Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Aplikativni softver
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aplikativni softver Svi programi i alati koji se ne uklapaju ni u jednu od ponuđenih kategorija

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.6.2006, 10:51   #1
Surovi
Član
 
Član od: 25.3.2006.
Poruke: 187
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Question offline download

offline download pomocu satelita i kartice(ja imam skystar2) i sa onim programima tipa sky grabber i mana itd... i prog dvb ima tu opciju...

jel probao neko? imam problem... nijedan fajl nece da mi skine do kraja. shvatam da ne moze svaki da skine, ali nijedan nece, naime dodje do 99% ili 98% i pukne i tako u 90% slucajeva... jel to normalno? ne verujem . . . jel uspeo neko da skine barem pesmu neku celu ili sl. kod mene ne zavisi od velicine fajla... i film mi dodje do 9o-trak posto i umre... dosta sam vrteo u krug, jel zna neko resenje???
Surovi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2006, 0:53   #2
ucitelj paracin
Član
 
Član od: 5.6.2006.
Poruke: 34
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: offline download

hm? ja sam u pocetku koristio mannu 025 i sa njom sam bio sasvim zadovoljan. jedini problem sa njom bar kako ja smatram jeste vezna za cinjenicu da skida sve fajlove odnosno skida istovremeno i muziku i video klipove i programe, sto se meni nije iskreno dopadalo , buduci da sam ja zainteresovan samo za download programa. onda sam slucajno otkrio skygrabber 1.9 i imao sam iste probleme kao i ti, znaci fajl dodje do 99 % i pukne. e ali zasto pukne? mozda zbog toga sto onaj koji skida neku vrstu fajla putem satelita u tom trenutku prekine download ili jednostavno dodje do pucanja veze (mislim kod njega) ili mozda imas los signal , postoji puno stvari koje mogu da smetaju. ja sam problem resio na taj nacin sto sam buffered packets u podesavanjima u okviru sky grabbera podigao sa 3000 koliko tamo stoji na 70000 tako da se problem u veoma velikoj meri izgubio , ponekad ali veoma retko dodje do 99% i pukne ali veoma retko. mislim da ces time resiti problem, nego recimi koju verziju sky grabbera koristis.
p.s ovo sam napisao za slucaj kada grebujes astru na 19.2 stepena istocno.
ucitelj paracin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.7.2006, 0:04   #3
Surovi
Član
 
Član od: 25.3.2006.
Poruke: 187
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: offline download

i ja sam koristio 1.9....
koristio sam i casablancu, filegraber1.22, spacestream, mannu 0.25, 0.27 i
mislim 0.281... istekao mi je trial za skygrabber a i malo sam se oladio od toga, probacu sa ovim tvojim , nadam se da ce uspeti, mada mislim da sam pokusao...
ako ti je manna bolja od sky grabbera mozes i u njoj da filtriras sta skidas, samo moras da udjes u onaj njen txt file i tamo nesto dodas oduzmes, mislim da je to lepo objasnjeno sa slikama na nekom od foruma, mislim da je onaj elitni ali nisam siguran...
Surovi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Download fajlova marko1986 Internet tehnologije 14 6.4.2006 21:29
Neogranicen download? Plavi Internet usluge 13 21.2.2006 0:49
Sajtovi za download filmova Baki Internet tehnologije 5 16.12.2005 14:18


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:51.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com