Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.3.2012, 23:20   #3581
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
efil82 kaže: Pregled poruke
Ti izgleda ne kapirash il se pravish blesav.
Originalan plan iz keca- soveren preuzme kontrolu nad citadelom,riperi prodju kroz nju i iskljuche releje
ME3-riperi preuzmu kontrolu nad citadelom ali NE iskljuche releje
zashto?gde je tvoj dokaz da ne mogu(ako po tebi dete koje ih kontrolishe ne moze)?kako je soveren mogao?
Pa kako ne znas, BW je tako rekao i potkrepio njegove tvrdjnje!
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2012, 23:27   #3582
Juraj
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2008.
Lokacija: Susjedna država
Poruke: 1.466
Zahvalnice: 515
Zahvaljeno 279 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
efil82 kaže: Pregled poruke
Ti izgleda ne kapirash il se pravish blesav.
Originalan plan iz keca- soveren preuzme kontrolu nad citadelom,riperi prodju kroz nju i iskljuche releje
ME3-riperi preuzmu kontrolu nad citadelom ali NE iskljuche releje
zashto?gde je tvoj dokaz da ne mogu(ako po tebi dete koje ih kontrolishe ne moze)?kako je soveren mogao?
1. Releji se ne isključuju očito jer su Proteani to dokrajčili, lijepo je Virgil rekao da su to sredili.
2. Ako bi isključili releje kako bi došli do Zemlje?
3.Gdje ti je Soveran isključio releje?

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Pa kako ne znas, BW je tako rekao i potkrepio njegove tvrdjnje!
Pokažeš gdje je to rekao BW
Juraj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2012, 23:36   #3583
vasiljevic
Starosedelac
 
Član od: 21.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.678
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 624 puta na 388 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Problem je ovde očigledno u onome što želite da verujete. Prvo, želite da verujete da je ovo kraj priče. Cvrc. Ajd mi pokažite jednu kompaniju koja će da uguši nešto što ima potencijala da opet donese profit. Ja je bome ne znam. I tu treba da se prvo traži početak raspleta šta je tamo na kraju prikazano. Sve lepo svedeno na jedan kraj koji i ne mora biti kraj. Da li se to nama ne sviđa? Ne, jer prvenstveno se očekuje da ovo bude kraj sage (kako je najavljeno), pa bi u skladu sa time i trebalo da se dobije rešenje koje zadovoljava one koji se igraju, a pošto ima jedno xx miliona mišljenja, tu bi otplilike trebalo jedno 5-6 različitih krajeva sa različitim završecima a ne jedan kvazi kraj u tri izdanja boje zraka. I tu je konflikt.

Sada, ako postavimo ovaj kraj sa stanovišta firme koja je napravila igricu, ovo je za njih odličan kraj. Ima mogućnosti da se dodaju DLC, nastavi priča, da se ako zatreba napravi i 4ti deo (pa treba da se nađe brod, oprave releji, vrati galaksija u red ....), pa za njega DLCovi, pa ..... Ako mi to završimo sa jasnim krajem, koja je korist od nekog daljeg DLCa? Šta da se tu igra? Pa sve je završeno, zna se kraj, junak je kaput ..... Ko je lud da daje pare za DLC u jednoj sazi koja je završena? Ja takve ne znam. Ako se pogleda ovo sa ove strane, tada nama je kraj kada je počeo onaj suludi juriš. Posle toga, sve ostalo je nešto u oblacima što može biti i ne mora da bude. Može da se probudimo pa jovo nanovo, ili ne. Sa stanovišta firme, mnogo bolje je da se lepo probudimo pa .... Suviše para u igri, suviše pouzdane klijentele koja je uložila vreme.

Da li će neki DLC ovo da promeni pa da mi dobijemo lepo 3-4 ili ko zna koliko krajeva koji su lepo objašnjeni? Jok. To se neće sigurno ispraviti na takav način. Jer tada ima da se ubije serijal. ME je serijal koji je vezan za glavni lik a taj lik nije brod kao Enterprise u Star Trek serijalu, već ljudsko biće ili ti Šepi. To je priča sa gomilom izbora, koji definišu jednu ličnost, što govore o onome koji igra. I to je ono bitno u serijalu, svako je napravio svog junaka sa svojim izborima i to vezuje populaciju za igricu ili vam serijal. A to se ne prekida jer eto neko rekao da je kraj, suviše je para u igri da se to uradi.
vasiljevic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku vasiljevic na korisnoj poruci:
altas (25.3.2012)
Stara 24.3.2012, 23:58   #3584
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Juraj kaže: Pregled poruke
1. Releji se ne isključuju očito jer su Proteani to dokrajčili, lijepo je Virgil rekao da su to sredili.
2. Ako bi isključili releje kako bi došli do Zemlje?
3.Gdje ti je Soveran isključio releje?


Pokažeš gdje je to rekao BW
1) proteani su samo promenili signal koji keeperi primaju,nisu onemogucili ripere da kontrolishu Citadelu i releje,jesi li ti uopshte igrao kecZashto soveren napada citadelu na kraju ME1 nego da preuzme kontrolu nad njom otvori relej i posle bi naravno opet iskljuchili releje da paralishu galaksiju.
2) PA TO JE I POENTA-zashto nisu ako mogu?to je rupa u zapletu-mogu da pobede samo da iskljuche releje ali odaberu to da ne urade...jer je pisac tako hteo?
3) Nije jer ga je shepiqa dokrajchioali to je bio riperima originalni plan.NIGDE kroz 3 igre se ni ne hintuje da riperi ne mogu da iskljuche releje i da su proteani to trajno onemogucili svima
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2012, 0:02   #3585
Juraj
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2008.
Lokacija: Susjedna država
Poruke: 1.466
Zahvalnice: 515
Zahvaljeno 279 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
efil82 kaže: Pregled poruke
1) proteani su samo promenili signal koji keeperi primaju,nisu onemogucili ripere da kontrolishu Citadelu i releje,jesi li ti uopshte igrao kecZashto soveren napada citadelu na kraju ME1 nego da preuzme kontrolu nad njom otvori relej i posle bi naravno opet iskljuchili releje da paralishu galaksiju.
2) PA TO JE I POENTA-zashto nisu ako mogu?to je rupa u zapletu-mogu da pobede samo da iskljuche releje ali odaberu to da ne urade...jer je pisac tako hteo?
3) Nije jer ga je shepiqa dokrajchioali to je bio riperima originalni plan.NIGDE kroz 3 igre se ni ne hintuje da riperi ne mogu da iskljuche releje i da su proteani to trajno onemogucili svima
1)Napada je da bi pustio signal koji ih pušta. Signal da se ugase nikada nije pušten, makar to možda bila nečija namjera.
2.) Zašto bi osjekli vlastite snage. Manje od 50% njih je bilo na Zemlji, dio je se borio sa Turianima/Kroganima, dio sa Asarijima. Osjekli bi sami sebe.
3) Niti se ikada isključe
Juraj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2012, 0:09   #3586
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Juraj kaže: Pregled poruke
1)Napada je da bi pustio signal koji ih pušta. Signal da se ugase nikada nije pušten, makar to možda bila nečija namjera.
2.) Zašto bi osjekli vlastite snage. Manje od 50% njih je bilo na Zemlji, dio je se borio sa Turianima/Kroganima, dio sa Asarijima. Osjekli bi sami sebe.
3) Niti se ikada isključe
E bre choveche pravi si biodron
Ako kontrolishu citadelu,kontrolishu i releje,toliko je u igri ustanovljeno.To shto se zadnji put nije desilo ne menja chinjenicu da ti igra sama kaze da riperi preko citadele mogu da manipulishu relejima po zelji i da su tako uvek pre radili.Mogu njima da manipulishu kako zele-iskljuchuju i ukljuchuju kako zele,nije to samo off switch.Oni to totalno zanemare.Mogu shepiku i celu galaksiju da paralishu i da ne stignme do zemlje a oni nesmetano da koriste releje,i onda parche po parche istrebljuju ko i uvek pre.Ali to ne uchine bez ikakvog objashnjenja.To je chinjenica.
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2012, 0:15   #3587
Juraj
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2008.
Lokacija: Susjedna država
Poruke: 1.466
Zahvalnice: 515
Zahvaljeno 279 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
efil82 kaže: Pregled poruke
E bre choveche pravi si biodron
Ako kontrolishu citadelu,kontrolishu i releje,toliko je u igri ustanovljeno.To shto se zadnji put nije desilo ne menja chinjenicu da ti igra sama kaze da riperi preko citadele mogu da manipulishu relejima po zelji i da su tako uvek pre radili.Mogu njima da manipulishu kako zele-iskljuchuju i ukljuchuju kako zele,nije to samo off switch.Oni to totalno zanemare.Mogu shepiku i celu galaksiju da paralishu i da ne stignme do zemlje a oni nesmetano da koriste releje,i onda parche po parche istrebljuju ko i uvek pre.Ali to ne uchine bez ikakvog objashnjenja.To je chinjenica.
To su laži koje plasiraju BW neprijatelji

Zato jer su već udarili na malo širokoj fronti nego što mogu zagristi.
Juraj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2012, 0:34   #3588
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Juraj kaže: Pregled poruke
To su laži koje plasiraju BW neprijatelji

Zato jer su već udarili na malo širokoj fronti nego što mogu zagristi.
Nema veze gde se nalaze i koliko su"rashireni" ako mogu kad god zele da ukljuchuju/iskljuchuju releje.Sve sam ti vec reko nemash argumente da pobijesh da je to rupa u prichi.Daj sebi malo vremena da se utisak slegne...i biodrone indoktrinacija popusti na trenutak...a onda izaberi odgovarajutju paragon/renegade opciju
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2012, 0:43   #3589
Juraj
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2008.
Lokacija: Susjedna država
Poruke: 1.466
Zahvalnice: 515
Zahvaljeno 279 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
efil82 kaže: Pregled poruke
Nema veze gde se nalaze i koliko su"rashireni" ako mogu kad god zele da ukljuchuju/iskljuchuju releje.Sve sam ti vec reko nemash argumente da pobijesh da je to rupa u prichi.Daj sebi malo vremena da se utisak slegne...i biodrone indoktrinacija popusti na trenutak...a onda izaberi odgovarajutju paragon/renegade opciju
Never
Juraj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2012, 0:44   #3590
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
efil82 kaže: Pregled poruke
Daj sebi malo vremena da se utisak slegne...i biodrone indoktrinacija popusti na trenutak...a onda izaberi odgovarajutju paragon/renegade opciju
Odgovor ćeš dobiti u crvenim, plavim, ili zelenim slovima, u zavisnosti od njegovog izbora.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Vulee na korisnoj poruci:
Juraj (25.3.2012), LoshMeeBre (25.3.2012), Skenderevo (25.3.2012)
Stara 25.3.2012, 0:50   #3591
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Prosao sam skoro kroz sve igre, i prvi put cujem da su Riperi, u ranijim ratovima, uzimali kontrolu Citadele, da bi iskljucili releye. Mozi neki link, da ovo podtvrdi.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2012, 0:52   #3592
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Prosao sam skoro kroz sve igre, i prvi put cujem da su Riperi, u ranijim ratovima, uzimali kontrolu Citadele, da bi iskljucili releye. Mozi neki link, da ovo podtvrdi.
Takođe sam bio sumnjičav, dok ovde nisam naišao na sledeći citat:
Citat:
...The Citadel also gives them control of the relay network, cutting off star systems from each other and destroying communications.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2012, 0:56   #3593
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Prosao sam skoro kroz sve igre, i prvi put cujem da su Riperi, u ranijim ratovima, uzimali kontrolu Citadele, da bi iskljucili releye. Mozi neki link, da ovo podtvrdi.
Ochigledno nisi obratio paznju shta ti Vgil na Ilosu kaze
Pfff i svi vi ste mi kao neki fanovi a ne poznajete chak ni spostveni lore
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku efil82 na korisnoj poruci:
Asmodeus (25.3.2012), dragomix (25.3.2012), Skenderevo (25.3.2012)
Stara 25.3.2012, 1:00   #3594
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Secam se price o odsecanju sistema. Ali se nigde ne secam da je to bilo vezano za Mass Releye. uvek sam mislio da je u pitanju bilo oscedanje komunikacije, jer je centar Protean imperije bio unisten.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2012, 1:19   #3595
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Secam se price o odsecanju sistema. Ali se nigde ne secam da je to bilo vezano za Mass Releye. uvek sam mislio da je u pitanju bilo oscedanje komunikacije, jer je centar Protean imperije bio unisten.
objashnjenje


3:25

"The reapers seized control over the citadel and through it the mass relays..."
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku efil82 na korisnoj poruci:
Asmodeus (25.3.2012), player1 (25.3.2012), virtuoz pavle (25.3.2012)
Stara 25.3.2012, 3:54   #3596
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

@Efil82:
Svaka ti cast na istrajnosti! Muka mi je od ovih BW paladina koji su u stanju da ismevaju i vredjaju sagovornike koji argumentovano kritikuju novije BW igre, one koje su malo iznad proseka (DA 2 i ME3), a predstavljaju se kao nesto nesvakidasnje.
@Vulee:
I'm glad you left the dark side.

@Juraj i ostali BW paladini koji krvnicki branite BioWare-ove proizvode:

Shvatite da se ljudi ne bi toliko busali u grudi i dizali dzevu na netu, da ova igra nije podobijala najvise ocene, vise od keca, na svim komercijalnim sajtovima (na kojima se naravno ME3 na sve strane reklamira, iz svakog bannera iskace) i okarakterisana kao nesto izvanredno.
Gnev koji izaziva kod svih igraca sa dovoljnom dozom dobrog ukusa, koji ne pate od ADD-a i koriste mozak da isprate pricu, je sasvim opravdan, jer im trojka vredja inteligenciju (kao sto je upravo efil82 lepo objasnio)
To sto vas intelekt, da li zbog nedostatka paznje, fanbojizma ili cega vec, nije u stanju da isprati pricu i primeti rupe u istoj, to je vas problem...
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2012, 4:38   #3597
PDarko
Veteran
 
Član od: 11.7.2006.
Lokacija: /dev/random
Poruke: 1.011
Zahvalnice: 163
Zahvaljeno 182 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Raspravljate da li je neki tamo čovek sed jer ima par sedih dlaka, a ne vidite da je on u stvari ćelav.

Da li se možda sećate šta je Šepard radio do zadnjih pola sata trilogije? Da vas podsetim: pokušavao je da spreči ripere da unište sav inteligentan svet u galaksiji. A šta se desilo? Mas releji su uništeni (ili bar isklučeni) zajedno sa Citadelom i sva ona flota, sačinjena od svih mogućih rasa, je uništena (s obzirom da je najsavremeniji brod u galaksiji - Normandija - uništen, sigurno istu sudbinu dele i ostali brodovi). A svi oni svetovi su odsečeni jedni od drugih i vraćeni ko zna koliko u prošlost (tehnološki), a mnogi od njih osuđeni na propast usled nedostatka resursa u svojim sistemima.

Sad se zapitajte da li je Šepard uspeo da pobedi ripere?
PDarko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2012, 6:43   #3598
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Hue hue



Ovo me podseca na vi...



So true...


Poslednja ispravka: Morca (25.3.2012 u 6:50)
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Morca na korisnoj poruci:
Asmodeus (25.3.2012), LoshMeeBre (25.3.2012), pentraksil (25.3.2012), Spymaster (26.3.2012)
Stara 25.3.2012, 11:10   #3599
Juraj
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2008.
Lokacija: Susjedna država
Poruke: 1.466
Zahvalnice: 515
Zahvaljeno 279 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Asmodeus kaže: Pregled poruke
@Juraj i ostali BW paladini koji krvnicki branite BioWare-ove proizvode:

Shvatite da se ljudi ne bi toliko busali u grudi i dizali dzevu na netu, da ova igra nije podobijala najvise ocene, vise od keca, na svim komercijalnim sajtovima (na kojima se naravno ME3 na sve strane reklamira, iz svakog bannera iskace) i okarakterisana kao nesto izvanredno.
Gnev koji izaziva kod svih igraca sa dovoljnom dozom dobrog ukusa, koji ne pate od ADD-a i koriste mozak da isprate pricu, je sasvim opravdan, jer im trojka vredja inteligenciju (kao sto je upravo efil82 lepo objasnio)
To sto vas intelekt, da li zbog nedostatka paznje, fanbojizma ili cega vec, nije u stanju da isprati pricu i primeti rupe u istoj, to je vas problem...
Isto kao što ti ne moraš kupiti igru i igrati je ako ti se ne sviđa gorak kraj . Ups, pa i nisi je kupio da prigovaraš o kraju. JEdino što nije objašnjeno je WTF radi Normany tamo, no čemu služe DLCov?
Juraj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2012, 11:22   #3600
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Juraj kaže: Pregled poruke
Ups, pa i nisi je kupio da prigovaraš o kraju.
To ti kad napravis svoj forum uvedi to pravilo,ne izmisljaj gluposti ovde.
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
mass effect, multiplayer, rpg, srbija

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Mass Effect PC version WU TANG CLAN Role-Play 1545 2.7.2023 19:33
Problem sa Mass effect igrom Vestax Kvarovi 6 24.6.2009 14:00
Mass effect Bozidar Konzole 33 11.3.2009 21:26
HTPC (tih, ne greje se, moze da gura Mass Effect) Vladimiros Šta da kupim? 8 30.5.2008 19:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:36.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com