Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.4.2007, 23:49   #1021
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Pa jeste... bas si brzo izlevelovao. Mislim kakav ti je net, stvarno brzo

Ja i dalje igram ponekad onog palu ali sam sada poceo i sa krvavim vilenjakom . Tamo je bas melanhonicno ali i interesantno....
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2007, 11:36   #1022
alex92
Član
 
Član od: 22.7.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 336
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: WOW kutak

Ma net mi je super... od 50. lvl ODLICAN je, nijedan DC ... a i nisam nesto brzo izlevelovao, ali sta me briga ... Sad sam shvatio kakve sam greske pravio, pa bi mi sledeci put bio truduplo brzi.

Ali do 50. sam se mnogo mucio. Fala bogu pa sad imam 512 ADSL... Nijedan DC u 40 coveka raidu

alex92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2007, 12:51   #1023
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

E to je prava stvar. Isto kod mene dok je bio SBB lagovalo kao ludo, a sad na 768 leti kao zmmaj.

Meni je glavni problem sto igram povremeno i onda nikako ne mogu da igram u grupi. Cim nekog upoznam, prodje par dana kako ne igram i oni svi onda budu 5 lvl-a iznad mene i onda nema svrhe.

Inace, na Frostmane u hordi u startnim zonama za Blood Elf nema nigde zive duse. Ne mozes ni da zamislis kako je morbidno kad setas okolo i radis questove a sve prazno Ali barem ne moram da razmisljam o grupi Inace tamo su questovi mnogo interesantniji nego oni u goldshire/lakeshire/darkshire
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2007, 15:41   #1024
mindspace
Član
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: inside my mind
Poruke: 124
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

E ljudi od skoro igram i ja WoW, smorio me GW posle godinu... I ovaj... igrao sam na modemu nekih 10tak dana i sve je bilo super. A sad je stigao dugo ocekivani telekomov adsl (paket 256/64kb/s). I tu nastaju problemi.

Vise ne mogu da igram, jer me posle svakih 10-15 sekundi u igri diskonektuje. Ono, standardna poruka disconnected from server. Mogu da trcim u igri do odredjene lokacije, onda puca veza, ja se konektujem opet i nalazim se na lokaciji gde sam bio.. Ljudi kojima pisem dobiju moju poruku, ali ja je ne vidim da je izasla (kao kod prevelikog laga).

Inace latency se krece od 70-250, zavisi od konektovanja.

Uradio sam update drivera za graficku kartu ati radeon a9200, 128mb.
Promenio sam password na ACC (jer sam mislio da je hackovan).

Postavio isto ovo pitanje blizzovom tech supportu i nisam dobio nikakav odgovor.

E sad, zakljucujem da je nesto do adsl modema... mozda? Sa surfom i downloadom je sve savrseno, sve radi ok... Samo WoW nece, pa nece..

A kada udjem u igru i stojim na onom log in screenu (gde biram svog chara), radi sve perfektno, tj nece disconnect ni po nekoliko sati (ostavio komp preko noci).. Jedino me izbacuje kada izaberem lika i udjem u igru...

Pomagajte...

Btw, mrzelo me da citam 50+ stranica, ne znam da li je neko imao isti problem, pa se izvinjavam ako ponavljam pitanje.. ali ovo je mnogo za citanje

A da, na Sylvanas serveru sam, ako to ima veze.
mindspace je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2007, 16:36   #1025
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

@Mindspace

Kako ti glasi nick (nadimak) na Silvanas-u posto i ja igram na ovom serveru, a takodje sam pre wow-a dosta igrao gw, mada ako ti je ping izmedju 70-250ms problem je najverovatnije do tvog racunara, ako si dobio Huawei probaj da ga podesis jer ti mozda to pravi probleme i promeni sifru iz Admin u nesto drugo jer na ovom tipu modema je podeseno da svima bude ista sifra, a u Telekomu ti jos to i ne kazu da treba da uradis...
Ako nista od ovoga ne upali, a pritom si siguran da je sa racunarom sve u redu proveri u telekomu da li su ti dobro instalirali opremu...
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2007, 17:21   #1026
alex92
Član
 
Član od: 22.7.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 336
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: WOW kutak

DING 70 !!!!!!!!
alex92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2007, 18:47   #1027
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Osim sto se hvalis objasni decku da mora da pojaca paket na 512

Inace meni je u hordi bas super
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2007, 19:27   #1028
mindspace
Član
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: inside my mind
Poruke: 124
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
BobaL kaže: Pregled poruke
@Mindspace

Kako ti glasi nick (nadimak) na Silvanas-u posto i ja igram na ovom serveru, a takodje sam pre wow-a dosta igrao gw, mada ako ti je ping izmedju 70-250ms problem je najverovatnije do tvog racunara, ako si dobio Huawei probaj da ga podesis jer ti mozda to pravi probleme i promeni sifru iz Admin u nesto drugo jer na ovom tipu modema je podeseno da svima bude ista sifra, a u Telekomu ti jos to i ne kazu da treba da uradis...
Ako nista od ovoga ne upali, a pritom si siguran da je sa racunarom sve u redu proveri u telekomu da li su ti dobro instalirali opremu...

Nadimak je Sorrowchild. To je jedino sto znam da ti odgovorim iz tvoje poruke

I da, jeste huawei, smartAX MT882.

E sad.. ajde mi objasnis ovaj deo oko "podesavanja" i menjanja sifre.. koje sifre?

Sa racunarom je sve u redu, igrao sam sa wirelessom mesec, pa sa dial upom 10tak dana i sve je ok.

A sada cim udjem u neki grad ili selo, ili instancu (tj bilo koje mesto gde ima vise ljudi) meni puca veza. A ping i dalje ostaje mali...

Da proverim u telekomu da li su mi dobro instalirali opremu? Pa znas, ja sam otisao u telekom i dobio sam u kesi paket sa opremom i jedno dovidjenja. Tako da sam opremu sam povezao, mada to mi ne deluje kao neki problem... A net (surf/download) rade savrseno... Pa mislim da je oprema podesena kako treba (bar kod mene u kuci).

I hvala sto si se javio za pomoc
mindspace je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2007, 20:23   #1029
Nikola Grbic
Banned
 
Član od: 8.12.2005.
Poruke: 131
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 9 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
Osim sto se hvalis objasni decku da mora da pojaca paket na 512

Inace meni je u hordi bas super
horda ftl:P btw 512 bah ja igram na 256 i nikad nelaga a dok nisam digo 60 56kb/s savrsheno uostalom koji ce ti vishe?
@ mindspace -realno sylvanas je pun server bolje da si uzo neki prazniji ,lag je uobicajen :Pnpr kad je tek izash otbc prvih par dana server se svakih 10 min reset:P
Nikola Grbic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2007, 0:26   #1030
alex92
Član
 
Član od: 22.7.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 336
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: WOW kutak

@ Mindspace...
Mozda si prikljucio i USB i Lan... ?
Ako jesi , iskljuci Lan, ostavi samo USB , to hoce da bude veliki problem.

A ako to ne pomogne , uzmi 512 sto ti najbolje preporucujem, meni je sad na 512 odlicno !!
alex92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2007, 0:27   #1031
alex92
Član
 
Član od: 22.7.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 336
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: WOW kutak

Znam imao sam iste probleme .........
alex92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2007, 12:55   #1032
mindspace
Član
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: inside my mind
Poruke: 124
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
alex92 kaže: Pregled poruke
@ Mindspace...
Mozda si prikljucio i USB i Lan... ?
Ako jesi , iskljuci Lan, ostavi samo USB , to hoce da bude veliki problem.

A ako to ne pomogne , uzmi 512 sto ti najbolje preporucujem, meni je sad na 512 odlicno !!
Prvi deo;
A-a, samo usb je ukljucen.

Drugi deo poruke;
meni je radilo na 56k modemu (koji se konektuje na 45.2kb), pa je radilo, nemoguce da nece sad da radi na 256kb, ja mislim da je nesto drugo u pitanju... Ali opet, nisam siguran.

Sto se tice sylvanusa, uzeo sam ga jer sam cuo da tu ima najvise nasih ljudi, a sad sam vec stekao i par friendova, pa mi se ne menja serv... Ako je problem do toga (i drugima puca veza povremeno, ali meni se to desava na svakih pola minuta).
mindspace je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2007, 19:03   #1033
Nesa_ex63
Novi član
 
Član od: 4.1.2006.
Poruke: 22
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

au ja igrao wow na dial-up-u i nije toliko lagovalo (latency ~500) al zato dc posle dc-a, nije ni cudo sto sam za 2 meseca koja sam dobio za rodjendan izlevelovao samo od 24 do 42 lvl. a sad moj ubojiti gnome( )rogue cami u tanarisu i ceka da ja uplatim, josh neki mesec
btw jel otvoren mount hyjal u caverns of time, i ako jeste jel neko bio tamo, i ako je bio neka kaze kako je......
Nesa_ex63 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2007, 21:20   #1034
mciggzy
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 11160 Myryewo Reputacija: ■■■■■■■■□
Poruke: 1.515
Zahvalnice: 605
Zahvaljeno 2.479 puta na 595 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

sad se setih da postoji i ova tema, pa evo crnjaka i ovde.... ja sam se valjao
http://forum.b92.net/index.php?act=A...=post&id=35497
mciggzy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2007, 2:31   #1035
alex92
Član
 
Član od: 22.7.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 336
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
mciggzy kaže: Pregled poruke
sad se setih da postoji i ova tema, pa evo crnjaka i ovde.... ja sam se valjao
http://forum.b92.net/index.php?act=A...=post&id=35497

LOL HAHAHAHAHAHA ... kakav debil brate... )
--------------------------------------------------
I da bio sam u CoT ... Nije lose, uradio sam Karazhan pre quest, i nabavio Imba gear... Imam arena team, a uskoro ulazim u guild koji farmuje Gruul ...

Btw. najjaci guild na mom servery je Flying Circus... LUDI su ... rade neke opasno teske raidove, skoro svi full T5...

poslacu vam i neku sliku
alex92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2007, 11:59   #1036
Mordor
Novi član
 
Član od: 12.4.2007.
Poruke: 1
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Poz ljidi, kupio sam originalan WOW, ali nezelim da placam jos Blizzardu da bi igrao, ako neko moze da mi kaze kako da napravim free acount i gde??? Hvala unapred .
Mordor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2007, 15:01   #1037
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Mozes da napravis free account samo tako da igras na nekom privatnom serveru za sta ti ne treba originalni WoW. S'tim sto takvi privatni serveri ne valjaju, jer ima malo ljudi, vecina questova ne radi i uopste ne mozes da osetis sve ono zbog cega je WoW dobar. Iskreno ti preporucujem da ne pocinjes da igras WoW dok ne krenes da placas. Ako ipak hoces zbog nestrpljivosti da probas kako to ide na privatnim serverima moraces da juris malo po Google-u "WoW private servers" ili slicno tome i da ides od jednog do drugog da pokusas da nadjes neki koji ti deluje bolji i onda da zamolis (obicno na njihovom forumu) da ti otvore accaunt i da patch-ujes na verziju koju i oni koriste (opet kazem, ima razlika, ne koriste svi istu verziju). Ne mogu da ti preporucim konkretno nijedan iz dva razloga. Prvi je ovaj sto sam vec naveo na pocetku a drugi cinjenica da se privatni serveri otvaraju i gase potpuno stihijski. Znaci nesto sto je danas relativno ok, sutra ga vec nema, i slicno....

Najbolje stekaj pare za jedno godinu dana unapred da placas pretplatu (ako platis unapred imas i dosta dobar popust) i to ti je jedino realno ako hoces bas da igras WoW. Rekreativci koji povremeno dodju i igraju se pa ih nema po par dana tesko mogu da nadju dobru grupu koja bi ih pratili slicnim tempom (sporim) a i ne isplati se. WoW prosto trazi da ga igras po nekoliko sati dnevno. I da placas debelo za takvu vrstu zabave.
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku genius na korisnoj poruci:
Mordor (12.4.2007)
Stara 12.4.2007, 16:19   #1038
Leeroy Jenkins
Član
 
Član od: 15.9.2006.
Poruke: 310
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 62 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Mount Hyjal jos nije otvoren koliko ja znam ali u sledecem patch-u stize Black Temple gde je glavni boss Ilidan. Da bi otisao u Mout Hyjal moras da uradis quest kao za Molten Core i Onyxiu. Problem je u tome sto ti za taj quest trebaju neki itemi koji ispadaju kada ubijes Lady Vashj i to ih ispada veoma malo tako da nece u skorije vreme niko nece otici u Mount Hyjal. A posto je Lady Vashj jedna od vaznih likova iz Warcrafta 3 mozes samo da zamislis koliko je teska za ubijanje. Ako Nightbane iz Kharazana zabada 3000 dmg na plate armor zamisli sta tek rade Ilidan i Vashj.
Leeroy Jenkins je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2007, 19:34   #1039
alex92
Član
 
Član od: 22.7.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 336
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: WOW kutak

Tacno !

Btw. Flying Circus je krenou na Lady Vashj ... Samo bi rekao Illidianu da se spremi, jer je 100% za mesec dana max na njihovoj meti ...
alex92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2007, 20:29   #1040
Leeroy Jenkins
Član
 
Član od: 15.9.2006.
Poruke: 310
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 62 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Gild DnT je uspeo da ubije Lady Vashj i misle da bi trebalo da se promeni borba. Nema veze koliko su uigrani i imaju dobru opremu jer cela borba zavisi od srece. Koliko sam saznao borba ima dosta random dogadjaja koje nemozes da predvidis tako da planiranje neke taktike ne vredi. Cisto sumljam da ce neki gild za mesec dana ubiti Ilidana, ipak je to jedan od glavnih likova iz Warcraft 3. I jos da kazem da u sledecem patch-u dobijamo quest za Netherdrake mounta i druidi dobijaju epic crow form.
Leeroy Jenkins je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:46.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com