Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.11.2009, 1:06   #1241
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Citat:
uros@3D kaže: Pregled poruke

edit: Ako zanemarimo velicanje Amerike kao ultra, super, giga, mega nacija sa najvecom ultra, giga, haj-tek vojskom.... realno mislim da bi ih Rusi oduvali
pa u igri ni rusi nisu tako losi...mislim u haj tek smislu...prvo su im sve satelite oborili,onda invaziju pescanih trupa (ja ne mogu da razlikujem ruse od amera,skoro istu opremu imaju),onda ona besna vozila sto skeniraju...i na kraju "dragunov" hehe...

presao sam nekoliko misija...svidja mi se prica jer ima dosta preokreta,za koje ni u snu ne bih predpostavljao...

ona situacija pred kraj "No Russian" misija me oduvala...bukvalno

a posle toga onaj pistolj...auu kakva stvar...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2009, 1:29   #1242
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Citat:
MysterAsperger kaže: Pregled poruke
Izvini drug...koliko si platio igru?
necu da platim kad ne valja... da je odradjen multi posteno pazario bi original... ovako sam odigrao PIRAT i to na XBOX. Tek toliko da dokazem da je piraterija na konzolama isto ili vise prisutna nego na PC


-----
Pitam se...jel' nesto samnom nije u redu?
-----

sto? mislis da su genius periferije dobre? za taj novac nisu... to sam samo rekao...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku genius na korisnoj poruci:
veseliburek (13.11.2009)
Stara 13.11.2009, 1:43   #1243
[]D.[].[]v[].[]D.
Veteran
 
Član od: 2.11.2007.
Lokacija: ™™™ Cp6uja ™™™ Rank: Master SK*
Poruke: 1.182
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 189 puta na 138 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku []D.[].[]v[].[]D. Slanje poruke preko Yahooa korisniku []D.[].[]v[].[]D.
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Izgleda da ima konzole u PC verziji ...

http://kooola.nl/crap/iw4sp%202009-1...3-30-41-03.png

Izvor

Poslednja ispravka: DeCoy (13.11.2009 u 11:48)
[]D.[].[]v[].[]D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2009, 1:58   #1244
purke62
Veteran
 
Član od: 22.7.2008.
Poruke: 762
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 301 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Ja jednostavno nemogu da verujem da su ovoliko zabrljali.Dalko bilo da sam na neviđeno keširao za igru.Pa ne znam, kakav god da je MP ,makar bio vanvremenski dobar i 20 puta bolji od MW1.A vidim da ga u startu većinom pljuju, ne samo zbog dedikated.
Prešao sam, laganica, celu igru za nekih 4 ipo sata.Kad su krenula slova (credits) nisam mogo da veruje..Pi nisam se ljudski ni zagrejo a ono kraj.Nemam pojma koju sam teži nu igrao, jer na početku sam imao problem sa slovima, pa nisam mogao da uđem u opcije , sve sam pritiskao dok nije krenulo.verovatno sam igro na naj slabijoj.Ali 11.2Gb za 4-5 sati, užas.Na čega su potrošili tolike gigabajte.Nisam siguran dal beše Crysis -Warhead nekih 2.6Gb ili 3.2GB, ali bez obzira, ekspanzija ali je moglo da se igra barem 5-6 sati.A grafika po meni za klasu bolja.Mape ogromne i prilično ineresantne, a ovde sve skučeno i linearno do bola i opet 11.2GB.
Još nešto, igram rusku verziju i uopšte nisam primetio tu mapu gde se ubijaju civili na aerodromu.Dal je moguće da su je u ruskoj varijanti izbacili, cenzura?Ili ja nisam obratio pažnju , ali sam siguran da nisam ubijao civile a kamo li učestvovo u masakru.
purke62 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2009, 2:04   #1245
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Citat:
purke62 kaže: Pregled poruke
Ja jednostavno nemogu da verujem da su ovoliko zabrljali.Dalko bilo da sam na neviđeno keširao za igru.Pa ne znam, kakav god da je MP ,makar bio vanvremenski dobar i 20 puta bolji od MW1.A vidim da ga u startu većinom pljuju, ne samo zbog dedikated.
Prešao sam, laganica, celu igru za nekih 4 ipo sata.Kad su krenula slova (credits) nisam mogo da veruje..Pi nisam se ljudski ni zagrejo a ono kraj.Nemam pojma koju sam teži nu igrao, jer na početku sam imao problem sa slovima, pa nisam mogao da uđem u opcije , sve sam pritiskao dok nije krenulo.verovatno sam igro na naj slabijoj.Ali 11.2Gb za 4-5 sati, užas.Na čega su potrošili tolike gigabajte.Nisam siguran dal beše Crysis -Warhead nekih 2.6Gb ili 3.2GB, ali bez obzira, ekspanzija ali je moglo da se igra barem 5-6 sati.A grafika po meni za klasu bolja.Mape ogromne i prilično ineresantne, a ovde sve skučeno i linearno do bola i opet 11.2GB.
Još nešto, igram rusku verziju i uopšte nisam primetio tu mapu gde se ubijaju civili na aerodromu.Dal je moguće da su je u ruskoj varijanti izbacili, cenzura?Ili ja nisam obratio pažnju , ali sam siguran da nisam ubijao civile a kamo li učestvovo u masakru.

Moguce da si dok si nasumicno kliktao, izabrao da ti ne prikazuju te scene tj. da izbace pojedine misije. Ima ta opcija ne pocetku
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2009, 2:05   #1246
[]D.[].[]v[].[]D.
Veteran
 
Član od: 2.11.2007.
Lokacija: ™™™ Cp6uja ™™™ Rank: Master SK*
Poruke: 1.182
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 189 puta na 138 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku []D.[].[]v[].[]D. Slanje poruke preko Yahooa korisniku []D.[].[]v[].[]D.
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Citat:
purke62 kaže: Pregled poruke
...Još nešto, igram rusku verziju i uopšte nisam primetio tu mapu gde se ubijaju civili na aerodromu.Dal je moguće da su je u ruskoj varijanti izbacili, cenzura?Ili ja nisam obratio pažnju , ali sam siguran da nisam ubijao civile a kamo li učestvovo u masakru.
Ta misija je odma posle one , na snegu , kad se penjete ono i kad se sunjate , a posle vozite ono vozilo na snegu ... Nakon te misije pita te dal oces da preskocis misiju , ili da igras ... Moguce da si je slucajno preskocio , posto nisi video slova

EDITE: vidim da me je uros@3D preduhitrio ...

P.S pokusaj da iscackas i nadjes ono da biras misije , ja mislim da je ona treca misija po redu , racunajuci i uvodnu misiju ...
[]D.[].[]v[].[]D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2009, 2:12   #1247
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Citat:
purke62 kaže: Pregled poruke
Još nešto, igram rusku verziju i uopšte nisam primetio tu mapu gde se ubijaju civili na aerodromu.Dal je moguće da su je u ruskoj varijanti izbacili, cenzura?Ili ja nisam obratio pažnju , ali sam siguran da nisam ubijao civile a kamo li učestvovo u masakru.
Pri prvom pokretanju igre te pita da li želiš da odigraš te nivoe, možda si tad namestio tako...

Što se tiče igre, CoD odigram jednom do dva puta i to single player, te nisam (preterano) razočaran. Kretanje jeste tromije, performanse su znatno lošije u odnosu na MW1 (MW je bio zakucan na 60FPS sve max, ovde padne i na 25-30FPS sa 2xAA i ostalo max), igra zauzima toliko koliko zauzima... Mape su uže, ali mi ne smeta preterano i odgovara mi što su kraće misije, ali ne i to što je kratka igra. Za 2.5h koliko sam igrao (od čega sam se priličan deo vremena zezao sa onim bonus misijama) pređoh ceo Act 1, koliko videh na Gamespotovom walkthroughu.
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2009, 2:53   #1248
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

shta se dobija sakupljanjem podataka, tj.onih laptopova?
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2009, 2:58   #1249
MysterAsperger
Član
 
Član od: 5.3.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 77
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 23 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
necu da platim kad ne valja... da je odradjen multi posteno pazario bi original... ovako sam odigrao PIRAT i to na XBOX. Tek toliko da dokazem da je piraterija na konzolama isto ili vise prisutna nego na PC
sto? mislis da su genius periferije dobre? za taj novac nisu... to sam samo rekao...
Razumijem, ali zar nije neljudski pljuvati neciji trud (proizvod),
Citat:
genius kaže: Pregled poruke
djubraaaad
kad te niko ne tjera da ga kupis (a igras je "dzabe"). To ti je isto kao kad podjes na p'jacu i probas domaci sir iz kace, a prodavcu kazes "Smrdi na baljegu". Bitno je ispostovat' onoga od koga ocekujes dobar proizvod, a konkretno, ekipa koja radi na ovom serijalu je to zasluzila. Inace, ja nisam ljubitelj shootera, ali postujem svaciji rad (u kolekciji imam vecinu igara svih zanrova od '92 pa na ovamo).

A ovo drugo...sad shvatam da tvoj nick nema veze sa periferijama
MysterAsperger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2009, 3:07   #1250
purke62
Veteran
 
Član od: 22.7.2008.
Poruke: 762
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 301 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Citat:
Partybreaker kaže: Pregled poruke
Pri prvom pokretanju igre te pita da li želiš da odigraš te nivoe, možda si tad namestio tako...

Što se tiče igre, CoD odigram jednom do dva puta i to single player, te nisam (preterano) razočaran. Kretanje jeste tromije, performanse su znatno lošije u odnosu na MW1 (MW je bio zakucan na 60FPS sve max, ovde padne i na 25-30FPS sa 2xAA i ostalo max), igra zauzima toliko koliko zauzima... Mape su uže, ali mi ne smeta preterano i odgovara mi što su kraće misije, ali ne i to što je kratka igra. Za 2.5h koliko sam igrao (od čega sam se priličan deo vremena zezao sa onim bonus misijama) pređoh ceo Act 1, koliko videh na Gamespotovom walkthroughu.
Uopšte nisam zadovoljan tvojim odgovorom, možeš ti to bolje.
Svakako da ja nisam očekivao ni Crysis ni Stalker od ovog CoD:MW2, ali brate, za 4 sata da je sljuštim bez napora, i bez nekog zastoja(izuzevb situacija kad tip galami da nešto uradim a ja nemam pojma šta tip hoće od mene).Ljubitelj sam CoD seijala i sve što sam igrao ( CoD , CoD:united Ofansive, CoD2, CoD4 i ovaj sad) uvek sam igrao po sistemu prvo na normalnu težeinu, pa na najtežu, pa ponvo na normal.I tako malte ne svaki put kad se uželim CoD-a.I svaki put bi posle završetka poželeo da je odma još jednom obrnem .Sad nekako nemam tu želju, iako ne tvrdim da je loše odrađena ali zbog ovih 11.2Gb za ovo malo me iznerviralo da mi dođe da joj uništim tragove na kompu, svih 23GB.
11.2GB za ovo, pa sv da mi je izbacilo zbog brutalnih scena trećinu misija, malo brate.
Jedino što mogu da izdvojim kao super su anmacije kad nekog rokneš sa onim snajperom, kad ga oduva.U suštini , animacije su oslično odrađene, vrhunski.

Poslednja ispravka: purke62 (13.11.2009 u 3:14)
purke62 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2009, 4:38   #1251
BigBadVuk
Veteran
 
Član od: 4.1.2006.
Lokacija: Malinovka
Poruke: 1.036
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 113 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

ELEm da se oglasim i ja :
Dodjem veceras sa posla,vidim novi Cod je tu,reko daj da instaliram..I stavim ga ja da se insalira..kad ono trajeee pa trajee pa trajeee....Nisam merio ali ispod 30 minuta nije bilo.Pogledam ja,masala oko 12Gb se razbaskario...Ok super reko ,sad ovo mora da je zabava za sledecih par dana igranja,kad ono CVRC!,nesto pred ponoc ( dakle nekih 5 sati ) na REGULAR nivou sam je presao ,onako,opusteno,zavaljen u fotelju...

E sad igra je kao voznja po toboganu cas je gore cas je dole...
Prvo, ima par brilijantnih momenata,bez obzira sto su mape linearnije,skriptovanje ( tacnije rezija) je odradjena bolje u odnosu na prvi deo.Bar po meni.
Ono pentranje po ledenoj ivici i ona jurnjava po predgradjima Ria je sjajna.
Kad sam odigrao "No Russian" misiju stao sam da odmorim jer je igra uspela da me sokira pristojno!
E sad igra ima neih takvih gluposti da su mi upale u oci odmah:
-Balisticki stit koji stiti od zrna assault puske koja se nalazi malte ne prislonjena na njega,nebiva, pa taman da je od titanijuma a ne od prozirne ( ajde de ojacane ) plastike.DA bi mogao da zaustavi taj metak taj stit bi morao da bude debeo jedno 5 cm, laminiran, i gurali bi ga na kolicima zbog tezine a ne bi ga nosio covek U JEDNOJ RUCI!
-Neprijatelja opet ima ko pleve,ali opet,srecom,osetno manje nego u prvom delu.
-FPS skakuce kao zeka cas je preko 50 cas je jedva 20...grrrr...

EDIT: da ne davim,nije lose ali je moglo da bude bolje! Izaziva "osmejak" ali nagoni i gorak ukus u usta..
BigBadVuk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku BigBadVuk na korisnoj poruci:
Cike (13.11.2009), goranagf (13.11.2009), Master Neo (13.11.2009), Psycho13 (13.11.2009)
Stara 13.11.2009, 11:59   #1252
Auror
Starosedelac
 
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 1.255
Zahvalnice: 487
Zahvaljeno 329 puta na 171 poruka
Cool Re: Modern Warfare 2

Evo da sacekamo opis u sk da izadje,bas da vidimo oce li Kuzma(najcesce on opisuje COD) kao i obicno da ocjeni igru sa 90+...
Auror je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2009, 12:06   #1253
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Citat:
Auror kaže: Pregled poruke
Evo da sacekamo opis u sk da izadje,bas da vidimo oce li Kuzma(najcesce on opisuje COD) kao i obicno da ocjeni igru sa 90+...
Ne bih se slozio...
http://www.sk.rs/2007/12/siop03.html
Dordje Nazgul je opisivao MW tako da je moguce da ce i MW 2 recenzirat...
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2009, 12:33   #1254
3LANCER
Starosedelac
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.286
Zahvalnice: 1.000
Zahvaljeno 401 puta na 248 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

lol, pored Dragonage (RPG-a decenije) da MW bude igra meseca? smejurija

enivej, kolega sa posla igra, slao mi je neke utiske: "COD MW2 je neverovatna igra koja ce vam pruziti 5h kampanje...Upalio sam igru, nisam se ni zagrejao kad posle 2h ja vec na pola igre...Prica je jedna velika 0, da ne spominjem preteranu brutalnost u jednoj misijiu kojoj treba da pobijes sve ljude na aerodromu (zene,deca,itd.)"
znaci apsolutno vredi svih 4000 dinara
3LANCER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2009, 13:07   #1255
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

ja sam poucen iskustvom onih koji su igru odigrali na regular i preshli je za manje od 5 sati odmah krenuo na veteran, tako da sam koliko toliko produzio igranje. Npr onu misiju na snegu nisam ishao na napucavanje, prvi deo sam se ceo sunjao. U riu sam popizdeo, pobijem co onaj karton city i na kraju dodjem do gazde koga je u medjuvremenu uhvatila ekipa. Kuda li su proshli da mi je znati... Na aerodromu sam prvi deo samo stajao i gledao shta ekipa radi, na kraju me ubishe. Ne znam el imalo nekog efekta to shto sam bojkotovao ubijanje civila, pa su me zato ubili, ili moram da zavrshim umrtav kako god okrenuo?

po mom mishljenju, misija na snegu je najbolja, a odmah posle toga ide gadjanje UAVom, bash sam se zabavio
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2009, 13:15   #1256
dekidak
Član
 
Član od: 7.3.2009.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 35
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dekidak
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Jel moze nekako da se menja profil,posto hoce i moj buraz da igra,a ja ne znam da promenim profil?Gde se nalaze save games i koliko ukupno ima misija.Ja sam sad na 5 misiji,ne bih da predje odjednom,posto cujem da je igra kratka
dekidak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2009, 13:23   #1257
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Citat:
Psycho13 kaže: Pregled poruke
Nije to nista jedan policajac je kupovao kod pirata,tako da me nista ne moze iznenaditi...
Sry za
Mozda mu je brat od tetke

Shalu na stranu, jer neko moze potvrditi da li mw2 laguje zbog novog online sistema?
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2009, 13:24   #1258
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Citat:
Wastelander kaže: Pregled poruke

Shalu na stranu, jer neko moze potvrditi da li mw2 laguje zbog novog online sistema?
Ponovo ne citate postove,vec su rekli da nema laga...
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2009, 14:03   #1259
Cike
Novi član
 
Član od: 2.7.2007.
Lokacija: Užice
Poruke: 24
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Citat:
draske73 kaže: Pregled poruke
Ovaj put članak iz poznatih domaćih novina.
Preuzeto odavde:
http://www.imagebam.com/image/1216cb55872625
( odnosno http://www.gameplay.rs/forum/index.p...ndpost&p=47549 )
A i zanimljivo je to sto se dize tolika frka oko krvi,nasilja, ubijanja itd.Na kutiji lepo pise 18+ sta jos oce.
Cike je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2009, 14:10   #1260
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Modern Warfare 2

Sad kupih blic i procitah ovo,spomenuli su i e-Republic,ali i dalje MW 2 zovu "igrica",ali kao sto Vulee kaze bar su joj ime "uboli"...
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
call of duty, modern warfare, mw2

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Call of Duty: Modern Warfare 3 nexexcalibur Akcione igre 1659 21.2.2018 15:24
Call of Duty 4 - Modern Warfare multiplayer pitanje wog326 Aplikativni softver 1 21.9.2010 11:43
Modern Warfare 2 multiplayer Sh0m1 Online susreti 38 14.5.2010 21:25
COD4: Modern Warfare Beta GPU Benchmarks Dusan Despotovic Vesti 42 6.3.2008 20:03


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:56.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com