Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.7.2015, 20:23   #1
MarkedOne96
Novi član
 
Član od: 27.7.2015.
Lokacija: Srbija
Poruke: 0
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Rust

Otvaram ovu temu u nameri da okupim nase ljude koji igraju Rust, da jednostavno postanemo sila na serveru i uspostavimo nasu hegemoniju(ovakav imperijalisticki stav ce razumeti igraci iste igrice, jer je jednostavno tesko/nemoguce preziveti sam). Nadam se da vas ima i da cemo uspeti da se okupimo !

P.S. Ko ne zna/nije cuo za Rust moze se informisati na oficijalnom sajtu, ali ukratko to je igrica zasnovana na S.T.A.L.K.E.R. i DayZ serijalu ali za razliku od DayZ-a se zapravo update-uje svake nedelje i po meni stvarno obecava(naravno ima tu dosta jos da se radi). Slicna je i H1Z1, video sam da postoji tema o njoj dok o Rust-u ne, pa sam napravio ovu sa jasnom namerom, javljajte se !
MarkedOne96 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2015, 12:34   #2
MarkedOne96
Novi član
 
Član od: 27.7.2015.
Lokacija: Srbija
Poruke: 0
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Rust

Bas niko !?
MarkedOne96 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2016, 9:20   #3
mmike
Član
 
Član od: 20.5.2016.
Poruke: 239
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 34 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: Rust

pozdrav svima, od jednog teško zaraženog

igra li se negde? kakve su ekipe? omiljeni server(i)? legacy ili playrust (direct x9?), i zašto?
mmike je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2016, 3:42   #4
MarkedOne96
Novi član
 
Član od: 27.7.2015.
Lokacija: Srbija
Poruke: 0
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Rust

Pozz Evo ja bas igram, ali solo, sto je izuzetno tesko... Ne igram legacy vise, sad samo novi Rust, sad ce wipe 7. pa ako zelis mogli smo igrati zajedno i pronaci jos nekog, da nas bude sto vise
MarkedOne96 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2016, 8:51   #5
mmike
Član
 
Član od: 20.5.2016.
Poruke: 239
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 34 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: Rust

hajde ovako,
dodaj me na steam-u (leming sa plavom, ne žutom kosom). first blood (eu) medium to high pop server, igra neka ekipa sa našeg govornog područja (stefan, bojan, miljan), nema nas mnogo, ali smo preiskusni

Poslednja ispravka: mmike (3.7.2016 u 9:15)
mmike je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2016, 13:53   #6
MarkedOne96
Novi član
 
Član od: 27.7.2015.
Lokacija: Srbija
Poruke: 0
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Rust

Au, nisam se nadao ovako brzom odgovoru Dovoljan je broj sasvim, sto se iskustva tice ni ja ne stavljam prozore na najnize nivoe(ako me razumes hahah, naravno ima tu jos mnogo mesta za ucenje). Trenutno nisam kod kuce ali te dodajem prvom prilikom(u toku dana). Taman ce sad i wipe 7. pa ako ste voljni mozemo i na neki oficijelni server, bice to fresh start
MarkedOne96 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2016, 14:01   #7
mmike
Član
 
Član od: 20.5.2016.
Poruke: 239
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 34 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: Rust

imamo od sinoć i jednog što nije s našeg govornog područja, ali dobro igra momak. hajde, svrati
mmike je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.7.2016, 15:40   #8
mmike
Član
 
Član od: 20.5.2016.
Poruke: 239
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 34 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: Rust

bojim se da se ja odjavljujem iz igre dok ne ukinu ovo glupo levelovanje i otključavanje.

kako samo uspeju da upropaste godine dobrog gameplaya tako idiotskim casual pristupom? pa nisu ovo tenkići, sunce li vam vaše. možda ste produžili partiju na serveru, ali je niste učinili zanimljivom.

pljuc.
mmike je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2016, 12:02   #9
MarkedOne96
Novi član
 
Član od: 27.7.2015.
Lokacija: Srbija
Poruke: 0
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Rust

Au, tek sad videh tvoj poslednji post (Nisam ulazio od 7. te sam pomislio da ste me iskulirali i nastavio da igram solo )

Bilo kako bilo, evo i mog nekog review-a za novi XP sistem:
Poslednji wipe je bio 14. i uspeo sam da se odrzim na serveru do danas uglavnom kao solo igrac(rejdovan naravno). Dakle to je nekih 14 dana i za to vreme sam nakupio oko 60+ sati igranja, iskljucivo Rust-a(dakle nekih 4-5 sati dnevno) i uspeo sam da dodjem do 20 lvl i to jedva a na tom levelu najznacajnije stvari su mi armored doors iskreno(dobijes jos i F1 granatu i bacac plamena, hazmat cizme i rukavice). Recimo da zakljucno sa tim lvl-om otkljucas neke esencijalne stvari za prezivljavanje(osim stone wall-a koji je na 28., a ne shvatam ni tu logiku da se drveni zid otkljucava posle bacaca plamena ...beskorisno) sto znaci da je bar za solo igrace igra zavrsena( vece grupe uveliko imaju sve potrebne stvari da ti zagorcaju zivot jer se leveluju bar 2-3 puta brze za isto ili krace vreme) a i za one koji ne pocnu od wipe-a vec odluce da u igru udju kasnije...
Takodje mnogo mi vise ide uz prirodu Rust-a da se stvari uce kroz nacrte/seme neko prostim levelovanjem. Zamisli ja naucim kako da pravim C4 tako sto secem drva i hvatam ribe etc...
Nadam se da ce nesto uraditi da to poprave, a mi cemo ostati u kontaktu do tad
MarkedOne96 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.8.2016, 12:41   #10
mmike
Član
 
Član od: 20.5.2016.
Poruke: 239
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 34 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: Rust

realno, rust takav kakav je, je bio pretežak za igrače koji nisu vični fps igrama, a takvih je na žalost jako puno. tužno je da igrači od preko 1k sati igru, u koju su očigledno upucali godinu i više fokusiranog igranja, rust sada masovno ocenjuju negativnom ocenom, a takvih nas ima sve više i više. od jedne "overwhelmingly positive" igre smo došli do mixed ocene u recent periodu, što će nesumnjivo u narednih par meseci oboriti i ukupnu ocenu igre.
no, nije sve u ocenama (ni elite ne prolazi bolje, pa je i dalje igram), ali jeste u totalnoj promeni gameplay mehanike, a to je realno nedopustivo. nije mi žao para, iako sam se nakupovao rust-ova na sniženjima i ispoklanjao ih drugarima, žao mi je što su debili upropastili moje omiljeno igralište i osudili me na samo još jednu igru koja mi zaista privlači pažnju.
zbog čega sve igre koje imaju nešto jedinstveno, a bp sistem je definitivno bio jedinstven, teže tome da se uklope u neke debilne standarde casual igranja koji danas vladaju gaming tržištem? za koji moj nam je bio potreban još jedan arc survival evolved, kad mi se ni izvorni nije nimalo dopao?

garry je mislio da je uhvatio boga za pišu zato što je prodao 4 miliona kopija rust-a, a ne kapira ono što su čak i quake champions devoperi skapirali - ako izgubiš pro ekipu, u problemu si. on je žrtvovao pro ekipu da bi vune lakše disale, i iako će mu to možda doneti koju prodatu kopiju više, rust će učiniti jadnim, bednim i dosadnim - zapravo baš onakvim kakvim sada i jeste na najvećem broju servera.
idiot.
mmike je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2017, 11:13   #11
don Alberto
Član
 
Član od: 25.6.2013.
Poruke: 340
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 10 puta na 10 poruka
Određen forumom RUST problem

Već neko vreme imam problem sa ovom igricom,naime,šta mi se dešava???
Kad uđem u igru online posle nekih 10-15 min ugasi se igrica i ekran pocrni ceo. Posle toga se na desktopu pojavi poruka da se igrica krešovala. Do sada sam igrao normalno,ali postalo je ovako od pre nekoliko dana i sada me to baš nervira,a ne znam kako da rešim problem ,jer ne vidim u čemu je caka. Probao sam čak i sa reinstalcijom steam-a i same igrice,ali problem nisam rešio. Jel zna neko kako ovo da rešim???
don Alberto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2018, 21:15   #12
Charlie
Novi član
 
Član od: 13.11.2015.
Poruke: 6
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Rust

Ako ima neko od starijih igraca da igramo zajedno, neka se javi.

Steam account: charliefromsteam

Battlenet: Akrobata#21886

Discord: Akrobata#9893
Charlie je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2020, 10:54   #13
pecilius
Član
 
Član od: 12.1.2012.
Poruke: 40
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Rust

Citat:
Charlie kaže: Pregled poruke
Ako ima neko od starijih igraca da igramo zajedno, neka se javi.

Steam account: charliefromsteam

Battlenet: Akrobata#21886

Discord: Akrobata#9893
Igra jos neko?
pecilius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.7.2020, 17:32   #14
OgnjenM
Član
 
Član od: 16.1.2010.
Lokacija: https://www.ognjenmarceta.com/
Poruke: 271
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 51 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Rust

Steam add ako ima ko: https://steamcommunity.com/id/dijkstraai
OgnjenM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku OgnjenM na korisnoj poruci:
pecilius (11.7.2020)
Stara 11.7.2020, 11:27   #15
pecilius
Član
 
Član od: 12.1.2012.
Poruke: 40
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Rust

Citat:
OgnjenM kaže: Pregled poruke
https://steamcommunity.com/profiles/76561199008021703/
pecilius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dayz, h1z1, rust, srbija, survival

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:12.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com