Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Programi za mobilne telefone

Programi za mobilne telefone Operativni sistemi i programi za mobilne telefone

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.10.2019, 18:42   #1
Gagibgdbgd
Novi član
 
Član od: 28.9.2019.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Instagram nesinhronizuje kontakte iz mobilnog telefona ?

Da li neko zna o cemu se radi , Instagram nesinhronizuje kontakte iz mobilnog telefona. Do pre par nedelja sve je radilo ok ali vise ne. Problem nije u mobilnom telefonu i podesavanjima, pitao sam i pogledao jos kod bar 20 ljudi i svi imaju isti problem a pre im je sve bilo OK . Da li neko zna o cemu se radi ?
Gagibgdbgd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2019, 8:20   #2
dario_cile
Član
 
Član od: 10.11.2010.
Lokacija: Šabac
Poruke: 317
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 34 puta na 34 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dario_cile Slanje poruke preko Skypea korisniku dario_cile
Određen forumom Re: Instagram nesinhronizuje kontakte iz mobilnog telefona ?

jesi probao da izbrises insta app,ponovo skines i logujes i tad napravis sinhornizaicju,meni je tako pomoglo,mada iskreno odavno ne obracam puno pzanje koga sinhronizuje sa kontakata
dario_cile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2019, 9:51   #3
Gagibgdbgd
Novi član
 
Član od: 28.9.2019.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Instagram nesinhronizuje kontakte iz mobilnog telefona ?

Jesam probao sam , nije to u pitanju. Kada ponovo instaliram izbaci mi normalno opciju, connect contacts , kada to odradim kaze da su kontakti povezani , a zatim kada odes na opciju kontakti pise , No Contakts Available....., ( nema dostupnih kontakata , kada vasi kontakti pocnu da koriste instagram , prikazace se ovde), sto je nemoguce . I tako mi je na svim telefonima kao i kod jos bar 20 ljudi koje sam pitao. Zato i pitam da li neko zna o cemu se radi, jer do telefona neverujem da je , nesto se desava kod instagrama, e sad da li su mozda ubacili neku drugu zamensku opciju ili ....neznam ni ja. Bilo bi pozeljno ako neko NEMA taj problem bar da napise i to da nema problem , tako bar mogu da usmerim paznju gde traziti resenje. Takodje nije iskljucena ona opcija da automatski sinhronizuje telefon kontakte sa inst. , to je ukljuceno.
Gagibgdbgd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Povezivanje kompjutera i mobilnog telefona milke Tekstovi u SK 49 23.2.2017 3:59
Otkljucavanje mobilnog telefona ? sax69 Aparati i oprema 9 14.1.2010 15:13
tv remote controler preko mobilnog telefona Only fools and Horses Programi za mobilne telefone 10 16.4.2007 10:08
Uplata vremena preko mobilnog telefona? mad_skillz Internet tehnologije 1 30.10.2006 22:58
Čat i preko mobilnog telefona vladale Aplikativni softver 19 12.3.2006 22:59


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:23.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com