Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Aplikativni softver
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aplikativni softver Svi programi i alati koji se ne uklapaju ni u jednu od ponuđenih kategorija

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.10.2007, 23:49   #1
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Nero 8 Ultra Edition

Interesuje me da li neko već koristi ovu najnoviju verziju i kakvi su utisci, šta je bitnije promenjeno u odnosu na pretposlednju verziju, verovatno ima dosta novina čim je "okrugla" verzija, prvenstveno mislim na GUI ali i pritom i na New Features, u prošlim verzijama sam osim Burning rom-a, koristio i Nero Vision, Nero Recode i Showtime, nadam se da su ispravljeni neki bagovi i nedostaci kod Nero Vision-a i da ga vredi download-ovati a za registraciju zna se
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.10.2007, 3:28   #2
dzambo
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.562
Zahvalnice: 186
Zahvaljeno 199 puta na 108 poruka
Određen forumom Re: Nero 8 Ultra Edition

Ja sam ga instalirao pre par dana. Novi je interfejs, ima kao neku vrstu informacija da citas itd. Nisam ga nesto puno zagledao. Narezao dsam 2,3 diska i jednom sam koristio nero vision za prebacivanje sa video kasete. Instalirao sam oko 40-50% stvari sto ide uz njega.
dzambo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dzambo na korisnoj poruci:
Predrag Stankovic (5.10.2007)
Stara 5.10.2007, 10:34   #3
Aleksa
Član
 
Član od: 30.1.2006.
Poruke: 451
Zahvalnice: 72
Zahvaljeno 43 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Nero 8 Ultra Edition

Ja sam isto presao na osmicu... za obicnog korisnika nero-a i nema nekih razlika... ja uglavnom samo koristim nero express. Razlika je jedino u izgledu, sada je vise uradjena u vista stilu! Za ostale komponente nisam se posebno trudio da protumacim
Aleksa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.10.2007, 11:16   #4
GordoN
Veteran
 
Član od: 24.4.2006.
Poruke: 649
Zahvalnice: 252
Zahvaljeno 171 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku GordoN Slanje poruke preko Yahooa korisniku GordoN
Određen forumom Re: Nero 8 Ultra Edition

Ralika je u Nero StartSmart ,pomocu koga je navodno olaksano narezivanje bilo kakvih vrsta diskova.Prvi put mi je dobro narezao disk ,drugi put nije hteo uopste da se ukljuci ...Posle ponovne instalacije Nero8 uspeo sam opet da ga pogrenem ,al kad god kliknem Burn,opet se samo iskljuci. Treba sacekati da izadje neka novija verzija "osmice"
GordoN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.10.2007, 11:19   #5
korisnik
Veteran
 
Član od: 12.11.2005.
Poruke: 1.033
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 76 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku korisnik
Određen forumom Re: Nero 8 Ultra Edition

Utisci su da nero ko nero. Posto bas nije u navici da se kupuje koristi se zadnji. Ovaj je opet zatekao i veci je od instaliranog XP. Kao i uvek pri instalaciji izabirem minimalno sto mi treba jer ne shvatam cemu sav taj bloatware. Mislim da bi trebalo da ne pravi problema sa surogatom te video thumbnailovima u Visti.
korisnik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2007, 12:50   #6
PCmaster
Član
 
Član od: 4.5.2007.
Lokacija: Novi Pazar, Srbija
Poruke: 267
Zahvalnice: 365
Zahvaljeno 17 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Nero 8 Ultra Edition

Citat:
GordoN kaže: Pregled poruke
Ralika je u Nero StartSmart ,pomocu koga je navodno olaksano narezivanje bilo kakvih vrsta diskova.Prvi put mi je dobro narezao disk ,drugi put nije hteo uopste da se ukljuci ...Posle ponovne instalacije Nero8 uspeo sam opet da ga pogrenem ,al kad god kliknem Burn,opet se samo iskljuci. Treba sacekati da izadje neka novija verzija "osmice"
Nero 6.0 je ostalo i ostace najbolji program za narezivanje ikada, po meni. prost, funkcionalan...

Poslednja ispravka: PCmaster (8.10.2007 u 12:50) Razlog: ( . )( . )
PCmaster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
NERO ? Captain Jack Sparrow Aplikativni softver 2 19.12.2006 1:53
Problem instaliranja Nero 7 Ultra Editiona Djomla Aplikativni softver 22 22.11.2006 10:45
Audio disc i Nero harmon Aplikativni softver 1 4.8.2006 3:10
Nero Paket vlad1982 Tekstovi u SK 1 25.3.2006 0:36
Kako da ubijem izviđača? (Nero Scout) Grunf Aplikativni softver 7 25.2.2006 0:53


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com