Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.7.2009, 17:46   #3001
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: DotA

Ala strasnoo...ladder mi je s***** totalno zbog livera i noobova...min 10 partija je izgubljeno zbog toga.

Kao npr. igram sa mort i imam 1100 crit a znamo sta to znachi, ali dzabe to kad pit ima 0-11, a jos jedan ima 1-12...a samo 2 sa ok skorom preostala znaju nesto.

Ovi nafidovani i cao zdravo. Kolko se tad nerviram, ladder sve upropasti.

Jos sto je *****e recimo za serbia dota room, svi zbog laddera namestaju tj taj ko je host zove samo one proverene koji znaju da igraju extra. I onda u sentiel bude 5 njih sa dobrim skilom a dole bude manje vise 2 pro. Jednom sam i dobio takve igre ali tesko mnogo i onda naravno bude loss. Livers..noobss...it never ends.

Ne ulaziti u dota room bez svog hosta i najmanje 2 ortaka

Sto luna ne napravi jbn account na gareni pa da pikamo!

Igram na gareni samo zato sto nema laga...i eto nije lose posle nekog vremena dostici neki veliki lvl...ali ladder u pojedinim sobama je njesra. Moj nik je _1337_ShAd0w^ pa ako neku bude unutra nek se javi. Kad sam vec počeo u Serbia dota room, ostacu.

Poslednja ispravka: Iceman_37 (5.7.2009 u 13:50)
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.7.2009, 4:39   #3002
GrimReaper
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.259
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 154 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: DotA

Citat:
LunaticRS kaže: Pregled poruke
grime sad si me zabrinuo... ja nemam vezu sa dotom, ali ti imash?
djete ochajno... igrash sa dobrim igrachima, imash finu ekipu i mislish da si pro? pa na ebnetu ima xyz boljih igracha od tebe... samo sto je na ebnetu drugachiji sistem... dobri igrachi se skontaju pa se ogranizuju partije...
a to shto kazes da igram pub 5 godina samo mi govori kako si ti utripovan dechko...
ako sudish po replayima koje sam postavio, a bili su pub... sta da ti kazem...
vidis... postavka je bila da bi se ljudi malo zabavili sprdnjom...ovako da ti objasnim ako mozesh da skontash... nubovi u doti su pacijenti... pro likovi su doktori (iskreno fali ti mozda malo da diplomiras za doktora koliko sam shvatio), a ja sam jedan od rijetkih koji su institucija u doti... nas ima 50tak i malo vishe koji 5 godina igramo pvt igre i konkurencija je dosta jaka... mnogo dobrih igraca ima... necu da budem prepotentan jer ipak dota je igra i postici tu nesto nema ama bas nikakve veze sa zivotom pa svako hvaljenje zvuci retardirano, ali ti silni igrachi mene poshtuju najvishe... shta mislish bjedo zbog chega... nije sigruno zbog flejmovanja...
to ti je ona mehanika dote shablonska po kojoj si ti nauchio da igrash i shto te ipak ogranichava... znam ja da si ti dobar igrach samo ja sam bolji... ne kazem to tek tako... niti zbog toga da samo kontriram... stvarno mislim da je tako jer ne smijesh sebe nazvati gossu igrachem, a ja bez imalo utripovanosti to kazem za sebe... mozemo se ovako prepucavati i na facebook-u, ali samo je relevantno to da li mi igramo zajedno pa iz iskustva govorimo o tudjem skillu... znas sujeta i u doti je chudo, a ja je neces vjerovati uopshte nemam za razliku od nubova koji misle da je njihova igra neki maximum medju kojima si i ti vjerovatno...
bash bez veze ovo sve... vidis gossu igrachi su gossu jer tako igraju, a ne zato sto su gledali kako drugi igraju dobro pa se tripovali da i oni to postignu...
nastavi da igras dobre partije i da gledas pro replaye... to ti je isto kao kad ides u teretanu, rokash kojekakve steroide i napumpash se za brzinu i vizuelno izgledas k'o bob sap, a u stvari nemas ni snage ni kondicije... vidish decko u komparaciji sa dotom ja sam cio zivot radio samo sklekove...
skontao sam da ima jedan veci problem od nubova... to su naskilani igrachi koji misle da dota treba da se igra tako kao shto oni igraju i da je to neki vrh igre... e tu djechak pochinje da radi sujeta...
moze moja pricha da ti bude nebitna... przi ti svoju dotu, ali neke stvari u doti nikada neces da skontash... josh jedna fina ilustracija... zamisli ti da si skuter koji fabrichki ima blokadu i ne moze postici vecu brzinu od 50 kmh... ja sam tu blokadu prije vishe godina skinuo... sad pichim 100 kmh... samo zavisi koliko imam goriva shto ce reci koliko sam raspolozen jer dotu igram od verzije 6.24 po vishe sati dnevno... pa me chesto i smara i chesto se sprdam i igram i ja shablonski kad mi se ne igra... ali ako znash shta je to high stanje recicu ti da u takvom stanju mogu da par grimova da pojedem u doti i da ih ne osjetim... nekad prije spomenuh berseker mod...pali se uglavnom u high stanju... pocheo sam previshe da idem u krajnost, ali to je to... sushtina...

ajde lijep pozdrav i pochni da koristish mozak u doti, a ne samo refleks i unaprijed predodredjene komboe i iteme i teamspeak... neophodno je da bi se uzdigao od average igracha kao shto si...
Da. Da. Ne. Za ostalo, smeshan si. Kazhesh da netjesh da zvuchish prepotentno, a u stvari nema nikog na ovom forumu koji je vishe pun sebe od tebe. Nisam nigde pomenuo da sam gosu skilled, chak shtavishe, ukapirao sam skoro da sam daleko od toga. Shto samo znachi da si ti josh dalje, ako nishta drugo a ono bar zbog toga shto mislish da si posisao svo znanje ovog sveta. Odgovorno tvrdim da nemash blage veze s dotom. Chak i da igrash pubove i nazovi private partije josh 5 godina, ne bi se uzdigao s nivoa prosechnog nuba na kome si. Dobrih igracha? Chisto sumnjam. A ono poredjenje koje si napravio sa motorima, mozhe da se primeni, ali iskljuchivo u obrnutom smeru. Ti si taj koji je ogranichen, samim tim shto zadnjih 5 godina igra pubove na xpamu, a ja onaj koji zheli da napreduje i da se ne ogranichava. Institucija? Hahah. Ti nisi ni cigla, a kamoli zgrada.
GrimReaper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku GrimReaper na korisnoj poruci:
Balaburin (13.7.2009)
Stara 12.7.2009, 20:57   #3003
AcMilan91
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2008.
Poruke: 1.392
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 24 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: DotA

sto ne radi eubnet? :S
AcMilan91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.7.2009, 20:59   #3004
Jkovla
Član
 
Član od: 4.2.2007.
Lokacija: :]
Poruke: 174
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 84 puta na 47 poruka
Određen forumom Re: DotA

Citat:
AcMilan91 kaže: Pregled poruke
sto ne radi eubnet? :S
Cini mi se da sam procitao na njihovom forumu da je zakazan kao neki cleaun up servera ili sta vec za danas,mada nisam siguran.
Jkovla je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.7.2009, 21:16   #3005
AcMilan91
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2008.
Poruke: 1.392
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 24 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: DotA

Citat:
Jkovla kaže: Pregled poruke
Cini mi se da sam procitao na njihovom forumu da je zakazan kao neki cleaun up servera ili sta vec za danas,mada nisam siguran.
e de da vidim guidove najbolje treba mi za terroblade
AcMilan91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.7.2009, 22:01   #3006
Jkovla
Član
 
Član od: 4.2.2007.
Lokacija: :]
Poruke: 174
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 84 puta na 47 poruka
Određen forumom Re: DotA

Bolje gledaj replay-e, evo imas na ovom sajtu (sajt je kinseski, ali snacices se) replayeve za sve heroje.

http://dota.sgamer.com/Replay/List?roles=

samo na kraju dodaj ime kog hoces heroja tipa

http://dota.sgamer.com/Replay/List?roles=Soul Keeper
http://dota.sgamer.com/Replay/List?roles=Sand King
itd..
Terrorbladeov prvi replay je dota 6.48 ali odmah ispod imas i 6.60 pogledaj samo koja je verzija dote i wc-a na replay-u.
Jkovla je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.7.2009, 23:17   #3007
AcMilan91
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2008.
Poruke: 1.392
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 24 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: DotA

hvala brate puno...a cek ko si ti na eubnet?
AcMilan91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.7.2009, 1:28   #3008
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: DotA

Xed.

^5char
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2009, 2:48   #3009
bubush
Novi član
 
Član od: 16.9.2008.
Lokacija: subotica
Poruke: 23
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: DotA

Nisam bio duze vreme ,u medjuvremenu naucile se neke cake,ali ja i dalje tj.uvek cu da ostanem jedan obican noob,e sad odredjena nevaspitana derista po nazivu : Andjeo_Pravde,b0rn_f0r_blo0d , ~|cff003399xXx

su me onako izvredjali i predlagali za ban i svasta jer sam navodno koristio hack ,dakle meni igra nije smisao da bi se ja u tom svetu pokazivao,ali su mi jako otisli na nerve pa eto malo i tu da ih i ja pokazem !!!!

evo te partije pa recite vase misljenje,i na ravno misljenje o mojoj noob ovskoj igri!!!!

http://gg-no-re.com/browse.php?q=player&name=~|cff003399xXx
bubush je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2009, 0:47   #3010
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA

Citat:
Iceman_37 kaže: Pregled poruke
Ala strasnoo...ladder mi je s***** totalno zbog livera i noobova...min 10 partija je izgubljeno zbog toga.

Kao npr. igram sa mort i imam 1100 crit a znamo sta to znachi, ali dzabe to kad pit ima 0-11, a jos jedan ima 1-12...a samo 2 sa ok skorom preostala znaju nesto.

Ovi nafidovani i cao zdravo. Kolko se tad nerviram, ladder sve upropasti.

Jos sto je *****e recimo za serbia dota room, svi zbog laddera namestaju tj taj ko je host zove samo one proverene koji znaju da igraju extra. I onda u sentiel bude 5 njih sa dobrim skilom a dole bude manje vise 2 pro. Jednom sam i dobio takve igre ali tesko mnogo i onda naravno bude loss. Livers..noobss...it never ends.

Ne ulaziti u dota room bez svog hosta i najmanje 2 ortaka

Sto luna ne napravi jbn account na gareni pa da pikamo!

Igram na gareni samo zato sto nema laga...i eto nije lose posle nekog vremena dostici neki veliki lvl...ali ladder u pojedinim sobama je njesra. Moj nik je _1337_ShAd0w^ pa ako neku bude unutra nek se javi. Kad sam vec počeo u Serbia dota room, ostacu.
upravo sam na gareni...ne radi ebnet pa sam dosao... koliko vidim serbian dota room ono lvl 1 je
e sad ne kontam exp... se dobija samo kad igras ili se racuna stats, w/l...
i sta sad moram da igram sa retardima godinu dana da nabacim neke lvle i onda sta otkljucavaju se ili kako vec veci lvli soba...
sto se tice laga pa nema laga ni na ebnet... uglavnom odigracu jos malo na gareni da vidim kako to funkcionise, ali ove low lvl sobe su blago receno za djecu i nubove... ne mogu da vjerujem da u sobi ima 225 igraca i ne moze da se organizuje 5v5 dota...

Citat:
GrimReaper kaže: Pregled poruke
Da. Da. Ne. Za ostalo, smeshan si. Kazhesh da netjesh da zvuchish prepotentno, a u stvari nema nikog na ovom forumu koji je vishe pun sebe od tebe. Nisam nigde pomenuo da sam gosu skilled, chak shtavishe, ukapirao sam skoro da sam daleko od toga. Shto samo znachi da si ti josh dalje, ako nishta drugo a ono bar zbog toga shto mislish da si posisao svo znanje ovog sveta. Odgovorno tvrdim da nemash blage veze s dotom. Chak i da igrash pubove i nazovi private partije josh 5 godina, ne bi se uzdigao s nivoa prosechnog nuba na kome si. Dobrih igracha? Chisto sumnjam. A ono poredjenje koje si napravio sa motorima, mozhe da se primeni, ali iskljuchivo u obrnutom smeru. Ti si taj koji je ogranichen, samim tim shto zadnjih 5 godina igra pubove na xpamu, a ja onaj koji zheli da napreduje i da se ne ogranichava. Institucija? Hahah. Ti nisi ni cigla, a kamoli zgrada.
ae dobro je... mozemo ovako danima... necu vise zbog dote da se cimam... dota je toliko dobra igra da ljudi kao sto je grim su retosi, a da toga nisu ni svjesni... magic dota... znas koliko mi govori ovo tvoje da igram pub 5 godina da si dno dna i kao zena i kao igrach... mogao bih sad nastavim epic post, ali necu vise... chak se vishe i ne nerviram zbog igre, a kamoli zbog kerova avlijanera sto laju kad se uplashe... mislim ne kazem da si se ti uplashio nego pravim samo komparaciju... ali ja stvarno ne podnosim nubove, a pogotovo ako prichaju... samo ti drug igraj dotu... napreduj, ali i skillom i etikom posto si jedan od xyz natripovanih nubova... znas koliko si bitan... -0%
znam da je normalno tako i obrnuto... ako oces ostavi ti posljednji post na moj rachun pa da zapechatimo ovaj verbalni duel... vjeruj mi da koliko mislis da sam ja prosjek ili ispod toga da si ti za mene ono najgore sto dota moze da iznjedri... natripovani nub... nema gore... ODJAVLJUJEM SE!!!
...sa bilo kakvom raspravom sa bilo kime...

p.s.objasnite mi kako na gareni funkcionise taj ladder i ima li kakvih turnira da probam da nagovorim ove svoje talibane da predju... vidim samo da su svi sa ebneta presli na garenu pa se vratili na ebnet...
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2009, 0:52   #3011
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA

mozemo i da organizujemo SK dotu, ali jbm li ga ovdje je mnogo nubova... ne znam vrijedi li se cimati... moze sto se mene tiche sad i na gareni...

ne vidim tudje igre niti oni vide moje... zbog radi chega je to...?

Poslednja ispravka: LunaticRS (20.7.2009 u 1:11)
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2009, 1:27   #3012
AcMilan91
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2008.
Poruke: 1.392
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 24 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: DotA

luna koji ti je nick na gareni
AcMilan91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2009, 2:00   #3013
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA

.ghostface

samo ne vidim ni1 igru...
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2009, 2:17   #3014
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: DotA

@LunaticRS Ako imas neki firewall nemesti da ti propusta garenu in&out pošto ne vidiš igre.

Pošto si sada mali lvl probaj da uđeš u europe dota room 01. Tu sam odigrao par dobrih partija, ima dobrih igrača, ali je teško ući dosta ih je uvek unutra. Dobijaš exp kad ti je uključena garena a afk si ali to je mnogo malo. Izbegavaj ostale sobe.

Kako god da odigraš igru ne dobijaš exp po tome što si bio godlike ili igrao odlično u igru. Oni to vremenski daju exp stim što kad igraš ga dobijaš više.

A ladder ti se samo računa u Serbia dota room 1 ili europe dota room 1 pošto si i verovatno stavio da si iz Srbije kad si se reg. Tako da ako hoćeš da budziš ladder lvl (w/l) moraš u tu sobu.

Istina ponekad se duže čeka host iako puna soba, pogotovo u serbia dota room kad svi imaju net u pm.

Što se tiče tog laddera...nemaju ga sve sobe. Samo te koje su odobrene preko foruma. Srb dota room 1. Imaš kako uđeš u tu sobu, na početku chat-a imaš link ka svom ladder statusu.

http://www.garena.com/ladder/dota/info Ladder rules

Poslednja ispravka: Iceman_37 (20.7.2009 u 12:04)
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2009, 3:03   #3015
Tornado
Član
 
Član od: 8.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 366
Zahvalnice: 126
Zahvaljeno 65 puta na 50 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Tornado
Određen forumom Re: DotA

Citat:
Iceman_37 kaže: Pregled poruke
A ladder ti se samo računa u Serbia dota room 1 ili europe dota room 1 pošto si i verovatno stavio da si iz Srbije kad si se reg. Tako da ako hoćeš da budziš ladder lvl (w/l) moraš u tu sobu.

Istina ponekad se duže čeka host iako puna soba, pogotovo u serbia dota room kad svi imaju net u pm.

Što se tiče tog laddera...nemaju ga sve sobe. Samo te koje su odobrene preko foruma. Srb dota room 1. Imaš kako uđeš u tu sobu, na početku chat-a imaš link ka svom ladder statusu.
khm prvo iceman nisi morao ceo post da stavljas za pravila vec samo prosto link
kao sto je ovaj

drugo... laddera ima u prvih 15 europe room, i uglavnom u prvoj sobi svake drzave...

sto se tice skilled igara uvek moze da se naidje na dobre i lose partije... u proseku mnogo vise losih...


srpsku sobu ti ne preporucujem nesto ako si bas dobar posto ces samo da se nerviras u vecini slucajeva posto ima dosta retarda, fidera, flejmera i livera...

hostova imas uvek... evo sad je 3 ujutru i gledam u srpskoj sobi ima 3 hosta

btw jes da ce neko sad da krene da me psuje i pljuje. ali ja koristim hack i preporucujem ga samo zbog jedne stvari... koristim iskljucivo jednu funkciju zato sto me NERVIRA da cekam pet sekundi da bih mogao da kliknem i da ponovo cekam sledecih pet sekundi i tako pola sata dok ne udjem u neku sobu...

budimo realni. ko jos daje pare za goldmember na glupoj gareni

btw lunatic jes da je malo glupo da pitam ali... koju verziju imash?

iceman gde si ovo(sto sam boldovao u quote) video? u svakoj sobi gde ima laddera dobijaju se poeni najnormalnije

Poslednja ispravka: Tornado (20.7.2009 u 3:13)
Tornado je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2009, 11:51   #3016
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: DotA

Citat:
Tornado kaže: Pregled poruke
khm prvo iceman nisi morao ceo post da stavljas za pravila vec samo prosto link
kao sto je ovaj

drugo... laddera ima u prvih 15 europe room, i uglavnom u prvoj sobi svake drzave...

sto se tice skilled igara uvek moze da se naidje na dobre i lose partije... u proseku mnogo vise losih...


srpsku sobu ti ne preporucujem nesto ako si bas dobar posto ces samo da se nerviras u vecini slucajeva posto ima dosta retarda, fidera, flejmera i livera...

hostova imas uvek... evo sad je 3 ujutru i gledam u srpskoj sobi ima 3 hosta

btw jes da ce neko sad da krene da me psuje i pljuje. ali ja koristim hack i preporucujem ga samo zbog jedne stvari... koristim iskljucivo jednu funkciju zato sto me NERVIRA da cekam pet sekundi da bih mogao da kliknem i da ponovo cekam sledecih pet sekundi i tako pola sata dok ne udjem u neku sobu...

budimo realni. ko jos daje pare za goldmember na glupoj gareni

btw lunatic jes da je malo glupo da pitam ali... koju verziju imash?

iceman gde si ovo(sto sam boldovao u quote) video? u svakoj sobi gde ima laddera dobijaju se poeni najnormalnije
Ja sam primetio ladder samo u erope 1 i srb 1 i npr. imam jedan account u kome i kad igram i u europe i u srb mi se računa ladder, znači primetim w/l a jedan isto gde mi računa u srb ali neće u erop, ne znam zašto.

Ja isto koristim hack zbog toga, jer hoću da uđem u euro 1, ne bi bilo šanse da uđem a da čekam tako svaki put po 5 sec. imam auto room joiner.

A što se tiče exp hack, meni to samo ide u korist, jer ja sam par godina igrao na ebnetu pa kad bi sračunao da sam igrao na gareni bio bi neki 20+ lvl tako da valjda stojim iza svog lvl sa svojim skilom

Znam to za Srb dota room od 50 odigrianih 49 su bile loše.

Igrao sam i u jednim od high lvl room, kao što je euro high lvl room 3 (17 lvl entry), i mogu reći da sam fino opikao, ali bi bilo dobro da mogu u euro high lvl 1 (28 entry lvl)

Da znaš mogao sam link
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2009, 17:28   #3017
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA

e pa fino... ae pm shaljite za te hackove... treba mi svashta, a narochito da nabijem lvle za high lvl sobe... inache cune da igram na gareni... evo na dotarank na ebnet sad svake sedmice turnir... samo mnogo nubova...

firewall mi je iskljuchen... pa sta je problem a hostovanjem na gareni... valjda svako moze da cr8 ko ima javnu ip adresu..
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2009, 17:42   #3018
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA

Citat:
bubush kaže: Pregled poruke
evo te partije pa recite vase misljenje,i na ravno misljenje o mojoj noob ovskoj igri!!!!

http://gg-no-re.com/browse.php?q=player&name=~|cff003399xXx
ehhehe... pogledao sam malo na pocetku... par puta si bacio smoke sa rikijem i nisam smio vishe da gledam... ali posto sam kazes da si nub u redu je... bacas bez veze smoke i onda kad ti treba nemas... iteme koje si uzeo na pochetku mi nabacishe osmjeh na lice...
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2009, 19:22   #3019
Tornado
Član
 
Član od: 8.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 366
Zahvalnice: 126
Zahvaljeno 65 puta na 50 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Tornado
Određen forumom Re: DotA

Citat:
LunaticRS kaže: Pregled poruke
e pa fino... ae pm shaljite za te hackove... treba mi svashta, a narochito da nabijem lvle za high lvl sobe... inache cune da igram na gareni... evo na dotarank na ebnet sad svake sedmice turnir... samo mnogo nubova...

firewall mi je iskljuchen... pa sta je problem a hostovanjem na gareni... valjda svako moze da cr8 ko ima javnu ip adresu..
ne mora ni javna ip adresa... posto je to ustvari virtuelni LAN... ja nemam javnu pa mogu da kreiram...

nego je problem sto ima dosta ljudi koji imaju los internet pa se baguje mnogo...
Tornado je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2009, 19:36   #3020
Balaburin
Član
 
Član od: 24.7.2007.
Lokacija: Mount Akina Reputacija: Imba
Poruke: 483
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 184 puta na 73 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Balaburin
Određen forumom Re: DotA

krenuo i ja jutros na garenu jer nije radio Ebnet...
samo cu reci neka hvala... nikad vise debila, boobova i decurlije na jednom mestu... od 6-7 partija 2 sam zavrsio...
da sam primoran da igram na gareni verovatno bi i prestao da igram dotu...

inace igrao sam u europe dota room 3 jer nisam mogao nigde drugde...

nije mi frka da cekam da Ebnet proradi...
Balaburin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dota

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
DotA All-stars Lucic Nemanja Online susreti 79 14.6.2009 22:48
Izrada mapa: DotA Marvel comics edition Adonai037 Mrežne igre 5 1.8.2007 2:03
Dota i Kanter skorpius Akcione igre 24 23.11.2006 6:55


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:57.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com