Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Video/TV softver
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Video/TV softver Video programi, formati, kodeci, konvertori, DVD/TV softver, satelitski/DVB programi, DivX i sl.

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.9.2006, 1:34   #1
ural
Novi član
 
Član od: 16.8.2006.
Poruke: 11
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom pakovanje mpeg-2 fajlova na dvd bez kompresije

Nisam bas sretno skrojio naziv teme ali nadam se da necete zamjeriti.Trazio sam po forumu rijesenje mog problema ili nisam dobro trazio ili ... uglavnom ja sam pocetnik u ovim vodama.Da predjem na problem.
Sa tv karticom sam skinuo par fajlova u dvd formatu i velicine su oko 2,5 gb
pa bih sad hteo da recimo takva 2 fajla spakujem na 4,7gb tj. jedan dvd ne bih da ih kompresujem u nekakav divx ili tako nesto nego bih sa nekim programom za dvd autoring to fino da napravim e sad je problem kako to da mi stane na 1 dvd .Dali postoji tako neki program za dvd autoring da to nekako kompresuje na potrebnu velicinu od 4,7gb. ili ima neko drugo rjesenje.
Hvala i nadam se da nisam puno lupao!
ural je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2006, 9:19   #2
NenadN
aka Shon3i
 
Avatar korisnika NenadN
 
Član od: 2.12.2005.
Poruke: 2.246
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 191 puta na 129 poruka
Određen forumom Re: pakovanje mpeg-2 fajlova na dvd bez kompresije

Pa za takve stvari, mozes da koristis Nero Vision, DVD Shrink, Adobe Encore, Sony DVD Arhitect i ostale DVD authoring programe.
NenadN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.9.2006, 8:03   #3
ural
Novi član
 
Član od: 16.8.2006.
Poruke: 11
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: pakovanje mpeg-2 fajlova na dvd bez kompresije

Citat:
NenadN kaže:
Pa za takve stvari, mozes da koristis Nero Vision, DVD Shrink, Adobe Encore, Sony DVD Arhitect i ostale DVD authoring programe.
Probao sam ja sa ulead softverom koji sam dobio uz leadtekovu tv karticu ali kazem problem mi je sto su ti fajlovi veci od 4,7 gb a u tom softveru nema opcija da to smanji na potrebnu velicinu to mi je najveci problem ovo ostalo sa tim programom ulead dvd movie factory sam skontao ali tu opciju da smanji na potrebnu velicinu nisam nasao e sad dali sa tim programima koje si ti naveo ima ta opcija i kako on to smanji na potrebnu velicinu a da ne kompresuje nije mi jasno.
ural je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.9.2006, 11:24   #4
NenadN
aka Shon3i
 
Avatar korisnika NenadN
 
Član od: 2.12.2005.
Poruke: 2.246
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 191 puta na 129 poruka
Određen forumom Re: pakovanje mpeg-2 fajlova na dvd bez kompresije

Citat:
ural kaže:
Probao sam ja sa ulead softverom koji sam dobio uz leadtekovu tv karticu ali kazem problem mi je sto su ti fajlovi veci od 4,7 gb a u tom softveru nema opcija da to smanji na potrebnu velicinu to mi je najveci problem ovo ostalo sa tim programom ulead dvd movie factory sam skontao ali tu opciju da smanji na potrebnu velicinu nisam nasao e sad dali sa tim programima koje si ti naveo ima ta opcija i kako on to smanji na potrebnu velicinu a da ne kompresuje nije mi jasno.
Mozes da dovedes na odredjenu velicinu DVD Shrinkom ali sa kompresijom naravno. A inace na dvd ne mozes da upises vise od 4.3 gb, tako da moras da ga dodatno rekompresujes, ili da ga odseces.
NenadN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Secenje AVI fajlova bez Re-Encodinga nsAce Video/TV softver 1 28.4.2006 13:23
Nemogucnost kopiranja vecih fajlova sa DVD-a Hard2geT Kvarovi 3 25.4.2006 10:29
Splitovanje .avi fajlova darth Video/TV softver 13 19.3.2006 1:33
DivX 6.1, prvi utisci o njegovoj brzini kompresije u odnosu na Xvid 1.1 beta 2 Kostarum Rex Persia Video/TV softver 33 9.2.2006 2:04
Zasto je slika na monitoru losija nego na TV Bosko Bozinovski Video/TV softver 2 18.1.2006 14:21


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:44.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com