Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Ostale komponente
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

ŠDK - Ostale komponente Saveti u vezi sa kupovinom kućišta, napajanja, periferija, štampača, skenera, tastatura, miševa, džojstika...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.8.2009, 10:00   #1
Mijan
Novi član
 
Član od: 2.11.2007.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Exclamation Kupovina dodatne baterije za Asus Eeepc 701, 4 gb Surf Black

ZA moderatore : U pitanju je model ASUS EeePC 701 , a ne 7014 , ne znam ni sam odakle se ova 4-vorka na kraju stvorila Model je 4gb... Editujte naslov posta i maknite je , molim Vas !


Kupio sam mozda prije godinu dana ovog malisu iz Asusa pa me zanima da li neko zna koliko kosta produzena, ili dodatna baterija za ovaj model koja moze da drzi 3-4h autonomije ili vise *molim Vas da cijenu izrazite u evrima jer nisam iz Srbije ,a u dinare se ne razumijem uopste*, gdje ima da se kupi i eventualno neki kontakt firme/ firmi koji je imaju u ponudi . Mozete me kontaktirati putem privtnih poruka jer ne znam kakav je pravilnik foruma i da li dozvoljava postove u kojima se pominje naziv neke firme ...pa da ,ako postoji takvo pravilo, neprekrsimo ga Srdacan pozdrav svim clanovima i redakciji sveta kompjutera.

Unaprijed hvala za informaciju !

Poslednja ispravka: Mijan (15.8.2009 u 10:51) Razlog: Kupovina dodatne baterije za Asus Eeepc 701 ,4 gb Surf Black
Mijan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2009, 13:38   #2
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: Kupovina dodatne baterije za Asus Eeepc 701, 4 gb Surf Black

Nije jeftino, ali ima. PM-ed...
dzonihsv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:04.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com