Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.5.2019, 12:07   #13201
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Stockholm (2018)
https://www.imdb.com/title/tt6474040/



Sjajan film, stvarno je Comedy, Crime, Drama miks kako stoji na IMDb-u. I dobar uvid u Stokholmski sindrom, jer je baziran na stvarnim događajima.
https://en.wikipedia.org/wiki/Stockholm_(2018_film)
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Stockholm (2018) WEBRip.x264-ION10.zip (35,5 KB, 7 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (2.6.2019 u 4:46)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Suad Novic na korisnoj poruci:
zerb (31.5.2019)
Stara 31.5.2019, 12:29   #13202
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Captive State

https://www.imdb.com/title/tt5968394/

Odlican sci fi triler. Ima taj vibe District-a 9...preporuka.
Preporucujem i ja, zaista dobar sci fi triler. Odlicna gluma, fina prica i dokaz da za dobar sci fi nije potreban astronomski budzet sa pregrst CGI scena
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
zerb (31.5.2019)
Stara 31.5.2019, 18:58   #13203
Mac4LiF
Veteran
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 706
Zahvalnice: 262
Zahvaljeno 130 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Captive State

https://www.imdb.com/title/tt5968394/

Odlican sci fi triler. Ima taj vibe District-a 9...preporuka.
Pa sad, odlican....vrlo relativno je.
Ali da, dobar s.f. u svakom slucaju.

Jedino kao negativno-pozitivnu stranu bih naveo prve dvije minute od cega sam
nasmijao kao nikad u zivotu(bar ne poslednje vrijeme).
Tematski je (po uvodu) rame uz rame sa Mortal Engines.

6/10
Mac4LiF je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2019, 19:21   #13204
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Great Battle
Историјски спектакл од ког боле очи, ретко виђене борбе. Не знам да ли је бољи сценарио, глума, режија или нешто четврто, али филм толико импресионира на толико нивоа да се не може речима описати, иако ја то покушавам колико могу. Љубитељ квалитета, а посебно историјских ствари, ово не сме пропустити. Од Господара прстенова не могу да се сетим да је нека битка била толико маестрална. У 2 сата овог корејског ремек дела стаје толико борби, акције и свега, да је просто невероватно. Тактика је овде магична реч која се реализује на нивоу који је незамислив. Уметност рата у најбољем издању. Од филма за који сам видео брдо препорука и коме сам приступио стандардно, са осредњим или ниским очекивањима (што већ дуже време радим због пада квалитета (првенствено холивудских) филмова), дошао сам до тога да ми ово буде 1 од омиљених историјских филмова. Оцена 10/10.

A Dog’s Way Home
Срце ми је пулсирало од емоција. Срећа, па туга, па много среће, па много туге, све до краја који је лепо заокруживање филма. Траје идеалних сат и по, пратећи авантуру дивног пса, тј; све је из његове перспективе. Није ово само за љубитеље животиња, већ свакоме. Тужан сам додуше што и даље нисам набавио пса...једва чекам тај тренутак...Оцена 9,5/10.

Instant Family
Невероватан, са преслатком децом и изузетно харизматичном глумом Марка Валберга и Роуз Бирн. Хумор је такође одличан, има га поприлично. Има доста и емоција с обзиром на осетљиву тематику сирочади. У основи, овај филм је за свакога, јер и те како вреди. Оцена 9/10.

Bohemian Rhapsody
Никада нисам активно слушао Квин, иако сам знао пар њихових песама. Овај филм је квалитетан и прати почетке Фредија и Квин, све до самога краја. Фреди је имао буран живот, а много тога се и научи о њему из овог филма који држи позорност до задње сцене. Рами Малек је разбио у улози Фредија. Оцена 8,5/10.

Polar
Свидеће се свакоме ко воли акционе који наликују онима из 80их и 90их, дакле, имате опасну фацу коју ако покушаш да превариш, обиће ти се о главу. Плус, глума феноменалног Мадса Микелсена. Сваки трен је испуњен тако да досаде нема. Ломљаве, пуцања, туче итд. је на све стране, али наравно, има и мирних тренутака који савршено повезују радњу. Не обраћајте пажњу на критичаре који од овога очекују озбиљност. Ово је филм за забаву, грицкалице, а не за Оскара. Оцена 8,5/10.

Green Book
Дирљива истинита прича која говори о пријатељству, али и људској природи која, нажалост, често уме бити окрутна. Сви знамо статус тамнопутих особа у САД-у, нарочито пре више од 50 година, тако да су ми сцене са расистичким испадима биле болне за гледање, мада се ни данас није много променило. Овај филм ипак мами позитивну енергију преко Италијана Тонија и његове хемије са доброћудним виртуозом Ширлијем. Виго Мортенсен и Махершала Али су феноменални, а посебно Виго који је овде потпуно трансформисан и 100% унет у улогу. Стари добри Арагорн. Оцена 8/10.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2019, 20:26   #13205
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.948
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Dobar je The Great Battle, lepo je što su veliku pažnju posvetili različitim strategijama tokom bitki i tom osećaju iznurenosti svih učesnika kad se dotične otegnu duboko u noć, sve dok različiti klišei, melodrama i gomila nelogičnosti ne počne previše da štrči (nepotrebna žrtvovanja određenih likova, određena rešenja koja bi grupa iskusnih ratnika i komandanata provalila i upregla u roku od odmah, a ne kad je to dramski zgodno za radnju i slično).

Elem,

LESSON OF THE EVIL

https://www.imdb.com/title/tt2294473/



Verovatno nikada neće biti jasno šta Japanci tačno imaju protiv sopstvenih mladih (srednjoškolskih) naraštaja i šta im ovakvim šok-terapijama u vidu filmova tačno poručuju, ali ovo je još jedno fantastično ostvarenje na tragu Battle Royala, ovde iskombinovano sa naizgled standardnom pričom o serijskom ubici koji ordinira u obližnjoj školi.

Film krasi izvanredna režija (Takaši Mike), harizmatični glavni lik, par sjajnih rešenja tokom pripovedanja (kroz efektne flešbekove i slično), efektno, krvoločno finale i verovatno najbolja obrada kultne pesme Mack the Knife koja dodatno, na pravi način, zaokružuje iščašenu atmosferu koja ne popušta od prve sekunde filma.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2019, 23:28   #13206
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Us (2019)
https://www.imdb.com/title/tt6857112/

Jedan od onih filmova gde je trejler bolji od filma.
Ideja odlicna ali realizaciju nula.
Filma jednostavno ima mnogo rupa gde 90% stvari nisu objasnili.
Ni glumci se nisu istakli. Katastrofa.

Ne znam sto ovaj film ocenu 7 na IMDB to je visoka ocena za horor.
Ja ovom filmu dajem 1 uz napomenu da i nije bas horor.
Vise vuce na neku losu komediju.
dodao sam ti zahvalnicu.

obicno izbegavam da citam komentare kada od filma ocekujem nesto vise od proseka (uglavnom na osnovu ocene na imdb i broja glasova, odnosno visine budzeta). cak ni trejler ne pogledam, da bi me ono sto se desi iznenadilo. nekad mi se i obije o glavu, kao sad.

pogledao sam ja film do kraja, mislio da sam glup i da nesto nisam shvatio... desavalo se da me film yaintrigira, pogledam malo tumacenja na netu, sklopim kockice i naknadno se najezim. ali ovo... ovo je bas otislo daleko.

znam da tvorci u nesposobnosti vole da ubace nazovi simboliku u film i da prepuste nasoj masti da sve to protumaci, ali ovde se nisu ni potrudili da bude mnogo smisla. bezveze.

film mi je drzao paznju, ako nista. sustina kraja providna, sav simbolizam bezuman. mislim, na primer, kad reditelj kaze nesto tipa da je "ubacio zeceve u film jer su njemu jezivi", sta reci.

ali dobro, sta sam sve pogledao... ovome moze 4/10.

prvo mesto otpozadi mi drzi unseen evil 2 (https://www.imdb.com/title/tt0431447/?ref_=fn_al_tt_1).
kapiram da su morali da ga naprave jer se kec proslavio sa imdb-ovih 4/10.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2019, 1:20   #13207
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.320
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Domino (2019)

Sta se desilo Brajanu De Palmi stvarno mi nije jasno ali ovo ne izgleda ni amaterski, ovaj film izgleda kao da su dali nekom fanu da snimi film, fanu koji misli da to sto je odgledao sve Hickokove filmove cini ga kompetentnim da napravi modernu verziju Hickoka.
UZAS
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Nestor na korisnoj poruci:
altb (1.6.2019), torivoje (2.6.2019)
Stara 3.6.2019, 0:12   #13208
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.948
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

THE SPY GONE NORTH



https://www.imdb.com/title/tt8290698/

Izvrstan korejanski špijunski triler o tajnom agentu na zadatku u Severnoj Koreji, i spirali perfidnih igara vlastodržaca na obe strane u kojoj će se zateći mimo svoje volje više puta.

Odlična režija koja snažno podseća na filmove o hladnoratovskoj eri na Zapadu, fantastična gluma dva glava lika sa gomilom diskretnih momenata u njihovim interakcijama, izrazima i održavanju maski na licu, napeta atmosfera koja prožima gotovu svaku scenu gde balansiranje na tankoj ivici svakog trenutka može da krene nizbrdo, i nekoliko sjajno odrađenih scena (susreti sa Kim Džon Ilom, ili poslednji kadar filma koji je na nivou završne scene iz filma JSA npr.).
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Pipboy na korisnoj poruci:
altb (3.6.2019), Mac4LiF (3.6.2019), tiho86 (4.6.2019), torivoje (6.6.2019)
Stara 4.6.2019, 13:00   #13209
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.320
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Godzilla: King of the Monsters (2019)

it's official uspeli su da useru MonsterVerse. posle prvog Godzile Garetha Edwardsa koji je imao jednu vecu manu i par majih i ne ta veca mana nije to sto se sam Godzila ne pojavljuje dovoljno tj u filmu se pojavljuje 11 minuta vec to sto se Bryan Cranston ne pojavljuje vise tj do kraja filma o manjim manama necu da trosim reci ali film je bio vrlo dobar a isto tako i nastavak MonsterVersea Kong: Skull Island koji je drugaciji od Godzile ali ipak vrlo zabavan i odlicno snimljen sa manama ali vrlo dobra ocena, a ovaj treci nastavak reditelja Michael Baya... pardon Michael Dougherty je ustvari reditelj ha gle cuda bas je delovao kao da je Bay u pitanju, eksplozije check, unistavanje svega zivog check, bezumno mlacenje robota tj cudovista chack, ljudi u filmu su tu da vam objasne sta se desava kao da imate 5 godina i da vas maksimalno iritiraju svojim One-linerima i za to kratko vreme koje su dobili na platnu chack. Dakle Michael Bay skola 101.
Pozitivni stvari... pa efekti su dobri, kraj.
Za kraj Jordan Vogt-Roberts & Gareth Edwards su za ovog Michael (Bay wannabe) Dougherty izmislili film.
Ne bih ocenjivao isuvise sam razocaran ali garantujem vam sledeci film iz fransize tj Godzilla vs. Kong izgledace kao Batman v Superman sto znaci u pocetku ce se tuci a kasnije ce se udruziti kako bi zajedno pobedili jedno veliko novo (staro, post credit scene nam kaze i koje) zlo

Poslednja ispravka: Nestor (4.6.2019 u 13:24)
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2019, 13:47   #13210
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.948
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

SMALL CRIMES

https://www.imdb.com/title/tt5717492/




Da je film malo uvrnutiji i mračniji, bio bi taman kako treba neo-suburban noir na koji su verovatno pucali i perfektan dabl-fičr sa odličnim filmom Small Town Crime iz iste godine. Međutim, to i nije najveći problem filma, već vrišteće loše kastovan Nikolaj Koster Valdau, čovek je korektno odradio posao, ali za ovakvu ulogu je trebao neko gadniji i iskusniji, kome bi prirodno ležao ovakav lik, vidi se da se čovek upinje da iznese ono što jednostavno ne ume. Ovo ispuvava većinu scena i čini ih manje efektnim, uključujući i odlično odrađeno finale i poentu filma.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2019, 0:22   #13211
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ček malo, nisam shvatio: da li su SMALL CRIMES i Small Town Crime nekako povezani? Pitam, pošto mi Small Crimes deluje zanimljivo, pa da li treba prvo da odgledam ovaj drugi film?
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2019, 0:39   #13212
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.948
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ma jok, nema nikakve veze između njih, samo deluju donekle slično, slična tematika i vajb (kao da bi mogli biti u istom univerzumu), mada je STC daleko superiorniji film.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pipboy na korisnoj poruci:
ZoNi (6.6.2019)
Stara 6.6.2019, 16:28   #13213
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.948
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

THE FRONT RUNNER

https://www.imdb.com/title/tt7074886/



Solidan politički film o Geri Hartu, izglednom predsedničkom kandidatu u kampanji 1987-e, koji je pao zbog svoje nepromišljenosti vezane za, po današnjim merilima, blagog seks-skandala, a onda je nastavio da se upliće kao pile u kučine i još više diskredituje sebe u očima javnosti (odlična scene u kojima ulozi u bizarnu raspravu sa urednikom tabloida, ili pred kraj kad savetnici krenu da fejs-palmuju jer ovaj neće da sluša savete koje su mu dali pre davanja izjava).

Poenta filma je zapravo uspela paradigma kako se vremena menjanju i kakvi se sve klovnovi danas bave politikom, nasuprot vremenu kad je sigurica karijera mogla da prsne kao mehur od sapunice zbog gluposti.

Sa tehničke strane sve zategnuto, odlično prikazan period 80-ih, Vulverin rutinski dobar u ulozi, sve obogaćeno gomilom altmanovskih scena sa gomilom likova koje kamera prati iz prvog u drugi pa opet u prvi plan, uz preklapajuće, realistične dijaloge, zbog čega je film ponekad teško ispratiti ko i kad i šta priča, ali što je i poenta, koja doprinosi autentičnosti.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2019, 13:02   #13214
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

I Am Mother (2019)
https://www.imdb.com/title/tt6292852/



Kad svi imaju, što i Netflix ne bi imao B produkciju. Futuristička vizija Zemlje sa nekim moralnim dilemama...

P.S. Popravio sam primećene greške u titlu. Nisam siguran oko On screan teksta.
Days since extinction event
Radi se o događaju kad se u embrionu začinje život. Stavih
DANA_OD_ DOGADJAJA_ RADJANJA moglo bi bolje čini mi se. Možda od iniciranja života.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip I Am Mother (2019) WEBRip.x264-ION10.zip (23,3 KB, 5 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (9.6.2019 u 23:45)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2019, 14:26   #13215
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Hotel Mumbai (2018)
https://www.imdb.com/title/tt5461944/



Istinito indijsko iskustvo sa verskim fanaticima. Užas.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Hotel Mumbai (2018) WEB-DL.x264-FGT.zip (29,6 KB, 5 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (10.6.2019 u 7:12)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2019, 16:42   #13216
Mac4LiF
Veteran
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 706
Zahvalnice: 262
Zahvaljeno 130 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Jel srt ispeglan po pitanju imenica?
Mac4LiF je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2019, 16:59   #13217
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Mac4LiF kaže: Pregled poruke
Jel srt ispeglan po pitanju imenica?
Trebalo bi da jeste, titl je Bambulin, nije moj (samo sam ga obradio, u skladu sa mojim nekakvim navikama; insistiranje na BH pravilu, kad god je moguća) još ga nisam odgledao, popraviću ako nešto treba. Uvek imam po 2-3 filma na čeku za gledanje, no nema izrazito dobrih, te neke odgledam iz 3-4 cuga, počnem i uspavam se. Dragged Across Concrete (2018), recimo nisam imao živaca da odgledam i obrisao sam ga.

Poslednja ispravka: Suad Novic (9.6.2019 u 18:51)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Suad Novic na korisnoj poruci:
Mac4LiF (9.6.2019)
Stara 9.6.2019, 20:48   #13218
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Šta je "BH pravilo"?
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2019, 22:44   #13219
Mac4LiF
Veteran
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 706
Zahvalnice: 262
Zahvaljeno 130 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Dobro pitanje, koje mi je promaklo(sigurno nesto u vezi prevodjenja)?
Mac4LiF je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2019, 23:49   #13220
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
Šta je "BH pravilo"?
BH = Bottom Heavy, svojevremeno sam pročitao negde da je to nekakav standard.

U liniji sa dva reda, donja nije kraća od gornje, dakle

xxxxxx
xxxxxxxxxxx

stim što se to u plejeru simetrično rasporedi, pa mi je prijatnije za gledanje. Nažalost, ima situacija kad se ne može ispoštovati, te onda kao najbolju treba uzeti soluciju da gornja ne štrči previše od donje, kad bi gornja bila ekstremno duža od donje.

Poslednja ispravka: Suad Novic (10.6.2019 u 0:01)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Suad Novic na korisnoj poruci:
Mac4LiF (10.6.2019), MladenIsakovic (17.6.2019), torivoje (10.6.2019), ZoNi (10.6.2019)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2588 7.3.2024 18:00
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:49.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com