Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.10.2013, 12:26   #341
bata_kameni
Član
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 98
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Imao sam neke svoje pretpostavke po pitanju toga kako sve to sa nišanom funkcioniše, ali nisam hteo ništa da pišem dok ne proverim sve na nivou piksela. Sinoć sam napravio par screenshot-ova, i stvari stoje onako kako se i dalo očekivati ....

-Thickness 0.5 znači da je centralna tačka zapravo jedan piksel, a crtice su širine jednog piksela. Dakle, mala tačka = najprecizniji nišan, ali, strogo formalno, pomeren u odnosu na centar ekrana. Pošto je rezolucija izražena preko dva parna broja, to znači da u centru nema piksela.

-Thickness 1 znači da je centralna tačka sastavljena od 2x2 piksela, a nišanske crtice imaju širinu dva piksela. Manje precizno, ali je bar tačka u samom centru ekrana (mislim, naravno da ovo nema neke prave veze, ali eto, kao što rekoh, strogo formalno).

-Thickness 1.5 znači da je centralna tačka sastavljena od 3x3 piksela, pomerena u odnosu na centar (isto kao i kad je thickness 0.5), a nišanske crtice imaju širinu tri piksela. Još manje preciznosti, tačka nije u samom centru ekrana ....

I tako redom ....

Dakle, jedino što bi moglo da prođe je neko uparivanje: dot 0.5 i 1.5 crtice, dot 1 i crtice 2 itd.
bata_kameni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2013, 16:26   #342
Soho
Veteran
 
Član od: 15.6.2009.
Poruke: 531
Zahvalnice: 40
Zahvaljeno 51 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Ma koristi default nisan. Ja sam se vratio na njega i mozda je taj i najbolji.
Imas sve indikatore, sad jedino sto se siri ali meni to ne smeta.
Soho je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2013, 17:13   #343
bata_kameni
Član
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 98
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

^ Ma, jok, ja ću ovaj klasični (sa širenjem i skupljanje, za sada, a kad se malo navežbam, onda ću onaj skroz klasični).

Nije to meni baš toliko bitno. Jeste mi postao zabavan Counter, ali mislim da i neko duplo mlađi od mene može da bude dovoljno zreo da skapira da takve stvari nisu previše bitne (ok, ako će neko oko nišana da se cima satima, ili čak i danima mesecima .... nemam ništa protiv .... stvarno ). Ali, nišan ne nišani sam od sebe. Hteo sam samo da napišem još koju reč (iako jeste otprilike očigledno), jer možda nekom bude zanimljivo. Nisam doduše proveravao kako tačno radi ono sa baš float vrednostima (kad neko stavi recimo thickness 1.46), ali verujem da je onda samo alpha spoljnjih piksela manja i ništa drugo (al' mi ide ovo primećivanje ultraočiglednih stvari! ).

Još dva pitanjca .....

-One ključiće za otključavanje sanduka sa oružjem ne prodaje niko kod nas ili grešim? Ako je tako, onda ili da obnavljam račun u Intezi (što me mrzi), ili da ne otvaram sanduke.

-Da li je moguće dospeti na neke od onih visokih kutija (na recimo Dust II mapi), bez pomoći saigrača? Za neke sam provalio sitne forice, a za druge mi deluje da ipak mora "lopovski".
bata_kameni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2013, 19:45   #344
WhenDarknessFalls
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 559
Zahvaljeno 794 puta na 489 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Ja sam poceo da igram relativno skoro, mozda 2 meseca kako ima, i do sada sam igrao sa klasicnim 1.6 staticnim nisanom, s tim da sam ga smanjio da bude jako, jako mali i sa dosta transparentnosti. Iskreno ne vidim poentu tacke jer je osvetljenje jako cudno ponekad i na vecim daljinama iovako moze nekad da bude zeznuto uocavanje, mislim da tacka tu samo odmaze.

Medjutim, pre par dana sam uzeo da probam dinamicki, znaci sve isto, mali nisan, samo sa dinamikom i ne znam da li mi se cini samo, ali mislim da mnogo lakse pogadjam HSove. Ima istine kad kazu "to je samo nisan, kakve veze ima", ali opet lakse je kada postoji korelacija izmedju ponasanja oruzja i tog feedbacka koji ti nisan pruza na neki nacin. Ortaci koji su me nagovorili da zapravo krenem da igram CSGO su mi u startu pricali da namestim samo tacku, ali dzabe, neverovatno je tesko kontrolisanje rafala kada nemas vertikalni/horizontalni orijentir.

Imam za sada nekih 130 sati i jos uvek ucim mape (doduse to je sve mahom comp, pa ne cudi, ne podnosim ove clusterfuck pubove sa 10v10 rostiljanjem). Sto se dust2 tice, mozes da se popnes na vrh one kutije na B sajtu odmah kada udjes iz tunela, kao i na vrh kutije na samom sajtu gore kod prozorceta. Za "dugo A" i onaj plavi kontejner mora neko da te podigne vec. Ne znam na koje kutije tacno mislis?

Ne znam kako ide ovo sa sanducima i kljucevima ali mislim da to moze samo preko steama.
WhenDarknessFalls je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2013, 20:23   #345
bata_kameni
Član
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 98
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

E, pa da, mislim da mislimo na iste kutije. Penjao sam se na te kutije odmah kad izađeš iz džamije, penjao sam se na one kutije koje su sa desne strane kad kreneš od plavog kontejnera pa prođeš dupla vrata i na onom nekakvom trgu gde je bombsite A sam se penjao na kutije, ali nisam uspeo da se popnem na najvišu. Probao sam zalet sa zidića, pa na one nekakve košare, pa onda na kutiju, ali nije uspelo nikako (probao sam i sa onih plavih burića pored, ali nisam uspeo nikako da skočim na najvišu kutiju). Možda ne znam foru (ali, taj crouch-jump ili kako ga već zovu mi inače uspeva; recimo, jedna ona paleta odmah do bombsite-a A - neće sa običnim skokom, ali mi uspeva tako što stisnem ALT pošto skočim*). Penjao sam se i na Infernu na bunar onaj nekakav .... nije problem, ali neke stvari izgleda ne mogu da se izvedu tek tako.

(*ALT sam ja stavio da bude za crouch, a space za hodanje. Nekako mi tako najbolje odgovara.)

A, za tačku, šta znam .... mislim da mi se još uvek dopada. Kasnije ću (gotovo sam siguran), staviti classic static nišan (verovatno mali), a, da li ću skinuti tačku .... ko zna.
bata_kameni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2013, 20:25   #346
3LANCER
Starosedelac
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.286
Zahvalnice: 1.000
Zahvaljeno 401 puta na 248 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Sanduke otvaras specificnim kljucevima (ima ih vise, po jedan tip za svaki tip sanduka), kupuju se ili u ingame prodavnici ili na Steam Marketu. U oba slucaja ti treba platna kartica
Obrati paznju na to da svaki kljuc ima jednu upotrebu takod a je ovo velika kocka.
3LANCER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2013, 20:29   #347
bata_kameni
Član
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 98
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Citat:
3LANCER kaže: Pregled poruke
Sanduke otvaras specificnim kljucevima (ima ih vise, po jedan tip za svaki tip sanduka), kupuju se ili u ingame prodavnici ili na Steam Marketu. U oba slucaja ti treba platna kartica
Obrati paznju na to da svaki kljuc ima jednu upotrebu takod a je ovo velika kocka.
Oko, sve sam to znao, ali aj mi pojasni ovo boldovano? Znači da je jedan ključ za jednokratnu upotrebu?

Otvoriš jedan sanduk i moraš da kupiš novi ključ? Nije valjda tako?
bata_kameni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2013, 20:34   #348
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Pa tako je oduvek bilo. Za ljude koji koriste auto-snipe se kaze da su "noob" ,"bots" itd itd... Vrlo retko vidim i u 1.6 i u CS:Go da neko koristi auto-snipe. U principu nema nista lose, ali neko nepisano pravilo je da se ta puska ne kupuje, isto kao sto je bilo nepisano pravilo da niko kod kantera ne kupuje onaj stit. Zato te "Prozivaju".
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2013, 20:34   #349
WhenDarknessFalls
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 559
Zahvaljeno 794 puta na 489 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Citat:
bata_kameni kaže: Pregled poruke
Otvoriš jedan sanduk i moraš da kupiš novi ključ? Nije valjda tako?
Da, tako je. Najbolje ti se isplati da skupljas te sanduke, prodaju se valjda za 0.10e, skupis gomilu, prodas i uzmes neki skin koji ti se svidja. Ili se samo trejdujes na kraju krajeva

Citat:
Sladjan85 kaže: Pregled poruke
Vrlo retko vidim i u 1.6 i u CS:Go da neko koristi auto-snipe.
Nisam do sad igrao competitive partiju a da neko nije koristio auto snajpere, a imam nekih skromnih 70 i kusur pobeda do sada.
U 1.6 niko ne koristi zato sto je na ovim domacim "divljim" serverima to uglavnom zabranjeno u serverskim podesavanjima, kao sto je i zabranjeno kampovanje na terasi na infernu izmedju ostalih gluposti.
WhenDarknessFalls je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku WhenDarknessFalls na korisnoj poruci:
bata_kameni (16.10.2013)
Stara 16.10.2013, 21:26   #350
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Pa dovoljno je da pogledas neki HLTV mec. Kako igraju profi timovi 5 na 5. Niko ne uzima auto-snipe ,a time se obicno rukovode i obicni igraci. Ja ga licno nikad ne bi uzeo ,pa makar isao sa UPS. Samo obican AWP i ponekad iz sprdnje pticarku.


Cak su trazili da auto-snipe uklone, jer ga koriste nobovi za budzenje ranka :

http://steamcommunity.com/app/730/di...9320480979274/
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2013, 21:48   #351
bata_kameni
Član
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 98
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Citat:
Sladjan85 kaže: Pregled poruke
Pa tako je oduvek bilo. Za ljude koji koriste auto-snipe se kaze da su "noob" ,"bots" itd itd... Vrlo retko vidim i u 1.6 i u CS:Go da neko koristi auto-snipe. U principu nema nista lose, ali neko nepisano pravilo je da se ta puska ne kupuje, isto kao sto je bilo nepisano pravilo da niko kod kantera ne kupuje onaj stit. Zato te "Prozivaju".
Pa, ja, prijatelju, i jesam noob za sada, tako da nemam šta ni da se ljutim. Mislim, nisam nešto posebno loš, za manje od dve nedelje skupio sam skoro 300 headshot-ova (od toga skoro 50 sa AWP-om; mada sam sa dotičnim i dalje priličan papak), a to su uglavnom ljudi koji su debelo bolji od mene (što je u principu super za mene, u smislu učenja), tako da nisam skroz za bacanje, ali ni izdaleka nisam ko ti bolesnici* neki sa kojima se povremeno kidam (sve je to uglavnom moja ili tvaoja generacija, reklo bi se po glasovima koji se povremeno čuju, samo što oni nisu "bežali sa časova kao ja), niti je realno očekivati da budem, tako da ja za sebe držim da sam još uvek noob.

Apsolutno nebitna stvar u suštinskom smislu.

* Mislim bolesnici u pozitivnom smislu.

(BTW, kao što već napisah, prestao sam da koristim SCAR u okršajima sa drugima i prešao sam na AWP.)

Citat:
WhenDarknessFalls kaže: Pregled poruke
Da, tako je. Najbolje ti se isplati da skupljas te sanduke, prodaju se valjda za 0.10e, skupis gomilu, prodas i uzmes neki skin koji ti se svidja. Ili se samo trejdujes na kraju krajeva ....
Genijalno! Fenomenalno. Mnogo bolje. Hteo sam da dam 400 dindži za ta dva ključa, ali mi ne pada na pamet da dajem po 200 dindži za svaki (i pri tom dobijem ko zna šta). Još bolje. Kad se nakupi koječega biće dovoljno da se to zameni za tih par komada koji mi se sviđaju i kraj priče
bata_kameni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2013, 22:14   #352
WhenDarknessFalls
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 559
Zahvaljeno 794 puta na 489 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Kad vec pominjes HLTV i profi timove, pretpostavljam da znas da je neko nereceno fer plej pravilo da se ne koristi vise od jednog AWP po timu u rundi. Jos mi reci da se i to postuje u prosecnom kompetitivnom mecu.

Mislim, sad vec skacemo iz krajnosti u krajnost i poredimo random meceve gde me valve matchmaking spoji sa nekih 5 klinaca od po 15 godina koji micspamuju i ne interesuje ih timska igra uopste i HLTV meceve.

To sto ti imas neke licne principe je jedna stvar, ja ti pricam o cinjenici da normalna osoba nece nikad da ti kaze da si noob ili bilo sta samo zato sto koristis neko odredjeno oruzje. E sad ako ti vrednujes svacije misljenje od ljudi na koje naletis u igri jednako, onda ne znam sta da ti kazem. Da ne citiram svoju prvu poruku na ovoj temi sa prethodne strane bez potrebe.
WhenDarknessFalls je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2013, 22:32   #353
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Ja sam odgovorio zasto drugi ljudi misle da ste "noobovi" i "botovi" ,posto je to neko gore pitao. Sta ja mislim to je nebitno, jer je meni svejedno ko sta kupuje. Ja igram UPS + AK 47 (m4) ili AWP + dezert. Nailazio sam ja isto na auto-snipe i video sam ja da svi stekaju lovu za awp ,pa ih nekoliko kupi odjednom u jednoj rundi, ali neko neobavezno pravilo je da se auto-snipe ne kupuje i da se ne koristi vise od 1 AWP po timu u rundi. Bas kao sto si ti i rekao. Logicno da se nece svako pridrzavati toga, kao sto ni u onom Battlefieldu svi ne rade sto su u igri uzeli.


Ja licno se trudim da igram po tim nezvanicnim pravilima (i velika vecina igraca), a posto igram i 5 na 5 sa timom, igram po HLTV pravilima. Znaci samo 1 AWP i nema auto-snipe. Sto se tice medalja, odlicja i dostignuca, to me bas i ne zanima, niti to gledam.
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2013, 23:03   #354
icemama
Veteran
 
Član od: 28.10.2007.
Lokacija: Beograd.
Poruke: 723
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 129 puta na 95 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Nikad nisam cuo za to fer plej pravilo za jedan awp.
Od kad pratim cs, na train se uzimalo (ne uvek, ali u svakom mecu se desavalo) 2 awp-a kao ct. Jedan za unutra, i jedan za napolje. (pricam o 1.6).
Drugo je kad imas 2 awp-a kao teror, to ti je kao da imas igraca manje na nekim mapama.
icemama je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2013, 7:39   #355
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Ja do sada nisam video Aztec bez 3 AWP-a minimum po CT timu.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2013, 14:34   #356
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Aztec 5 na 5 ? Ne pricamo o "pub".
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2013, 17:11   #357
bata_kameni
Član
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 98
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Citat:
WhenDarknessFalls kaže: Pregled poruke
.... Iskreno ne vidim poentu tacke jer je osvetljenje jako cudno ponekad i na vecim daljinama iovako moze nekad da bude zeznuto uocavanje, mislim da tacka tu samo odmaze. ....
E, jeste stvarno bolje bez tačke.
bata_kameni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2013, 0:29   #358
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

@Sladjan85: Pricam o Competitive naravno.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2013, 23:32   #359
bata_kameni
Član
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 98
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Ja sam prestao da se cimam oko nišana, ali malo sam istraživao šta to CS lepo ima od komandi (za dodavanje botova u svrhu vežbe i tome slično), i evo malooko sintakse za one koji bi da isprobavaju razne nišane u samom programu (naravno, koristiti na sopstvenu odgovornost i proveriti da li ovi tasteri kojima sam ja dodelio funkcije iz programa već rade nešto itd.):

bind "F8" "+incrementvar cl_crosshair_drawoutline 0 1 1" // Uključivanje i isključivanje outline-a, taster F8
bind "DEL" "+incrementvar cl_croshairdot 0 1 1" -// Uključivanje i isključivanje centralne tačke, taster DEL

bind "KP_SLASH" "+incrementvar cl_crosshairsize 0 100 1" // Podešavanje dužine nišanskih crtica, taster "/"
bind "KP_MULTIPLY" "+incrementvar cl_crosshairthickness 0.5 5 0.5" // Jednovremeno podešavanje širine nišanskih crtica i dimenzija centralne tačke, taster "*"
bind "KP_MINUS" "+incrementvar cl_crosshairgap 0 15 1" -- Podešavanje zazora između centralne tačke i nišanskih crtica, taster "-"

bind "F9" "incrementvar cl_crosshaircolor 0 5 1" // Podešavanje boje, s tim da su od 0 do 4 predefinisane boje, a 5 je podešavanje koje omogućava zasebno podešavanje RGB kanala (taster F9) ....

bind "INS" "+incrementvar cl_crosshaircolor_r 0 255 5" // Podešavanje R vrednosti u koracima od 5, taster Insert
bind "HOME" "+incrementvar cl_crosshaircolor_g 0 255 5" // Podešavanje G vrednosti u koracima od 5, taster Home
bind "PGUP" "+incrementvar cl_crosshaircolor_b 0 255 5" // Podešavanje G vrednosti u koracima od 5, taster Pasge Up

bind "PGDN" "cl_crosshaircolor_r 255; cl_crosshaircolor_g 255; cl_crosshaircolor_b 255" // Postavlja skroz beo kursor; polazna tačka za dalja isprobavanja, Taster Page Down
bind "END" "cl_crosshaircolor_r 0; cl_crosshaircolor_g 0; cl_crosshaircolor_b 0" // Postavlja skroz crn kursor; polazna tačka za dalja isprobavanja, Taster End

P.S.

Tasteri Insert, Delete, Home, End PgUp i PgDn su onni iznad strelica, ne oni na numeričkom delu tastature, a "/","*" i "-" su oni sa numeričkog dela.

P.S. #2

U neku ruku, ovo nisam ja smislio, komande su iz CS-a, ali ove kombinacije upotrebljene u ovu svrhu nisam nigde našao. Ako negde ima, mogao je neko da mi kaže, da samo prepišem (dok mi je još bilo bitno).
bata_kameni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2013, 18:24   #360
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Svidja mi se kako su uradili weapon workbench. Mozete sami praviti skinove i share-ovati na marketu a najbolje ocenjeni ce biti ubaceni u igru. Odlican potez, nema sta Valve zna da odrzava community na pravi nacin
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Counter Strike FAQ, Serveri, Troubleshooting Sale013 Mrežne igre 93 24.4.2020 15:26
Besplatni CS 1.6 serveri Milan Milicevic Mrežne igre 574 26.8.2014 5:45
Counter - Strike 1.5 ThiagoLuiz Mrežne igre 18 24.10.2010 17:59
Counter strike 1.6 Sakiboj Online susreti 93 19.4.2010 16:28
Counter Strike 1.5 logo Aleksandar1987 Mrežne igre 12 7.1.2008 22:07


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:59.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com