Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.2.2016, 13:15   #3301
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.359
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Jedan od razloga zašto sam uzeo Steam verziju igre. RS download serveri su pravljeni od plastelina, pa se tope pri većem opterećenju. Kažu da pomaže ako ograničiš brzinu downloada na ispod 1Mbps pa neće više iskakati error 203 ili da skidaš preko američkog VPN-a.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
markos807 (20.2.2016)
Stara 20.2.2016, 23:48   #3302
Kojic_M
Starosedelac
 
Član od: 27.2.2010.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 2.462
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 189 puta na 136 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
MARE GSX R kaže: Pregled poruke
Mene je najvise nerviralo u gta serijalu sto se nema sta raditi po zavrsetku main story, peticu nisam jos igrao tako da pisem za predhodne igre, u gta sa je bilo dobro to sto se relativno lako modovala, imao sam preko dvesta vozila nekoliko kuca novih lokacija itd itd, te je bilo i zanimljivo igrati neko vreme, cetvorka je tako prazna i suplja da je to neverovatno cak ni garazu nisi imao, milion zgrada a ti samo u 10 si mogao uci, i onda kao luda nasta, dja ovamo dja onamo, ubije u pijam posle 3 dana, kada radis za policiju i to mozes zavrsiti za 1h, tako da nadam se da su u petici to sve popravili, jer besciljno lutanje po mapi i jurnjava sa pandurima iznova i iznova brzo dosadi bar meni...

Послато са LG-P760 уз помоћ Тапатока
Ja jos nisam presao tako da ne znam kako ce biti po zavrsetku. Za sad deluje ok.

A sta bi sa pricom da ce rokstar da ubacuje nove misije kroz DLC? To bi bilo super da na svakih 6 meseci stigne po 20 ak misija.
Kojic_M je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2016, 11:11   #3303
markos807
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2009.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.297
Zahvalnice: 1.463
Zahvaljeno 417 puta na 326 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku markos807
Određen forumom Re: GTA V za PC

Treba mi pomoc, skinula se igra i instaliralo sve, ali kad je pokrenem preko PlayGTAV sve normalno krene i odmah mi iskoci error ERR_GFX_D3D_INIT, sta moze biti problem? Probao sam u settings.xml da izmenim DXVersion na 0, ne pomaze, probao i da obrisem d3dcompiler_46 i d3dcsx_46 pa da ih ponovo skine launcher ali bez uspeha. Sta da radim?

Stavio i poslednje drajvere, ista situacija.

Poslednja ispravka: markos807 (21.2.2016 u 11:36)
markos807 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2016, 12:46   #3304
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: GTA V za PC

To je meni stalno izbacivalo na gtx 780. Cak sam i menjao OS ali isto bese. Znam da je bio ceo thread na zvanicnom forumu i da se masa ljudi zalilo na to i da nije bilo pomoci. Mozda je do same igre.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2016, 12:52   #3305
markos807
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2009.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.297
Zahvalnice: 1.463
Zahvaljeno 417 puta na 326 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku markos807
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
To je meni stalno izbacivalo na gtx 780. Cak sam i menjao OS ali isto bese. Znam da je bio ceo thread na zvanicnom forumu i da se masa ljudi zalilo na to i da nije bilo pomoci. Mozda je do same igre.
Pa da im j. mamu, platis nesto i ne dobijes to sto si platio. Strasno, uzas. Da ne govorim o tome da mi je sa torenta perfektno radilo mesecima.

Edit: Obrisao sve manje fajlove osim onih x64 fajlova i pustio ga da opet skine tih 500mb i igra proradila odmah, evo 4 sata bez greske u onlajnu.

Poslednja ispravka: markos807 (21.2.2016 u 18:53)
markos807 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2016, 13:51   #3306
Kojic_M
Starosedelac
 
Član od: 27.2.2010.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 2.462
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 189 puta na 136 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Ima li kakvih novosti o dlc za single? ili je to samo prica
Kojic_M je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2016, 13:59   #3307
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom GTA V za PC

Možda ga izbace do kraja godine, ako krenu izlaziti novi Sleeping dogs, Watch dogs i sl. naslovi
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2016, 14:07   #3308
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.359
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
kojicm kaže: Pregled poruke
Ima li kakvih novosti o dlc za single? ili je to samo prica
Ima već 6 meseci kako su rekli da nikakvih novih sadržaja za singleplayer neće biti i da su sve resurse prebacili na multiplayer. Tako da nemoj džabe da se nadaš...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2016, 16:18   #3309
Kojic_M
Starosedelac
 
Član od: 27.2.2010.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 2.462
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 189 puta na 136 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Sta toliko ima da rade sa multiplay? Mada koliko vidim gta se usmerava ka virtuelnoj realnosti gde ce da budu gradovi i svako ce da ima kucu, posao, devojku... i igrace se u vecim razmerama u odnosu na singleplay

Nisam probao multiplayer, vredi li cemu? Ili je kao san andreas- cim udjes samo gledaju kako da te ubiju i tako u krug
Kojic_M je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2016, 17:10   #3310
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
kojicm kaže: Pregled poruke
Sta toliko ima da rade sa multiplay? Mada koliko vidim gta se usmerava ka virtuelnoj realnosti gde ce da budu gradovi i svako ce da ima kucu, posao, devojku... i igrace se u vecim razmerama u odnosu na singleplay

Nisam probao multiplayer, vredi li cemu? Ili je kao san andreas- cim udjes samo gledaju kako da te ubiju i tako u krug
Zato sto im GTA Online donosi brdo novca putem mikrotransakcija, a imaju manje posla da rade na Online sadrzaju nego na Story DLC-ovima.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2016, 16:13   #3311
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Da li se neko od vas susretao sa ovim problemom? Prilikom download-a same igre svakih 10-15min mi izbacuje ovu gresku:

The Rockstar update service is unavailable (code 203). Please try again later or check the GTA Online Status page for maintenance and outage notifications:

https://support.rockstargames.com/hc/articles/200426246

I kao da je brzina download-a limitirana. U 90% slucajeva skida oko 200-300kb.

Malo cu da google-am a ako neko nesto zna neka pise.

Tek sada videh da se neko iznad zalio na istu stvar.
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2016, 16:47   #3312
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Upravo sam testirao download sa NetLimiter-om i za sada ne izbacuje error.

https://www.netlimiter.com/download

Potrebno je da se ogranici brzina download-a za GTA 5 u programu na nesto malo manje od maximalne brzine neta. Tipa ako imate 10Mbps stavite 1000kbps download speed i ne bi trebalo vise da se javlja code 203.

A i ovo izgleda pomaze ako opcija iznad ne pomogne.

ERROR 203 FIX!
Go to the file location where your game is. Where GTAVLauncher.exe is. Hold Shift and Right click with your mouse inside the folder(on a blank spot). Look in the window that appears. Select Open command window here.
In the command window put this line there GTAVLauncher.exe -verify -noChunkedDownload

Poslednja ispravka: Dzigi (28.2.2016 u 17:00)
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2016, 19:50   #3313
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom GTA V za PC

Original GTA kod prijatelja krešuje totalno random na laptopu sa sasvim ok grafikom, kod mene narodnjak radi uredno. Ne znam kako da mu pomognem, skidali smo mu sve .NET frameworke, Directx i drajvere za grafiku, krene, učita neke cutscene na prelazu iz table u tablu pa radi minut-dva i cvrc. Nije do hlađenja, temperature su ok, termalnu pastu sam mu ja skoro mijenjao. Predlagao sam mu da igra narodnu verziju a čovjek neće jer je uredno platio original koji baguje. Postoji li neko normalno rješenje za ovo, patch, nešto? Hvala u njegovo ime.

EDIT: riješeno.

Poslednja ispravka: LoneWolf (1.3.2016 u 0:56)
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.2.2016, 22:16   #3314
filip011
Član
 
Član od: 29.11.2013.
Poruke: 51
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Pozz,
Instaliram sad GTA i ide sve normalno ali na kraju mi izbacuje da mi fali neki xinput1_3.dll a stvarno ne znam sta je to.

Nisam citao sve odgovore u ovoj temi jer ih stvarno ima puno, pa ako je neko vec napisao nesto slicno zamolio bih ga da mi opet napise jer bi mi stvarno pomogao.

Hvala.
filip011 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.2.2016, 22:54   #3315
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.359
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Instaliraj najnoviju verziju DirectX11 sa Microsoftovog sajta.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2016, 0:36   #3316
filip011
Član
 
Član od: 29.11.2013.
Poruke: 51
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Ok, hvala, nadam se da ce da resi problem.
filip011 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2016, 19:23   #3317
zvezdan84
Veteran
 
Član od: 12.1.2010.
Poruke: 1.063
Zahvalnice: 90
Zahvaljeno 59 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

jel ima jet pack? citam na netu i neko kaze da ima, neko da nema, a ja ne mogu da nadjem
zvezdan84 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2016, 19:39   #3318
Helldiver
Član
 
Član od: 1.4.2011.
Lokacija: 80s
Poruke: 360
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 39 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Ima mod za jpack, inače ne...za sad.

Sent from my E2105 using Tapatalk
Helldiver je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2016, 4:13   #3319
Akumu
Veteran
 
Član od: 3.1.2006.
Poruke: 817
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 209 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

V je sjajna igra, ali ima dosta toga što me nervira ili što je bolje urađeno u prethodnim igrama iz serijala.

Osnovno - priča. Recimo, Niko Belik je toliko dobro urađen da mi je u početku bilo dosadno i mučno da igram, jer su ga slali na misije koje su se svodile na kratku vožnju i ubijanje jednog čoveka. Ceo zaplet sa Rusima, tri žabarske familije, Korejcima, Kinezima i ostalima je fantastičan, a da ne pominjem koliko me je uvuklo to zbog čega je Niko u stvari došao u USA. GTA V, sa druge strane, nema taj mafijaški filing kao prethodnici. Glavni likovi se bave kriminalom, ali nijie to kao kad Tomi Verseti valja drogu u sladoledu.

Rendom likovi su dosta zanimljiviji u IV, trebalo je tako nešto da odrade i ovde. Sekvence sa superherojem ispred radnje, likom koji se šeta maskiran u zombija itd. nisu zanimljive.

Vožnja je u IV dosta bolja i zanimljivija nego u V, o čemu su ljudi već pričali. Iritira i to što se vozila okrenuta na krov bez problema okreću pritiskanjem A/D, jer je to besmisleno.

Zatim, potpuno mi je neverovatno da ne može da se čučne. Ne kapiram zašto su to izbacili. Slično tome, u nekim momentima su pojedini pokreti nemogući (npr, probao sam da skočim na trotoar sa odmorišta na stepeništu u Vejdovoj kući, ali to nije moguće izvesti).

Glupo je to što likovi ne mogu da otvore sva vrata u svojim kućama, nema nikakve logike. Nisam očekivao da je moguće otvoriti svaka vrata i ući svuda, ali ovo je nešto što bi trebalo da funkcioniše. Ne sviđa mi se ni to što nije moguće ubiti likove s kojima Majkl/Trevor/Frenklin zajedno rade na misijama.

Muzika i talk show programi su mi baš ostali u slabom sećanju, gotovo ništa nisam popamtio od toga. IV je imao fenomenalne reklame i talk show programe (reklame za prodaju beba preko interneta, priče o power point prezentacijama...) i solidnu muziku, San Andreas je takođe razbio tu, Vice City radio stanice i dan danas slušam na poslu i kod kuće ("Just like the old days - we kill everybody!", "But I'm not married! You are now - to America!").

Misije se nekako prebrzo i prelako odvijaju, mada je verovatno stvaranju tog osećaja dosta doprineo i autosave sistem koji vraća u akciju, ne treba ponovo da se vozi do mesta gde se radnja dešava.

Što se likova tiče, Frenklin nije ni prineti Tomiju, CJ-u i Niku. Do kraja igre nisam stekao utisak da je on kriminalac, više ga vidim kao potrčka Trevoru i Majklu. Druga dvojica su mnogo dobri, što se mene tiče scena na groblju je jedna od najboljih u istoriji GTA serijala, ali ni njihova dubina nije takva kao u IV ili SA. Nisam se uživeo u ulogu bilo koga od njih trojice.

Grafiku i ostale vizuelne elemente ne bih komentarisao, to se vidi i na trejleriima, ali mislim da to nije ni poenta igara iz ovog serijala. Napomenuo bih da mi je grad iz IV lepši, najviše zbog mostova i širokih ulica okruženih soliterima i poslovnim zgradama. Ima toga i u V, ali nije tako dobro. Ni kvartovi po bokovima mape mi nisu tako lepi kao u IV.

Ne znam kako izgleda online, a neću ni saznati, pošto za to nemam vremena.



Uglavnom, vrhunska igra na koju imam navedene zamerke koje ne mogu da pokvare celokupan utisak. Vredelo je kupiti novu grafičku samo zbog ovoga.
Akumu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Akumu na korisnoj poruci:
tommy gun (20.3.2016)
Stara 10.3.2016, 13:13   #3320
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Akumu kaže: Pregled poruke
Vredelo je kupiti novu grafičku samo zbog ovoga.
Cuj grafiku, ja uzeo celu masinu novu I regret nothing. I od tad sam samo GTAV i igrao, posto, nazalost, nemam vise toliko vremena za igre.

Cekam da prodje jos malo vremena pa cu uzmem oridjidji na Steam i da prekucam ponovo single player sa razlicitim izborima na heist misijama, a mozda i malo da probam Online.
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:56.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com