Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Operativni sistemi

Operativni sistemi Windows, Mac OS, DOS...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.1.2006, 2:05   #1
harmon
Član
 
Član od: 17.1.2006.
Poruke: 44
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom mp3 player vs. Windows

Ne znam koliko je naredna recenica bitna za moj problem, ali… Posle prckanja po registry bazi prestao je da radi zvuk na mom kompu, tako da sam morao da uradim repair Windowsa i ponovo instaliram drajvere za zvuk. A, evo i problema. Imam MSI mp3 player koji se prijavljuje na sistem kao prenosni disk (nisu mu potrebni MSI drajveri). Kada sam ga ubacio u USB, Windows ga je lepo prepoznao, instalirao drajvere i prijavio da je spreman za upotrebu. Medjutim, u Windows Exploreru (My Computer) mp3 player se nije video (treba da dobije svoje slovo). Total Commander ga takodje nije video. Usao sam u Disk Management i video da tamo postoji drajv pod imenom MSI ali da mu nije dodeljeno slovo. Posto sam to ja rucno ucinio (dodelio sam mu prvo sledece slovo - J), mogao sam da mu pristupim samo ako u disk managementu kliknem desni klik na njega i open ili iz Total Commandera, Win Explorer ga i dalje nije video. Ako izvadim player iz USB-a i ponovo ga ubacim javlja se isti problem sa tim sto sad ne mogu da mu dodelim J vec je prvo naredno slovo K. Ako restartujem komp problem krece iz pocetka. Uzeo sam od sestre njen fotoaparat Fuji A210 koji se takodje prijavljuje na sistem kao prenosni disk ali situacija je bila ista kao i sa mojim mp3 player-om. Ima li neko pametan da mi pomogne posto ja ne znam sta jos mogu da uradim. Hvala unapred.
harmon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
WIN Vista yoker86 Operativni sistemi 51 12.11.2006 13:49
dvd+divx player, pitanja sasha vukelic ŠDK - Foto i audio/video 3 27.1.2006 18:59
VP6 player Plasaw Video/TV softver 7 24.12.2005 17:08
windows media player puding Video/TV softver 13 21.12.2005 15:01
windows Vista theme pack Master Neo Modovi 1 6.12.2005 20:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:54.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com