Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > O SK-u uopšte
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

O SK-u uopšte Opšta rasprava o izgledu i sadržaju časopisa.
Primedbe, predlozi i pohvale su dobrodošli!

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.1.2006, 14:38   #1
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Wink Malo kritike nije na odmet

Imam par predloga,a to su:
Sekcija "Na Licu mesta"-dve strane zaboga,a skoro sam uveren da ih cita mozda 1% ljudi-to bi trebalo da bude na pola strane nekoliko redaka ukratko i sa pokojom slikom-nesto kao novosti u hard/soft sceni....
Smanjite sekciju "Test run"-ko jos sebi u ovoj zemlji moze da prisuti po ceni paprene programe koje tamo opisujete-bolje bi bilo da prosirite rubriku PD kutak...
.....kao i linux sekciju-linux korisnika sada vec ima dosta,i mislim da zasluzuju jednu stranu vise....
Sto se tice opisa igara-gde nestade onaj opusteni i duhoviti ton u tekstovima-ovako opisi igara lice ko da su ih pisali studenti nuklearne fizike-dijametralno suprotno,relacaija,korelacija,proporcija-ima jos ovih bisera,ovo je samo deo...
Opustite se malo-ne vrsite anlizu novog super provodnika vec najnovije igre
Sekcija za starije igre i emulatore bi mogla da bude prisutna u svakom broju-starih igara ima toliko....
I sto se usred rubrike Test Play nalazi ona strana "Najnovije" ? -koga jos to interesuje,a i lici mi na favorizovanje i reklamiranje Asusa-izbacite je...
Sto se Kuzme tice-dotle je doslo da se lik pojavio i na naslovnoj strani i da se provlaci kako kakav pajac kroz ceo casopis-a ja sve imam utisak da ste time hteli da povecate popularnost kao i broj klincadije(citaj-citalaca) koji citaju SK samo zbog Kuzmine kolumne-istini za volju njima jedino i moze da bude idol-trebao bi covek da batali kompjutersku scenu i da otvori obdaniste....
Protiv njegove kolumne nema nista protiv-ionako je na jednu stranu....
A evo i pohvale-rubrike PD Kutak,Test Drive,Linux,Servis,Stare igre i emulatori su sjajne....
Toliko....
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
TV kartica Gyle Grafika 71 29.3.2009 12:46
Zasto je slika na monitoru losija nego na TV Bosko Bozinovski Video/TV softver 2 18.1.2006 14:21
Slika sa kompa na TV Svideo komunista Grafika 5 16.1.2006 23:51
Jezicki puritanci bobi Brbljaonica 137 10.1.2006 0:00


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:43.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com