Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Ostale komponente
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

ŠDK - Ostale komponente Saveti u vezi sa kupovinom kućišta, napajanja, periferija, štampača, skenera, tastatura, miševa, džojstika...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.8.2010, 12:18   #1
darth tab
Član
 
Član od: 8.12.2009.
Poruke: 73
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 12 puta na 10 poruka
Određen forumom Molim pomoc oko kupovine TV kartice

Pozdrav svima,

Pre malo vise od pola godine sam se ponovio sa kompom i sad sam resio da se pocastim i tv karticom obzirom da placam kablovsku a tv nemam vec godinu dana.

Molim preporuku u skladu sa sledecim:
- brz rad i prebacivanje kanala (kartica koju sam imao na starom kompu je sto se ovoga tice bila blagi uzas, mada je to mozda bilo do softvera)
- da uz karticu dolazi kvalitetan i pregledan softver (komentar isti kao i gore) a moze i preporuka za neki softver koji bi mogao da radi sa preporucenom karticom
- da sve radi normalno pod win7 64 bit
- snimanje, pravljenje screnshotova i slicno mi stvarno nisu bitni
- i na kraju cena ... ako je moguce ne bih izdvajao vise od 3-4 hiljade dinara za ovo

Unapred zahvalan
darth tab je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2010, 5:07   #2
JohnnyBravos
Član
 
Član od: 21.8.2007.
Poruke: 138
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Molim pomoc oko kupovine TV kartice

Ja sam kupio Leadtek PVR3000 za oko 4000. Lep daljinski, Win 7 64 drajveri, prateci softver je ok (mada moze i bolje). E sad kvalitet izrade same kartice nije bas na nekom nivou (iste kartice od pre par godina, kada je kostala 100€), ali je razumljivo s obzirom na cenu. Slika je bolja nego na staroj KWorld, ipak nista specijalno, jer je sama kablovska losa (analogna)
JohnnyBravos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2010, 17:05   #3
sloba
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Prokuplje
Poruke: 369
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 122 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Molim pomoc oko kupovine TV kartice

Ja sam moju staru kworld zamenio sa ati tv wonder 650 hibrid karticom, koja je stvarno dobra ali za moje uslove se pokazala kao veoma lose resenje. Elem, ona trazi jak i cist signal sa kablovske (digital deo nisam mogao ni da probam, juznije tuznije itd.), ima harverski mpeg2 i sve to ali ja imam nekog "divljaka" od kablovskog operatera i skoro svi kanali su blagi uzas te je ova kartica ladno ignorisala lose kanale (sa malo snega recimo). Plus ona snima kad kod je pustis u pogon i omogucava pauzu u gledanju i slicne dzidza bidze. Posto meni to sve nije potrebno a i ima lag u odnosu na klasicnu televiziju (3-4 sec, taman da poludis kad staramajka pojaca isti kanal koji i ti gledas i dobijes psihodelicni eho). I prodam je slicno kao sto sam je i kupio (oglas) i uzmem realtekovu TV 2000 XP global. Mislio sam da uzmem ovu PVR3000 ali mi je izgledalo kao bacanje para i bio sam u pravu. 2000 Xp global radi perfektno na sedmici (oficijenli drajveri) i sto je meni najvaznije veoma brzo i bez laga sa odliznim softverom a ima i FM ako ti treba,ja ga nisam ni probao. Jeste starija TV karta ali mi zavrsila posao samo tako i konacno uzivam u TV programu kako Bog zapoveda.
sloba je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sloba na korisnoj poruci:
oluja (20.9.2010)
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Molim Pomoc - Amater!!! osdistribution Grafika 6 25.7.2009 19:35
Pomoc oko kupovine AGP 2600XT! RaKuN_s_NeOnKoM ŠDK - Grafika 20 9.11.2007 15:20
Molim za pomoc...(maticna ASUS TUEP2-M & 200GB HDD) CakumPakumVakum Nosači podataka 1 4.2.2006 1:43
molim pomoc - nestabilnost sistema severijan Kvarovi 10 5.12.2005 0:03


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:50.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com