Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.1.2017, 13:58   #481
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.614
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Treba da košta stotku, jer ko je budala da za ovo da 50 novčanica daće i 100.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku M.C. na korisnoj poruci:
djuras (24.1.2017)
Stara 19.1.2017, 14:10   #482
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Koei Tecmo Launches Trailers For Its Two Big Nintendo Switch Releases
http://www.nintendolife.com/news/201...witch_releases
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2017, 14:45   #483
GraveDigger
Član
 
Član od: 18.8.2007.
Poruke: 116
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 22 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Jos jedna zanimljivost vezana za 1-2 Switch.

Po meni, ovo je najgori party naslov koji su radili do sada i nadam se da ce me nesto ubediti u suprotno, ne zbog mene (jer ga ionako necu kupiti) vec zbog prodaje i zanimljivih koncepta koje bi 3rd party developeri mogli iskoristiti na zanimljiv nacin.
GraveDigger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku GraveDigger na korisnoj poruci:
player1 (19.1.2017)
Stara 19.1.2017, 14:50   #484
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Super Bomberman kosta 50£ u UK

http://www.eurogamer.net/articles/20...60-konami-says

Znaci u Evropi ako hocete Switch day 1 morate da iskesirate skoro 400€ ili ce te imati teg za papir od 330€. Odlican posao Nintendo.
Dat photo-real graphics
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2017, 15:10   #485
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
GraveDigger kaže: Pregled poruke
Jos jedna zanimljivost vezana za 1-2 Switch.

Po meni, ovo je najgori party naslov koji su radili do sada i nadam se da ce me nesto ubediti u suprotno, ne zbog mene (jer ga ionako necu kupiti) vec zbog prodaje i zanimljivih koncepta koje bi 3rd party developeri mogli iskoristiti na zanimljiv nacin.
Kapiram da ovo može biti zanimljivo za casual igrače, ali mora da se proba igra, javljaju da "HD Rumble" u Joy Cony ima radi odličan posao, npr ona igra sa kockicama, kažu da je osećaj kao da su kockice stvarno u Joy Conu.


Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Super Bomberman kosta 50£ u UK

http://www.eurogamer.net/articles/20...60-konami-says

Znaci u Evropi ako hocete Switch day 1 morate da iskesirate skoro 400€ ili ce te imati teg za papir od 330€. Odlican posao Nintendo.
Svaka konzola je bez igre "teg za papir" a ne samo Switch, PS4 je na launchu bio teg za papir od 400e a XB1 teg za papir od 500e.

Super Bomberman je samo 10£ jefitiniji nego Zelda BotW, lol.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku vetar. na korisnoj poruci:
C64freak (20.1.2017)
Stara 19.1.2017, 15:18   #486
Budimir_Trajkovic
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2007.
Lokacija: Sanctuary
Poruke: 1.732
Zahvalnice: 303
Zahvaljeno 676 puta na 365 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
vetar. kaže: Pregled poruke
Kapiram da ovo može biti zanimljivo za casual igrače, ali mora da se proba igra, javljaju da "HD Rumble" u Joy Cony ima radi odličan posao, npr ona igra sa kockicama, kažu da je osećaj kao da su kockice stvarno u Joy Conu.

Svakako želim ovo da probam samo ne znam pravila ove igre. Ima li nekog upućenog u materiju da mi objasni koncept ove mini igre? Mislim da se zove masturbation simulator 2017

Budimir_Trajkovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2017, 15:48   #487
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
Budimir_Trajkovic kaže: Pregled poruke
Svakako želim ovo da probam samo ne znam pravila ove igre. Ima li nekog upućenog u materiju da mi objasni koncept ove mini igre? Mislim da se zove masturbation simulator 2017

Svaka mini igra ima svoj koncept i većina je uglavnom bazirana na osećaju koji Yoy Con daje, pogledaj neke snimke,
recimo Laura Kate Dale (NX/Switch leaker) je rekla da je probala ono muženje krava i izjavila sledeće "Feels like jerking someone off".

Poslednja ispravka: vetar. (19.1.2017 u 16:09)
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2017, 16:24   #488
GraveDigger
Član
 
Član od: 18.8.2007.
Poruke: 116
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 22 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
vetar. kaže: Pregled poruke
Svaka mini igra ima svoj koncept i većina je uglavnom bazirana na osećaju koji Yoy Con daje, pogledaj neke snimke,
recimo Laura Kate Dale (NX/Switch leaker) je rekla da je probala ono muženje krava i izjavila sledeće "Feels like jerking someone off".
Kako izgleda, mislim da i ne zna bas o cemu prica... mozda je cula od nekoga...

Sve u svemu, bas me interesuje koja je tehnologija iza tog HD Rumble-a.
GraveDigger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2017, 16:54   #489
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Ja bi pre rekao da priča iz ličnog iskustva.

Nova Rumble tehnologija naravno.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku vetar. na korisnoj poruci:
GraveDigger (19.1.2017)
Stara 19.1.2017, 21:28   #490
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
I treba Bomberman da košta toliko, kad može gomila promašaja na PC-u da košta po 70-100€, može i sveti gral među igrama da nabije cijenu.
Па сто пута да плаћамо исту игру која је у рангу зезалица са интернета са набуџеном графиком
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2017, 21:31   #491
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Kad se vec kace utisci YouTubera, zasto ne postaviti i neki domaci kanal:

Kod Poslednjeg Checkpointa
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2017, 7:24   #492
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.544
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Bez video aplikacija day1, mozda dodju kasnije.

Citat:
The Nintendo Switch won't include any video apps upon its 3rd March launch.

The storied Kyoto-based company confirmed this information in a statement to Kotaku. "All of our efforts have gone toward making the Nintendo Switch system an amazing dedicated video game platform, so it will not support any video-streaming services at launch," Nintendo said. "However, support for video-streaming services is being considered for a future update."
http://kotaku.com/nintendo-answers-a...ons-1791402953

Postoji mobilni telefon za to ¯\_(ツ)_/¯

Dugo he i trajalo partnerstvo

No Games planned after FIFA" - EA on Switch

Citat:
EA is optimistic about what the Switch is doing, but doesn't have any plans for additional games past FIFA.

At Nintendo's big Switch reveal, it boasted the support of many developers, big and small. This includes gaming giant EA, which announced a new version of FIFA built exclusively for the console. However, this doesn't constitute EA's unwavering support, as executive vice president Patrick Soderlund explains in this interview with IGN that whille the company is optimistic about Nintendo's new toy, it's very much a "wait-and-see" approach the company is taking.

"We have the benefit of being a platform agnostic company," he said. "We will be at whatever platform the consumers are. New hardware is always a positive for our industry. It allows us to push forward."

As of now, FIFA is the only game EA has announced for the system, which Soderlund says is due to it being "the brand that spans across the most markets. It's the brand that spans the biggest age demographic. It's a mass market proposition. It's a game a lot of people want to play." When asked about future EA titles he said "We are not announcing anything [else] yet, but you can expect us to be there once the platform launches and takes off."

Soderlund did have a lot of nice things to say about the Switch, however, praising Nintendo for forcing developers to think differently, and changing conventions. "What I like about Nintendo is that they come to the table with a slightly different approach," he explained.

So don't hold your breath for the likes of Mass Effect or Dragon Age on the Switch until things start taking off.

Poslednja ispravka: dex3108 (20.1.2017 u 8:46)
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2017, 11:25   #493
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Za EA, a i za druge je to realno bilo očekivano. Niko neće da srlja i pravi igre nakon Wii U fijaska, a izgleda da se Nintedno i dalje ponaša ponosno i ne moli/plaća za podršku. To je mač sa sve oštrice, ako im kozola uspe doći će sami, kao na Wii, ali ako krene loše samo će još brže da propadne.

Što se tiče video striminga, mislim da tu prave veliki propust. Ja inače ne marim za te stvari na običnim konzolama, ali ovo je dobar ekran pristojne veličine, komforniji od većine telefona za takve stvari. Svakako bi doprinelo primamljivosti i vrednosti uređaja kod ljudi koji nemaju tablete ili phablete.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2017, 11:25   #494
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Bez video aplikacija day1, mozda dodju kasnije.



http://kotaku.com/nintendo-answers-a...ons-1791402953

Postoji mobilni telefon za to ¯\_(ツ)_/¯

Dugo he i trajalo partnerstvo

No Games planned after FIFA" - EA on Switch





Što se tiče ove vesti za EA, ne znam da li si skapirao da je to ista vest samo sa drugim naslovom koju si postovao već pre par strana!?
http://www.escapistmagazine.com/news...ned-After-FIFA
http://www.ign.com/articles/2017/01/...itch-at-launch


U stvari dobro si skapirao da je to ista vest ali jedini razlog zašto si tu vest ponovo postovao je upravo zbog naslova pošto zbog naslova zvuči mnogo negativnije nego prethodna vest.

Tako da mi nešto mi nije jasno, tebe Nintendo i Switch i Nintendo igre uopšte ne zanimaju i nemaš nameru da kupiš Switch,
a opet si ovde u temi najredovniji i postuješ sve moguće negativne vesti koje možeš da nađeš o Nintendu ili Switchu na netu i nemaš bukvalno jednu pozitivnu reč napisanu u temi.
Jel to ono naše klasično da "komšiji crkne krava" (kapiram da si Sony fan) ili "ako ja nešto mrzim ne treba niko da voli",
ili želiš i nadaš se da će Nintendo otići kao 3rd party pa da bi mogao da igraš Maria i Zeldu na Sony konzoli!?

Šta je tačno od navedenog, šta god da je mislim da je u svakom slučaju besmislen razlog za takvo ponašanje.

Poslednja ispravka: vetar. (20.1.2017 u 11:33)
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2017, 11:32   #495
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.544
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Licno nisam "fan" ni jedne platforme. Uzeo sam PS4 jer je to konzola ciji su me 1st party naslovi najvise zanimali. Na PC-ju kupujem igre koje mi se igraju bez obzira na potreban client. Tako da licno mislim da sam neutralan sto se platformi tice.

Sto se Nintenda rice svidjaju mi se njihove igre I nemam nist protiv njih. Postavljam negativne vijesti jer ih je mnogo vise od pozitivnih. Sve pozitivno je receno prvog dana konferencije. Nintendo zeli da bude toliko drugaciji da nema vise dodira sa realnoscu i zeljama I potrebama korisnika. Nema razloga da se to zaobilazi u ovoj temi I govori kako je sve super.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2017, 11:51   #496
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Licno nisam "fan" ni jedne platforme. Uzeo sam PS4 jer je to konzola ciji su me 1st party naslovi najvise zanimali. Na PC-ju kupujem igre koje mi se igraju bez obzira na potreban client. Tako da licno mislim da sam neutralan sto se platformi tice.

Sto se Nintenda rice svidjaju mi se njihove igre I nemam nist protiv njih. Postavljam negativne vijesti jer ih je mnogo vise od pozitivnih. Sve pozitivno je receno prvog dana konferencije. Nintendo zeli da bude toliko drugaciji da nema vise dodira sa realnoscu i zeljama I potrebama korisnika. Nema razloga da se to zaobilazi u ovoj temi I govori kako je sve super.
To što pričaš bi imalo smisla i veze sa realnošću da si bar jednu pozitivnu vest stvar napisao ili preneo o Nintendu, Switchu, igrama...a realnost je da bukvalno sve što si napisao ili preneo negativno,
i ne samo to već čak pokušavaš i da spinujše neke stvari (EA vest) kako bi stvari izgledale gore nego što jesu, a uz sve to si i najredovniji u temi a nemaš nikakvu nameru da kupiš Switch.
Besmisleno..




Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
Za EA, a i za druge je to realno bilo očekivano. Niko neće da srlja i pravi igre nakon Wii U fijaska, a izgleda da se Nintedno i dalje ponaša ponosno i ne moli/plaća za podršku. To je mač sa sve oštrice, ako im kozola uspe doći će sami, kao na Wii, ali ako krene loše samo će još brže da propadne.

Što se tiče video striminga, mislim da tu prave veliki propust. Ja inače ne marim za te stvari na običnim konzolama, ali ovo je dobar ekran pristojne veličine, komforniji od većine telefona za takve stvari. Svakako bi doprinelo primamljivosti i vrednosti uređaja kod ljudi koji nemaju tablete ili phablete.
Naravno, to sam i ja napiso pre par strana, 3rd paty će igrati wait and see pristup, dok se Nintendo nada da će 3rd party doći kad Switch krene da se prodaje i bude veći instal base.
Naravno da nemaju nameru da plaćaju za muliptlaform igre, ali mogu se očekivati neki ekskluzivni dogovori tipa Bayonetta 2 ili Fatal Frame V recimo.

Video straming možda dođe kasnije, ali ga sigurno nema na launchu.
Mislim da Nintendo ne vidi Switch kao neku vrstu zamene za telefon ili tablet, već uređaj koji će postojati uz njih na tržištu i koji će ih čak iskorišćavati.
Zato Switch i ima samo WiFi a ne i 3G, zato Switch ima i parental control aplikaciju za telefone, zato i Switch i ima voice chat i lobby preko telefona...računaju da svi imaju telefone i tablete i hoće da Switch što više bude povezan sa njima,
ali ne kapiraju da sa druge strane to i komplikuje dosta stvari.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2017, 11:55   #497
GraveDigger
Član
 
Član od: 18.8.2007.
Poruke: 116
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 22 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Licno nisam "fan" ni jedne platforme. Uzeo sam PS4 jer je to konzola ciji su me 1st party naslovi najvise zanimali. Na PC-ju kupujem igre koje mi se igraju bez obzira na potreban client. Tako da licno mislim da sam neutralan sto se platformi tice.

Sto se Nintenda rice svidjaju mi se njihove igre I nemam nist protiv njih. Postavljam negativne vijesti jer ih je mnogo vise od pozitivnih. Sve pozitivno je receno prvog dana konferencije. Nintendo zeli da bude toliko drugaciji da nema vise dodira sa realnoscu i zeljama I potrebama korisnika. Nema razloga da se to zaobilazi u ovoj temi I govori kako je sve super.
Iskreno, slozio bih se sa Vetrom. Pogledaj malo komentare ljudi koji su imali priliku da isprobaju Switch i reci mi koliko je negativnih komentara. Skoro da ih i nema... Lako je ljudima da pljuju na slepo i svaki pokusaj da se nesto promeni. Igre su uzasno skupe, ali bih radije kupio Splatoon 2 u bilo kojem trenutku nego neki uncharted ili god of war.
GraveDigger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2017, 12:45   #498
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.614
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Zašto bi bilo negativnih komentara kad je tu fokus samo na igranju igara, ništa negativnog za tu stranu medalje i nema. Kritikuju se sve stvari van toga - lošija 3rd party podrška, veoma skupe periferije/igre i sve što ima dodira sa rečju online.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2017, 13:50   #499
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.111
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
vetar. kaže: Pregled poruke
U stvari dobro si skapirao da je to ista vest ali jedini razlog zašto si tu vest ponovo postovao je upravo zbog naslova pošto zbog naslova zvuči mnogo negativnije nego prethodna vest...a opet si ovde u temi najredovniji i postuješ sve moguće negativne vesti koje možeš da nađeš o Nintendu ili Switchu na netu i nemaš bukvalno jednu pozitivnu reč napisanu u temi...(kapiram da si Sony fan) ili "ako ja nešto mrzim ne treba niko da voli"...pa da bi mogao da igraš Maria i Zeldu na Sony konzoli!?
Tvoji postovi su bukvalno suprotni od ovog što pišeš o dexu. Vidiš kako je iritantno kad se čini da je čovek nerealan i nije u stanju da se ponaša neutralno.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2017, 14:18   #500
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Tvoji postovi su bukvalno suprotni od ovog što pišeš o dexu. Vidiš kako je iritantno kad se čini da je čovek nerealan i nije u stanju da se ponaša neutralno.
To uopšte nije istina i već sam ti bio odgovorio na tu opužbu ali ti nisi imao nikakvog arugmenta,
ponovo ponavljam @Dex ništa pozitivno nije napisao o Switchu, igrama ili NIntendu u temi,
ja sam naveo više negativnih stvari pored pozitivnih, rekao sam da sam razočaran plaćenim online-om, da je cena viša nego što je trebala ili što sam se nadao, da je Nintendo trebao da prikaže više igara i da je malo launch igara.
Druga stvar je što mene Nintendo, Nintendo igre, Switch stvarno interesuju i nameravam da kupim Switch, pa zato ovde i često postujem,
a Dex nema nikakve namere da kupi Switch (znači uopšte ga neinteresuje) ali je zato uz mene najaktivniji u ovoj temi i konstatno je bombarduje isključivo negativnim postovima i vestima.

I kao to što sam ti već napisao sve to ti je nekako promaklo i zasmetali su ti moji postovi ali nisu @Dex-ovi, a spominješ neutralnost i realnost, veoma zanimljivo.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Nintendo Classic Mini - NES Coming on November 11th (30 NES games) vetar. Konzole 118 26.6.2017 18:38
Kvm switch digitus dc-oc-12 mica1709 Ostale komponente 3 22.8.2011 0:42
Nintendo 3DS dzoni.czv Konzole 4 3.7.2010 23:50
Konzolaške igre: da ili ne Beagle Tekstovi u SK 374 3.5.2010 0:49
Nove igre za Wii sa Nintendo konferencije renegade_of_funk Konzole 7 9.10.2008 21:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:04.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com