Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Internet usluge

Internet usluge Provajderi, načini povezivanja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.11.2005, 0:56   #1
Ninoslav
Veteran
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 632
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 235 puta na 119 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko AIM-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Yahooa korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Skypea korisniku Ninoslav
Određen forumom Ako neko zna... (apel za provajdere)

...neke provajdere, neka ih posalje ovde kod mene u Bechej.
Ovde bi bila Meka za ISP-ove, jer u gradu sa 45000 stanovnika 250 njih ima broadband jer jedina firma koja se time bavi ima monopol i naplacjuje 1500 din za mesecni flat od 64kbps...

tako da ako znate zainteresovane ISP-ove, dajte preporucite Bechej, ima puuno potencijalnih korisnika... da napravimo konkurenciju malo...
Ninoslav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2005, 1:48   #2
sirNemanjapro
Član
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Trnava, Čačak
Poruke: 206
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 18 puta na 6 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku sirNemanjapro
Određen forumom Re: Ako neko zna...

EUnet, Blue Net, Nasa Mreza, Pan Line...
pozvacu ih
sirNemanjapro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2005, 2:38   #3
Ninoslav
Veteran
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 632
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 235 puta na 119 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko AIM-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Yahooa korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Skypea korisniku Ninoslav
Određen forumom Re: Ako neko zna... (apel za provajdere)

Odem ja neki dan da se raspitam, i meni ce direktorica (koja btw pojma nema sa zivotom) "ne znam kad ce biti flat rate, cekamo na verat..."
JA: Pa to moze da bude za 6 meseci??!
ONA: Pa... teoretski da... uplati ti sad ovaj obican paket I TELEVIZIJU (to je uslov) pa kad bude flat, prebacicemo te...
JA:Ali ja prvo hocu da uvedem net, TV mi ne treba...
ONA: Ne moze! Mora oba... Inace, u tvojoj zgradi jos nema mogucnosti za kablovsku, moramo prvo da sprovedemo vertikalu...
JA: ok, dajte da onda iznajmim wireless opremu, pa mi nabacite kabl...
ONA: E vise ne nudimo wireless... samo kabl...
Ninoslav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2005, 2:39   #4
Ninoslav
Veteran
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 632
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 235 puta na 119 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko AIM-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Yahooa korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Skypea korisniku Ninoslav
Određen forumom Re: Ako neko zna... (apel za provajdere)

...I tu ja maximalno popizdim jer je na stolu stajao cenovnik u kome pise "wireless net - iznajmljivanje opreme"!!
Dalje: par dana pre ovog gore...moj stric ima kablovsku vec godinu dana... i lepo ja dobijem mail od njih da pocinju sa flat rate-om... i odem lepo, podnesem zahtev, potpisem... na zahtevu pise da se nova tarifa racuna od sledeceg meseca...
I kad sam se posvadjao (ovo gore) pitam ja nju sta ce biti sa zahtevom, a ona meni: "ne znam odakle tebi ta informacija da pocinjemo sad u decembru sa flat-om.."
JA: Ali od VAS sam dobio mail!
ONA: To je dezinformacija! (?!)
JA: ...i potpisao sam zahtev za promenu tarife...
ONA: Taj zahtev nista ne vredi...

Da ne napominjem intervju koji sam sa njom uradio pre par nedelja za lokalne novine u kojima radim: http://mozaik.campware.org/look/arti...5&NrSection=30

Samo jos jedna sitnica... moj stric koji ima firmu i hteo je da placa preko racuna, dosao je i rekli su mu kao da ne moze... i onda je popizdeo i sad su nam ukinuli ono da nam server iskljucuje net do kraja meseca ako probijemo tarifu...

Onaj ko ne shvata, oni naplacjuju po protoku!!! 800 MB protoka (up & down za 1400 din + svako prekoracenje 2 din po MB!!!). AKo probijete 1000 MB iskljucuju vam net do kraja meseca SEM ako ih mailom (kako mailom kad mi ne radi net!?) zamolite i obecate (kakva je ovo firma?!) da cete platiti prekoracenje!!!!

Ma daaaj... jbt...
Ne znam da li su celnici Verata upoznati da oni link od 256kbps naplacjuju 6300 a verat to isto nudi za 1700... umesto da otvore cvoriste ovde, u srcu Vojvodine, oni iznajmljuju link...
Stoka...

Da ne napominjem da naplacjuju 50 MB hostinga 850 din MESECNO a otvaranje co.yu domena jednokratno - 400 din!!!!!!

Poslednja ispravka: Ninoslav (13.12.2005 u 2:45)
Ninoslav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2005, 3:36   #5
Anak1n
Član
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Cenzurisano
Poruke: 283
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Anak1n Slanje poruke preko MSN-a korisniku Anak1n Slanje poruke preko Yahooa korisniku Anak1n
Određen forumom Re: Ako neko zna... (apel za provajdere)

Sta ova jede kad je tako pametna da probam i ja...zamisli glupo je da je jos neko tu (ne tim recima al tako sam ja shvatio)....naravno da je glupo jer ne bi mogli da deru narod sa cenama...c c c c Albanio zemljo obecana....
Anak1n je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2005, 13:46   #6
vladale
eat, sleep & blink
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Leskovac
Poruke: 1.685
Zahvalnice: 139
Zahvaljeno 180 puta na 137 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku vladale
Određen forumom Re: Ako neko zna... (apel za provajdere)

Citat:
Ninoslav kaže:
Odem ja neki dan da se raspitam, i meni ce direktorica (koja btw pojma nema sa zivotom) "ne znam kad ce biti flat rate, cekamo na verat..."
JA: Pa to moze da bude za 6 meseci??!
ONA: Pa... teoretski da... uplati ti sad ovaj obican paket I TELEVIZIJU (to je uslov) pa kad bude flat, prebacicemo te...
JA:Ali ja prvo hocu da uvedem net, TV mi ne treba...
ONA: Ne moze! Mora oba... Inace, u tvojoj zgradi jos nema mogucnosti za kablovsku, moramo prvo da sprovedemo vertikalu...
Oni su ovde u pravu. Ovo u celoj zemlji vazi. Mislim, ko bi ti dao kablovski internet bez TV-a?! Teoretski ne moze.
vladale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2005, 0:15   #7
Ninoslav
Veteran
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 632
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 235 puta na 119 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko AIM-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Yahooa korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Skypea korisniku Ninoslav
Određen forumom Re: Ako neko zna... (apel za provajdere)

Citat:
Anak1n kaže:
Sta ova jede kad je tako pametna da probam i ja...zamisli glupo je da je jos neko tu (ne tim recima al tako sam ja shvatio)....naravno da je glupo jer ne bi mogli da deru narod sa cenama...c c c c Albanio zemljo obecana....

Hm, dobro si shvatio, ona je BAS tako rekla, tim recima... "glupo je da pored nasih bandera stoje druge..." iako to nisu NJIHOVE nego su od Elektrovojvodine!!!
Ninoslav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Zna li neko za bolji kucni bioskop? oluja Zanimljive Web lokacije 4 4.1.2006 2:00
Ima li neko iskustva sa Siemens C75? ZoNi Aparati i oprema 4 6.11.2005 21:55


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:19.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com