Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.4.2010, 23:50   #241
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Knights of Honor

Citat:
Mario Pavićević kaže: Pregled poruke
Igram ja vec par dana, imam preko 20 provincija osvojenih nije to frka, ali nigde ne izvaljujem gde je ta specifikacija Mislim, vidim ja opis, da li je lako ili tesko oklopljena, spora ili brza, ali nista vise od toga.
U suštini, to ti i nije bitno toliko, igra je jedno 20 puta prostija od EU3 ili MT.
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2010, 13:17   #242
mrki023
Član
 
Član od: 26.9.2007.
Lokacija: Zrenjanin
Poruke: 247
Zahvalnice: 33
Zahvaljeno 20 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Knights of Honor

Krenuo sam juce, posle duzeg vremena, opet malo da igram. Krenuo sam sa Srbijom u srednjem periodu. Na startu sam bio u ratu sa Sicilijom i Hrvatskom. Kad sam doveo ekonomiju i srecu populacije u normalu, osvojio sam Dalmaciju i time unistio Hrvatsku posto je Istra bila osvojena od strane Nemaca. Proglasio sam nezavisnost od Bugarske i osvojio im Bdin i Makedoniju. Epir je bio prvo osvojen od strane Napolija da bih ih potom ja osvojio. Za to vreme Latini su osvojili Bugarsku, a Djenova Atinu, Nikeju, delove Francuske tako da rat protiv njih jos nije dolazio u obzir. Posto je Hrvatska pobunom povratila Istru ja sam je brze bolje osvojio. Posto sam u savezu sa Latinima trazili su od mene da napadnem Veneciju, sto sam i uradio i posle krace borbe sam je zauzeo. Sad cekam da Djenova malo oslabi da bih prosirio svoje teritorije na Grcku. Inace jel igra trenutno ovo neko? Nek pise kako napreduje...
mrki023 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.4.2010, 6:34   #243
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: Knights of Honor

Da li si stavio patch 1.05? Malcice balansira igru, manje se zaradjuje i strelci su malo slabiji. Ja sam krenuo sa zetom, osvojio do sada 57 provincija, vizantiju, papsku drzavu(tu je bilo cupavo kada su mi svi katolici objavili rat),imam nesto poseda u africi,,maloj aziji, maltene celu veliku britaniju, deo skandinavije i prilicno parce evrope.Najveci konkurent mi je cordoba koja drzi deo afrike i celu danasnju spaniju. Malo je nezgodno sto sam prilicno rastrkan, pa je u slucaju bune tesko pokriti sve pokrajine.
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2010, 0:02   #244
Zemunelo
Član
 
Član od: 11.4.2008.
Poruke: 479
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 86 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Knights of Honor

Citat:
mrki023 kaže: Pregled poruke
Inace jel igra trenutno ovo neko? Nek pise kako napreduje...
Igra je u originalu cak i sa sve pecevima prelaka i nije uopste za hvaliti se sa uspesima ali zato ako stavite ovaj mod:
http://forums.blackseastudios.com/sh...hp?t=15&page=6
koji mnogo otezava igru to ce biti jedno novo iskustvo za sve koji vole ovu igru.

U ovom modu je ekonomija otezana a ratovanje posebno.
Iako moze da se osvaja i ratuje veoma je tesko.
Recimo samo da i pobuna moze biti fatalna jer pobunjenicki lider brzo nakupi iskustvo kroz par paljevina i pljacki i potom ima sve moguca vojne jedinice iz provincije ne retko i one najbolje.
I jos opseda grad vrlo brzo a ne ko ranije samo pali po okolini.

Doziveo sam da i pored dva marsala puna dobre vojske (ne seljaka) moram da kliknem na retreat u borbi sa pobunjenicima.

Ne samo pobunjenici vec i svi imaju najbolju vojsku koju mogu najmiti u svojim provincijama a ne vuku stalno samo seljake.
Postoje i pored klasicnih i neke nove jedinice uglavnom one opsadne, neka vrsta poljske artiljerije koju ne mozete kontrolisati niti pomerati (katapulti,trebuceti...) i to protivnici cesto koriste.

Mod tako funkcionise da sto vise teritorija kontrolisete i osvajate drugi ce vas vise napadati tako da na pocetku vas nece dirati ali nemojte osvajati pre nego sto bas ojacate jer se ni mir ne potpisuje tako lako.


E sad moram da ispricam moje iskustvo u okviru ovog moda.

Uspeo sam nekako da kao Zeta prosirim svoje teritorije uglavnom na racun Bugarske i to naravno kad je oslabila pa da se i ja bacim na nju dok je na samrti.
Sa druge strane Bosna je izuzetno ojacala i sve severno je ona drzala i Rasku. Moja je bila Dalmacija i juzno do Vizantije koju nisam dirao. Imao sam i Budim.
Sa Bosnom odlicni odnosi na maksimumu sa njihove strane uz nekoliko zajednickih akcija recimo protiv Hrvata koji su nestali brzo .

I onda konacno dolazi do razmene teritorija sa Bosnom i dobijam Rasku a dajem im Bosnu koju su mi sami dali jednom prilikom.
Oni su se sirili i po nemackim teritorijama.

Dobitkom Raske dolazi najlepsi momenat kad postajem, Srbija i dobijam i onu lepu boju i zastavu i 5k kao nagradu

I slucajno u to vreme sam poslao spijuna u Bosnu i to jednog od sinova mog vladara (a bio je plodan mali 2 sina i 2 cerke )
Spijun postaje njihov spijun i pada ubrzo u zatvor negde u Danskoj.
Trazili su neke silne pare za njega i nesto sam se neckao i razmisljao dal da platim jer ipak je to bio moj princ tamo negde trunuo u zatvoru

U medju vremenu valjda Bosna placa za njega i on brzo postaje slobodan i ja klinem na njega za opcije kad on postao KRALJ Bosne. Valjda nisam ni izpratio da je izumrla dotadasnja vladarska porodica.

I zamislite situaciju pojavljuje se opcija da trazim od njega krunu Bosne i dobijam je i Bosna nestaje a ja ostajem sa vise nego duplo vecim brojem provincija nego sto sam imao jer ko sto rekoh ja sam bio malo u par juznih pocetno Bugarskih i nesto istocno a Bosna sve severno zauzela gomilu nemackih teritorija.

Kakav preokret ko u nekom trileru


ps. mnogo mi je zao sto nema multiplayer kampanja, bilo bi vrh
Zemunelo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2010, 15:59   #245
Milan Mitrić
Član
 
Član od: 29.3.2009.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 53
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Knights of Honor

nabavio sam ovu igru ali neku rusku verziju, da je ne skidam opet da li mogu da nekako prevedem sa ruskog na engleski?
Milan Mitrić je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2010, 10:26   #246
Sledge Hammer
Novi član
 
Član od: 10.11.2008.
Poruke: 21
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Knights of Honor

Igrao samo zbog Srbije
Malo problematicno u pocetku ali kad krene
Mala je mapa za moje potrebe
Sledge Hammer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2010, 3:43   #247
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Knights of Honor

Igra je totalno monotona. Čim uzmete pola Balkana lagano možete i čitavu Evropu a da se ne namučite.
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2010, 9:25   #248
dc 22
Član
 
Član od: 4.3.2008.
Lokacija: tu iza coska...
Poruke: 226
Zahvalnice: 117
Zahvaljeno 47 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Knights of Honor

Citat:
Zemunelo kaže: Pregled poruke
Igra je u originalu cak i sa sve pecevima prelaka i nije uopste za hvaliti se sa uspesima ali zato ako stavite ovaj mod:
http://forums.blackseastudios.com/sh...hp?t=15&page=6
koji mnogo otezava igru to ce biti jedno novo iskustvo za sve koji vole ovu igru.
Posto vec dugi niz godina igram ovu igru i dosta mi je postala laka odlucio sam se probati za ovaj mod i mogu reci da sam prezadovoljan i preporucujem svim igracima

E sada moja nova partija izgleda ovako :

* Uzeo sam Zetu u najranijem dobu da bi mogao da osvojim Rasku, Makedoniju i Epirus i tako da aktiviram event gde ce mi biti ponudjeno da postanem Srbija , pa da onda tako da krenem da sirim ideju o velikoj Srbiji po drugim ne pravoslavnim narodima

*Odmah na pocetku partije dolazi do problema jer mi Nemacka objavljuje rat zeleci da siri svoje teritorije, tako da sam morao brzo pronaci saveznika za odbranu, a jedini raspolozeni za to su bili Bugari i nakon vencanja nase dece krenuli smo u odlucnu borbu rame uz rame da se branimo od okupatora
Nemacka je brzo napredovala ka nama i dosla cak do granice sa Zetom usput pripojivsi Hrvatsku. Kroz borbe i pljacke moji generali su skpili dosta skilova pa sam vec uspeo olako da se branim od upada gradeci utvrdjenja
blizu granice a i ucestvujuci u pljackama sinhrionizovano sa Bugarima

* Zatim opet problemi, noz u ledja od strane doskora bratskih Bugara, potipsuju mir sa svabama a mene ostavljaju samog na cedilu, probao sam naci resenje u nekom novom savezniku al najbolje sto sam uspeo dobiti a to je pakt o ne napadanju sa Madjarima ali ipak to je bilo dovoljno , da moju borbu mogu usresediti na Nemce....

* Uskoro Nemacka je zaratila sa svim vecim sliama, a konstante carke samnom su joj poprilicno odvlacile i vojsku i ostecivale ekonomiju pa smo uspeli doci do medjusobnog bezuslovnog prekida borbi.....

* Nailazi mali period mira i predaha pred nove borbe, u medjuvremnu bugarsak je zaratila sa Vatikanom i osvojila Rim cim je "potpisala" propast jer su je napali odjednom svi katolicki narodi... Poslali su vise ocajnickih poziva da ih branim , ali rane od kukavicke izdaje protiv Nemaca su jos bile sveze i samo sam se osvrnuo na drugu stranu dok je bila sva u plamenu...

* Zatim u pricu ulaze Bosanci koji verovatno motivisani od strane stranih placenika objavljuju meni rat i kvare dobre odnose, moja vec iskusna vojska posle borbe sa svabama , lako pali i pljacka bosnu i gazi slabu opremljenu vojsku Bosne, brzo pada Sarajevo, i time sam ih eliminisao iz igre, a stekao dosta prirodnih bogatstava, i alternativnu teritoriju za beg sto ce kasnije se ciniti kao sjajni potez.... zatim opet nastupaju godine mira i ekonomije...

* Novi problemi nastaju sto moji kraljevi nemaju naslednike pa moje iskusne vojskovodje ih nasledjuju i tako gubim vojnu moc i iskustvo koje sam zeleo sacuvati na duge staze....

* Odjednom u dvoru je uhapsen spijun koji je radio kao trgovac ali se nije znalo odakle je tako da sam pribegao starim Srpskim tehnikama ispitivanja... nabijanjem na kolac... dudov.... neomascen....
Ali sledi katastrofa, posle dugotrajnog mucenja i na kraju ubijanjem uspevam da iznerviram Madjarsku i dobijam novi rat protiv jedne jake svetske sile... kasnije se ispostavilo da je taj spijun bio Madjar

* Zeta je pala u prvih par dana skroz porazavajuce za nas narod , tako da su se oslobodilacke borbe vodile iz Bosne u kojoj su se cak podigli i Bosanski ustanici protiv mene.... dugo sam odolevao raznim opsadama i pljackama i skupljao iskustvo svojoj vojsci... dok u jednom trenutku nije bilo dosta i krenu u totalnu kontra ofanzivu... prvo vece je vracena Zeta, a vec sutra dan osvojena Raska Neverovaton bataljon vosjke je tada poslala Madjarska tako da sam brzo potrazio primirije, a uslov je bio da im predam Rasku nazad....

* U tom trenutku izbija veliki ustanak u Hrvatskoj i ona postaje ne zavisna, zatim ne zamisliv potez hrvatskog vladara a to je da mi pokloni Dalmaciju ali da potpisemo akt o ne napadanju i da prekinem sve diplomatske odnose sa zemljama sa kojim je Hrvatska bila u ratu.... olako prihvacen tako veliki poklon i dobijen novi grad.....

* Ustanci su i u Bugarskoj koja se takodje oslobadja ali ubrzo ponovo pada a u toj pometniji sam iskoristio da osvojim nebranjeni grad....Makedoniju

* Sada se moja Zeta sastoji od ( Zete, Bosne, Dalmacije, Makedonije),
dobro obucene vojske i puno saveznika....
Sledi veliki rat protiv Madjarske i sirenje preko Raske a nadam se i Banata.... a sto se tice Epirusa, za to se skupljaju pare da se kupi od brace Vizantijaca
dc 22 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 8 korisnika se zahvaljuje korisniku dc 22 na korisnoj poruci:
Cofi (12.5.2010), JohnnyNT (4.6.2010), Juraj (10.5.2010), Lich_king2 (10.5.2010), mrki023 (10.5.2010), nameless1 (10.5.2010), Nikola95 (10.5.2010), Peruzzi (21.8.2010)
Stara 10.5.2010, 14:39   #249
Juraj
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2008.
Lokacija: Susjedna država
Poruke: 1.466
Zahvalnice: 515
Zahvaljeno 279 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Knights of Honor

Dobar post, nisam mogao da ne dam zahvalnicu . A sada kada sam malo pogledao mod čim završim šta igram sada okušam se. Igra je na normalnu modu vrlo laka, strijelci s vatrom su nepobjediva kombinacija. Ja sam uvijek kada igraj mir s Bosnom, s Srbima brak kakav da mi ne udare straga i ratuj s Mađarima i ulizuj se Papi. Uvijek bi imao veteransku vojsku veoma jakih jedinica dok bi protivnici još koristili seljačke vojske. Obično mi generali imaju da uče brzo i svi obavezno steličarske mastery. Baš me zanima oće li ovaj mod podići igrljivost. A jedva čekam da ovo oprobam.
Juraj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.5.2010, 15:16   #250
Milan Mitrić
Član
 
Član od: 29.3.2009.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 53
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Knights of Honor

ponovo vas molim za pomoć, imao sam par verzija od KoH i koju god da instaliram je na ruskom, a kod druga je normalno na eng. šta da radim?
Milan Mitrić je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.5.2010, 0:52   #251
Zemunelo
Član
 
Član od: 11.4.2008.
Poruke: 479
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 86 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Knights of Honor

Pa uzmi od druga igru ,

radi i bez instalacije samo prekopiras ceo folder a ako ti fali neki .dll posle startovanja igre njega skines sa neta i turis u windows\system 32
Zemunelo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.5.2010, 15:13   #252
Milan Mitrić
Član
 
Član od: 29.3.2009.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 53
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Knights of Honor

pa fazon je što je kod njega na eng a kod mene ta ista igra na ruskom ://
Milan Mitrić je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.5.2010, 7:29   #253
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: Knights of Honor

A sta ti je podeseno u regional settings? Udji u Control panel, Regional and lagunage options, i za lokaciju vidi sta je stavljeno mozda ti to pravi problem.
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.8.2010, 20:42   #254
Cink
Novi član
 
Član od: 9.8.2010.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Knights of Honor

sta treba da uradim da mi zlato bude dosta u plusu ?
Cink je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.8.2010, 20:37   #255
Zemunelo
Član
 
Član od: 11.4.2008.
Poruke: 479
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 86 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Knights of Honor

Par trgovaca posaljes u zemlje koje daju najvise zlata (prvo potpises trgovinski ugovor jel) i to sto pre da se smanji mogucnost da trgovac bude spijun (u kasnijem stadijumu veca je sansa da izvuces necijeg spijuna)
ili ako imas vise muske dece to je najbolja varijanta da onog drugog koji nije naslednik za tron kad odraste postavis na mesto trgovca.

Dva tri trgovca su dovoljna i naravno gradis u gradovima zgrade koje donose pare (takse,markete itd) i imaces vise nego dovoljno para.

Igra je prelaka zato skini onaj "hard invasion mod" i tek ces tu imati pravi izazov
Zemunelo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.8.2010, 10:03   #256
Great_Sun_Jester
Veteran
 
Član od: 11.8.2010.
Lokacija: Life sucks and then you die.
Poruke: 577
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 458 puta na 183 poruka
Određen forumom Re: Knights of Honor

Citat:
Cink kaže: Pregled poruke
sta treba da uradim da mi zlato bude dosta u plusu ?
Kingdom Power, Kingdom Power i samo Kingdom Power. Ako mozes udari odmah trgovinu sa Nemackom i Vizantijom za kesh i trebalo bi u startu da budes dobar bar +100 income-a. I gledaj da odrzavas hepines populacije uvek negde oko -20% i samo s'vremena na vreme pribegni skupljanju ratne taxe i odmah nakon toga se vrati na "no tax"; zbog visokog hepinesa populacija se nece nimalo buniti a ti ces imati priliku da zgrces oko ~30000 zlata sa svakom war taxom bez problema...i posle su peznti beda (:

Ne racunajuci ratnu taxu, drugi najveci izvor zlata bi trebali i morali da ti budu spijuni. Samo nadji u kingdom rankings zemlju koja ima najveci income/najvise para u trezoru i posalji spijuna kod njih; gledaj da to uradis maltene odmah nakon unajmljivanja prvog klerika. Nemoj da pokusavas nista dok spijuna nisi makar obucio do drugog expirience nivoa (dve zvezdice), jer sve pre toga se u 90% slucajeva zavrsava sa tim da spijun bude provaljen i bacen u zatvor uz neki nenormalnu kauciju S: ako sve uradis kako treba imaces priliku da bogatase oderes u proseku za nekih 40-50k zlata (toliko otprilike u proseku imaju top 3 kraljevstva na listi), samom pljackom im ponistis inflaciju i povecas income i pustis ih da im kinta opet basnoslovno naraste za sledecu "muzu" (spijuna odmah nakon uspesne akcije vrati da spijunira isto kraljevstvo koje si upravo opljackao jer u 80% slucajeva ce zbog gubitka trgovca AI probati odmah da angazuje novog...tj. tebe ako imas srece (:

spijunski heist ne pali iz prve tako da budi unapred spreman i za malo load/save razgibavanja (ali bukvalno, isplati se(:
Great_Sun_Jester je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2010, 18:15   #257
Carlito Brigante
Novi član
 
Član od: 29.11.2009.
Poruke: 23
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Knights of Honor

Jel postoje jos neki modovi za KOH ?
Carlito Brigante je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2010, 23:47   #258
Zemunelo
Član
 
Član od: 11.4.2008.
Poruke: 479
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 86 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Knights of Honor

Au brate dva posta iznad tvog imas odgovor a da ne pricam o prethodnim stranama.
Zemunelo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2010, 4:51   #259
Carlito Brigante
Novi član
 
Član od: 29.11.2009.
Poruke: 23
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Knights of Honor

ovaj mod sto je pomenut gore imam i igram na njemu zato i pitam da li postoji jos neki mod za ovu igru?
Carlito Brigante je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2010, 21:01   #260
Vlado87
Novi član
 
Član od: 6.9.2010.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Knights of Honor

e ljudi imam već dosta iskustva u ovoj igri igrao sam skoro sa svim vaznijim državama (srbija, njemačka, francuska, tevtonci, vizantija, spanija, engleska, švedska.........) ali imam ipak par nejasnoća
- ima li koja država templare za svoju glavnu vojsku (koliko sam skontao jerusalim ima slabiju vojsku od srbije a u istoriji se računa da je imao jednu od najboljih pješadija)
- zna li ko mozda moze li se stvoriti rimsko carstvo (ja sam osvojio sve vaznije pokrajine palestinu, rim konstantinopolj, pariz i ništa mada nisam imao sve teriotorije koje je imalo rim. carstvo)

AKO ŽELITE DA PODEBLJATE TEŽINU ONDA OSVOJITE POLA EVROPE GRADOVE UNAPRJEDITE SA EKONOMIJOM I NAPRAVITE GRAĐEVINE ZA KRAQEVSKU VOJSKU ONE DRŽAVE KOJOJ BISTE HTJELI OJAČATI SA TO POLA EVROPE I KADA POKLONITE NPR NJEMAČKOJ ONDA ĆE ONA BITI DOBAR PROTIVNIK (NE TEŽAK BAR ZA MENE)

a moja strategija razvoja ukratko je prvo town watch onda sta ekonomije i ostalo na vojsku i zidove, poslije ganjam ona unapređenja nemoguse sjetiti kako se zove to, i kada sredim da mi je moć kraqevine na +5 i uz to pokrstim sve pokrajine zbog sreće i tada nema pobuna imam jaku vojsku i velik priliv novca i dosad mi niko nemože ništa po tom receptu. osvajam teritorije uvjek sa dva maršala (rjetkost su tri zavisi ako je mala država a ima osrednji priliv noca biće žilava a velike države su razvukle vojsku a odbrana im je uglavnom slaba pa ih se može i sa jednim maršalom srediti.

A ŠTO NEKI KAŽU DA JE TEŠKA IGRA NIJE NIKAKO TEŠKA NI KADA U POČETKU IMATE DRŽAVU SA JEDNOM POKRAJINOM TADA JE MOJ RECEPT DA PRVO ODEM NA POLITIČKU MAPU I POTRAŽIM DRŽAVE SA KOJIMA SAM U RATI I SKLOPIM MIR SA NJIMA (U 99% SUČAJEVA ĆE U SAMOM POČETKU SVI PRIHVATITI MIR) PA PRAVIM TOWN WATCH I EKONOMIJU NEGANJAM PUNO VOJSKU, KNJIGE ILI PIETI U POČETKU DOVOLJNA SU DVA MARŠALA SA SELJACIMA I U POČETKU STE NA KONJU

I BEZ ŠIFRI JE PRELAGANO (PA ČAK I U POČETKU POGOTOVO SA VEĆIM DRŽAVAMA)

I ZA KRAJ IMA LI KAKAV PATCH KOJI BI OTEŽAO AL (BAR DA KORISTI JAČU VOJSKU), ILI KOJI PATCH SA NEKOM NOVOM JEDINICOM ILI DRŽAVOM SA RIMSKIM CARSTVOM BI BILO SUPER (ZNAM DA IMA NEKI ŠTO SKREŠE PRILIV NOCA, STAVLJA CRVENE GRAĐEVINO KOJE NEMOGU DA SE GRADE JAVLJA ZA LOGORE PLAĆENIKA I SLIČNO ALI TO MI SE NESVIĐA ZBOG MANJEG NOVCA TADA S IGRA OTEGNEEEEEEEE A NA KRAJU ISTI REZULTAT TJ JA POBJEDIM)
Vlado87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
balkan, honor, knights, srbija


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
knights online GaVrA Mrežne igre 49 9.2.2008 22:16


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:53.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com