Editor (mene mrzi podesavati igru da udjem u njega a tebi je vec podesena). Predpostavljam da ce se exportovati i ucitati u igru kako treba, ali ako bi tu kocku zakomplikovao i malo je izoblicijo i samim tim povecao broj trouglica od kojih je nacinjena onda ce GARANT nesto da se za***** i kada se model ucita u igru bice sav "rasturen".

Evo, sad cu da probam da napravim jednu jednostavnu kockicu.
Moglo bi sa Zmodelerom2 da se eksportuje kao obj pa ga onda ubacis u blender ali nisam siguran sta ce biti sa teksturama i materijalima od te zgrade koliko ce biti korisni u blenderu?Mozda ce i da importuje teksture ali da ih eksportuje tesko ne znam ali moze da se proba tako.
vboba89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2013, 11:46   #85
Wile E. Coyote
Član
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: Munze Konza!
Poruke: 495
Zahvalnice: 339
Zahvaljeno 326 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko AIM-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko MSN-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Yahooa korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Skypea korisniku Wile E. Coyote
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Zgrade rade super, to smo sinoć sredili. Ksrele, svaka čast na odrađenom poslu! Bilo je problema (da ispričam ukratko), kockica se savršeno importovala, ali loptica je podivljala! Ksrele, ako si sačuvao sliku, da se ljudi malo kidaju od smeha

Na kraju sam poslao 6 zgrada iz GTS, uspeli smo sa dve. Ostale 4 su zaključane (to neka objasni Ksrele šta je u pitanju). Jesi li uradio šta sa Beograđankom kako sam ti rekao da odsečeš? A Jugića daj, pa ćemo da vidimo kako izgleda u igri.

Nego, sad eksperimentišem sa merdžovanjem mapa. Izgleda da i to radi, pa će ekstremno pojednostaviti posao. Postujem šablon, ko hoće uzme da radi neki deo, pa posle sve to lepo spojimo i super. Već imamo dobrovoljce za neke delove mape, tako da možemo to odraditi udruženim snagama. Dobio sam od Debelog delove mape, pa ih sad ubacujem. Kad sve završim, postaviću slike. Mogu vam samo reći da extra izgleda.
Wile E. Coyote je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Wile E. Coyote na korisnoj poruci:
Laxi (28.5.2013)
Stara 28.5.2013, 16:57   #86
Arsić
Član
 
Član od: 26.11.2012.
Lokacija: Beograd
Poruke: 102
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 19 puta na 15 poruka
Question Re: Euro Truck Simulator 2

Виле,

Када сам почео да ти причам о мапи, нисам одмах почео да је правим. Ево, данас почињем - почећу са мађарским ауто-путем. Настојим да одрадим што верније...

Али постоји један веома велики проблем. Мени уопште није јасан процес за СЦС Екстрактор и уопште не разумем у чему је ствар. Јасно ми је прављење мапе и све то није тешко . Али остатак прави озбиљну недоумицу.

Арсић
Arsić je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2013, 19:15   #87
Wile E. Coyote
Član
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: Munze Konza!
Poruke: 495
Zahvalnice: 339
Zahvaljeno 326 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko AIM-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko MSN-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Yahooa korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Skypea korisniku Wile E. Coyote
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
Arsić kaže: Pregled poruke
Виле,

Када сам почео да ти причам о мапи, нисам одмах почео да је правим. Ево, данас почињем - почећу са мађарским ауто-путем. Настојим да одрадим што верније...

Али постоји један веома велики проблем. Мени уопште није јасан процес за СЦС Екстрактор и уопште не разумем у чему је ствар. Јасно ми је прављење мапе и све то није тешко . Али остатак прави озбиљну недоумицу.

Арсић
Samo pre nego što počneš.

Na šta tačno misliš pod "Mađarskim autoputem"? BG-NS-SU ili baš deo u Mađarskoj?
Wile E. Coyote je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2013, 20:31   #88
ksrele
Veteran
 
Član od: 16.9.2012.
Lokacija: Subotica
Poruke: 1.081
Zahvalnice: 233
Zahvaljeno 585 puta na 266 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
Wile E. Coyote kaže: Pregled poruke
Zgrade rade super, to smo sinoć sredili. Ksrele, svaka čast na odrađenom poslu! Bilo je problema (da ispričam ukratko), kockica se savršeno importovala, ali loptica je podivljala! Ksrele, ako si sačuvao sliku, da se ljudi malo kidaju od smeha
Da, kao sto rekoh, napravili smo eksperiment sa dva test modela. Jedan je bio obicna kockica sa svega 12 trouglica i onda sam rekao Blenderu da tu kockicu pretvori u lopticu tako sto ce tih 12 trouglica podeliti jedno 100 puta, mozda i vise tako da smo dobili lopticu da preko 1000 trouglica.

Na zalost, nemam slike jer si mi sve slao kao "Untitled-1.jpg" i uvek je isla jedna preko druge , ali docaracu recima, kockica je uspela bas kako treba, dok je loptica postala "bodljikavo prase" sa trouglicima na sve strane.

Citat:
Wile E. Coyote kaže: Pregled poruke
Na kraju sam poslao 6 zgrada iz GTS, uspeli smo sa dve. Ostale 4 su zaključane (to neka objasni Ksrele šta je u pitanju). Jesi li uradio šta sa Beograđankom kako sam ti rekao da odsečeš? A Jugića daj, pa ćemo da vidimo kako izgleda u igri.
Da, dve zgrade su super uspele (od njih imam slike) a Jugica sam zeznuo sinoc. Umesto da lepo odem spavati ja probao da ga namestim i skroz zeznuo.
Sada cu sve izbrisati u vezi njega i krenuti skroz iz pocetka. Pa da vidim da li cu ista uspeti.

Opet apelujem na sve da ako nalete na neki jednostavniji model Juga da mi javi. Ne bitno u kom je formatu, moze i .3ds i .obj i .maya (ili kako vec ide extenzija)...
ksrele je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2013, 21:00   #89
Wile E. Coyote
Član
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: Munze Konza!
Poruke: 495
Zahvalnice: 339
Zahvaljeno 326 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko AIM-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko MSN-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Yahooa korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Skypea korisniku Wile E. Coyote
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
ksrele kaže: Pregled poruke
Da, dve zgrade su super uspele (od njih imam slike)
Mogao si da postaviš da ljudi vide odlično odrađen posao. A ove ostale zgrade, objasni šta je to bilo zaključano, možda će neko znati da pomogne.
Wile E. Coyote je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2013, 21:32   #90
ksrele
Veteran
 
Član od: 16.9.2012.
Lokacija: Subotica
Poruke: 1.081
Zahvalnice: 233
Zahvaljeno 585 puta na 266 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
Wile E. Coyote kaže: Pregled poruke
Mogao si da postaviš da ljudi vide odlično odrađen posao. A ove ostale zgrade, objasni šta je to bilo zaključano, možda će neko znati da pomogne.
OK, ja mislio da ces ti da postavis slike kada ih "ugradis" u grad, ali OK.
Evo ih:

Ko ih prepoznaje da cujem?

A sto se tice zakljucanih zgrada... pa jednostavno ZModeler2.2.4 kaze da su fajlovi zakljucani... A i probao sam preko ovog programa sto mi Laxi preporuci ali ne znam kako njega da koristim. On napravi kao neki .pmg file pod nazivom "kopija.pmg" (u prevodu) ali ne napravi .pmd file.
Probao sam razne kombinacije ali ne znam kako da otvorim te "zakljucane" fajlove.
ksrele je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ksrele na korisnoj poruci:
Wile E. Coyote (28.5.2013)
Stara 28.5.2013, 23:44   #91
Laxi
Veteran
 
Član od: 12.3.2010.
Lokacija: Крагујевац
Poruke: 910
Zahvalnice: 527
Zahvaljeno 278 puta na 194 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Laxi Slanje poruke preko Skypea korisniku Laxi
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
ksrele kaže: Pregled poruke
e hvala.
A sta sve on zna da konvertuje?
Ako zna iz obj u .pmd i da sve materijale pretvori kako treba... Pa to ce onda biti looodilo ali garant ne moze




Hmmmmm... Ajde ti lepo instaliraj teamviewer, tj, samo ga pokreni (ne mora da se instalira) i kazi da hoces da budes server i onda mi posalji sve brojeve koje ti pisu tamo u programu putem privatne poruke i onda cu ja na tvom racunaru probati da odradim to famozno otpakivanje base.scs i def.scs fajlova.

Onda ces sve shvatiti pa cu ja onda sve da izbrisem i ti sam da probas da otpakujes.
salim se, ali moze ako ti hoces.
Тај програм конвертује .пмд фајлове, али само пмд из ГТС-а, АТС-а, ЕТС 1, ... Па вероватно задржи исти пмд а пмг промени како би ти могао да га учиташ у Змод 3 или, конкретно, Блендер. Нисам много експериментисао са тим програмчетом јер је изашао Блендер, а мени су требала само црева на ДАФу, то сам и урадио тако да сам ту и стао. :d
Laxi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2013, 10:00   #92
Arsić
Član
 
Član od: 26.11.2012.
Lokacija: Beograd
Poruke: 102
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 19 puta na 15 poruka
Određen forumom

Citat:
Wile E. Coyote kaže: Pregled poruke
Samo pre nego što počneš.

Na šta tačno misliš pod "Mađarskim autoputem"? BG-NS-SU ili baš deo u Mađarskoj?
Pa, da, mislim da je mađarski autoput ona deonica od austrijske do srpske granice, ali u planu imam i deonicu Subotica-Novi Sad - Beograd.

Ja imam u planu sledeće:
- produžetak puta koji vodi kroz Slovačku i izgradnja granice sa Mađarskom
- "nadogradnja" Beča i auto-put + izgradnja granice sa Mađarskom
- ukrštanje pravaca E75/E65 sa E60 posle granice
- autoput+ izgradnja Horgoša i Recke
- Subotica i pristupni putevi
- lokalni put Subotica-Sombor
- put Sombor-Novi Sad
- deonica auto-puta E75 od Subotice do Novog Sada (na sredini puta isključenje za Zrenjanin i Vršac)
- deonica auto-puta E75 od Novog Sada do Beograda + most preko Dunava kod Beške

- Beogradska obilaznica
- Zrenjaninski put
- Beograd i sve ostalo...

Iako znam da je pravljenje mape težak posao, ali ipak hoću da probam. Uostalom, prekjuče sam sa razredom išao na izlet u Carsku Baru i u Bečej, tako da se svega sećam i sve mi je jasno

Poslednja ispravka: DeCoy (29.5.2013 u 10:20)
Arsić je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2013, 10:13   #93
Wile E. Coyote
Član
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: Munze Konza!
Poruke: 495
Zahvalnice: 339
Zahvaljeno 326 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko AIM-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko MSN-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Yahooa korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Skypea korisniku Wile E. Coyote
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Onda se ogranici samo na Srbiju. Sto se tice ostalog, deo mape koji sam ja uradio je na kodiranju, tako da kad stigne, dobices mapu da na njoj radis, (zbog razmere mape) pa cemo onda da se dogovaramo ko sta radi.
Wile E. Coyote je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2013, 14:12   #94
Arsić
Član
 
Član od: 26.11.2012.
Lokacija: Beograd
Poruke: 102
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 19 puta na 15 poruka
Smile Re: Euro Truck Simulator 2

Одличан предлог Виле, ја се у потпуности са тим слажем.

Морам да захвалим појединим члановима форума, као наш добри Среле, изузетно паметни Лазар Бојовић (Лакси), и наравно теби.

Баш сте ви добри и увек вољни помоћи. То ми се много допада.


Ваш
Арсеније Арсић
Arsić je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Arsić na korisnoj poruci:
ksrele (29.5.2013), Laxi (29.5.2013), Wile E. Coyote (29.5.2013)
Stara 29.5.2013, 19:11   #95
nikola1997
Član
 
Član od: 26.4.2011.
Poruke: 170
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 23 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
Wile E. Coyote kaže: Pregled poruke
Evo, ako možeš, pokušaj da napraviš Beograđanku, ne bi trebalo da je previše komplikovana, a ne mogu da nađem nijedan prefab koji bar malo podseća.

Svaka pomoć je dobrodošla!

Ono što mi najviše treba oko mape a prvo mi pada na pamet, to su sledeće deonice:

Šabac-Loznica i dalje ka Malom Zvorniku
raskrsnica za Bor i Zaječar-Zaječar-Negotin
Niš-Knjaževac-Zaječar
Čačak-Kraljevo
Užice-Prijepolje
Prokuplje-Kosovska Mitrovica
Kraljevo-Novi Pazar
Kraljevo-Kosovska Mitrovica

Setiću se šta još ne znam od puteva, pa ću postovati. Naravno, svako ko poznaje neki od ovih puteva je dobrodošao.
Ja Sam odrastao na deonici Sabac-Loznica,ali i na jednoj jos prometnijoj,Sabac-Ruma-Novi Sad,mislim da je on i te kako potreban razvoju,jedini problem je sto ja ne umem da modelujem,itd,ali sto se saveta tice,znam te puteve u svaku krivinu...
nikola1997 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nikola1997 na korisnoj poruci:
Wile E. Coyote (29.5.2013)
Stara 29.5.2013, 19:16   #96
Wile E. Coyote
Član
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: Munze Konza!
Poruke: 495
Zahvalnice: 339
Zahvaljeno 326 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko AIM-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko MSN-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Yahooa korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Skypea korisniku Wile E. Coyote
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
nikola1997 kaže: Pregled poruke
Ja Sam odrastao na deonici Sabac-Loznica,ali i na jednoj jos prometnijoj,Sabac-Ruma-Novi Sad,mislim da je on i te kako potreban razvoju,jedini problem je sto ja ne umem da modelujem,itd,ali sto se saveta tice,znam te puteve u svaku krivinu...
Šabac-Ruma-Novi Sad mi nije problem, prošao sam tuda zilion puta i mislim da mogu da odradim. Naveo sam one deonice koje ne poznajem, mada je, naravno, svaka pomoć dobrodošla.

Poslednja ispravka: Wile E. Coyote (29.5.2013 u 19:35)
Wile E. Coyote je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2013, 13:03   #97
soneje
Veteran
 
Član od: 6.9.2011.
Lokacija: Begrad-Ripanj
Poruke: 541
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 65 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
ksrele kaže: Pregled poruke

A sto se tice zakljucanih zgrada... pa jednostavno ZModeler2.2.4 kaze da su fajlovi zakljucani...
Probao sam razne kombinacije ali ne znam kako da otvorim te "zakljucane" fajlove.
E to je to sto sam ja pricao,zakljucani pmg faljovi zato sam i skoro odustao samo zbog toga.
soneje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2013, 18:13   #98
Debeli
Član
 
Član od: 21.10.2012.
Lokacija: Sujetna Arogantna Zivcana Dembelija
Poruke: 287
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 209 puta na 93 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Da li neko zna da napravi srpske tablice? Ne mora da bude ne znam koliko verno originalu, bar za prvo vreme, samo da se vidi kako funkcionise.
Pozeljno bi bilo i da budu originalni fajlovi.
Debeli je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2013, 18:57   #99
ksrele
Veteran
 
Član od: 16.9.2012.
Lokacija: Subotica
Poruke: 1.081
Zahvalnice: 233
Zahvaljeno 585 puta na 266 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
Debeli kaže: Pregled poruke
Da li neko zna da napravi srpske tablice? Ne mora da bude ne znam koliko verno originalu, bar za prvo vreme, samo da se vidi kako funkcionise.
Pozeljno bi bilo i da budu originalni fajlovi.
Mislim da mogu da se naprave custom tablice za odredjenu zemlju, ali za koju zemlju ti zelis srpske tabllice? Koliko ja znam nema Srbije u mapi da vozas te tablice kroz nju.
ksrele je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ksrele na korisnoj poruci:
Debeli (30.5.2013)
Stara 30.5.2013, 19:04   #100
Debeli
Član
 
Član od: 21.10.2012.
Lokacija: Sujetna Arogantna Zivcana Dembelija
Poruke: 287
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 209 puta na 93 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Kako za koju? Pa za Dembeliju

Zezam se, za onu istu za koju si ti pravio zgrade.
Debeli je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[Android] Offline mapa Srbije (i Evrope)? ZoNi Programi za mobilne telefone 12 28.4.2013 15:31
18 WoS Euro Truck Simulator dallyborr Simulacije vožnje 619 21.3.2012 22:49
Konferencija mladih lidera iz dijaspore i Srbije 2011, Beograd, 15. i 16. jul Dukes Dešavanja i događaji 7 9.7.2011 17:05
GPS mapa Srbije Alek92 Programi za mobilne telefone 52 20.8.2009 22:06
Projekat: GNU/Linux mapa Srbije Eni Slobodni softver 18 20.5.2008 21:54


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:48.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com