Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.2.2013, 13:32   #3141
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.134
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.354 puta na 693 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Dota 2

Moze da se disable share za kurira? Cackao sam sve opcije i nisam uspeo tu da nadjem a bas bi mi koristila za "ja sam keri ja ne moram da kupim nista" mozgove.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2013, 13:58   #3142
EpicG
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.629
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 162 puta na 132 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku EpicG
Određen forumom Re: Dota 2

Pa, sudeci po ovome, trebalo bi da moze.
EpicG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2013, 14:04   #3143
bacacar
Veteran
 
Član od: 3.1.2009.
Lokacija: Nis, Srbija
Poruke: 914
Zahvalnice: 339
Zahvaljeno 382 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Citat:
EpicG kaže: Pregled poruke
U pravu je Eki ovde, ako im je uzeo share za kurira, nema nade da se vrate. BTW baci mi match ID da vidim koja je to rupa na mapi.
@UM na istom mestu gde disableujes help, mislim da je cetvrta ikonica sa leva.
Match ID je 115340379.
Kurira su nazalost ubili protivnici, a rupa se nalazi u Radiant bazi. Nije bas rupa nego prazan prostor ogradjen drvecem. Pokusavali smo ida razbucamo drvece, al za baksuza niko od nas nije imao heroja koji bi to mogao. Ja na random dobio Puck-a. Nije problem u porazu(ionako bi izgubili) vec u cinjenici da je mene a i druge onemogucio da izgubimo posteno. A tu je i statistika abandon. Odigrao sam preko 100 partija do sada i imam 43 pobeda i 54 poraza i nijedan abandon(do sada). Nisam "quiter", igram uvek do kraja. Desavale su se situacije gde sam igrao sam protiv petorice(jer je moj tim napustio igru) i nisam izlazio da ne bih dobio abandon. Ja sam noob za ovu igru i pokusavam da naucim al pored ovakvih likova je to nemoguce. Na kraju su nas oslobodili protivnici(a i poubijali ).

Edit: I da, primetio sam da je matchmaking mnogo cudan nakon update-a. Uvek sam u slabijem timu. Od update-a sam zabelezio 9 poraza i 1 pobedu. Do tada je bilo nekako ujednaceno. Sto neko rece "it doesn't feel right".
bacacar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2013, 16:07   #3144
GrimReaper
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.259
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 154 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Pa sa Puck-om je najlakše da izađeš, gde god da si zaglavljen. Also, ako neko iz tvog tima izađe i prođe 5 minuta (znači, on dobije abbandon), možeš da izađeš i ti, nećeš dobiti abbandon (ali, lose hoćeš).
GrimReaper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku GrimReaper na korisnoj poruci:
bacacar (3.2.2013)
Stara 3.2.2013, 16:16   #3145
bacacar
Veteran
 
Član od: 3.1.2009.
Lokacija: Nis, Srbija
Poruke: 914
Zahvalnice: 339
Zahvaljeno 382 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Da! U pravu si! Mogao sam da se teleportujem sa onom njegovom loptom. O boze! Prvi put sam igrao sa njim i citao sam sta su mu mogucnosti al mi nije palo na pamet! Sto se tice napustanja mislim da nije lepo oduzeti ljudima dobijenu partiju. Jednom su tako protivnici(svi) napustili igru i nismo(moj tim) dobili win! Zato, najvise, igram do kraja!

Poslednja ispravka: bacacar (3.2.2013 u 17:29)
bacacar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2013, 18:01   #3146
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

ma da ovaj mesec sam svaki dan bio banovan zbog rusa dodju 4 rusa i banuju me i ako pobedimo i imam najbolji skor i igri jednostavno me reportuju ako im se ne svidja neka sitnica(ako npr necu da pusujem)Sada igram samo EU west i situacija je malo bolja nema rusa toliko... takodje znalo se desavati da lik pika kepper of lifght uzme blnik,blink na high ground onda nas samonuje i ostavi nas,naravno kurira nam disabluje...tako sam isto izgubio par partija...

Poslednja ispravka: Ekiman (3.2.2013 u 19:52) Razlog: keppr of light ll
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2013, 18:49   #3147
EpicG
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.629
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 162 puta na 132 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku EpicG
Određen forumom Re: Dota 2

Pogledao sam game, dobio si abandon jer si otisao afk. Da si ostao i makar se malo mrdao ne bi dobio abandon.
EpicG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku EpicG na korisnoj poruci:
bacacar (3.2.2013)
Stara 3.2.2013, 19:29   #3148
bacacar
Veteran
 
Član od: 3.1.2009.
Lokacija: Nis, Srbija
Poruke: 914
Zahvalnice: 339
Zahvaljeno 382 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Au! A ja, svo vreme kucao report za ovoga sa Wisp-om! Mnogo im glup taj sistem.
bacacar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2013, 19:45   #3149
EpicG
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.629
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 162 puta na 132 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku EpicG
Određen forumom Re: Dota 2

By the way, ko god ima golden greevila, preporucio bih vam da ga ne prodajete, cena im samo raste i raste, verujem da ce da budu najmanje kao bills u TF2 za neko vreme
EpicG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2013, 20:43   #3150
bata.grk
Član
 
Član od: 14.2.2012.
Poruke: 134
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Citat:
EpicG kaže: Pregled poruke
Pogledao sam game, dobio si abandon jer si otisao afk. Da si ostao i makar se malo mrdao ne bi dobio abandon.
nema veze ovo gleda se da li si dobio exspirience za 5 minuta,ako nisi-dobijes abandon(ja tako dobio preko 10 cekajuci protivnike da zavrse)
bata.grk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2013, 21:12   #3151
colke
Član
 
Član od: 16.1.2011.
Poruke: 93
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Kakav game ljudi, ali kakav game. Da krenem. Moja ekipa: Sven (ja), Chaos Knight, Lina, Phantom Assasin i Witch Doctror, protivnicka: Axe, Rubick, Lancer, Sand King i Clock. Fejlovali je cela moja ekipa vise od pola sata, ali ono bas i ja sa njima. Dosli smo do toga da nam za pola sata skinu ceo top i ceo mid i oba tower-a koja cuvaju ancient. Mi smo se unutar baze branili puna 25 minuta. Moj cleave je unistavao PL-ove iluzije i uspeo sam da uzmem bkb i deadalus i onda smo dobili 5,6 teamfighta zaredom i to opet sve unutar baze Uzeh zatim Reaver i kada smo uzeli sledeci teamfight nakon toga, krenuli smo final push i izrokali ceo mid za minut, dva. Skoro nisam imao ovako uzbudljiv game. Pouka iz svega ovoga, nikad nije igra gotova dok protivnicka ekipa ima sven-a

Match id: 116062415

Ko hoce nek odgleda, slobodno nek ubode trenutak kad smo izgubili celu bazu skoro pa nek gleda odatle. Inace, moram Clock-a da pohvalim i on nam je pomogao da dobijemo game
colke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2013, 22:14   #3152
EpicG
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.629
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 162 puta na 132 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku EpicG
Određen forumom Re: Dota 2

^ Sven, Magnus, Antimage. Sva tri mogu ama kompletno da s*ebu protivnicki tim, koliko god da je nafarman. Ili kunkka, ako ga us*re crit+tidebringer+shadow blade. Ja sam nekoliko gejmova preokrenuo sa Magnusom, cesce nego sa svenom. Samo je poenta da kada ultas, nabadas onog sa najmanje armora, i gledas kako se ostali tope

Poslednja ispravka: EpicG (3.2.2013 u 23:54) Razlog: S*ebati je u filteru? Damn...
EpicG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2013, 12:44   #3153
xarocx
Član
 
Član od: 11.11.2011.
Poruke: 132
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 8 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Citat:
Andross kaže: Pregled poruke
Moze da se disable share za kurira? Cackao sam sve opcije i nisam uspeo tu da nadjem a bas bi mi koristila za "ja sam keri ja ne moram da kupim nista" mozgove.
Po tvome mišljenju carry bi trebao da kupi kurira i wardove a support mozda queling blade, stout shield ili nesto tako? FFS
xarocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2013, 13:14   #3154
EpicG
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.629
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 162 puta na 132 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku EpicG
Određen forumom Re: Dota 2

^Pogresna upotreba fraze FFS. A i nisu ni carryji izuzeti, zaista. Ako ti je retardiran team composition, kao sto uglavnom jeste, i ako imas samo jednog supporta, koji zaista ne moze sve da uradi, i carryji mogu da zrtvuju 3 kripa farma da pomognu. I treba. Nece njega da boli 150 golda, posto uzima sav farm.
EpicG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2013, 14:28   #3155
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.134
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.354 puta na 693 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Dota 2

xarocx-e razmisli malo pre nego sto odgovoris plz, blamiras se bezveze, jos mi trpas misli u mozak i nepravilno koristis fraze.

Ne, keri nece da umre za 150 golda, pogotovo ne njih 3-4 koji su instapikovali, farmer koji se nije pojavio u teamfightu i kuka da mu wardujem sumu, baja koji je pokrao 3 kiling spree-a dok sam ja zaginuo 3 puta zaredom da mu spasim **** itd. itd. itd.

Odma znam da je neko balvan cim krene partiju sa "buy cour, wards, everything and leave all farm to me I'M A CARRY"
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Andross na korisnoj poruci:
EpicG (4.2.2013)
Stara 4.2.2013, 16:20   #3156
bacacar
Veteran
 
Član od: 3.1.2009.
Lokacija: Nis, Srbija
Poruke: 914
Zahvalnice: 339
Zahvaljeno 382 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Ej ljudi, aj ako nije problem desifrujte mi te Dota fraze koje koristite tipa carry, FFS, itd... Stvarno imam problem da vas pratim u pojedinim trenutcima o cemu pricate. Znam da ce da me psujete sto sad to pitam, ali kad pocne prica i upotrebljavaju se te fraze ja se sav pogubim u pokusaju da ukapiram o cemu se radi. Znam, "Google is your friend" al bih najradije da mi to neko objasni na srpskom. Hvala!

Edit: Treba mi pojasnjenje bar za osnovne fraze.
bacacar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2013, 18:13   #3157
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

*Carry=heroj koji ''treba'' da dobija farm i da owna u mid,late game obicno ide easy ili mid lane obicno je agi ili str heroj:naix,magina,riki,chaos knight itd. u pro partijama ovaj heroj dobija sav farm dok ga obicno jedan ili dva int heroja prate i zrvuju svoje zivote i farm za njega(ovo u pubu naravno ne ispadne ovako)
*FFS=for f*ck sake,skracenica
*Pub=public partija gde igras sa random ljudima
*Easy/hard lane=easy lane je gde kripovi kada se spawnuju brze dodju to towera ako si radiant to je donja kula i obrnuto
*ss ili SS:kada to vidis u igri znaci da igrac koji je to napisao njegov heroj missa
*noob= to znas sta je
*feeder=onaj koji ''hrani'' protivnicke igrace umirujuci stalno
to je to za sada

Poslednja ispravka: Ekiman (4.2.2013 u 18:21)
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ekiman na korisnoj poruci:
bacacar (4.2.2013)
Stara 4.2.2013, 21:57   #3158
Telepatic
Starosedelac
 
Član od: 26.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 714
Zahvaljeno 204 puta na 119 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Telepatic
Određen forumom Re: Dota 2

Citat:
EpicG kaže: Pregled poruke
By the way, ko god ima golden greevila, preporucio bih vam da ga ne prodajete, cena im samo raste i raste, verujem da ce da budu najmanje kao bills u TF2 za neko vreme
btw, da li ce se menjati animacije za golden greevila?
Telepatic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2013, 22:05   #3159
EpicG
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.629
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 162 puta na 132 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku EpicG
Određen forumom Re: Dota 2

Ovo za int, agi, i str heroje je toliko netacno da hocu da se (te) ubijem. Kao prvo, nema ama nikakvih preferenci za to ko je koji tip heroja da bude keri. Imas str supportova (SK, Tide, Trellen, Wisp, Omni) i Agi (Venge, Veno), i zaista ne moraju da budu samo intovi. Imas odlicnih int carrija, koji tesko mogu da zahebu i antimagea, i rikija i ostalu boraniju(na primer obsidian destroyer, ako se nafarma, niko mu ne moze nista, zatim storm spirit i wr (znam da carry wr nije toliko cesta, ali ja je uvek igram tako, i mogu vam reci, late game nabada tesko)).
Zatim, heroj missa. Ma sve si mu rekao. kada heroja nema na lane-u, prijavis miss, za slucaj da je otisao da gankuje (da pokusa da uzme kill nekog na drugom laneu), da bi upozorio svoj tim.
Citat:
easy lane je gde kripovi kada se spawnuju brze dodju to towera
...zaista? To objasnjenje je vrlo, vrlo... glupo. Nema to veze sa kripovima, ima veze sa tim da su kripovi blize tvojoj kulici nego neprijateljskoj kada se sretnu, tako da mozes sigurnije da farmas.

Carry ne treba da owna na mid, imas predobrih mid heroja koji ni u kom slucaju nisu carryji (pudge, puck, zeus?). I zaista, ne mora da dobija sav farm, a ako se zalece kao kreten, gledaj me kako necu da zrtvujem svoj zivot za njega.

A ti, bacacar, pogledaj malo po netu, majku mu, imas sve objasnjeno ako te ne mrzi da guglas, i to bas ovde

EDIT: @Telepatic, nisam nista cuo za to, odakle ti ta informacija?
EpicG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku EpicG na korisnoj poruci:
bacacar (5.2.2013), Lazar95 (5.2.2013)
Stara 4.2.2013, 22:39   #3160
Telepatic
Starosedelac
 
Član od: 26.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 714
Zahvaljeno 204 puta na 119 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Telepatic
Određen forumom Re: Dota 2

Citat:
EpicG kaže: Pregled poruke

EDIT: @Telepatic, nisam nista cuo za to, odakle ti ta informacija?
Pa ne znam, pre sam cuo na forumima za trade neko kao kaze menjace se, neko da nece..
Telepatic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dota2 steam pomoc upitnik


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
DotA 2 za linux maxx10 Slobodni softver 29 28.9.2014 1:49
NVIDIA GeForce kup - DOTA 2 takmičenje Kole Dešavanja i događaji 5 25.12.2013 22:46
Dota 2 - Dajem free key-eve Totti otpaTci 1 19.1.2013 0:24
DotA - Ranked gaming platform [4h]Zemunac Mrežne igre 7 18.11.2009 23:29
Izrada mapa: DotA Marvel comics edition Adonai037 Mrežne igre 5 1.8.2007 2:03


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:25.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com