Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Prenosni računari
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Prenosni računari PDA, notebook, laptop i ostali prenosni računari, ne računajući tablete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.9.2008, 11:47   #1
vlajko3200
Član
 
Član od: 7.2.2008.
Poruke: 313
Zahvalnice: 45
Zahvaljeno 74 puta na 51 poruka
Exclamation Problem sa poklopcem na laptopu

Prilikom zamene memorije uocio sam da resetka na poklopcu laptopa nije otvorena vec zapecacena tankom plastikom. Ta resetkica dolazi tacno negde ispod memorijskog modula. Da li je normalno da je ta resetka zatvorena i kako to utice na hladjenje i protok vazduha ka kuleru za cpu?? U pitanju je FSC Amilo Li1705. I da li je to samo kod mene ili kod vecine FSC laptopova?? Pretpostavljam da zatvorena resetkica blokira protok vazduha... Ili su je zatvorili iz drugih razloga (prasina, vlaga i sl.) Hteo sam da skinem zalepljenu plastiku sa resetke ali se plasim da time nesto ne poremetim...
vlajko3200 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2008, 15:11   #2
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Problem sa poklopcem na laptopu

Vidi prijatelju, mislim da je ne diraš odnosno ostaviš takvu kakva je. Ja imam biznis FS Espimo mobile, i ruku na srce, otvorena je, jer usisava vazduh sa donje strane, a sa strane izbacuje, i lapotopovi imaju specifična hlađenja, tako da je najbolje da ništa ne diraš..
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2008, 22:24   #3
vlajko3200
Član
 
Član od: 7.2.2008.
Poruke: 313
Zahvalnice: 45
Zahvaljeno 74 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Problem sa poklopcem na laptopu

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Vidi prijatelju, mislim da je ne diraš odnosno ostaviš takvu kakva je. Ja imam biznis FS Espimo mobile, i ruku na srce, otvorena je, jer usisava vazduh sa donje strane, a sa strane izbacuje, i lapotopovi imaju specifična hlađenja, tako da je najbolje da ništa ne diraš..
Necu nista da diram. Koje ti otvore imas na polkopcu? Pojedini laptopovi imaju grill za cpu i gpu, cak i po neki otvor iznad memorije. Neznam da li se radi o istoj resetki ili si mislio da je iznad resetke vent.??
vlajko3200 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problem sa mikrofonom na Logitech slusalicama ukimafija Kvarovi 1 21.3.2008 11:13
Problem sa Dual GLAN_om na MSI K9N SLI Platinum Nforce570 balabandd Komunikacioni uređaji i umrežavanje 1 4.12.2007 0:01
Problem sa wireless povezivanjem laptop-a na internet. NSadian Komunikacioni uređaji i umrežavanje 5 30.11.2007 12:42
PROBLEM INSTALACIJE WMP NA COMPU SA 2 XP-a Djedai Operativni sistemi 5 20.10.2006 12:58
Problem sa smedjim linijama koje se na ekranu pojavljuju sa desne na lijevu... Jann Grafika 4 15.12.2005 12:42


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:54.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com