Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Komunikacioni uređaji i umrežavanje

Komunikacioni uređaji i umrežavanje Modemi, mrežna oprema, mreže i umrežavanje…

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.8.2009, 13:16   #1
milos_bp
Novi član
 
Član od: 7.8.2009.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Problem sa wireless konekciom na laptopu

Imam problem sa konekcijom. Kad ukljucim wirelles pronadjem otvorenu mrezu, prihvatim je, pokaze mi da sam povezan, imam odlican protok, ali ne mogu prkeko browsver-a na net. Ima li neko ideju u cemu bi mogao biti problem?
milos_bp je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2009, 15:22   #2
Kurdt
Član
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: Trebinje, Republika Srpska
Poruke: 231
Zahvalnice: 45
Zahvaljeno 18 puta na 15 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Kurdt
Određen forumom Re: problem sa konekcijom wirelles na laptopu

Citat:
milos_bp kaže: Pregled poruke
Imam problem sa konekcijom. Kad ukljucim wirelles pronadjem otvorenu mrezu, prihvatim je, pokaze mi da sam povezan, imam odlican protok, ali ne mogu prkeko browsver-a na net. Ima li neko ideju u cemu bi mogao biti problem?
Pa koji browser koristis??? Ako ne mozes sa jednim, probaj sa nekim drugim, danas barem ima tih browser kao alve!!! Probaj prvo browser da resetujes na defaultna podesavanja. Probaj kod nekoga ko ima net da proguglas kako se to radi, naravno u zavisnosti od toga koji browser koristis. P.S. Provjeri da ti kojim slucajem u browseru nije stiklirano work offline?!

Ako nije do browsera, probaj da instaliras nove drivere za wireless ili da update-ujes stare, isti djavo!

Ako ni to ne pomogne, zajmi od nekog ortaka usb wireless adapter i probaj da li ce da ti radi net preko njega. P.S. Naravno prije toga disable-uj ovaj integrisani u laptop.

E ako nije nesto od ovoga, onda sta da ti radim?!
Toliko od mene!!!
Pozdrav,
Kurdt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2009, 15:35   #3
Freško
CSC
 
Avatar korisnika Freško
 
Član od: 23.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 6.968
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2.587 puta na 1.855 poruka
Post Re: problem sa konekcijom wirelles na laptopu

Citat:
milos_bp kaže: Pregled poruke
Imam problem sa konekcijom. Kad ukljucim wirelles pronadjem otvorenu mrezu, prihvatim je, pokaze mi da sam povezan, imam odlican protok, ali ne mogu prkeko browsver-a na net. Ima li neko ideju u cemu bi mogao biti problem?
Ako se kojim slučajem kačiš na komšiski HG520 može lako da se desi da komšija nije uplatio ADSL za ovaj mesec pa zbog toga nema izlaza na net a ti imaš utisak da je sve uredu.
Freško je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.3.2010, 17:42   #4
iggy-pk
Novi član
 
Član od: 10.11.2009.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Problem sa wireless konekciom na laptopu

Imam jaican problem na laptopu MSI nemogu da se konektujem na wireless , vidi mreze ai nemoze da se konektuje ni na jednu mrezu, ni jedna mreza nije zakljucana, a kod ortaka otkljucao sam mrezu ali idalje nece, i ubaco sam nove drajvere i nista ne pomaze,molim za pomoc.hvala
iggy-pk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.3.2010, 20:11   #5
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: problem sa konekcijom wirelles na laptopu

Citat:
Freško kaže: Pregled poruke
Ako se kojim slučajem kačiš na komšiski HG520 može lako da se desi da komšija nije uplatio ADSL za ovaj mesec pa zbog toga nema izlaza na net a ti imaš utisak da je sve uredu.
Ili je u podešavanjima browsera zaostao neki proksi koji na dotičnoj mreži nije dostupan.
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problem sa AGP 8x grafičkom (5700LE) na AGP 4x matičnoj Gorstak Grafika 10 26.2.2009 12:54
Problem sa wireless mrežom aleksandar031 Komunikacioni uređaji i umrežavanje 0 23.2.2009 12:17
Bežični Internet - problem sa signalom renato21 Internet usluge 15 14.7.2008 23:01
Skaliranje slike sa kompa na LCD TV mickey Grafika 1 13.7.2008 21:46
Problem sa smedjim linijama koje se na ekranu pojavljuju sa desne na lijevu... Jann Grafika 4 15.12.2005 12:42


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:44.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com