Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Prenosni računari
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Prenosni računari PDA, notebook, laptop i ostali prenosni računari, ne računajući tablete

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.2.2011, 23:01   #1
igvan
Novi član
 
Član od: 16.3.2007.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom MSI servis 72h 'Pick-up and Return' - Katastrofa!

"Nestvarnu" pricu o mom iskustvu sa MSI servisom izlozio bih ovde pre svega kao malo upozorenja clanovima foruma...

Zbog bucnog kulera poslao sam laptop na ciscenje u MSI servis 20. januara kada ga je pokupio kurir.

Danas 20 dana nakon toga ja ne da nisam dobio laptop,vec u MSI call centru nemaju ni ideju sta je sa njim niti mogu da mi pomognu!?

Znam da zvuci cudno ali je to zaista tako i to nije sve jer prica ima svoj tok...

Vec 21. januara laptop je primljen na servis kada me je zvao i doticni serviser koji me je izvredjao kao niko u mom zivotu. U napadu rusilackog besa vikao je na mene i pretio:
Jel vi jedete nad vasim laptop-om, obratite paznju na ponasanje, garancija istice za manje od mesec dana...
Bio sam u soku ali mu se nisam suprotstavljao iz razloga jer sam se plasio za svoj laptop.

Samo takvo osiono i bezobrazno ponasanje servisera je skandal za brand kao sto je MSI, ali avaj to nije ni pocetak price.

Kao sto znate 72h nisu 3 dana za servis vec 9 radnih dana po 8 sati. To sam znao i ja pa nisam talasao do 12dana odnosno 8 radnog i pozvao da se raspitam.
Javili su da je u test fazi laptop i odmah se pozvali da je 9 radnih dana rok bez vikenda.
Ok, sacekacu jos jedan dan...
Medjutim onda pocinje prica kao iz Kafkinih romana, 5 dana zovem call centar (0700 108 108) i prepodne i popodne i ne dobijam apsolutno nikakav odgovor. Operateri se prema roku od 9 dana koji ja isticem ponasaju kao da je to neka glupost koju sam ja izmislio...salju emailove u servis i cekaju odgovor.
Ali odgovora nema!

Nakon 15 dana ja kontaktiram MSI Global preko customer servisa i trazim njihovu pomoc jer u MSI call centru u Srbiji vise nemaju pojma sta da mi kazu, a ne daju broj servisa niti nekog pretpostavljenog lica. Nakon nekoliko sati zove me po prvi put operater iz call centra i kaze da ga je kontaktirao sef servisa i da ce laptop biti otpremljen sutra ujutru u petak 4. februara.
Laptop ne stize ponovo, trebalo je u subotu ali nije ni danas u ponedeljak 20 dana nakon slanja.
U MSI call centru nisu imali blage veze sta je sa laptopom, jedan operater je tvrdio da je otpremljen pa sam cak zvao i Daily Express (glatko su me otkacili jer nemaju posiljku za moju adresu) a drugi je kontaktirao ponovo servis preko email-a ali nisu dobili nikakv odgovor do sada.
Eto to je moja prica za sada, nastavak uskoro...

Na kraju ne znam koji su razlozi ovakvog stanja niti zelim da nagadjam sta je u pitanju samo znam da je ono sto sam ja od MSI servisa doziveo najblaze receno katastrofa.
igvan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku igvan na korisnoj poruci:
ukimafija (18.2.2011)
 

Bookmarks sajtovi

Tagovi
garancija, kuler, msi, pick up and return, servis


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
MSI servis metallica2 Prenosni računari 1 13.4.2010 12:18
Game engine boshkodj Pravljenje igara 97 9.4.2010 17:01
IO System Geomaster Programiranje 8 6.1.2010 15:08
Java - čitanje kizaPr Programiranje 10 29.7.2008 10:40
X2: The Return Loodi Simulacije vožnje 14 17.8.2006 12:49


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:05.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com