Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.7.2020, 16:07   #841
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.228
Zahvalnice: 672
Zahvaljeno 1.203 puta na 933 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Mislim da je grafika za DS prilicno nebitna. Mehanika borbe je dobra a to je ono sto se racuna. Evo mi ga DS1 na hard disku (prepare to die edicija), Uz x360ce igram na nekom superjeftinom noname "ps2" kontroleru i ide sve super.
DS2 graficki nije bogzna koliko lepsi od keca ako je uopste i lepsi.

Poslednja ispravka: Laskaris (15.7.2020 u 16:18)
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.7.2020, 16:18   #842
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Ako Dovke odigra i pređe neki Dark Souls, ja sečem bobana.
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku filpan na korisnoj poruci:
Leonida (15.7.2020), Skenderevo (17.7.2020)
Stara 15.7.2020, 17:54   #843
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Ma sad će Dovke da ti pokaže sa SL1 prelazom.

Citat:
DaniloNS kaže: Pregled poruke
Razočaraće se sa DS1, ne u smislu igre, koja je naravno legendarna, već zbog grafike, muljavo je to čak i u remastered verziji
Mislim da je on igrao igre sa lošijom grafom. Dobro je sve dok nije kockasto..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.7.2020, 18:40   #844
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Dark Sauce

Ako Dovke reši da igra ds onda mora prvo kec, obavezno! Još uvek nije previše grafički zastarela igra ali ako prvo odigra ds3 nikad nema da obrne prvi i drugi deo.
Ovo što mu svi opisujemo po meni mu samo odmaže, ja kad sam krenuo da igram prvi put ds samo sam znao da je igra mnogo teška i ništa više, bukvalno nisam ni znao kako izgleda.

Posle dva sata igranja mislio sam da je igra čist mazohizam, teška samo da bi bila teška. Nisam znao šta su duše, ni zašta se koriste, ni kako se leveluje, ništa. Mehanika ponovnog respown-a neprijatelja mi je bila idiotska, pobogu moram sve da radim ispočetka, koji glupi mozak je to smislio! Posle 4 sata igranja sam uspeo da stignem do prvog bonfire nakon Firelink Shrine-a (realno, treba koji minut) a i dalje nisam kapirao u čemu je fora sa igrom i zašto je toliko hvaljena. Onda sam bacio pogled na yt i video lika kako je zaobilazi kosture na početku.
Ha... Ne moram da se bijem sa svakim neprijateljem u igri... ok.

Prva lampica mi se upalila i stvari su postale podnošljive. Ok neću je još uvek deinstalirati, mogu ja to. Od nekih delova sam ludeo, mnogo puta sam bio potpuno izgubljen, kakva zvona, kakvi bakrači... ništa nisam znao. Tek nakon par ubijenih boseva sam potpuno zavoleo igru. Priznajem dosta sam morao da gledam na yt jer nikad ne bih ukapirao sam.
Dodaću samo da mi je i velika motivacija bila da otkrivam nova mesta jer se skroz ložim na atmosferu propadanja i oronulosti nekada moćnog kraljevstva.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Vladimirus86 na korisnoj poruci:
filpan (15.7.2020), polarnimeda (16.7.2020)
Stara 17.7.2020, 22:08   #845
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.546
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Sta god da izaberes iz from software kuhinje za pocetak nije bitno... ako istrajes moraces i sve ostalo da predjes... ako imas i sony, po meni je bloodborne najlaksi od svih.. ima tu zaista svacega, a osecaj nadmoci kad pobedis bosa, bar do sledeceg coska, je zaista jedinstven.Igra nije roguelike ako si na to mislio, ali ces je isplakati sasvim dovoljno do kraja.
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2020, 1:52   #846
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

nema dovahkiina 3 dana. izgleda da je probao.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2020, 5:00   #847
Dantheus
Veteran
 
Član od: 3.3.2016.
Lokacija: Ankh-Morpork
Poruke: 883
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 159 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Čuo sam se ja sa Dovahkiinom, kaže da trenutno riješava Dagoth Ura, pa će se javiti...
Dantheus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2020, 1:55   #848
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.129
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Dark souls 3

Nisam igrao jedno dve nedelje barem, vratio se iz tazbine, Abyss Watcheri prva faza no hit, u drugoj me samelje. Umro tu jos 4 puta na drugoj fazi dok nisam relearnovao tajminge pratece vatre (zadnji put sam ih presao sa sl190 bez mozga maltene) i ba bem, mrs u bezdan cuvaj grob svoj. Srecniji sam nego kada sam ubio Aldricha iz dvaes osmog puta kada sam ga prvi put prelazio. Radim SL1 prelaz ko nije pratio Witcher temu.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2020, 2:39   #849
DaniloNS
Veteran
 
Član od: 29.6.2016.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 858
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 196 puta na 168 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Ja pravim nizak sl20 (+2) i zapeo sam na Aldrichu, nema šanse da ga pređem sa tako niskim upgrade-om oružja. Treba mi pomoć, ali nikakvog ''random'' igrača nema da pomogne u tom reonu, prenizak je to level za taj reon. Može pomoć u co-op-u ovde od nekog sa foruma? Oceirosa sam sa ovim niskim levelom cheesovao samostrelom, Champion Gundyra sa ''poison mist''-om, ali za Aldricha nemam rešenje, razbija me u drugoj fazi.
DaniloNS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2020, 6:39   #850
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

jel u souls 3 bas nephodna pomoc da se predje?

ja prvi deo nisam ni znao da uopste moze iko da se summonuje (ni online ni npc).

a onda reko ajd i drugi deo da probam potpuno sam. delovalo mi ok dok nisu krenule ekspanzije. neke deonice sam prelazio po dva dana, porodih se. jedva ga zavrsih i rekoh sebi "treci ces dati sebi oduska"...

ali... posto posle treceg nema vise, mislio sam i njega da probam full single. mozda bolje ne. ne znam koliko mi zivaca ostalo.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2020, 9:37   #851
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.129
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Dark souls 3

Sto samo +2 leba ti, cemu taj hendikep? Nabudzi to oruzje kako treba, fire pine resin ui samo trci na njega konstantno, mnogo je manja sansa da ce da baca strele kada si agresivan.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2020, 10:41   #852
DaniloNS
Veteran
 
Član od: 29.6.2016.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 858
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 196 puta na 168 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
jel u souls 3 bas nephodna pomoc da se predje?
Nije neophodna pomoć, ali mnogo znači. Ako hoćeš zbog sebe da naučiš da igraš nemoj tražiti pomoć, jer nikad nećeš naučiti da igraš, jer kod pomoći je lakše u tom smislu da boss nije fokusiran samo na tebe, već i na druge igrače, pa imaš više mogućnosti da ga lupaš. Ja pomoć tražim jer prelazim igru nekoliko puta zbog pravljenja više karaktera za PvP pa me mrzi da ponovo sa svim bossovima ulazim u fajt 1 na 1.

Pomoć tražiš tako što dođeš blizu mesta gde je boss fajt, ''emberuješ'' se (itemom koji se zove ''ember'') i onda vidiš summon sign-ove, bilo NPC karaktera iz igre, bilo drugih online igrača.
DaniloNS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DaniloNS na korisnoj poruci:
polarnimeda (29.7.2020)
Stara 27.7.2020, 10:46   #853
DaniloNS
Veteran
 
Član od: 29.6.2016.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 858
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 196 puta na 168 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Citat:
Andross kaže: Pregled poruke
Sto samo +2 leba ti, cemu taj hendikep? Nabudzi to oruzje kako treba, fire pine resin ui samo trci na njega konstantno, mnogo je manja sansa da ce da baca strele kada si agresivan.
Pa zbog invazija u Crucifixon Woodsu, zbog toga pravim taj karakter sl20. Ako nabudžim oružje makar i na + 4 na tako niskom levelu (sl20) teško ću se povezivati sa drugim igračima. Znaš da ima pravilo za summon range u PvP: sl20 +2; sl30 +3; sl40 +4; itd...Jednom kad nabudžiš oružje na +10 igra to prepoznaje i kasnije čak i kad obrišeš to nabudžemo oružje igra ti taj karakter zauvek prepoznaje kao karakter sa oružjem +10 i džaba ti sl20. Ovo je provereno, istražio sam, ljudi su isprobavali sve varijante i provereno jednom kad nabudžiš oružje i kasnije ga obrišeš ništa ne pomaže, ništa od invazija, mora novi karakter.
DaniloNS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2020, 13:21   #854
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.129
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Dark souls 3

Nisam znao, slabo sam PvP igrao, nesto sam dobio nesto izgubio, al' lag je takav da mi uopste nije gust igrati tako pa sam zabatalio.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2020, 17:38   #855
DaniloNS
Veteran
 
Član od: 29.6.2016.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 858
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 196 puta na 168 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

I bolje što nisi nešto igrao PvP. Mislim, jako je zanimljivo, ali ima dosta spamera u duelima npr. (roll spam, parry spam, weapon art spam,...). Weapon art bih potpuno zabranio u PvP jer do izražaja ne dolazi skill nekog igrača već obična ''OverPowered'' i ''one hit kill'' animacija. Ja ih tu sve čekam da istroše Ashen Estus Flaskove i onda im je ''bye bye'' weapon art, gotovo nema više. Kad istroše sav weapon art odmah beže, kukavičluk, svi su kao nešto fer i dobri dok pobeđuju, čim počnu da gube odma' bežanija i disconnect...

Dueli sa super skillovanim likovima znaju da budu jako iscrpljujući, kao protiv nekih jačih bossova. Jednostavno, imaš likove koji godinama unazad samo igraju PvP, znaju sve cake, ne možeš im ništa. Ali srećom ima dosta prosečnih igrača, tako da je tu uživanje, nisu toliko skillovani.

Najbolji provod je možda u co-op protiv bossova, ali i to dosadi.
DaniloNS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2020, 12:18   #856
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.123
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 386 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Dark souls 3

koji weapon art ti pravi probleme? vecina je izuzetno laka da se izbegne, a dosta njih mozes i da parry/backstab kaznis. Ako lagujes onda jbg, spamuj weapon art i ti, ili se prebaci na neku ultru i nadaj se
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2020, 12:43   #857
DaniloNS
Veteran
 
Član od: 29.6.2016.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 858
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 196 puta na 168 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Fridina kosa, Ledo great hammer i katane, to mi je problem. Ostale weapon artove znam da kaznim backstabom, kao npr. one likove što spamuju one dual vatrene greatswordove i farron greatswordove.
DaniloNS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2020, 13:58   #858
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.546
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
jel u souls 3 bas nephodna pomoc da se predje?

ja prvi deo nisam ni znao da uopste moze iko da se summonuje (ni online ni npc).

a onda reko ajd i drugi deo da probam potpuno sam. delovalo mi ok dok nisu krenule ekspanzije. neke deonice sam prelazio po dva dana, porodih se. jedva ga zavrsih i rekoh sebi "treci ces dati sebi oduska"...

ali... posto posle treceg nema vise, mislio sam i njega da probam full single. mozda bolje ne. ne znam koliko mi zivaca ostalo.
Ja sam sva tri dela presao iskljucivo offline i definitivno nije potreban summon za pobedu. Misljenja sam da u nekim situacijama summoni koliko pomazu toliko i odmazu. Ako pobedim uz summon ne mogu da se hvalim posle kako je Musa drao jarca...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku m1aden na korisnoj poruci:
polarnimeda (29.7.2020)
Stara 28.7.2020, 14:14   #859
DaniloNS
Veteran
 
Član od: 29.6.2016.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 858
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 196 puta na 168 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Naravno, summon ne koristiš ako hoćeš da naučiš da igraš. Ali pomaže i te kako u najvećem broju slučajeva. Jedino kod Midira bolje nikog da ne summonuješ samo ti ostali igrači prave problem, u smislu da gine njih 90% odmah na početku, a sa njima kad kreneš da igraš Midiru health skače na duplo i eto ti problema, ti ostaneš sam a Midiru health na duplo.
DaniloNS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2020, 14:49   #860
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.129
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Dark souls 3

Za fridin weapon art budes poise boi, barem su mene tako par puta roknuli kroz art.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dark Souls za PC srksi Role-Play 2162 30.8.2022 10:25
Dark Souls II Exia Role-Play 1418 1.6.2018 13:30
Dark Fall 3: Lost Souls MarkoNI Avanturističke igre 19 24.3.2010 20:25
WH40K Dawn of War: Dark Crusade voodoo_ Strateške igre 439 5.3.2009 12:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:59.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com