Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.6.2006, 23:04   #81
K'R' HooD
Veteran
 
Član od: 30.5.2006.
Lokacija: Wien
Poruke: 603
Zahvalnice: 90
Zahvaljeno 70 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Stronghold

Citat:
Eto,kao kolegama fanovima zelim da ublazim razocaranje i bol koji bi nastao po paljenju ove igre,tako da izvolite pa prosudite sami! Naravno u pitanju je Strongholg_Legends! Engine ce izgleda biti isti kao i za dvojku! Strasno!
Phahaha, totalni promasaj... Haha
K'R' HooD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2006, 3:37   #82
Surovi
Član
 
Član od: 25.3.2006.
Poruke: 187
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Stronghold

e ljudi, koliko vi vremena provodite za map editorom? iliste provodili? hehe potpuno je isti kao igra samo se ne smaras da ratujes... uzmes lepo na miru gradis selo, tvrdjavu, seljaci krenu da giljaju... divota... exxxx sad cu ga instaliram da zidam malo...
Surovi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2006, 13:37   #83
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: Stronghold

Ja sam u njemu volio da graim uber zamkove i onda neprijatelju dam GOMILU trupa i sve ih sabijem pod zidinama.

Najbolja fora (iako poprilično pokvarena) je da umjesdo moata ispred zidina staviš rijeku i prelaze samo pred kapijama
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2006, 20:57   #84
REDisLAW
Veteran
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Somewhere in the red land...
Poruke: 947
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 37 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku REDisLAW
Arrow Re: Stronghold

Citat:
bobi kaže:
I onda protivnik napravi inzinjere, ovi naprave jedno tri katapulta i raznesu ti sve zidove u roku od 3 min.
Jes kako da ne! A bailiste će da igraju uz radio? Naravno da je to dobitna kombinacija jer 5 bailista odjednom kad ispale srokaju jedan katapult, a pucaju solidno brzo...
REDisLAW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2006, 21:56   #85
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Stronghold

Citat:
REDisLAW kaže:
Jes kako da ne! A bailiste će da igraju uz radio? Naravno da je to dobitna kombinacija jer 5 bailista odjednom kad ispale srokaju jedan katapult, a pucaju solidno brzo...
Ne zaboravi da katapulti imaju dalji domet, ako im kazes gde tacno da ciljaju (attack here). Tako da mogu mic po mic, sa kojim promasenim kamenom, da uniste i kulu u kojoj se nalazi balista.

Sa druge strane, mogao bi da istancujem i zrtvujem jedno 40 archera, koji ce da gadjaju baliste i strelce, i dok su ovi zauzeti archerima, katapulti ocas posla razvale kulu, nakon cega sledi najezda jedno 150 vitezova, a ako je teren zapaljiv, najezda konjanika, koje takodje zrtvujemo, da bi vitezovi nespaljeni dosli do kralja i masakrirali ga.
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2006, 12:39   #86
Auror
Starosedelac
 
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 1.255
Zahvalnice: 487
Zahvaljeno 329 puta na 171 poruka
Cool Re: Stronghold

Citat:
bobi kaže:
Ne zaboravi da katapulti imaju dalji domet, ako im kazes gde tacno da ciljaju (attack here). Tako da mogu mic po mic, sa kojim promasenim kamenom, da uniste i kulu u kojoj se nalazi balista.

Sa druge strane, mogao bi da istancujem i zrtvujem jedno 40 archera, koji ce da gadjaju baliste i strelce, i dok su ovi zauzeti archerima, katapulti ocas posla razvale kulu, nakon cega sledi najezda jedno 150 vitezova, a ako je teren zapaljiv, najezda konjanika, koje takodje zrtvujemo, da bi vitezovi nespaljeni dosli do kralja i masakrirali ga.
Najbolje je napadati zamak sa onima sto jasu konje i pucaju iz strijele!napravite 200 komada i to je to.Baliste su smrt za tesku konjicu!
Auror je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2006, 16:20   #87
REDisLAW
Veteran
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Somewhere in the red land...
Poruke: 947
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 37 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku REDisLAW
Arrow Re: Stronghold

Citat:
bobi kaže:
Ne zaboravi da katapulti imaju dalji domet, ako im kazes gde tacno da ciljaju (attack here). Tako da mogu mic po mic, sa kojim promasenim kamenom, da uniste i kulu u kojoj se nalazi balista.

Sa druge strane, mogao bi da istancujem i zrtvujem jedno 40 archera, koji ce da gadjaju baliste i strelce, i dok su ovi zauzeti archerima, katapulti ocas posla razvale kulu, nakon cega sledi najezda jedno 150 vitezova, a ako je teren zapaljiv, najezda konjanika, koje takodje zrtvujemo, da bi vitezovi nespaljeni dosli do kralja i masakrirali ga.
Jeste, medjutim pazi sad: Ja sigurno neću bailiste da šaljem da gadjaju archere, to će moji samostreli na kulama očas posla, nego naravno na katapulte i nema ih... A ovo drugo, imaju isti domet, provereno! E, treće: Naravno da ću u zamku imati vitezove da me brane a ako šalješ konje, ja neću njih da palim nego vitezove kad dodju...
REDisLAW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2006, 21:43   #88
Surovi
Član
 
Član od: 25.3.2006.
Poruke: 187
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Stronghold

ma ljudi ljudi ajde nemojte taktike da otkrivate nego se lepo poshibate,( a mozda i ja uletim, mada mrzi me idem na more) i svi su hepi... onda lepo ovde prenesete fino kako je bilo da se lozimo svi
Surovi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2006, 22:02   #89
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Stronghold

Citat:
REDisLAW kaže:
Jeste, medjutim pazi sad: Ja sigurno neću bailiste da šaljem da gadjaju archere, to će moji samostreli na kulama očas posla, nego naravno na katapulte i nema ih... A ovo drugo, imaju isti domet, provereno! E, treće: Naravno da ću u zamku imati vitezove da me brane a ako šalješ konje, ja neću njih da palim nego vitezove kad dodju...
Hehehe, bre Redislave.
Pa ako konjanike neces da mi palis, pobice ti i porusiti sve u zamku, cak i zidine, na kojoj su ti archeri koji gadjaju moje archere

Najbolje bi bilo da se okusamo, samo nisam provaliio kako to ide sa MP-om.

U sustini, kao sto i sam znas, i ekonomija je vrlo bitna. Sto je bolje razvijes, imaces vecu vojsku.
Ja znam par prljavih trikova da upropastim protivniku ekonomiju, ali... otom-potom...
Bas bih voleo da se sa vama ljudi susretnem, face2face u Strongholdu...

Ili, jos bolje, ja i Redislav protiv pet drugih protivnika hihihihihi...
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2006, 22:08   #90
Surovi
Član
 
Član od: 25.3.2006.
Poruke: 187
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Stronghold

ma nemojte bre da se lozite noobovi 1ni bre ima sve da vas pobijem samo sa macemanima... obojicu zajedno ...lol...
Surovi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2006, 22:28   #91
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Stronghold

Citat:
Surovi kaže:
ma nemojte bre da se lozite noobovi 1ni bre ima sve da vas pobijem samo sa macemanima... obojicu zajedno ...lol...
Sto volim da bijem takve, koji su samo na recima...
Nego, jesi li mislio na machemane, ili na mejsmene?
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2006, 12:59   #92
REDisLAW
Veteran
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Somewhere in the red land...
Poruke: 947
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 37 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku REDisLAW
Arrow Re: Stronghold

Citat:
bobi kaže:
Sto volim da bijem takve, koji su samo na recima...
Nego, jesi li mislio na machemane, ili na mejsmene?
Očigledno je mislio na "We are the maaaaceman!"...
Negooo, i ja bih voleo da igram sa tobom. Dok je imala ta igra u igraonici, igrali smo ja i drug koji je prešao ceo Crusader Trail. I znaš šta je uradio: Znači na početku smo imali po 40 000 zlatnika, i on kupio oružje za sve, napravio crusadere oko 200 i odma mi poslao. A ja potrošio oko 10000 na odbranu (troduple zidine, samostreli, kule, bailiste, i vatru). Napao me i ... Borba je trejala oko 10 min. a za to vreme, kao što si rekao, važna je ekonomija, pravio (ALI PRAVIO) crusadere i vitezove, poveo samostrele za zidova da čuvaju trebushie i sravnio ga... Hteo je ponovo da igra...
REDisLAW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2006, 0:18   #93
Magneto
Starosedelac
 
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 2.226
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 123 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Stronghold

Mnogo nešto hipotetički pričate. Sve su te taktike relativizirane i o svemu vredi raspravljati posle okršaja sa poznatim stanjem stvari (broj i tipovi jedinica, utvrđenja, raspored). Mogu i ja da imam 1500 vitezova i ne moš' mi ništa. Jupi.

Magneto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2006, 2:06   #94
Mannibalseat
Banned
 
Član od: 27.6.2006.
Poruke: 152
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Unhappy Re: Stronghold

tacno zidine ja sam se zaludeo njima iiiiiiii mogu tj. reci zamkkovi su super,TU IGRU SPOJITI SA KNIGHTS OF HONOR MAPOM I FIGHTovanje kao u MTW(Medieavl....) bilo bi Ali mora UVEK OnO ALI ! ! ! Hehehe,neko to namerno voli da #$@** narod i BURN THEM ALL !!!!!!!!!!! aAAAAAAAA
Mannibalseat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2006, 11:30   #95
Surovi
Član
 
Član od: 25.3.2006.
Poruke: 187
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Stronghold

Citat:
Mannibalseat kaže:
tacno zidine ja sam se zaludeo njima iiiiiiii mogu tj. reci zamkkovi su super,TU IGRU SPOJITI SA KNIGHTS OF HONOR MAPOM I FIGHTovanje kao u MTW(Medieavl....) bilo bi Ali mora UVEK OnO ALI ! ! ! Hehehe,neko to namerno voli da #$@** narod i BURN THEM ALL !!!!!!!!!!! aAAAAAAAA

sve si rekao brate, ultimativni spoj...

a vi ostali bre ma zzm se . . . sta kao pobicu vas sve sa macemanima... ma nemojte da ste smesni bre... samo super imaju onaj uzvik we are the maceman samo to...
Surovi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2006, 18:29   #96
K'R' HooD
Veteran
 
Član od: 30.5.2006.
Lokacija: Wien
Poruke: 603
Zahvalnice: 90
Zahvaljeno 70 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Stronghold

"mejsmeni" i strelci na konjima su dobra kombinacija...
btw, secka li nekom kada napravi preko 200 "nindza" ?!
K'R' HooD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2006, 23:35   #97
Mannibalseat
Banned
 
Član od: 27.6.2006.
Poruke: 152
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Thumbs up Re: Stronghold

mEJSMENI MI NIsu gotivni ali-WEE arre "D" maceman!!! -Idu kao da i i meni,jel arabian cavalry,behuu uh?! Nindja napravim u vrh glave 5-8 pa trrk,trrk i krene "edva
Mannibalseat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2006, 1:10   #98
Night Hawk
Veteran
 
Član od: 6.12.2005.
Poruke: 602
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 9 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Stronghold

Citat:
bobi kaže:
Da, ali ce tri katapulta da ti jednu kulu pri brzini od 50% (dakle sredisnja brzina) razruse u roku od 20-30 sek, pre nego li balista uspe uopste da ubije nekog od katapulta.
Sa druge strane, mnogo je lakse napraviti katapult (treba ti dva inzinjera samo), nego li zidine i kule i na njima balistu.

Decko, pa ja ti ne bi ni dao da stignes dotle, da izgradis sve to.
Sada bi vec mogli da pisemo .......ja bi ovo a ja ovo ..... od toga nema nista . Postoji vise vrsta taktika , protivnika ,.........
Night Hawk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2006, 23:22   #99
Mannibalseat
Banned
 
Član od: 27.6.2006.
Poruke: 152
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Thumbs down Re: Stronghold

Citat:
Night Hawk kaže:
Sada bi vec mogli da pisemo .......ja bi ovo a ja ovo ..... od toga nema nista . Postoji vise vrsta taktika , protivnika ,.........
sAMO JE 1 PRAVI NACIN, DOKaZATI DA SI U PR@VU

Poslednja ispravka: Mannibalseat (25.7.2006 u 12:46)
Mannibalseat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2006, 14:12   #100
Auror
Starosedelac
 
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 1.255
Zahvalnice: 487
Zahvaljeno 329 puta na 171 poruka
Cool Re: Stronghold

Dajte neko upustvo kako da igram igru preko interneta ili lan-a.Nikako da provalim ona namjestanja kad se udje u igru i klikne na multiplayer.Treba li mi Game Spy Arcade?
Auror je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Stronghold Auror Mrežne igre 4 9.11.2023 17:55


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com