Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Tekstovi u SK

Tekstovi u SK u rubrikama Test Play, Net Play itd.

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.11.2009, 14:07   #1
zk_0709
Novi član
 
Član od: 9.9.2007.
Poruke: 14
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 5 puta na 3 poruka
Smile Opis Divinity II u SK

Najneprofesionalniji opis igre koji sam ikad pročitao (čitam SK od 10.2000) !

Izgleda da smo autor i ja igrali dve različite igre !?

Ili je autor samo proveo dva sata uz igru i uzeo honorar, na šta me navodi činjenica da nema ni jedne reči o kraju igre koji je morao da ostavi utisak dovoljan spomena u opisu, ili da ne postoji ni jedna reč o Battle Tower-u ili o kreiranju svojih čudovišta ili da nema pomena o tome da igra može da se pauzira u toku borbe...

Hteo sam da pišem duže ali ću ipak samo da napomenem stvari koje najviše bodu oči:
"Šuplji narativ" je u stvari najoriginalniji game ending ove godine i šire ... Btw i narativ Dragon Age-a nije vrhunac oroginalnosti ...
"U igri ne postoji ni deset magija" - postoji bar 30 i više ...
"Jedan(!) poen koji se ulaže u veštine" i "čitanje misli NPC-ova koje niko neće koristiti" - da je autor malo više čitao misli možda bi zaradio malo više poena i jos mnogo drugih stvari, takođe to što čitanje misli troši XP nije problem jer kasnije u igri svaki kill nosi bar 1000XP ...
"Borbe sa njim(zmajem) prilicno nepregledne, posto je sada prisutna i vrertikalna komponenta" - zamislite samo zmaja koji se krece u samo dve dimenzije, ahahaha jos se smejem , izgleda da uvođenje dodatne ose u priču nije za svakog , više gledanja u ekran a manje u 2D radar ;D ...
Narativ je sasvim OK i za svaku pohvalu je to sto postoji u SVAKOM dijalogu koji vodite, ne može se od malog studija očekivati kvalitet AAA produkcije što bi autor morao da zna ...
Da napomenem da postoje i vrlo originalni momenti u igri i dosta humora (npr: kvest u kome vodite dijalog sa debilnim pljačkašem koji na svaku složenu rečenicu odgovara sa Wut?! Me kill you) ...
I ne verujem da će igra koja ima 77 na metacritic-u "sahraniti" Larian Studios ...


Pozdrav i najbolji ste !
P.S: izvinjavam se zbog malo grubljeg tona, ali ...
P.P.S: da autor nije mozda otpušten iz Larian Studios-a pa ih toliko mrzi ili ste poceli da zaposljavate preko veze ...

Promasio sam podforum pa neka moderatori premeste

Poslednja ispravka: zk_0709 (30.11.2009 u 14:10) Razlog: edit
zk_0709 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2009, 15:12   #2
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: Opis Divinity II u SK

Misliš li na ovaj broj? Sigurno nije 10/2000.
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2009, 15:16   #3
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Opis Divinity II u SK

Citat:
VojaM kaže: Pregled poruke
Misliš li na ovaj broj? Sigurno nije 10/2000.
On je rekao da cita SK od tog broja...
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2009, 17:11   #4
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: Opis Divinity II u SK

Citat:
zk_0709 kaže: Pregled poruke
Izgleda da smo autor i ja igrali dve različite igre !?
Ne, samo ja imam visoke kriterijume.
Citat:
zk_0709 kaže: Pregled poruke
Ili je autor samo proveo dva sata uz igru i uzeo honorar, na šta me navodi činjenica da nema ni jedne reči o kraju igre koji je morao da ostavi utisak dovoljan spomena u opisu, ili da ne postoji ni jedna reč o Battle Tower-u ili o kreiranju svojih čudovišta ili da nema pomena o tome da igra može da se pauzira u toku borbe...
Na sitne provokacije neću ni da odgovaram. Imao sam jednu stranu da kažem šta mislim, i smatrao sam da je pametnije da kažem kakav je maestralan promašaj igra, da neko ne bi slučajno dao 50e za nju, nego da idem u dubioze. O kraju nema reči ni u jednoj mojoj recenziji, jer lično mrzim da mi neko kvari užitak pričajući o nečemu što sledi posle 20 sati igranja.
Citat:
zk_0709 kaže: Pregled poruke
"Šuplji narativ" je u stvari najoriginalniji game ending ove godine i šire ... Btw i narativ Dragon Age-a nije vrhunac oroginalnosti ...
Očigledno se ne sećaš kako je originalnost izgledala devedesetih. To što većina igara ima loša scenarija poslednjih godina ne znači da će moji standardi da se snize. Takođe, nigde, i nikad nisam rekao da Dragon Age ima originalnu priču, niti ću.
Citat:
zk_0709 kaže: Pregled poruke
"U igri ne postoji ni deset magija" - postoji bar 30 i više ...
Nisam računao pasivne magije i aure, već samo aktivne.
Citat:
zk_0709 kaže: Pregled poruke
"Jedan(!) poen koji se ulaže u veštine" i "čitanje misli NPC-ova koje niko neće koristiti" - da je autor malo više čitao misli možda bi zaradio malo više poena i jos mnogo drugih stvari, takođe to što čitanje misli troši XP nije problem jer kasnije u igri svaki kill nosi bar 1000XP ...
To apsolutno ne menja činjenicu da je ideja potpuno debilna. Kada ti na početku objasne da možeš da čitaš misli, jedno čitanje košta maltene kao trećina levela, tako da mi kasnije nije ni padalo na pamet da to radim.
Citat:
zk_0709 kaže: Pregled poruke
"Borbe sa njim(zmajem) prilicno nepregledne, posto je sada prisutna i vrertikalna komponenta" - zamislite samo zmaja koji se krece u samo dve dimenzije, ahahaha jos se smejem , izgleda da uvođenje dodatne ose u priču nije za svakog , više gledanja u ekran a manje u 2D radar ;D ...
Opet, borbe sa zmajem jesu nepregledne, a uvođenje treće dimenzije nisam naveo kao manu, već kao razlog (što i jeste). Nema potrebe da tražiš skriveno značenje u mojim tekstovima, ja pišem ono što mislim.
Citat:
zk_0709 kaže: Pregled poruke
Narativ je sasvim OK i za svaku pohvalu je to sto postoji u SVAKOM dijalogu koji vodite, ne može se od malog studija očekivati kvalitet AAA produkcije što bi autor morao da zna ...
Autor takođe zna da budžet ne određuje studio, već izdavač, a DTP je veoma situiran. Da su hteli, mogli su da izdvoje još novca. I nisam baš siguran da shvatam šta hoćeš da kažeš. "Narativ postoji u svakom dijalogu"? Mislio sam na priču, ne na glasovnu glumu. A priča je potpuno jadna, i tu novac ne pomaže.
Citat:
zk_0709 kaže: Pregled poruke
Da napomenem da postoje i vrlo originalni momenti u igri i dosta humora (npr: kvest u kome vodite dijalog sa debilnim pljačkašem koji na svaku složenu rečenicu odgovara sa Wut?! Me kill you)
Da, definitivno nemamo isto viđenje originalnosti.
Citat:
zk_0709 kaže: Pregled poruke
I ne verujem da će igra koja ima 77 na metacritic-u "sahraniti" Larian Studios ...
Ne preživljava se od ocene na MC, već od novca. A u broadband vremena, teško da je iko kupio igru bez prethodnog probanja pirata.
Citat:
zk_0709 kaže: Pregled poruke
da autor nije mozda otpušten iz Larian Studios-a pa ih toliko mrzi ili ste poceli da zaposljavate preko veze ...
Ako misliš da možeš bolje, znaš kome da se javiš.

Zaključak je, obećali su nam RPG, napisali na kutiji da je RPG, a dobili smo vodnjikavu akciju sa šturim elementima RPGa.
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 10 korisnika se zahvaljuje korisniku Ketchua na korisnoj poruci:
Eni (30.11.2009), Equilibrium (30.11.2009), F!l!p (7.12.2009), jozvan_Kg (4.12.2009), Nikola95 (1.12.2009), Peruzzi (1.12.2009), Psycho13 (30.11.2009), Sh0m1 (30.11.2009), shrafko (30.11.2009), Trubac (1.12.2009)
Stara 30.11.2009, 17:35   #5
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Opis Divinity II u SK

Jednom davno postojao je film "Damnation Alley", unakažena verzija istoimene priče jednog od mojih omiljenih autora, Zelaznyja. LM, taj film je još '77 (sjajno vreme za filmove - budžet za jednu stavku se meri u današnjim milionima dolara, a većina filmova je snimana "na travi") doneo nuklearnu pustinju, ogromne ozračene škorpije, preživele koji izlaze iz skloništa i voze se okolo u čudnom oklopnom vozilu, pa ipak, uvek ima ljudi koji će Fallout serijal nazvati originalnim. Čak i da odbacimo ovaj i 300 drugih filmova, ne možemo zanemariti igru Wasteland, direktni prethodnik Fallouta. Ipak, svakog dana negde na internetu neko hvali originalnost Fallouta u domenu priče i okruženja koje je "unikatno".

To ne znači da je tako, već samo da ljudi koji pišu te redove ne znaju za druge primere. Autori koji pišu za SK, poput Pavla Đorđevića koji je verovatno i najbolji čovek "mlađe generacije" kojeg je SK imao sreću da angažuje, moraju da znaju sve to, za razliku od "igrača igrica" koji vole da prozivaju ljude na forumima... I kad pišu recenziju, moraju da uzmu u obzir sve činjenice koje su im poznate.

Optužiti nekog da je napisao "najneprofesionalniji" opis neke igre, samo zato što tužilac ne poznaje dovoljno tematiku pa ne shvata zašto je autor teksta u pravu, je ne samo promašaj, već nešto što najbolje opisuju reči "epic fail".

Čestitam vam gospodine na sjajnom predstavljanju na forumu. Mnogim ljudima je trebalo daleko više od 14 poruka da otkriju granice svog neznanja, i pređu u ničim izazvan bezobrazluk i prozivanje.
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Eni na korisnoj poruci:
jozvan_Kg (4.12.2009), Ketchua (1.12.2009), Trubac (1.12.2009)
Stara 1.12.2009, 11:16   #6
ivanxxxxxxx
Veteran
 
Član od: 9.8.2007.
Lokacija: Raider's Hideout
Poruke: 538
Zahvalnice: 79
Zahvaljeno 59 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Opis Divinity II u SK

Eniaroyah: Jednom davno postojao je film "Damnation Alley", unakažena verzija istoimene priče jednog od mojih omiljenih autora, Zelaznyja. LM, taj film je još '77 (sjajno vreme za filmove - budžet za jednu stavku se meri u današnjim milionima dolara, a većina filmova je snimana "na travi") doneo nuklearnu pustinju, ogromne ozračene škorpije, preživele koji izlaze iz skloništa i voze se okolo u čudnom oklopnom vozilu, pa ipak, uvek ima ljudi koji će Fallout serijal nazvati originalnim. Čak i da odbacimo ovaj i 300 drugih filmova, ne možemo zanemariti igru Wasteland, direktni prethodnik Fallouta. Ipak, svakog dana negde na internetu neko hvali originalnost Fallouta u domenu priče i okruženja koje je "unikatno".

Hvala bogu da se neko setio!!!


+ Film MAD MAX iz 79. i MAD MAX 2 iz 81,
ivanxxxxxxx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2009, 12:16   #7
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Opis Divinity II u SK

Ajde ne vredjajte coveka samo zato sto je izneo svoje misljenje. Drugo misljenje je uvek dobra stvar (cak se ta fora neko vreme furala u SKu), i pomaza da se stekne realnija slika o igri. Ako je autoru (nasem cenjenom kolezi Ketchui) promakla neka stavka, kao npr ta kreacija monstera sto meni zvuci potencijalno zanimljivo, dobro je sto je neko drugi napomenuo. Previse licno shvatate i recenzije i kritike istih, sto je lose za profesiju novinara.

Inace ko sto neko vec rece na forumu, sve te recenzije po sajtovima, po casopisima, ne treba uzimati ozbiljnije od saveta druga, svako ima svoj ukus i drugacije kriterijume. Ja nikom definitivno ne verujem dok sam ne probam igru.
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Nash Knight na korisnoj poruci:
JzmA (10.1.2015), mniz (2.12.2009), player1 (1.12.2009)
Stara 1.12.2009, 19:44   #8
Trubac
Član
 
Član od: 6.9.2007.
Lokacija: NS
Poruke: 117
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 38 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: Opis Divinity II u SK

Citat:
Nash Knight kaže: Pregled poruke
Ajde ne vredjajte coveka samo zato sto je izneo svoje misljenje. Drugo misljenje je uvek dobra stvar (cak se ta fora neko vreme furala u SKu), i pomaza da se stekne realnija slika o igri.
Slazem se sa tvojim misljenjem /u smisliu da se ne vredja covek koji govori svoji smisljenje/, ali procitaj ponovo Ketchua i Eniaroyah post i procitaj prvi post /zk_0709/ sa :
Najneprofesionalniji opis igre koji sam ikad pročitao (čitam SK od 10.2000) !

Izgleda da smo autor i ja igrali dve različite igre !?
Ili je autor samo proveo dva sata uz igru i uzeo honorar,.....

Radi se o recniku i nacinu govora!

Niko nije kao mutav branio svoju odluku, ali su je neki objasnili lepo i na lep nacin, a neki ne... Ja spadam u ljude koji imaju svoje jasno misljenje koje se retko slaze sa drugima, ali svako ga postuje jer ga lepo objasnim, bez vredjanja ili "povisenih" tonova... Tako mislim zato sto:..... /i onda objasnim svoje misljenje na bazi dokaza i svega... sto kazu neko voli crnke, neko plavuse.../

Zamisli sledeci pocetak:

Mislim da autor teksta XXXXX nije dao akcenat nekim aspektima igre XXXX koji se meni svidjaju u opisu igre u SK broj xx/xx, pa bih zeleo da citaocima ovog foruma skrenem paznju i na njih, jer po mom misljenju....

i

najneprofesionalniji opis igre koji sam ikad procitao...

Mislim da je sasvim jasno sta je lepse i, pa ajd da kazem ljudskije, kulturnije i profesionalnije...
Trubac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Trubac na korisnoj poruci:
F!l!p (7.12.2009), Ketchua (1.12.2009)
Stara 1.12.2009, 20:43   #9
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Opis Divinity II u SK

Jos kad vidjoh one pentagrame an shotovima odusto sam od nabavljanja igre
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2009, 21:09   #10
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: Opis Divinity II u SK

Citat:
Nash Knight kaže: Pregled poruke
Ajde ne vredjajte coveka samo zato sto je izneo svoje misljenje.
Lepo ti reče Trubač, nije problem u čovekovom mišljenju (ne bi mi ni palo na pamet da mu sporim pravo na isto), nego je problem u formi. Daleko od toga da ja ne prihvatam kritiku, ali postoji razlika između konstruktivne i "ovo-je-najneprofesionalniji" kritike, iliti provociranja/vređanja.

A obično kad se ljudi odluče da ovde upute kritiku autoru, to bude na potpuno necivilizovan način, uz obavezno "on ne zna da radi svoj posao". Kao da smo neki bauk i "neprijatelj naroda".
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2009, 22:35   #11
Pandemonium
Veteran
 
Član od: 10.4.2008.
Lokacija: SSV Belgrade
Poruke: 987
Zahvalnice: 366
Zahvaljeno 379 puta na 203 poruka
Određen forumom Re: Opis Divinity II u SK

To nam je u nacionalnom genetskom kodu: mrzimo vlas'!
Pandemonium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2009, 1:06   #12
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Opis Divinity II u SK

lol pa ako neko kaze da je neki opis najneprofesionalniji na svetu to ne znaci da je to istina, nego da to on misli
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2009, 1:13   #13
Sir Spamalot
Član
 
Član od: 21.8.2007.
Poruke: 453
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 181 puta na 87 poruka
Određen forumom Re: Opis Divinity II u SK

Hehe,setite se opisa COJ2,nesudjene igre meseca
Sir Spamalot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2010, 19:35   #14
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Opis Divinity II u SK

Nije kriv autor texta zbog.Naime,dali su igru da opisuje je covjek koji jedino uziva u old-school rp igrama a igre tipa G3,Oblivion,divinity ne moze da vidi ocima.
I to je to.Ne znam je li bas toliko los divinity ali cu ga isprobat.
I ja bi izludio kad bi mi dali da testiram avanture koje ne volim.Svaku bi nagrdio
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2010, 20:10   #15
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Opis Divinity II u SK

A da li si se pre nego sto si to napisao zapisao zasto covek uziva u Old RPG school igrama?
Ja bih rekao da je takav odnos pre svega jer covek dobro poznaje vrednosti onih pravih RPG igara, zna da su igre izdate oko 2000. godine (neka godina plus/minus) realno gledano i pored, za danasnje vreme, zastarele grafike pravi masterpiece u odnosu na dole navedene igre i zato sto je recimo BG serijal primer kako igra u D&D fazonu i dan danas treba da izgleda. A takvim su ga nacinili prica, atmosfera i dusa koju vecina danasnjih igara, vodeci se brzom zaradom gotovo uopste i da nemaju.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2010, 21:49   #16
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Opis Divinity II u SK

Najbolje da FPS igrači opisuju rpg-ove i avanture
Odmah da zatvore sk...
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2010, 0:19   #17
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Opis Divinity II u SK

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
A da li si se pre nego sto si to napisao zapisao zasto covek uziva u Old RPG school igrama?
U ovom slucaju irelevantna stvar.Ja npr ne biram kakav je RPG bitno je da uzivam i dobro se zabavim.Thats all
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2010, 0:43   #18
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Opis Divinity II u SK

Tacno tako, ali covek je verovatno (uostalom kao i ja) oceni da mu ti Old school RPG pruzaju vise zabave nego ovi novi pa ih tako i ocenjuje i u neku ruku i favorizuje.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2010, 15:21   #19
Leshma
Član
 
Član od: 27.5.2009.
Poruke: 106
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 35 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Opis Divinity II u SK

Divinity II nije RPG već jedna obična mućkalica svega i svačega bez ikakvog reda i smisla. Sramota je da sasvim solidan RPG iz 2002. godine dobije takvog naslednika. Vidim neki Divinity II porede sa Gothicom zbog toga što su obe igre akcione avanture. To je blasphemy. Nema smisla porediti serijal u kome je svaka igra pravljena sa mnogo pažnje, čiji su se autori trudili da bude prepoznatljiva, da ima smisao, sa igrom (takođe nemačkih autora) koja je najbezličniji mix milion puta viđenih ideja i klišea. Ko ne kapira zašto je Divinity II promašaj taj nije sposoban da razlikuje dobre i loše igre. Takvom igraču su verovatno i Oblivion i Fallout 3 super RPGovi.

Ja da sam autor, mnogo bi dublje zakopao taj Divinity II i slične "aj da uzmemo pare na brzaka" eksprerimente. Мada opet, sa druge strane, ja bih takođe FO3 zalepio ocenu 45 a ne pisao hvalospeve u četiri različlita broja za svaku izdatu ekspanziju kako je to radio Kuzmanović.
Leshma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2010, 16:01   #20
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Opis Divinity II u SK

Citat:
White Ripper kaže: Pregled poruke
Nije kriv autor texta zbog.Naime,dali su igru da opisuje je covjek koji jedino uziva u old-school rp igrama a igre tipa G3,Oblivion,divinity ne moze da vidi ocima.
I to je to.Ne znam je li bas toliko los divinity ali cu ga isprobat.
I ja bi izludio kad bi mi dali da testiram avanture koje ne volim.Svaku bi nagrdio
Ne može očima da vidi đubre kada ga prepozna? Ja mislim da je to pozitivna osobina koju recenzent treba da ima. Uporedi bilo koji današnji RPG sa BG2 ili sa Tormentom i dobićeš provaliju koja ih razdvaja kilometrima, čak i posle toliko godina. To su jedina dva naslova koja ubrajam u odlčne RPG-ove, sve ostalo zaslužuje najviše "vrlo dobar".

Inače, moram da primetim da se ovde (na forumu) vodi neka hajka oko Pavlovog pisanja. Zašto? Blage veze nemam.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Divinity 2: Ego Draconis zokocx Role-Play 97 21.8.2013 21:15
Opis igre STREET FIGHTER 2 u SK Jaguar Tekstovi u SK 72 28.12.2010 23:48
ACER Aspire 5738ZG-424G32Mn love2spooge Prenosni računari 0 26.9.2009 19:17
The Encyclopedia of Game.Machines (kratak opis)... aLti Stare igre 4 1.1.2008 12:01
Jos neku avanturicu... dzambo Avanturističke igre 9 12.12.2005 16:32


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:39.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com