Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.11.2020, 22:07   #1401
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
pacsle kaže: Pregled poruke
a u stvari ovi što su pisali likove verovatno nisu ni razmišljali o tome,nego je neki napaljeni obožavalac igre pustio mašti na volju
Sigurno jesu, jer je jedan od bitnih konflikta upravo Džonovo neprihvatanje Džeka kao svog sina, zbog čega je nestao godinu dana, zbog čega ga je Artur hejtovao jer su oni svi bili porodica.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2020, 23:08   #1402
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
Spoiler za jack:

Ne bih rekao. Ako nije Marstonov onda je Havijerov, jer liči najviše na njega. Ovako mali kakav je u dvojci, ne bih rekao da liči i na koga. Pritom, čak i da je Artur imao odnose sa Abigail to bi bilo daleko unazad, ne deluje mi kao da je on uopšte i imao nešto s njom, ako se setimo priče o njegovom sinu i onoj konobarici koji su umrli, on se posle toga (a i Mary) distancirao od žena. Ako se nađete u kafani, i ako jedna od gospođica ponudi svoje usluge, postoje samo opcije gde ih Artur odbija.
Mozes da pljackas, tuces, ubijas, mucis, ali ne dao Bog da odes na usluge kod gospodjice slobodnijeg shvatanja... To je previse i daje los primer omladini.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2020, 16:57   #1403
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Mozes da pljackas, tuces, ubijas, mucis, ali ne dao Bog da odes na usluge kod gospodjice slobodnijeg shvatanja... To je previse i daje los primer omladini.
Potpuno mašiš poentu, ovde je pitanje kakva je Arturova koncepcija morala i sveta, i odnosa sa drugima.
Iako oni jesu banditi, ne zaboravi da je Dutch njima oduvek pripisivao određeni kodeks koji se prati. Seti se onog što su pomenuli Keiranu: "We kill folks as need killing, rob folks as need robbing, and help folks as need helping".
Artur je bio sposoban da ubija bez odmazde, da zlostavlja siromašne paćenike za Strausove zelenaške spletkarije, ali uvek obrati pažnju na njegov odnos prema ženama, ili bilo kom bliskom poznaniku. Zato je priča u ovoj igri odlična, i zato je Artur sjajan lik jer se ne sagledava kroz prizmu crno-belog.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2020, 17:43   #1404
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
Potpuno mašiš poentu, ovde je pitanje kakva je Arturova koncepcija morala i sveta, i odnosa sa drugima.
Iako oni jesu banditi, ne zaboravi da je Dutch njima oduvek pripisivao određeni kodeks koji se prati. Seti se onog što su pomenuli Keiranu: "We kill folks as need killing, rob folks as need robbing, and help folks as need helping".
Artur je bio sposoban da ubija bez odmazde, da zlostavlja siromašne paćenike za Strausove zelenaške spletkarije, ali uvek obrati pažnju na njegov odnos prema ženama, ili bilo kom bliskom poznaniku. Zato je priča u ovoj igri odlična, i zato je Artur sjajan lik jer se ne sagledava kroz prizmu crno-belog.
Ma znam, sprdao sam se malo. Mada, moze Artur da bude i tezak gov*ar prema ljudima iz kampa. Pogledaj malo na YT-u sta se desi kada dovoljno antagonizujes ekipu (John te nokautira ako stalno proviciras Abigail, Sadie popizdi, itd). Ja licno ne bih mogao da igram low honor playthrough. Jednostavno mi se nikako ne uklapa u Arturov lik.

Moram da priznam da me posteno zeznula igra u Strawberry-u. Odes u hotel, okupas se i dobijes ponudu od radnice da ti pomogne... I na kraju ti stvarno pomogla, bez happy endinga. Podseca me na mosu sa Triss i Yen iz mog prvog prelaza TW3...
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2020, 1:20   #1405
evil_geko
Starosedelac
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Zaječar
Poruke: 1.356
Zahvalnice: 585
Zahvaljeno 638 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Da proverim samo, one story side missions znam da ne mogu da se rade nakon što se završi main story, a da li mogu ove collectable side tasks?

evil_geko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2020, 1:44   #1406
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Na 40% sam trenutno, a vec imam zelju da krenem ponovo Luda igra
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2020, 9:34   #1407
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Ih kad bi ovo bila istina...

RDR1
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2020, 10:46   #1408
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Jel moze Marko Dragic da se prebije u cetvrtom poglavlju?
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2020, 13:07   #1409
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
filpan kaže: Pregled poruke
Jel moze Marko Dragic da se prebije u cetvrtom poglavlju?
Nastavi da igras
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
filpan (23.11.2020)
Stara 24.11.2020, 15:44   #1410
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 162
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
Potpuno mašiš poentu, ovde je pitanje kakva je Arturova koncepcija morala i sveta, i odnosa sa drugima.
Iako oni jesu banditi, ne zaboravi da je Dutch njima oduvek pripisivao određeni kodeks koji se prati. Seti se onog što su pomenuli Keiranu: "We kill folks as need killing, rob folks as need robbing, and help folks as need helping".
Artur je bio sposoban da ubija bez odmazde, da zlostavlja siromašne paćenike za Strausove zelenaške spletkarije, ali uvek obrati pažnju na njegov odnos prema ženama, ili bilo kom bliskom poznaniku. Zato je priča u ovoj igri odlična, i zato je Artur sjajan lik jer se ne sagledava kroz prizmu crno-belog.
Meni nije jasno zbog čega je Artur operisan od žena. Sa onom Meri mu je propala stvar, a što onda nije hteo da nađe neku drugu ženu, a realno mogao je?
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2020, 15:50   #1411
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 162
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Sad drugi put prelazim igru.

Ono što me nervira u igri je to opadanje časti i to zbog nekih sitnica i gluposti.
Npr. kad sam prelazio onu misiju gde vadiš Majku iz zatvora u Stroberiju, kad sam rokao one žandare primetio sam da mi se bar tri puta pojavio crveni šeširić sa minusom. To mi ne ide u glavu. Ti si u misiji, primoran si da pucaš po žandarima i zbog toga ti opada čast.
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2020, 17:10   #1412
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Zato što u tom metežu ima i civila. Koje si verovatno pobio ne gledajući da li uopšte pucaju na tebe ili samo beže sa mesta pucnjave.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2020, 17:15   #1413
JzmA
Starosedelac
 
Član od: 17.12.2012.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 1.761
Zahvalnice: 824
Zahvaljeno 519 puta na 338 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
Meni nije jasno zbog čega je Artur operisan od žena. Sa onom Meri mu je propala stvar, a što onda nije hteo da nađe neku drugu ženu, a realno mogao je?
Meni se recimo sviđa što je aseksualizovana igra. Smorili su me takvi momenti iz RPG-jeva i iz GTAIV.

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
Sad drugi put prelazim igru.

Ono što me nervira u igri je to opadanje časti i to zbog nekih sitnica i gluposti.
Npr. kad sam prelazio onu misiju gde vadiš Majku iz zatvora u Stroberiju, kad sam rokao one žandare primetio sam da mi se bar tri puta pojavio crveni šeširić sa minusom. To mi ne ide u glavu. Ti si u misiji, primoran si da pucaš po žandarima i zbog toga ti opada čast.
E to je i meni bilo čudno (upravo to završih), i onda shvatih.

Pa naravno da ti opada čast. Arthur je fckng kriminalac sa cijenom na glavi u pola kontinenta. I naravno da čast opada kad sa Trevoro..ovim Micahom pobiješ pola grada. To je tvoj život, a sa ostalim što radiš se vadiš.

I ja se u životu družim s nekim kretenima, pa znam kako me neki gledaju zbog toga. To što ja ostavljam bakšiš u kafani nema veze s tim.
JzmA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2020, 17:18   #1414
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Pa i treba da ti opada cast, ti si kriminalac. A na tebi je da nivelises. Trenutno sam u cetvrtom poglavlju i uglavnom mi je cast na korak od maksimalne. Lako se to digne ako nisi bas sadista i trigger happy na svakom koraku
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2020, 17:51   #1415
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Kad je u pitanju ta misija izvlačenja iz zatvora, primetih da mi je bounty bio mnoogo drugačiji u moja dva igranja. U ovom poslednjem sam ga nagurao na 200-300 dolara, što znači da sam ubio više ljudi
Možda postoji mogućnost da se minimalizuje ishod žrtava, ako manje ubijate. Kapiram da ih Micah onda rešava, no nisam siguran.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2020, 18:07   #1416
JzmA
Starosedelac
 
Član od: 17.12.2012.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 1.761
Zahvalnice: 824
Zahvaljeno 519 puta na 338 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Upravo tako^^
JzmA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2020, 18:35   #1417
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
Get Red Dead Online as a Standalone Game on December 1st

Red Dead Online will be available from the PlayStation Store, Microsoft Store, Rockstar Games Launcher, Epic Games Store and Steam at an introductory offer of $4.99 – which is 75% off the regular price – until February 15, 2021*. Please note that PlayStation Plus and/or Xbox Live Gold are required to play. The PlayStation 4 and Xbox One versions of Red Dead Online will be playable via backward compatibility on PlayStation 5 or Xbox Series hardware.

The new standalone version of Red Dead Online will require up to 123GB of disk space and will also include the option to unlock Red Dead Redemption 2: Story Mode (purchased separately).
https://www.rockstargames.com/newswi...alone-20201124
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2020, 19:01   #1418
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 162
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Nije mi jasno zbog čega crni medvedi beže kad im se približim, a na kompasu mi stoji crveno upozorenje. Da li oni u stvarnosti beže od ljudi?
Puma (i panter na jugu mape) ispade najopasnija zverka u igri.
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2020, 20:46   #1419
Roronoa Zoro
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Mihajlovac City
Poruke: 2.490
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 241 puta na 181 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Roronoa Zoro
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

ako se kupi ovo za 5E, da li će cena igre (SP deo) biti umanjena za ovaj iznos.
Roronoa Zoro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2020, 23:09   #1420
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
Nije mi jasno zbog čega crni medvedi beže kad im se približim, a na kompasu mi stoji crveno upozorenje. Da li oni u stvarnosti beže od ljudi?
Puma (i panter na jugu mape) ispade najopasnija zverka u igri.
U principu, crni medvedi su manji i uglavnom traže hranu po ljudskim naseljima na Aljasci, na primer. Koliko sam gledao neke wildlife dokumentarce veoma lako ih je uplašiti bukom i zaista retko, veoma retko napadaju ljude, osim ako je u pitanju majka sa medvedićima koja nema gde da pobegne.
Dakle, istina je to kako je postavljeno u igri. Naravno, Grizliji su druga priča, ali njih kao i pumu i pantera je lako zaustaviti jednim EXPRESS metkom Springfield puške fino naciljanim u glavu.
Uostalom, ništa lakše uloviti ih, dođeš sa konjem u blizinu, on ih može registrovati pre tebe i ako uplaše konja svaka od tih životinja se malo izmakne taman da možaš da nanišaniš i ubiješ ih.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Red Dead Redemption 2 Exia otpaTci 0 18.10.2016 15:11
Red Dead Redemption 2 (rumor) jonathan Akcione igre 0 10.4.2015 18:57
Red Dead Redemption za PC srksi otpaTci 3 9.4.2012 3:51
Red Dead Redemption Brzi82 Akcione igre 6 13.6.2010 0:22
Red Dead Redemption movie DylaN Kompjuteri i film 0 7.6.2010 22:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:32.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com