Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.7.2008, 15:25   #1321
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
Medvedenko kaže: Pregled poruke
Dk po meni...
cekaj a po cemu Dragon Knight moze da ubije abbadona?
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2008, 15:31   #1322
Dr Zoidberg
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: Futurama
Poruke: 1.317
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 358 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
Gordon Freeman kaže: Pregled poruke
cekaj a po cemu Dragon Knight moze da ubije abbadona?
Zato sto je imba late game dps ? Zato sto mu niko ne moze da pobegne ?
Dr Zoidberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2008, 15:39   #1323
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
Dr Zoidberg kaže: Pregled poruke
Zato sto je imba late game dps ? Zato sto mu niko ne moze da pobegne ?
Pa to samo znaci da abbadon terba da mu probije sve jako brzo,ovaj od stita nece moci ni da kripuje ,za to vreme ovaj ce da ga oduva izleveluje i onda ako dodje late game opet je ovaj jaci!
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2008, 20:51   #1324
Medvedenko
Član
 
Član od: 8.3.2006.
Lokacija: N.S.
Poruke: 440
Zahvalnice: 74
Zahvaljeno 34 puta na 27 poruka
Post DK vs Abaddon

Hmmm...
Zašto je Dk jači...?
Pa recimo zato što je Knight Davion najkompletniji tenk u igri.
Ima nuke, ima stun, ima oklop i hp regen, i ima jedan od najkorisnijih ultija u igri.
Abadon ima shield, tako je, ali shield ima jako veliki cd 23 sec, i Death coil koji nanosi manje štete 250 hp-a, naspram 300 hp-a od Db-a, i naravno šteti sebi samom 125hp-a, dok je Davionu cooldown za db 12 sec a za stun 9 sec.
Što mu dođe, da te on skoro (1 sec razlike) dva puta ispoliva sa magijama, dok ti sačekaš cd svojih.
Elem, stun je penal za team work, i prekida chaneling spelove što ti ne možeš sa abaddonom. Dobar je takođe kada spašavaš svoje drugare itd...
Priznajem da je abadonova treća korisnija late game tjs. 40% increased attack speed, slows enemy by 20%, je do yaya kasnije, pogotovo što dodaje -as ostalim tvojim drugarima.
Ali sve to sastrane, ulti je najvažniji. Abaddon kada zazeleni, to mu dođe kao velika sijalica za protivnički tim (udri mene ja sam pri kraju hp-a)!
Ovo sam pročitao u nekom njegovom guide-u jednom...
I uglavnom kada igrač skonta da je Abaddon pod ultijem, počinje da bega, e tu mu dođe do izražaja DK-ov Frost atack.
Nema beganje more!!!!
U suštini abaddon jedan je od boljih tenkova suportera, ali je DK tenak (armor i hp regen), suporter (stun i frost atack) ubica i brez magije DB 300dmg-a (samo early game sa ovim)!
MOje mišljenje ( opet krajnje subjektivno ofc) je da je Knight Davion jedan od najjačih tenkova u igri.
ako hoćeš mogu da odigram par replayova sa njim pa da me vidiš in action

Poslednja ispravka: Medvedenko (30.7.2008 u 20:52) Razlog: zato
Medvedenko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2008, 21:12   #1325
Ice-Man
Veteran
 
Član od: 8.2.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.076
Zahvalnice: 2.076
Zahvaljeno 574 puta na 229 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ice-Man
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Bilo bi cool kad bi postavio koji replay sa Dragon Knightom ali ok ako te mrzi, dovoljan bi bio kratak item i skill guide. Naravno ako te ne mrzi.
Ice-Man je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.7.2008, 5:37   #1326
Dr Zoidberg
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: Futurama
Poruke: 1.317
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 358 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
Ice-Man kaže: Pregled poruke
Bilo bi cool kad bi postavio koji replay sa Dragon Knightom ali ok ako te mrzi, dovoljan bi bio kratak item i skill guide. Naravno ako te ne mrzi.
Ovako Prvo uzimas DB [dragon breath] pa samo jedan lvl stun-a [ne vise !] i uzimas armor/hp reg sa DB, on nije nesto early game osim da navatava i da brukce onu vatru, ali late game sa frost zmajem je GG, znaci od item-a BoT [ja svima uzimam BoT osim odredjenim herojima] onda S&Y, HoT, moze i Assault armor, ostalo po zelji [ako i ovo skupis ]

p.s Neki mu uzimaju Life Steal umesto S&Y sve zavisi, ja uzimam S&Y :P [mada ne volim dk-a generalno, nesto mi ljigav, sav trom ]

p.s 2 Danas sam odigrao partiju od 90minuta, gde smo izgubili sa protivnickim tronom na 50hp -.- Samo zbog glupih stunera od kojih ne mozes da zivis ><
Dr Zoidberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dr Zoidberg na korisnoj poruci:
Ice-Man (31.7.2008)
Stara 31.7.2008, 22:41   #1327
KiB0rG3000xII
Banned
 
Član od: 26.5.2007.
Lokacija: Ebon Hawk
Poruke: 509
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 95 puta na 54 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

moze neko da mi kaze listu itema za teror blade-a
KiB0rG3000xII je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.8.2008, 0:36   #1328
GrimReaper
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.259
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 154 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Ccc, choveche, pa itemi nisu uopshte stalni. Sve zavisi od situacije i protivnika. Ali evo, na primer, ako si uspeshan u farmu, probaj Radiance (ako ga nafarmash ispod 30 min), posle Skadi, Butterfly, Buriza, shta ti je volja. Ako nisi tako uspeshan, probaj 4-5 wraith banda i Power Treads (str pozeljno). To tje dosta da ti boostuje health i dmg za male pare i sluzhitje kao odskochna daska za bolje iteme (SnY npr, posle opet Butter ili neshto po zhelji).
GrimReaper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku GrimReaper na korisnoj poruci:
LunaticRS (1.8.2008)
Stara 1.8.2008, 11:06   #1329
Telepatic
Starosedelac
 
Član od: 26.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 714
Zahvaljeno 204 puta na 119 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Telepatic
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Za DK itemi-radi+satanic.Ako vam je tesko za farm,onda-armlet+s/y+hotdm(posle satanic),i moze treads uz oba builda zato sto DK vec ima bolestan MS u formi zmaja,treba mu IAS i dmg.
Telepatic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.8.2008, 13:21   #1330
alex~elitna_ekipa
Član
 
Član od: 11.6.2008.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 104
Zahvalnice: 180
Zahvaljeno 19 puta na 17 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku alex~elitna_ekipa
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

pa jel vi to sklapate uvek??!!Nemogu da verujem,znaci vi isto sklapate i kad igrate protiv butchera,line,darkterrora itd..To na pocetku partije moras da vidis sta protivnici imaju!Razumljivo je da ako igrash protiv inteligencije sklpapas hood,a moze i Linken'spere,da upija magije,a ovo ostalo po izboru,otprilike da znate sta mu treba...jedino ako igrate protiv kripova onda sklapajte shta hocete,osim naravno 2 orb effecta

Poslednja ispravka: alex~elitna_ekipa (1.8.2008 u 13:23) Razlog: moja greska
alex~elitna_ekipa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.8.2008, 15:56   #1331
Ice-Man
Veteran
 
Član od: 8.2.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.076
Zahvalnice: 2.076
Zahvaljeno 574 puta na 229 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ice-Man
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Pa realno gledano ne sklapas uvek isto ali imas neku osnovu sta se dobro slaze sa kojim herojem. Spectri i jos nekim mele herojima spajam jako cesto (gotovo uvek) Vladimir's Offering, Vanguard i Power Treads pa onda sta zatreba a ovo su kao osnovno korisni itemi. Rexxaru mnogo dobro idu Assault's Currias i S&Y. Bije ko svinja onda!

Da li se isplati spajati 2 bashera Troll Warlordu? Sta njemu inace spajate?

Ja danas igrao sa Huskarom i sastavio mu Power Treads, Assault Currias i 4xHT i opet nismo pobedili. Igrali smo 2 na 2. Ja i Ogre Mage protiv Drvljashina i Magnusa. Makar je bila dobra partija.
Ice-Man je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.8.2008, 18:25   #1332
Dr Zoidberg
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: Futurama
Poruke: 1.317
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 358 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
Ice-Man kaže: Pregled poruke
Pa realno gledano ne sklapas uvek isto ali imas neku osnovu sta se dobro slaze sa kojim herojem. Spectri i jos nekim mele herojima spajam jako cesto (gotovo uvek) Vladimir's Offering, Vanguard i Power Treads pa onda sta zatreba a ovo su kao osnovno korisni itemi. Rexxaru mnogo dobro idu Assault's Currias i S&Y. Bije ko svinja onda!

Da li se isplati spajati 2 bashera Troll Warlordu? Sta njemu inace spajate?

Ja danas igrao sa Huskarom i sastavio mu Power Treads, Assault Currias i 4xHT i opet nismo pobedili. Igrali smo 2 na 2. Ja i Ogre Mage protiv Drvljashina i Magnusa. Makar je bila dobra partija.
Ne isplati se, bolje uzes life steal, pa butter i gg
Dr Zoidberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.8.2008, 19:33   #1333
Balaburin
Član
 
Član od: 24.7.2007.
Lokacija: Mount Akina Reputacija: Imba
Poruke: 483
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 184 puta na 73 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Balaburin
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

evo za Huskara ako nekome treba itembuild...
2 bracera pa boots...
onda Armlet pa zavrsis treads...
pa stavim jos jedan bracer jer mu treba str zbog imba heala...
i Helm of dominator...
e sad zavisi od situacije kupujes reaver ili hiper...
za dalje se snadji
Balaburin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.8.2008, 20:55   #1334
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
Gordon Freeman kaže: Pregled poruke
^^Ja kolko se secam u drugom timu je imao jedan naix ,pa rekoh da ja budem odg na njega ,on je covek presumario celu partiju ,sto sam i ja pokusao al ste me vi zvali posto 4v4 niste nista mogli...
Osim toga voida pro igraci voli da gaze! tako da mu ne daju da predje 5 lvl,inace vooid sa 11 lvl razbija u principu team razvali heroje ov pod sferom napravi double ,triple kill ... ono sto sam pokusao secas se? I tako se on nafida da razvali na kraju!
Isto kao i trola.Bes mi sve trol je kao magnet za protivnike.Ljudi uglavnom znaju da trol kad se nafida od sve u propast pa ga tako max satiru u pochetku.Ja kad uzmem trola ochekujem da moj tim ne popusti jedno 45 min da bih onda sam zavrshio partiju, ali ako im fali 5. igrach do tad onda jbg nishta od vlad's offeringa, say, bkb i recimo mkb...

Citat:
IllidanStormrage kaže: Pregled poruke
E da tu si u pravu ja igram dotu vec duze vreme ali i mene nekad zabune skracenice a ako mislis na terrorblade-a ili soul keapera ja mu ucim prvu i iluzije mada ni trecu ne treba zanemariti
sve u svemu prva magija se uzima u early game-u a kasnije se ide na iluzije i trecu zato sto prva kasnije nije od velike pomoci. Ulti se, naravno uzima kad god je moguce
sto se tice itema,ne znam , nisam igrao puno sa njim(iako mi je nekada bio omiljem sto se moze ideti iz mog imena mada znam da mu se uzima
Sange&Yasha nesto za life i kasnije moze butterfly i neki damage item
Nema terrorblade mane u pochetku za to planinarenje i plus ima strasno malo hp.Ja mu uzimam prvu i pluseve do 11 lvl, nabacujem odma PT i koristim njegov as i ms da mlatim protivnike u svome laneu, i neprestano se hilujemna kripovima.Kasnije mu sklapam say ili skadi...poslije toga mu je sve bonus sto se sklopi.

Citat:
IllidanStormrage kaže: Pregled poruke
Cek zar DK nije Dragon Knigt ili Knigt Davion (Ja mislim da je Nessaj Chaos Knigt a ne Death Knigt) za skracenice si potpuno u pravu

E da to sam i ja primetio kada pro timovi igraju nikada ne uzimaju takve heroje jer su slabi u early game-u, cini mi se da ne uzimaju ni mortretku (phantom assassin) koja je veoma jaka u late game-u ali u early game-u ima otezan farm
da bre...chaos ne death knight...ma brate bem ti skracenice...

Citat:
Medvedenko kaže: Pregled poruke
Hmmm...
Zašto je Dk jači...?
Pa recimo zato što je Knight Davion najkompletniji tenk u igri.
Ima nuke, ima stun, ima oklop i hp regen, i ima jedan od najkorisnijih ultija u igri.
Abadon ima shield, tako je, ali shield ima jako veliki cd 23 sec, i Death coil koji nanosi manje štete 250 hp-a, naspram 300 hp-a od Db-a, i naravno šteti sebi samom 125hp-a, dok je Davionu cooldown za db 12 sec a za stun 9 sec.
Što mu dođe, da te on skoro (1 sec razlike) dva puta ispoliva sa magijama, dok ti sačekaš cd svojih.
Elem, stun je penal za team work, i prekida chaneling spelove što ti ne možeš sa abaddonom. Dobar je takođe kada spašavaš svoje drugare itd...
Priznajem da je abadonova treća korisnija late game tjs. 40% increased attack speed, slows enemy by 20%, je do yaya kasnije, pogotovo što dodaje -as ostalim tvojim drugarima.
Ali sve to sastrane, ulti je najvažniji. Abaddon kada zazeleni, to mu dođe kao velika sijalica za protivnički tim (udri mene ja sam pri kraju hp-a)!
Ovo sam pročitao u nekom njegovom guide-u jednom...
I uglavnom kada igrač skonta da je Abaddon pod ultijem, počinje da bega, e tu mu dođe do izražaja DK-ov Frost atack.
Nema beganje more!!!!
U suštini abaddon jedan je od boljih tenkova suportera, ali je DK tenak (armor i hp regen), suporter (stun i frost atack) ubica i brez magije DB 300dmg-a (samo early game sa ovim)!
MOje mišljenje ( opet krajnje subjektivno ofc) je da je Knight Davion jedan od najjačih tenkova u igri.
ako hoćeš mogu da odigram par replayova sa njim pa da me vidiš in action
da je najkompletniji tank to sigurno nije.ima malo hp s obzirom da je str heroj.ima imba ulty koji sad koshta 50 mane.abadon je opet bolji support heroj i ako se sa njim pravilno igra onda je bolje imati u timu abbadona mada ja vishe volim "DK"!
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.8.2008, 21:44   #1335
Dr Zoidberg
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: Futurama
Poruke: 1.317
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 358 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
LunaticRS kaže: Pregled poruke
ima malo hp s obzirom da je str heroj
3k ti je malo ??? Pa dobro...
Dr Zoidberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.8.2008, 23:37   #1336
Marko Belsak
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Poruke: 134
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 16 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Abadon nije bas prost 275 dmg shield i 250 dmg death coil (koji i vas ostecuje) kao sto neko rece u nekom od prethodnih postova.

Ako igrate kako treba te dve magije su opasna kombinacija.

Znaci bacite shield na sebe i onda bacate death coil na protivnika. Death coil vas nece ostecivati, vec ce samo trositi shield (death coil bez losih strana). U jednom trenutku (ako ste dobro tempirali) vas death coil ce istovremeno aktivirati vas shield i dmg na protivniku ce biti 275+250 (naravno manje zbog magic resistance).

Idealno za heroje koje progonite, a nista vas ne napada da vam aktivira shield.
Posebno smrtonosno za inteligence i slicne heroje sa malo hit poena. Osetio sam to na svojoj kozi par puta, a priredio isto to i drugima. Neki su mislili da varam. Kazu: imao sam preko 400hp - kako si me ubio odjednom?
Marko Belsak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.8.2008, 0:55   #1337
Dr Zoidberg
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: Futurama
Poruke: 1.317
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 358 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
Marko Belsak kaže: Pregled poruke
Neki su mislili da varam. Kazu: imao sam preko 400hp - kako si me ubio odjednom?
No offens, ali kad tako misle onda su oni zadnji noobovi, a njih mozes i kokoskom da ubijes
Dr Zoidberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.8.2008, 13:21   #1338
Marko Belsak
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Poruke: 134
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 16 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
Dr Zoidberg kaže: Pregled poruke
No offens, ali kad tako misle onda su oni zadnji noobovi, a njih mozes i kokoskom da ubijes
Tacno, ali neki noobovi cute, a neki te optuzuju da varas. Videli da je puk'o shield, ali ne kapiraju da ih je udario i death coil.
Marko Belsak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.8.2008, 14:56   #1339
Balaburin
Član
 
Član od: 24.7.2007.
Lokacija: Mount Akina Reputacija: Imba
Poruke: 483
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 184 puta na 73 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Balaburin
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

najjace su fore kad igras sa bloodseekerom i kazu da imas MH...
Balaburin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.8.2008, 15:10   #1340
Medvedenko
Član
 
Član od: 8.3.2006.
Lokacija: N.S.
Poruke: 440
Zahvalnice: 74
Zahvaljeno 34 puta na 27 poruka
Lightbulb Let do it together!

Ljudi stavite me u frendse pls Medvedenko mi je nick, pa da se okušamo malo...
Ispunio sam normu za SIG VIP trebalo bi da me prime, konkurisao sam, pa ako ima igrača dl-e (sem Telepatica i Zoidberga) stavite me u buddy-e i tamo!
1 slika govori više nego 1000 reči, a jedna partija vredi više nego 10000 postova!
Medvedenko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dota


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
DotA All-stars Lucic Nemanja Online susreti 79 14.6.2009 22:48
Izrada mapa: DotA Marvel comics edition Adonai037 Mrežne igre 5 1.8.2007 2:03
Dota i Kanter skorpius Akcione igre 24 23.11.2006 6:55
Metacritic lista - Strategije The mighty Boo Strateške igre 14 4.9.2006 22:37


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:22.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com