Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.8.2007, 22:33   #1321
Dr Zoidberg
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: Futurama
Poruke: 1.317
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 358 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
darac_kv kaže: Pregled poruke
enchanting najskuplji za lvlovanje? izvini ali BS je ubedljivo najskuplji jer da nema epic weapon da se pravi NIKO ali NIKO ga ne bi uzeo ja znam iz iskustva BS mi je 361,a niko ne kupuje nista od oruzja jer je za sve potreban BS tj Macesmith,Axesmith itd...enchanting moj drug je 59 lvl i budzi ga vec mu je 350 i ima 1500golda...lepo ides u instance za manji lvl i sve cistis i stvari dissenchantujes i prodajes ubijes pare...ench da dizes dovoljno ti je u trade da linkujes enchant i kazes free with your mats i gotovo sam se dize skill
Samo cu da kazem LoL, ako ides i kukas po trade channelu nabices skill za 2 godine...

@dodgem
Ja sam wc2 prvo poceo da igram odkad je izasao, itd... Poenta je jeste malo je glupo sto sada mozes da ubijes Illidana i Arthasa, ali gledano bolje da ih ubijaju nego da izmisljaju neke tmo likove iz tamnih suma teddybear-ova gde ce zli srecko tribe leader medvedica, zbog otmice zene sreceline, poceti da unistava Azeroth...
Dr Zoidberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2007, 22:40   #1322
darac_kv
Veteran
 
Član od: 5.3.2007.
Poruke: 506
Zahvalnice: 115
Zahvaljeno 134 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Dr Zoidberg kaže: Pregled poruke
Samo cu da kazem LoL, ako ides i kukas po trade channelu nabices skill za 2 godine
Ne znam za tvoj server al na mom svaki minut se traze enchanteri kako za twinkove[kojih ima pun *****] tako i za high lvle tako da samo retardiran bi davao pare tj kupovao bi materijale da dize enchanting...probaj pa ces da vidis

Poslednja ispravka: holodoc (6.8.2007 u 23:42)
darac_kv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2007, 22:47   #1323
dodgeme
Starosedelac
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

enchanting je najskuplja profesija i to ti je tako, ma koliko on bio profitabilan
dodgeme je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2007, 23:01   #1324
Perainzaghi
Novi član
 
Član od: 29.4.2007.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: WOW kutak

OMG!!!! To dovodi do toga da ce umesto arthasa mali gnome warrior uzvikujuci "Frostmourn hungers" udarati po dvanaestogodisnjacima koji pokusavaju da rade questove u STV.Neko ko je bio impresioniran warcraft pricom i ljubitelj junaka Arthasa Mithrila, od sada sigurno nece imati simpatije prema Blizzardu.Kako su raidovi tipa okrsaj sa Arthasom najvecim herojem Azerotha samo za advanced playere(non-stop play no life geekovi)malo onih koji su zaista doziveli pricu warcrafta kroz npr wc3 ce dobiti priliku da se sukobi sa svojim omiljenim likom iz warcrafta.Meni ce na primer biti krivo sto debeli geek iz obliznje igraonice gazi po deathkinghtu sa kojim sam ja ubio Sylvanas Windrunner.
Perainzaghi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Perainzaghi na korisnoj poruci:
Rockman (7.8.2007)
Stara 6.8.2007, 23:02   #1325
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Da završim raspravu, jer vidim da ste post shvatili lično, i da ste počeli da vodite diskusiju na nivou vređanja i upućivanja provokacija, što smatram da je vrlo nekulturno i nezrelo... Ko ispoljava mržnju kroz postove? Pročitajte šta ste napisali, i uporedite sa mojim postovima...

@drZoiberg
Ti na moje lično mišljenje gledaš kao na ispoljavanje mržnje, prema igri ili...???
Pričaš besmislice... ti si se sigurno izlevelovao za 7dana kad si počeo? Možda bi mogao za mesec, sad pošto imaš više od godinu dana provedenog vremena u wow-u, ali na početku nisi ni znao šta je Joanin vodič, a verovatno nije ni postojao...Shvataš poentu?
Neću odgovarati na tvoje provokacije jer nisu na nivou razgovora koji se ovde vodi...

Citat:
darac_kv kaže: Pregled poruke
Archimonda u TBCu ubijas isto kad si u Warcraft 3 to jest vracas se u proslost kroz Caverns of Time!Isto da ti poznajes warcraft svet znao bi da Arthas nije ubio Illidana vec ga je samo ranio i ovaj se povukao u Outland da bi se sakrio od Kil'Jaedena jer ga ovaj juri sto nije uspeo da ubije Lich Kinga!!!Ovo je wow kutak znaci da pricamo o igrici i iskustvima sa njima a ne da pljujemo igricu i ti to jos pricas a tek si 47 lvl nisi video ni W od wowa jer tek na 70 pocinje wow ovo ostalo je Tutorial
Taj istorijat koji si spomenuo je plod wow-a, a ne Warcraft igara. Toga u WC3 nema, ilidan ostaje na zemlji sa rasporenom utrobom, nema bežanja u outland sa crevima po podu, sem ako elfovi nemaju creva šalim se...
Tutorial obično traje 15 do 30 minuta za ljude sa prosečnim iq-om, da bi ga razumeli, a ne 70 levela
Ajde da završimo... Želim vam srećno levelovanjei još najmanje 5 expanzija, pa da jednog dana dogurate i do Sargerasa
POZZ
checking out...
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2007, 23:23   #1326
Dr Zoidberg
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: Futurama
Poruke: 1.317
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 358 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Asmodeus kaže: Pregled poruke
Ti na moje lično mišljenje gledaš kao na ispoljavanje mržnje, prema igri ili...???
Pričaš besmislice... ti si se sigurno izlevelovao za 7dana kad si počeo? Možda bi mogao za mesec, sad pošto imaš više od godinu dana provedenog vremena u wow-u, ali na početku nisi ni znao šta je Joanin vodič, a verovatno nije ni postojao...Shvataš poentu?
Neću odgovarati na tvoje provokacije jer nisu na nivou razgovora koji se ovde vodi...
Prvi ulazis u temu, o nekakvoj prici kako je Blizzard unistio igru, bez trunke prestavljanaj, naostren flameing komentarima, nisi ni okusio igru, ogorcen sto ce neki no lifer koji igra 24/7 da ima legendarne maceve od Illidana i mac od Arthasa koje ti nikad nece ni videti ?? Stvarno ne znam nasta se ljutis, na nas koji igramo iz zadovoljstva, na no lifere, ili na sebe jer ti se smucio wow?

Ako te interesuej lvl-ova sam se oko 2 meseca, polako uz uzivanjicu, iskoriscavajuci svaki momenat mog novca. Za vodic sam ti rekao jer mnogi ljudi koji pocinju imaju prijatelje koji vec igraju dugo [ja nisam, svi smo zajedno poceli]

Zavrsio sam pricu, koje ukapirao ukapirao je, ko nije nastavice da soli drugima pamet...

P.S. Odlicno mesto za tebe je wow forum jer tamo ima preko hiljade besposlenih ljudi koje brane neka svoja, tudja uverenja, pa mozes do mile volje da se prepucavas sa njima uz kaficu, skoic ili sta vec.

Poslednja ispravka: Dr Zoidberg (6.8.2007 u 23:25) Razlog: :P
Dr Zoidberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2007, 0:23   #1327
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Nema me aktivno u patroli ove teme mesec dana zbog obaveza i odmah haos

Par napomena (po ko zna koji put)

1) Nemojte da ostavljate linkove za velike slike direktno u ovoj temi ako to nisu linkovi ka thumbnail verzijama za prikaz. Ako su slike ispod 100KB uploadujte ih direktno na forum kao prilog.

2) Nemojte da šarenite temu nestandardnim fontovima i njihovim veličinama. Koristite podrazumevane vrednosti koje dobijete kada krenete da kucate novu poruku.

3) Nemojte da koristite siegove kao potpise na kraju poruka. Znam da je to običaj na stranim forumima posvećenim specifičnim tematikama ali direktno linkovanje ka takvim sajtovima katastrofalno opterećuje protok tj. povećava vreme učitavanja stranica.

4) Nemojte da se raspravljate o tome zbog čega je WOW bolji od GW-a ili nečeg u tom fazonu. Ova tema je ionako prenatrpana i nije nam (vam) potreban takav spam.


Zahvaljujem.

Poslednja ispravka: holodoc (7.8.2007 u 0:37)
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2007, 16:36   #1328
dodgeme
Starosedelac
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

ja sam licno isprobao sve klase na 70om i da illidanove maceve, ali ono sto me nervira je sto blizzard upropastava pricu zbog para, mogli su lepo da izmisle neke nove zlikovce u warcraft svetu sa nekim unikatnim orizijima i pricama, ali ne oni su morali da poubijaju sve glavne likove iz price.
dodgeme je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2007, 21:29   #1329
alex92
Član
 
Član od: 22.7.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 336
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: WOW kutak

Evo i mene posle duuugoo, duuuugooo vremena... konacno mi je lik imba ... pa nesto razmisljam da napravim Yugoslovenski (ili Srpski ako nadjem dovoljno membera) raid guild na Darksorrow-u... Jel ima neko nekog 70 tamo ili je bar zainteresovan?

alex92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2007, 22:09   #1330
dodgeme
Starosedelac
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

evo ja sam specijalno zbog expanzije poceo reroll na sylvanasu u alijansi (extra human death knight ) pa ako je jos neko zainteresovan javite se

EDIT :

jos jedna slikica sa blizzcona



im the lich king lol

Poslednja ispravka: dodgeme (8.8.2007 u 22:51)
dodgeme je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.8.2007, 23:56   #1331
darac_kv
Veteran
 
Član od: 5.3.2007.
Poruke: 506
Zahvalnice: 115
Zahvaljeno 134 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ne znam sta ste se toliko nalozili na Death Knighta kad nece da bude imba bice potpuno izbalansiran sa drugim klasama tako da Death Knight---->PWN all nema pojma...jedino sto mi se svidja kod njega je da ce da bude TANK sa Dual Wieldom FTW
darac_kv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2007, 0:26   #1332
Dr Zoidberg
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: Futurama
Poruke: 1.317
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 358 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
darac_kv kaže: Pregled poruke
Ne znam sta ste se toliko nalozili na Death Knighta kad nece da bude imba bice potpuno izbalansiran sa drugim klasama tako da Death Knight---->PWN all nema pojma...jedino sto mi se svidja kod njega je da ce da bude TANK sa Dual Wieldom FTW
Ne ne... Death Kinght ima da bude toliko imba da DK>>>Warlock
Dr Zoidberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2007, 1:10   #1333
darac_kv
Veteran
 
Član od: 5.3.2007.
Poruke: 506
Zahvalnice: 115
Zahvaljeno 134 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Dr Zoidberg kaže: Pregled poruke
Ne ne... Death Kinght ima da bude toliko imba da DK>>>Warlock
veruj mi i ja se nadam ja imam paladina a mrzim lockove iz dna duse
darac_kv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2007, 1:32   #1334
Dr Zoidberg
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: Futurama
Poruke: 1.317
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 358 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
darac_kv kaže: Pregled poruke
veruj mi i ja se nadam ja imam paladina a mrzim lockove iz dna duse
Im a mage, tell me about it

Nego mislim stvarno, nerealno su jaki, u 1v1 postoji 1% da ces da ga dobijes, u pvp-u kad ga vids gotov si, u pve-u gruvaju i do 30% vise dmg-a nego mage !?! A za klasu mage blizzard kaze "Main range DPS class", main dps my ass... mogu ovako o lock-ovima na 3 strane
Dr Zoidberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2007, 3:19   #1335
Dr Zoidberg
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: Futurama
Poruke: 1.317
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 358 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Jao boze sad sam na PTR napravio DW warriora, stavio mu 2x mace-a gurao u arms do mace stun talenta [25] i ostalo stavio na fury, sa obavezno Flury. Jao ljudi kako ono tuce ono je bolesno, skoro svaki 5 je stun

P.S. Nepokusavajte da pravite nekog DW warriora brz minimum 150 hit rateing, ja sam imao 123 i ipak je ponekad masio :P
Dr Zoidberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2007, 3:44   #1336
darac_kv
Veteran
 
Član od: 5.3.2007.
Poruke: 506
Zahvalnice: 115
Zahvaljeno 134 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Dr Zoidberg kaže: Pregled poruke
Jao boze sad sam na PTR napravio DW warriora, stavio mu 2x mace-a gurao u arms do mace stun talenta [25] i ostalo stavio na fury, sa obavezno Flury. Jao ljudi kako ono tuce ono je bolesno, skoro svaki 5 je stun

P.S. Nepokusavajte da pravite nekog DW warriora brz minimum 150 hit rateing, ja sam imao 123 i ipak je ponekad masio :P
masio je jer off-hand weapon ima cini mi se oko 25% sanse da omasi
darac_kv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2007, 14:12   #1337
dodgeme
Starosedelac
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

death knight NECE biti izbalanisram sa drugim klasama, bas samo zbog toga sto ce te morati kupiti expanziju i smoriti dok uradite quest, njima je u interesu da ga neizbalansiraju jel ce jos ljudi hteti da bude, sto samim tim znaci da njima ide kes (od expanzija i mesecne pretplate dok se dodje do 80)
dodgeme je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2007, 15:19   #1338
Fat_guy
Član
 
Član od: 21.12.2006.
Lokacija: Mesara...
Poruke: 81
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
dodgeme kaže: Pregled poruke
ama to uopste nemoze da se dasi da sacica jada iz alijanse ubije ARTHASA

samo da vam postujem stats od frostmourna (dokazuje da oce od njega da naprave loot)

Frostmourne

Binds when picked up
Unique
Sword
Two-Hand
Speed 4.00
597 - 896 Damage
(186.6 damage per second)
+100 Strength
+200 Stamina
+150 Intellect
Requires Level 80
Equip: The wielder of Frostmourne will become the new Lich King.
"Hail to the king, baby!"

"Stats for Frostmourne, as it may appear in World of Warcraft: Wrath of the Lich King, were previewed at BlizzCon 2007. The developers stated that they were still working out the details, particularly with regards to the Equip effect."

Pfft,Devastation je skoro ko on....nije nesto.Pogledaj fanatic 100-13000 dmg,ne salim se.
Fat_guy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2007, 17:32   #1339
darac_kv
Veteran
 
Član od: 5.3.2007.
Poruke: 506
Zahvalnice: 115
Zahvaljeno 134 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
dodgeme kaže: Pregled poruke
death knight NECE biti izbalanisram sa drugim klasama, bas samo zbog toga sto ce te morati kupiti expanziju i smoriti dok uradite quest, njima je u interesu da ga neizbalansiraju jel ce jos ljudi hteti da bude, sto samim tim znaci da njima ide kes (od expanzija i mesecne pretplate dok se dodje do 80)
Koliko se secam Blizz je najavio da Death Knight nece da bude overpower jer ako bude jaci od ostalih klasa[a nece jer blizzova svaka igrica je izbalansirana] svi ce da reroll warriore i paladine ili ko vec bude trebao za Death Knighta niko nije lood da igra sa slabijima videces i sam nece death knight da bude nista specijalno...u slucaju da Death Knight>>PWN ALL onda ce svi njih da uzmu a to bi remetilo balans igre i upropastilo bi igricu tako da od toga nema nishta

edit:Compared to other classes
They are not planned to be more powerful, them being a hero class simply means they're introduced at a higher level, and in general will reference the more powerful hero types of Warcraft history.

It's out intention to integrate them into the current classes, balance them appropriately, and have them provide an additional - but equal - role in groups and raids as compared to other classes.

Poslednja ispravka: darac_kv (11.8.2007 u 17:44)
darac_kv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2007, 19:34   #1340
pil€
Veteran
 
Član od: 21.10.2006.
Poruke: 1.033
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 44 puta na 41 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pil€
Određen forumom Re: WOW kutak

da vas pitam: jel vredi uzimati jewlcrafting i mining?
pil€ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:13.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com