Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.10.2011, 0:33   #1
BugA
Član
 
Član od: 7.5.2008.
Lokacija: Bor, Srbija
Poruke: 58
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 14 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku BugA
Određen forumom Dual SIM, touch screen - Samsung C6712, ili...?

Pozdrav svima

Razmisljam se da pazarim neki jeftiniji dual SIM, touch screen mobilni, pa mi je za oko zapao Samsung C6712 Star II Duos. Gledajuci specifikaciju (dual SIM (stand-by), kapacitativni touch screen 240x400, 3.15 MP kamera, radio prijemnik, diktafon, microSD do 16 GB, USB, 3.5' ulaz za slusalice, Bluetooth, WiFi) cini mi se da je ovo najisplativije sto se moze naci za cenu od nekih 115 - 135 €. Da jos ima GPS i Android, bio bi savrsen ... samo bi onda bio ("malkice") skuplji

Ako sam dobro video, telefon je pusten u prodaju u maju ove godine, pa me zanima da li iko od vas ima nekih iskustava iz prve ruke? Druga stvar koja me interesuje je da li je za ove novce (do 150€) moguca neka bolja kupovina (da nije Kinez)? Prevashodno mi treba dual SIM telefon, a voleo bih da isprobam touch-screen. Ostalo sto sam u prethodnom pasusu u zagradi naveo za Samsung je (veliki) plus. Na GPS mogu da sacekam (osim ako ga ima i neki jeftiniji model), a Android me cisto zanima kao programera, da vidim koje su mogucnosti prilagodjavanja sopstvenim potrebama, a i da se malko oprobam u izradi aplikacija Mozda bih dao i do 200€ za telefon koji objedinjuje navedeno, ali nisam siguran da ne mogu da se strpim jos godinu-dve, tako da prednost za sada imaju jeftiniji modeli (do 135-150€).

Unapred zahvalan na komentarima i sugestijama, BugA
BugA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.10.2011, 19:57   #2
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Dual SIM, touch screen - Samsung C6712, ili...?

Odlican telefon, ima ga ortak. Za te novce moze jos samo neka kineska kopija, a ovo je ipak dosta bolje.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku toxic na korisnoj poruci:
BugA (29.10.2011)
Stara 29.10.2011, 14:15   #3
BugA
Član
 
Član od: 7.5.2008.
Lokacija: Bor, Srbija
Poruke: 58
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 14 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku BugA
Određen forumom Re: Dual SIM, touch screen - Samsung C6712, ili...?

Ajd molim te ako se setis, pitaj ga par stvari:
  1. Koliko mu u proseku traje baterija?
  2. Da li alarm radi i kada je telefon ugasen?
  3. Da li je moguce snimanje razgovora? (neko kaze jeste, neko nije, neko kaze da mora da se pritisne "lock" ili on/off dugme u toku razgovora da se dobije spisak opcija...)
  4. Da li je moguce namestiti da se poslate poruke automatski snimaju? (ili i dalje mora da se bira "Save and send" za svaku poruku pojedinacno, prilikom slanja... glupi Samsung :/ ...)
  5. Da li interna memorija od samo 30 MB pravi probleme?
  6. Sta mu se posebno svidja, a sta ga nervira kod telefona?
Hvala :)

Poslednja ispravka: BugA (30.10.2011 u 23:36) Razlog: dodato pitanje za memoriju :)
BugA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2011, 13:00   #4
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Dual SIM, touch screen - Samsung C6712, ili...?

Ne mogu u skorije vreme da ga pitam, ali nesto od toga mogu da odgovorim.
Baterija drzi dosta dugo, mada sve zavisi od toga za sta ga koristis. Za osnovne funkcije ce izdrzati i nedelju dana, medjutim, zasedni na WiFi i odeee... Alarm bi trebao da radi i kad je ugasen, nisam siguran, ali radi na starijem modelu, pa bi trebalo da radi i na ovom. Za razgovore ne znam, poruke se cuvaju. Memorija, pa dok imas karticu nece biti problem, s vremena na vreme ispraznis internet cash. Sta mu se svidja, a sta ne... pa to je to, ne moze bolje za te novce, pogotovo ne dual sim, ako ne zelis Kineza.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku toxic na korisnoj poruci:
BugA (31.10.2011)
Stara 31.10.2011, 15:54   #5
BugA
Član
 
Član od: 7.5.2008.
Lokacija: Bor, Srbija
Poruke: 58
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 14 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku BugA
Određen forumom Re: Dual SIM, touch screen - Samsung C6712, ili...?

Dobro, to je uglavnom ono sto me je zanimalo, hvala :)

Ne verujem da cu ga nesto forsirati (osim mozda u pocetku, dok vidim cega sve tu ima :), treba mi za poruke, dve kartice i razgovore, ponekad net. Baterija se cini ok, izgleda da prilicno traje u poredjenju sa drugim touch-screen telefonima. Ja imam neki stariji Samsung, i tu radi alarm kad je telefon iskljucen, ali video da neko negde napisao da ne radi pa da pitam, nego i ljudi svasta pisu...

Poruke - na J700 (taj sad imam) nije moglo da se namesti da se snimaju automatski pri slanju, nego si svaki put morao da biras "Options", pa "Send and save" (default akcija za ono veliko dugme je bila "Send only").

Memorija - citao sam da hoce da usporava i koci se, ili da odbija pokretanje necega uz poruku da je memorija puna i da se zatvore neke aplikacije da se memorija oslobodi. U svakom slucaju planiram karticu, samo sam i tu citao da neke stvari ne mogu da se nameste da idu na karticu (kao e-mail poruke, mada njih necu ni da skidam na telefon).

Ovo snimanje razgovora mi nije bitno, nego mi je zazvucalo interesantno i cisto me je zanimalo da li moze ili ne, obzirom da opet ima oprecnih komentara (kao da ljudi nemaju isti telefon... ili mozda namerno pod*ebavaju :).

Za koji dan bi trebalo da ga pazarim, pa cu kad stignem da dam neki svoj komentar iz prve ruke, mozda nekome zatreba u buducnosti.

Hvala jos jednom, valjda ce biti dobar :)
BugA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2011, 15:27   #6
Marko 0401
Veteran
 
Član od: 15.10.2006.
Lokacija: Nepoznata
Poruke: 1.109
Zahvalnice: 125
Zahvaljeno 77 puta na 69 poruka
Određen forumom Re: Dual SIM, touch screen - Samsung C6712, ili...?

Ajde javi odgovore na ova tvoja pitanja čim stigneš molim te, jer bi i meni trebao ovakav telefon (ako je prošao ova pitanja naravno).
Ne mogu da vjerujem da Samsung još muči muku sa tim propustima u svom softveru, ako je muči naravno. (nadam se da je to ispravljeno)

Ja sam negdje davno (prije 4-5 god) imao neki Samsung (slide model, solidnu je kameru imao), i prisjetih se svih frustracija koje sam imao
sa njim kada si postavio ova pitanja.
Sjećam se da je imao isti problem sa alarmom, da se ne uključuje kada je telefon isključen.
Sa porukama ista stvar, dok pošaljem poruku da poludiš.
Imao je još dooosta propusta, moj nije htio da pušta mp3 u pozadini (dok recimo pišeš poruku), već je morao da se flashuje novi softver da bi to moglo.
Ali je onda ispalo da ne mogu da se kopiraju kontakti iz telefona na karticu (moglo je samo obrnuto), tako da sam morao sve kontakte da zapisujem na papir!
Da poludiš...

E tada sam rekao nikada više Samsung, ali ovaj Dual bi mi valjao ukoliko su ove gluposti ispravljene.
Pa javi utiske čim stigneš...
Marko 0401 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2011, 21:40   #7
BugA
Član
 
Član od: 7.5.2008.
Lokacija: Bor, Srbija
Poruke: 58
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 14 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku BugA
Određen forumom Re: Dual SIM, touch screen - Samsung C6712, ili...?

OKet, da probam da sad ja pomognem iz uloge vlasnika :D Uzeo sam ga pre skoro nedelju dana, i evo nekih prvih iskustava...

Odmah da kazem da sam prilicno zadovoljan (da ne kazem bas odusevljen ;), jer sam dobio ono sto sam ocekivao, a za novac koji sam dao (120€ sa dve godine garancije) je to i vise nego dovoljno.

Baterija - nakon sto sam uzeo telefon (iz prodavnice), trajao mi je nekih 48 sati (nisam ga punio nakon kupovine) dok se nije ugasio. Bio je negde na tri/cetiri crte (od pet mogucih) kad sam ga uzeo, a jesam ga sve vreme svojski maltretirao :D Punio sam ga u cetvrtak uvece, napunio se za dva/tri/cetiri sata, sad sam vec i zaboravio. Nakon toga, skoro 48 sati je drzao punu bateriju, u noci izmedju subote i nedelje je opao za dve crte (do jutra sam koristio bluetooth i cackao razna podesavanja), a do nedelje uvece je pao za jos jednu crtu, i evo veceras je jos uvek tu, na dve crte - sto ce reci da baterija uz dosta koriscenja (dosta vise nego sto cu ga uobicajeno koristiti) traje vec cetvrti dan, a ima izgleda da potraje barem jos dan, dva. Podrazumeva se da sam pisao neke poruke i obavljao razgovore (nisam spavao na njemu, ali da se pricalo, jeste).

Alarm ima opciju kojom odredjujes da li ce se telefon ukljuciti kada je iskljucen, ili nece.

Snimanje razgovora, koliko sam ja video, nije moguce (dobijes meni pritiskom na "lock"/"on/off" taster u toku razgovora, ali snimanje razgovora nije opcija). Moguce da ja nisam uspeo jos to da nadjem, user manual nije bas najrecitiji.

Automatsko snimanje poslatih poruka - da, opciono (hvala Bogu :)). Po default-u je ukljuceno, ali mozes i da iskljucis.

Interna memorija - do sada nisam imao probleme, ali ja i nisam uzeo telefon da bi mi menjao laptop ili sta vec, uglavnom mi treba za poruke i telefoniranje, uz povremeni pregled interneta, poneku sliku, i slicno.

Ono sto mi se svidja:
(1) izgled telefona, dimenzije i osecaj u ruci (taman, ni robustan, ni mali, ni lagan ni tezak - po meni),
(2) korisnicki interfejs i logika pojedinih opcija (stvarno primecujem ooogroman napredak na ovom polju u odnosu na J700, izgleda da je nekome konacno doslo iz d u glavu :),
(3) lako menjanje "aktivne" kartice (tj. odabir one sa koje zelis da posaljes poruku ili da pozoves, a inace su obe aktivne za primanje poruka/poziva, s tim da kad na jednoj razgovaras druga je samo tada trenutno nedostupna, dok ne zavrsis razgovor - sto je dual-stand-by rezim). Na primer, iako ti stigne poruka na jedan broj (karticu), ti mozes odmah da odgovoris sa drugog broja (kartice), samo pritisnes taster za promenu kartice pre nego sto posaljes poruku
(4) trajanje baterije (mada imam telefon tek nedelju dana pa ovo tek treba potvrditi)...

Ono sto bi moglo biti bolje:
(1) nasao sam jedan sitni bug koji u malom prozorcetu za pregled notifikacija prikazuje da je poziv stigao na prvu karticu, dok otvaranjem konkretnog listinga poziva lepo stoji da je stigao na drugu karticu :P,
(2) ako vec citas poruku, i dobijes notifikaciju o novoj poruci, ne mozes tu novu poruku odmah otvoriti iz prozorceta za notifikacije jer dobijes obavestenje da aplikacija "Messages" vec radi, i moras prvo da je zatvoris - u prevodu da zatvoris tu poruku sto citas, pa da otvoris pristiglu :P Kao da nisu to mogli da odrade automatski...
(3) taster "Send" je odmah ispod tastera kojim regulises velicinu slova (mala, velika), pa je moguce greskom poslati poruku i kada to ne zelis. Potrebno je vremena privici se na touch-screen tastaturu, pa jos uvek promasujem slova :P Verujem da ce vremenom biti mnogo bolje.
(4) on-screen tasteri za Accept/Reject dolazeceg poziva su jedan ispod drugog, sto meni licno nije najprakticnije, bolje bi bilo da su levo i desno. Srecom, za ovu svrhu postoje i hardverski dugmici na telefonu (levo i desno od centralnog dugmeta), pa nije strasno.

Ima mnogo nekih detalja kojima sam odusevljen, kamerica je solidna (ipak nije u rangu 3.2 MP digitalnog aparata i nema blic), zvuk se lepo cuje (probao i sa nekim sh slusalicama i ja sam zadovoljan), boje na ekranu su super (osvetljenje ekrana je takodje odlicno, ja preferiram nesto slabije pa ga drzim na 2 od 7 :P ).

Sto se operativnog sistema tice, izgleda je u pitanju Bada, ili barem neka dopravljena verzija Bada OS-a (nigde u specifikacijama to ne pise, ali widget-i pisani za Bada-u rade i ovde, a i neki interfejs Bada-e koji sam video na modelu Wave 525 je isti kao ovaj na C6712, jos uvek nisam probao da li rade teme pravljene za Bada-u, ali postoji i poseban Samsung-ov Theme Creator kojim se mogu praviti teme i bas za ovaj model, ako te to zanima).

Sad sam probao, moze da se slusa muzika i da se pise poruka.

Sto se tice kopiranja kontakata na karticu to ne znam jer to odavno ne praktikujem, sve se izmesa, a i obicno nisu mogli da mi stanu svi kontakti iz telefona na karticu. Nemo` bre da pises na papir :D Imas programe Samsung PC Studio, Samsung NEW PC Studio i Kies (C6712 konkretno radi samo sa ovim poslednjim, Kies), pa povezes svoj stari telefon sa programom koji ga prepoznaje (ako treba probas sva tri), preko programa iskopiras kontakte na PC i snimis ih kao neki fajl (ima vise formata, svejedno je, moze recimo .npf), zatim otvoris Kies, spojis se sa C6712, otvoris ovaj snimljeni fajl i prebacis kontake u telefon. Cak i ako imas neku drugu marku telefona nije problem, skini odgovarajuci softver proizvodjaca, prebaci kontakte i snimi ih u neki standardizovani format (npr. .csv), pa ih zatim uvezi u Kies, pa u telefon. Prvi put izgleda malo komplikovano, ali kasnije je lako, a i mnogo je lakse da na kompjuteru lepo sredis kontakte, nego da to radis na telefonu... plus sto uvek imas kopiju, za svaki slucaj ;)

Eto, toliko ukratko :)) Sve u svemu, ja sam prilicno zadovoljan (da ga ne ureknem, pu, pu, pu), a ti ako te jos nesto zanima slobodno pitaj - znam kako je meni bilo pre kupovine, pa cu pomoci koliko mogu :)

p.s. U medjuvremenu sam ga jos cackao i pade mi baterija na jednu crtu. Ako nastavim, mozda ce morati i veceras na punjac :P Dobro, i cetiri dana jake upotrebe (ne bas non-stop, ali vise nego sto cu ga uobicajeno koristiti) je prilicno dobro, mislim, za touch-screen telefon. Mada kazu i da je potrebno par ciklusa punjenje/praznjenje da se baterija ustali, i da nakon toga drzi nesto duze. Ne znam, videcemo.
BugA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2012, 11:06   #8
tinica
Novi član
 
Član od: 5.5.2012.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Dual SIM, touch screen - Samsung C6712, ili...?

Citat:
BugA kaže: Pregled poruke
OKet, da probam da sad ja pomognem iz uloge vlasnika Uzeo sam ga pre skoro nedelju dana, i evo nekih prvih iskustava...

Odmah da kazem da sam prilicno zadovoljan (da ne kazem bas odusevljen , jer sam dobio ono sto sam ocekivao, a za novac koji sam dao (120€ sa dve godine garancije) je to i vise nego dovoljno.

Baterija - nakon sto sam uzeo telefon (iz prodavnice), trajao mi je nekih 48 sati (nisam ga punio nakon kupovine) dok se nije ugasio. Bio je negde na tri/cetiri crte (od pet mogucih) kad sam ga uzeo, a jesam ga sve vreme svojski maltretirao Punio sam ga u cetvrtak uvece, napunio se za dva/tri/cetiri sata, sad sam vec i zaboravio. Nakon toga, skoro 48 sati je drzao punu bateriju, u noci izmedju subote i nedelje je opao za dve crte (do jutra sam koristio bluetooth i cackao razna podesavanja), a do nedelje uvece je pao za jos jednu crtu, i evo veceras je jos uvek tu, na dve crte - sto ce reci da baterija uz dosta koriscenja (dosta vise nego sto cu ga uobicajeno koristiti) traje vec cetvrti dan, a ima izgleda da potraje barem jos dan, dva. Podrazumeva se da sam pisao neke poruke i obavljao razgovore (nisam spavao na njemu, ali da se pricalo, jeste).

Alarm ima opciju kojom odredjujes da li ce se telefon ukljuciti kada je iskljucen, ili nece.

Snimanje razgovora, koliko sam ja video, nije moguce (dobijes meni pritiskom na "lock"/"on/off" taster u toku razgovora, ali snimanje razgovora nije opcija). Moguce da ja nisam uspeo jos to da nadjem, user manual nije bas najrecitiji.

Automatsko snimanje poslatih poruka - da, opciono (hvala Bogu ). Po default-u je ukljuceno, ali mozes i da iskljucis.

Interna memorija - do sada nisam imao probleme, ali ja i nisam uzeo telefon da bi mi menjao laptop ili sta vec, uglavnom mi treba za poruke i telefoniranje, uz povremeni pregled interneta, poneku sliku, i slicno.

Ono sto mi se svidja:
(1) izgled telefona, dimenzije i osecaj u ruci (taman, ni robustan, ni mali, ni lagan ni tezak - po meni),
(2) korisnicki interfejs i logika pojedinih opcija (stvarno primecujem ooogroman napredak na ovom polju u odnosu na J700, izgleda da je nekome konacno doslo iz d u glavu ,
(3) lako menjanje "aktivne" kartice (tj. odabir one sa koje zelis da posaljes poruku ili da pozoves, a inace su obe aktivne za primanje poruka/poziva, s tim da kad na jednoj razgovaras druga je samo tada trenutno nedostupna, dok ne zavrsis razgovor - sto je dual-stand-by rezim). Na primer, iako ti stigne poruka na jedan broj (karticu), ti mozes odmah da odgovoris sa drugog broja (kartice), samo pritisnes taster za promenu kartice pre nego sto posaljes poruku
(4) trajanje baterije (mada imam telefon tek nedelju dana pa ovo tek treba potvrditi)...

Ono sto bi moglo biti bolje:
(1) nasao sam jedan sitni bug koji u malom prozorcetu za pregled notifikacija prikazuje da je poziv stigao na prvu karticu, dok otvaranjem konkretnog listinga poziva lepo stoji da je stigao na drugu karticu :P,
(2) ako vec citas poruku, i dobijes notifikaciju o novoj poruci, ne mozes tu novu poruku odmah otvoriti iz prozorceta za notifikacije jer dobijes obavestenje da aplikacija "Messages" vec radi, i moras prvo da je zatvoris - u prevodu da zatvoris tu poruku sto citas, pa da otvoris pristiglu :P Kao da nisu to mogli da odrade automatski...
(3) taster "Send" je odmah ispod tastera kojim regulises velicinu slova (mala, velika), pa je moguce greskom poslati poruku i kada to ne zelis. Potrebno je vremena privici se na touch-screen tastaturu, pa jos uvek promasujem slova :P Verujem da ce vremenom biti mnogo bolje.
(4) on-screen tasteri za Accept/Reject dolazeceg poziva su jedan ispod drugog, sto meni licno nije najprakticnije, bolje bi bilo da su levo i desno. Srecom, za ovu svrhu postoje i hardverski dugmici na telefonu (levo i desno od centralnog dugmeta), pa nije strasno.

Ima mnogo nekih detalja kojima sam odusevljen, kamerica je solidna (ipak nije u rangu 3.2 MP digitalnog aparata i nema blic), zvuk se lepo cuje (probao i sa nekim sh slusalicama i ja sam zadovoljan), boje na ekranu su super (osvetljenje ekrana je takodje odlicno, ja preferiram nesto slabije pa ga drzim na 2 od 7 :P ).

Sto se operativnog sistema tice, izgleda je u pitanju Bada, ili barem neka dopravljena verzija Bada OS-a (nigde u specifikacijama to ne pise, ali widget-i pisani za Bada-u rade i ovde, a i neki interfejs Bada-e koji sam video na modelu Wave 525 je isti kao ovaj na C6712, jos uvek nisam probao da li rade teme pravljene za Bada-u, ali postoji i poseban Samsung-ov Theme Creator kojim se mogu praviti teme i bas za ovaj model, ako te to zanima).

Sad sam probao, moze da se slusa muzika i da se pise poruka.

Sto se tice kopiranja kontakata na karticu to ne znam jer to odavno ne praktikujem, sve se izmesa, a i obicno nisu mogli da mi stanu svi kontakti iz telefona na karticu. Nemo` bre da pises na papir Imas programe Samsung PC Studio, Samsung NEW PC Studio i Kies (C6712 konkretno radi samo sa ovim poslednjim, Kies), pa povezes svoj stari telefon sa programom koji ga prepoznaje (ako treba probas sva tri), preko programa iskopiras kontakte na PC i snimis ih kao neki fajl (ima vise formata, svejedno je, moze recimo .npf), zatim otvoris Kies, spojis se sa C6712, otvoris ovaj snimljeni fajl i prebacis kontake u telefon. Cak i ako imas neku drugu marku telefona nije problem, skini odgovarajuci softver proizvodjaca, prebaci kontakte i snimi ih u neki standardizovani format (npr. .csv), pa ih zatim uvezi u Kies, pa u telefon. Prvi put izgleda malo komplikovano, ali kasnije je lako, a i mnogo je lakse da na kompjuteru lepo sredis kontakte, nego da to radis na telefonu... plus sto uvek imas kopiju, za svaki slucaj

Eto, toliko ukratko ) Sve u svemu, ja sam prilicno zadovoljan (da ga ne ureknem, pu, pu, pu), a ti ako te jos nesto zanima slobodno pitaj - znam kako je meni bilo pre kupovine, pa cu pomoci koliko mogu

p.s. U medjuvremenu sam ga jos cackao i pade mi baterija na jednu crtu. Ako nastavim, mozda ce morati i veceras na punjac :P Dobro, i cetiri dana jake upotrebe (ne bas non-stop, ali vise nego sto cu ga uobicajeno koristiti) je prilicno dobro, mislim, za touch-screen telefon. Mada kazu i da je potrebno par ciklusa punjenje/praznjenje da se baterija ustali, i da nakon toga drzi nesto duze. Ne znam, videcemo.
interesuje me da li si na 1 kartici nedostupan kad na 2.pricas i kolika je to mana ako jeste?????????
tinica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2012, 20:08   #9
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: Dual SIM, touch screen - Samsung C6712, ili...?

Citat:
tinica kaže: Pregled poruke
interesuje me da li si na 1 kartici nedostupan kad na 2.pricas i kolika je to mana ako jeste?????????
Sve i da jesi dostupana,kako ces se javiti?U svakom slucaju moras da prekines prvu vezu.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2012, 21:19   #10
tinica
Novi član
 
Član od: 5.5.2012.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Dual SIM, touch screen - Samsung C6712, ili...?

pa prekinula bih 1.poziv, tj.odlucila koji je poziv primaran.. bas glupo da kad pricam, nedostupna sam na oba broja.. jel to sa svim dual telefonima tako ili samo sa ovim modelom?
tinica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2012, 21:27   #11
tinica
Novi član
 
Član od: 5.5.2012.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Dual SIM, touch screen - Samsung C6712, ili...?

Citat:
zajchik kaže: Pregled poruke
Sve i da jesi dostupana,kako ces se javiti?U svakom slucaju moras da prekines prvu vezu.
pa prekinula bih, naravno, tj. odredila koji je poziv prioritetniji,,,
jel to MANA svakog dual fona ili samo ovog modela?
tinica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2012, 16:19   #12
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: Dual SIM, touch screen - Samsung C6712, ili...?

Pa uvek postoji mogucnost poziva na cekanju. Kako kad na fiksni zovu,pa prebacis vezu.
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.5.2012, 14:03   #13
tinica
Novi član
 
Član od: 5.5.2012.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Dual SIM, touch screen - Samsung C6712, ili...?

Citat:
flamingos kaže: Pregled poruke
Pa uvek postoji mogucnost poziva na cekanju. Kako kad na fiksni zovu,pa prebacis vezu.
jos ovo pitnje. gde da podesim tj.kako poziv na cekanje, kupila sam fon
tinica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.5.2012, 17:02   #14
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom

Mislim da ovo sa dve kartice ne funkcionise na taj način,kao kod linije 1 i linije 2 na istom broju.Naprosto na drugoj kartici si nedostupna dok razgovaraš na prvoj.



Sent using TT
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
c6712, dual sim, samsung, touchscreen

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[Mobilni telefon] Samsung Galaxy S II (i9100) Deusdies Opisi, recenzije i testovi 19 23.4.2012 14:07
Ubuntu login screen problem dule.j Slobodni softver 9 8.10.2008 0:00
notebook samsung r60(windows vista home premium) problem sa blue screen errorom bobahajduk Kvarovi 4 11.11.2007 13:55
Samsung najavio Phase-Charge RAM Kostarum Rex Persia Osnovne komponente 0 11.9.2006 20:59


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com