Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Prenosni računari
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Prenosni računari PDA, notebook, laptop i ostali prenosni računari, ne računajući tablete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.9.2006, 1:20   #41
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Najpoznatije marke Laptopova

Moram da se složim sa Sašom. Kakva usklađenost hardvera? Šta pričaš ti? Ako neko hoće konja, onda i sam mora da bude konj i pukne više kinte za isti q u drugom (crvenom) pakovanju! Nema tu mudrosti.
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2006, 23:04   #42
veske
Član
 
Član od: 27.6.2006.
Poruke: 53
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Najpoznatije marke Laptopova

Uhhuh u mnogo si me potresao tim tvojim da nemam pojma, ha ha ha.Ljudi mislio sam da barem malo znate, vi ste isti oni koji po oglasima daju ponude kao sto su Pentijum 4 Ajemde na 2700 megaqurza.....Uzmi malo neku knjigu npr.Mark Minasija i procitaj o laptop racunarima i nacinu uklapanja hardwarea.Ne kazem ja da ferrari nije skuplji zbog boje i toga ali to je ipak masina sa vrhunskim performansama.Aj pa uzdravlje, idem na spavanje sutra rano skola
veske je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2006, 23:23   #43
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Najpoznatije marke Laptopova

Citat:
veske kaže:
Uhhuh u mnogo si me potresao tim tvojim da nemam pojma, ha ha ha.Ljudi mislio sam da barem malo znate, vi ste isti oni koji po oglasima daju ponude kao sto su Pentijum 4 Ajemde na 2700 megaqurza.....Uzmi malo neku knjigu npr.Mark Minasija i procitaj o laptop racunarima i nacinu uklapanja hardwarea.Ne kazem ja da ferrari nije skuplji zbog boje i toga ali to je ipak masina sa vrhunskim performansama.Aj pa uzdravlje, idem na spavanje sutra rano skola
Tako je idi u školu i nauči nešto! Mene si našao da prozivaš oko buđavog Ferarija! On je ISTI kao i non-ferrari model, samo što je tako okrečen! Koja usklađenost?! Pa šta misliš, da su svi ostali lapovi sklepani od bubašvaba pa sad Ferrari ima neke posebne komponente u sebi? On jeste vrhunski lap, ali konj je tu da bi povećao cenu (i bio ekskluziva) i ništa drugo!
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2006, 11:32   #44
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Najpoznatije marke Laptopova

Svaki laptop poznatijih kompanija(Acer,IBM,MSI,FSC,Asus) je odlicno uskladjen,pravljen od najboljih komponenti i detaljno istestiran tako da ta "uskladjenost komponenti" kao "velika prednost" ne drzi vodu.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2006, 11:41   #45
Sasa
Darth Moderator
 
Avatar korisnika Sasa
 
Član od: 15.10.2005.
Lokacija: vaistinu konza
Poruke: 1.045
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 84 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Najpoznatije marke Laptopova

Citat:
Dimo kaže:
Svaki laptop poznatijih kompanija(Acer,IBM,MSI,FSC,Asus) je odlicno uskladjen,pravljen od najboljih komponenti i detaljno istestiran tako da ta "uskladjenost komponenti" kao "velika prednost" ne drzi vodu.
Ovo bas i nije tacno, masovno se i u najpoznatijim racunarima srecu razne nelogicnosti ali su one pre svega subjektivno misljenje. Svakome senesto drugo dopada tj. ne dopada. Ali to je blagodet velikog broja razlicitih modela, svako moze da nadje nesto sto mu odgovara.
Sasa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2006, 12:17   #46
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Najpoznatije marke Laptopova

Citat:
Sasa kaže:
Ovo bas i nije tacno, masovno se i u najpoznatijim racunarima srecu razne nelogicnosti
Tacno,evo sad ova frka sa Dellovim baterijama,citam da je isti problem i sa Sonyjevim laptopovima,ali isto je sve to manje izrazeno kod gore nabrojanih marki.Uglavnom,sve je to stvar
Citat:
Sasa kaže:
subjektivnog misljenja.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2006, 9:37   #47
veske
Član
 
Član od: 27.6.2006.
Poruke: 53
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Najpoznatije marke Laptopova

Rocker, u Cetu imas knjige, oko 1000-2000 dinarar su, kupi pa da nesto znas a ne da tripujes.
veske je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2006, 15:37   #48
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Najpoznatije marke Laptopova

Citat:
veske kaže:
Rocker, u Cetu imas knjige, oko 1000-2000 dinarar su, kupi pa da nesto znas a ne da tripujes.
Watch y'r mouth kid! Nemoj molim te ti da mi deliš savete! Šta ako stvarno pročitam te knjige? Šta misliš, kol'ko ću tek onda da budem pametan?!
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2006, 15:52   #49
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Smile Re: Najpoznatije marke Laptopova

Kad smo vec kod tog Acer-ovog modela sa "konjicem" mogu da kazem da mi se on spolja ne svidja uopste (imao sam prilike da ga vidim uzivo) i smatram da je vise pravljen za one koji zele da budu drugaciji od ostalih po svaku cenu, kao i za zadrte ljubitelje Ferarija. Performanse su vec druga prica.
Nekako ne mogu da zamislim da neki biznismen dolazi na sastanak sa drecavim Acer-om gde ostali poslovni saradnici vade Apple Power Book ili neke Dell racunare koji deluju mnogo elegantnije. Bila bi sasvim druga prica kada bi na sastanak dolazio "drecavim" Ferarijem F430!

Poslednja ispravka: A M G (24.9.2006 u 16:06)
A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2006, 14:12   #50
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Najpoznatije marke Laptopova

Asus zesce napreduje u sferi notebook racunara,naravno,sve ce se ovo manje odraziti kod nas,ali ipak je to znacajan uspjeh,ako budu imali niske cijene,eto kod nas konkurenta FS-u i Gericomu.

Link http://www.digitimes.com/systems/a20061016A2005.html
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2006, 16:23   #51
al0cunit
Član
 
Član od: 1.8.2006.
Lokacija: Loznica/Sekovici
Poruke: 237
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku al0cunit
Određen forumom Re: Najpoznatije marke Laptopova

yeah ... acer je spoj kvaliteta i niskih cjena ... mislim samo pogledajte ovo http://genelec.ba/cart.php?sta=view&sid=31&cid=10287 .. + raspitajte se shta dobijate uz njega ...
al0cunit je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2006, 16:56   #52
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Najpoznatije marke Laptopova

Citat:
al0cunit kaže:
yeah ... acer je spoj kvaliteta i niskih cjena ... mislim samo pogledajte ovo http://genelec.ba/cart.php?sta=view&sid=31&cid=10287 .. + raspitajte se shta dobijate uz njega ...
Ovo gore je link za Amilo Pro V3505...
Nema nikakvog Acera.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2006, 17:38   #53
al0cunit
Član
 
Član od: 1.8.2006.
Lokacija: Loznica/Sekovici
Poruke: 237
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku al0cunit
Određen forumom Re: Najpoznatije marke Laptopova

izvinjavam se ... izgleda da su neshto menjali na sajtu ... sad sam nashao samo ovaj .. http://genelec.ba/cart.php?sta=view&sid=31&cid=10333 ..
al0cunit je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.10.2006, 14:42   #54
Bilek
Novi član
 
Član od: 19.10.2006.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Najpoznatije marke Laptopova

Listajuci Vase postove, covek bi mogao da pomisli kako je ovo forum Mikijevog Zabavnika a ne SK-a. Obuzdajte vase emocije i stick to the subject for Hr. sake!
Moze li neko da mi odgovori, kako to da niko nije naveo Sony Vaio (osim u jednom slucaju) kao jednu od vodecih brendova prenosnim racunarima, kao proizvodjacu koji godinama unazad stanca modele i uvodi inovacije, trudeci se da bude No1 (Pitanje je ko je No1, ali zna se bar ko je u konkurenciji)

Ukoliko neko zna nesto o ovim racunarima, ima ili zna nekog ko ima nekog iskustva u radu sa Vaio notebook-ovima, bilo bi OK da napise...
Bilek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.10.2006, 15:29   #55
al0cunit
Član
 
Član od: 1.8.2006.
Lokacija: Loznica/Sekovici
Poruke: 237
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku al0cunit
Određen forumom Re: Najpoznatije marke Laptopova

ja nisam iskusan sa soniem .. ali jeste moj prijatelj koji sada lezi kuci spaljenih ruku .. i ocicane kose .. eheh .. :d
al0cunit je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.10.2006, 21:16   #56
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Najpoznatije marke Laptopova

Citat:
Bilek kaže:
Listajuci Vase postove, covek bi mogao da pomisli kako je ovo forum Mikijevog Zabavnika a ne SK-a. Obuzdajte vase emocije i stick to the subject for Hr. sake!
Moze li neko da mi odgovori, kako to da niko nije naveo Sony Vaio (osim u jednom slucaju) kao jednu od vodecih brendova prenosnim racunarima, kao proizvodjacu koji godinama unazad stanca modele i uvodi inovacije, trudeci se da bude No1 (Pitanje je ko je No1, ali zna se bar ko je u konkurenciji)

Ukoliko neko zna nesto o ovim racunarima, ima ili zna nekog ko ima nekog iskustva u radu sa Vaio notebook-ovima, bilo bi OK da napise...
http://www.vnunet.com/vnunet/news/21...battery-recall
Na kraju ce da povuku i cijelu Vaio seriju...
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2007, 23:58   #57
Shang Tsung
Veteran
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: Mirijevo, Beograd
Poruke: 1.108
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 95 puta na 71 poruka
Određen forumom Re: Najpoznatije marke Laptopova

Ranije nisam zapazio ovu temu,ali evo chitam i ne mogu da verujem kakve gluposti sadrzi.
Evo samo da napravimo jednu paralelu:
Motorola v3i (170e)-Motorola v3i Dolce Gabbana(270e)
Jel mislite da se ova 2 telefona razlikuju u elektronskom sklopu?Sta, ova dolce gabbana radi bolje?My ass.
Isto se to moze primeniti na laptop segment.
Vrlo je jednostavno-ime se moze unovchiti.
Shang Tsung je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2007, 0:26   #58
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Najpoznatije marke Laptopova

Pure truth.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2007, 2:54   #59
Bansek
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Nis
Poruke: 377
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 26 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Bansek Slanje poruke preko MSN-a korisniku Bansek Slanje poruke preko Skypea korisniku Bansek
Određen forumom Re: Najpoznatije marke Laptopova

Kakav bre ferrari,moj Gericom Hummer je najjaci! (sa sve slikom hummer vozila)
Bansek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2007, 19:40   #60
Bond_007
Veteran
 
Član od: 15.6.2006.
Lokacija: CRW file
Poruke: 734
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 73 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Najpoznatije marke Laptopova

acer i njegove ferrari gluposti pre par meseci sam video u nekoj radnji sledece: http://www.bestwaycomputer.ca/images...rari%20F20.jpg
i pitam prodavca u cemu se razlikuje? kaze samo u tome sto je ovaj farban lakovima kojima se farbaju ferrari vozila svi ostali delovi su klasicni kao u svakom drugom monitoru. verujem da isto vazi i za laptop
iskreno ja da vidim da neko seta taj laptop ili da ima taj monitor bas bi mi delovao kao kompleksas (moje licno misljenje)
secate se epizode Prijatelja kada dzoi provali da se ribe loze na porse pa kupi porse trenerku i kapu i napravi auto od kutija i prebaci ciradu i bleji okolo da ga ribe gledaju ... a da ne govorim o likovima koji nose ferari patike
Bond_007 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Verbatim? Johnny Nosači podataka 13 12.5.2006 16:10


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:31.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com