Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.7.2014, 17:36   #1
Garinca
Član
 
Član od: 6.4.2008.
Lokacija: Petrovac na Mlavi
Poruke: 161
Zahvalnice: 171
Zahvaljeno 26 puta na 20 poruka
Određen forumom Hazard Ops

Multiplayer pucacina koja ja pre dva-tri dana krenula u open betu.U pitanju je sukob izmedju ljudi,monstruma,zombija i robota.Grafika i napucavanje je korektno napravljeno.Postoji PvP i coPvE deo igre,koji birate pre ulaska.Postoji gomila modova za oba dela.Iako je sve vec vidjeno meni se extra dopao Beast mod,gde pola partije igrate na strani monstruma i zombija a drugi deo na strani ljudi i robota.Za poena koji se dobijaju tokom partije kupujete razlicite klase vojnika.Meni je bilo jako zabavno.Klijent nije veliki,oko 3Gb.Probajte.
http://www.hazardops.com
Garinca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.8.2014, 15:43   #2
peyotleaca
Član
 
Član od: 8.4.2014.
Poruke: 74
Zahvalnice: 55
Zahvaljeno 12 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Hazard Ops

Citat:
Garinca kaže: Pregled poruke
Multiplayer pucacina koja ja pre dva-tri dana krenula u open betu.U pitanju je sukob izmedju ljudi,monstruma,zombija i robota.Grafika i napucavanje je korektno napravljeno.Postoji PvP i coPvE deo igre,koji birate pre ulaska.Postoji gomila modova za oba dela.Iako je sve vec vidjeno meni se extra dopao Beast mod,gde pola partije igrate na strani monstruma i zombija a drugi deo na strani ljudi i robota.Za poena koji se dobijaju tokom partije kupujete razlicite klase vojnika.Meni je bilo jako zabavno.Klijent nije veliki,oko 3Gb.Probajte.
http://www.hazardops.com
Skinuo sam igricu malo igrao, onako , kontrole su uzasne po meni, igram Defiance i ovo je uzas u odnosu na D.Cak mi se cini da bi bolje bilo da se igra sa xbox gamepad ali mi se cini da ne moze.
Uglavnom interesuje me da li iko moze da udje na njihov forum,kako god pokusao otvara mi pocetnu stranu i nema sanse dalje odatle.
Probao sa vise browsera.
peyotleaca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Blue LEDs: A health hazard? Picard Ostale komponente 0 3.3.2013 21:50
Hazard Shield - je li neko koristio? wog326 Zaštita 2 7.12.2010 15:33


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:03.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com