Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.10.2015, 12:45   #341
SHMEKER
Član
 
Član od: 23.9.2014.
Poruke: 202
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 22 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

My player mod, napisah gore al nisi video, a odgvori mi na ovo u vezi treninga ako znas
SHMEKER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2015, 15:32   #342
Pedja_82
Član
 
Član od: 13.11.2010.
Poruke: 130
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 11 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Ima li neke najave da ce skoro neki patch sto bi malo ispeglalo igru?Ovo sa komentatorom mi i ne smeta previse,ali me izludelo kada mi je igra kresovala ne pocetku produzetka,jer je bilo nereseno,a cetvrtinu igram po 8 minuta i onda sav trud padne u vodu.

Послато са GT-N7100 уз помоћ Тапатока
Pedja_82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2015, 16:03   #343
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Ovde treba jedan poveci pec, isto kao prosle godine. Za tako nesto njima treba 3-4 meseca. Mozda i vise.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sakiboj na korisnoj poruci:
Salee (21.10.2015)
Stara 22.10.2015, 16:25   #344
poeta
Član
 
Član od: 6.9.2015.
Poruke: 181
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 13 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

nakon što sam video kako su kreirali bobija izgubio sam želju za ovom igrom.

a kako je urađen teodosić? ako može slika.
da li je moguće trejdovati te igrače iz evrope u nba?

da li u igri postoje stojaković i divac? kao što ih ima u 2k13 u legendarnoj postavi kingsa.
poeta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.10.2015, 18:42   #345
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
SHMEKER kaže: Pregled poruke
My player mod, napisah gore al nisi video, a odgvori mi na ovo u vezi treninga ako znas
Pa i napisao sam, kada se napuni do kraja ona "zelena linija" dobijaš stalni atribut, a onaj privremeni boost traje par utakmica. Iskreno, taj trening je čisto gubljenje vremena, jer kupovinom "ATTRIBUTE UPGRADES" dobijaš isto to bez maltretiranja. Osim ako ti je zanimljivo da "treniraš" da bi se brže "apgrejdovao".

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
Ovde treba jedan poveci pec, isto kao prosle godine. Za tako nesto njima treba 3-4 meseca. Mozda i vise.
Pa, sad, nije baš 3-4 meseca, ali tu negde. Evo, juče sam na NLSC čitao Leftosa da testiraju novi pač, koji je, uzgred, već izašao za PS4 i XBOX1, ali još nije izašao za PC, jer PC verzija ima mnogo više problema. Na konzolama, naprimer, nema "gubljenja" komentatora.

Citat:
poeta kaže: Pregled poruke
nakon što sam video kako su kreirali bobija izgubio sam želju za ovom igrom.
Da, i ja sam izgubio želju da igram igru kad sam video kako je Bobi urađen.

Citat:
poeta kaže: Pregled poruke
a kako je urađen teodosić? ako može slika.
da li je moguće trejdovati te igrače iz evrope u nba?
Postoji "roster editor" u kojem možaš da napraviš timove kakve hoćeš.

Citat:
poeta kaže: Pregled poruke
da li u igri postoje stojaković i divac? kao što ih ima u 2k13 u legendarnoj postavi kingsa.
Ne postoje Kingsi iz tog perioda u igri. Kao i ranije, Kris Veber je taj koji "koči" licenciranje tog tima, baš kao što je do sada Latrel Sprivel sprečavao pojavu Minesote i Njujorka iz vremena kada je igrao u njima ili Čarls Barkli timove u kojima je igrao.

I ako ti je najbitnije kako izugledaju Marjanović i Teodosić zaobiđi ovu igru u širokom luku. Jer kad budeš video da nema Partizana, a tek kako izgledaju igrači Zvezde u igri, i to prošlogodišnja ekipa, a ne ova sadašnja, ima da ti se smuči skroz...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
poeta (22.10.2015)
Stara 22.10.2015, 19:14   #346
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Cisti genericki likovi Bobi i cela Evroliga jbg. Mozda i Bobija srede nekim buducim rosterom ali Evroligu sumnjam.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.10.2015, 22:52   #347
SHMEKER
Član
 
Član od: 23.9.2014.
Poruke: 202
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 22 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Ja bih imao jos jedno pitanje, u opcijama gde se namesta tezina e pa ispod toga postoji da se menja kod suta i slobodnih bacanja da li cu user taming ili real player % koliko je teze/lakse igrati sa real player % i sta znaci to tacno ?
SHMEKER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.10.2015, 8:01   #348
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

- User Timing znači da pogodak zavisi od toga koliko dugo držiš taster za šut. U EDIT PLAYER postoji mogućnost podešavanja slow/normal/quick izbačaja, pa i tu možeš da namestiš brzinu koja ti odgovara. Ali ne zaboravi da svaki igrač ima različitu brzinu šuta, bez obzira na podešavanja i da baš moraš da se navikneš na pojedine igrače. Naprimer, igram MY LEAGUE sa Oklahomom i Durantu i Vestbruku je brzina izbačaja na NORMAL, ali Durant ima mnogo brži šut, pa taster moram da držim skoro duplo kraće nego kad šutiram sa Vestbrukom. Takođe imam i Oladipa u timu i njemu sam, kao i u 2K15, namestio da mu tehnika šuta bude kao kod Tajrika Evansa. Ne znam zašto, ali Oladipo sa Evansovim šutem mi toliko "leži" da sa njim retko mašim. Ali na Duranta nikako da se naviknem, umesto da mi on bude najubojitiji igrač, Vestbruk i Oladipo su mi glavni strelci.
- Real Player % je upravo ono što i ime kaže. Potpuno je nebitno koliko dugo držiš taster za šut igra koristi statistiku igrača, pa ako mu je prosek šuta oko 40%, očekuj da će svaki drugi-treći šut biti koš, osim ukoliko, naravno, nije dobra odbrana na igraču ili je nemoguća situacija za koš. Jednom sam to probao u 2K15 i nije mi se svidelo zato što sam mašio neke neomašive šuteve.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
SHMEKER (23.10.2015)
Stara 25.10.2015, 11:08   #349
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Poželeo sam da probam da igram MY LEAGUE sa nekim drugim timom i izaberem Kingse. Zaista sam se oduševio koliko je drugačiji osećaj kada igraš sa drugim timom, jer sam do sada igrao samo sa Oklahomom. Kazns je zver u reketu, Gej ekstra atleta, Kolison brz, mada mali... štaviše, iznenadio sam se koliko relativno lako sam dobio prvu utakmicu protiv Klipersa. Druga utakmica protiv slabih Lejkersa i tada počinje...
Osam napada Lejkersa, dva se završavaju sa laganom šetnjom Brajanta pored mojih nepomičnih igrača, šest su šutevi iz reketa, svi do jednog koš uz dodatno slobodno bacanje. Da dodam da sam od mojih osam napada uspeo da šutnem (omašim) dva polaganja, dva puta mi lopta ispada pri najmanjem dodiru sa protivničkim igračem, a četiri puta mi seku dodavanja prelazeći par metara u stotinci. Vidim da nije u redu i sledi Alt+F4. Krenem ponovo i opet slično, nema šanse da dodam nekome ako je na manje od dva metra od protivničkog igrača, dok moji u odbrani šetaju ako ovce, dok se igrači Lejkersa lagano ušetavaju u reket i pune. I opet prekinem, odgledam jednu seriju da se smirim i krenem treći put. E, taj put nije isto, uspevam nešto da napravim, ali u odbrani...Hibert i Bas pune bez trunke problema. Hibert uđe pod reket, okružen je sa dva-tri moja igrača, lagano mu bace loptu koja mojim igračima prolazi pored nosa, ali da neko digne ruku 20 centimetara od sebe i preseče dodavanmje - e to nema šanse. Da ne ponavljam kako retko maše i koliko puta je bilo faula uz dodatno. Na kraju se prebacim na zonsku odbranu, a kako to izgleda, može da se vidi na skrinovima. Zonska odbrana, a pod košem i blizu reketa ni žive duše, ai ako su tu, ne pomeraju se sa mesta. Hibert je ovakvih situacija imao 4-5 u šest napada. Naravno, usledi Alt+F4...
Na kraju pustim da CPU igra sam protiv sebe, da vidim u čemu grešim, ali izuzev toga što u odbrani svi idu kako treba (ja još uvek povremeno ispadam zbog gejmpada) i dalje su užasno statični, i dalje se igrači Lejkersa šetkaju kroz odbranu, a LANE PASSovi na par santimetara od igrača Kingsa samo pršte. Ne postoji presečeno dodavanje ni kad lopta ide pravo u glavu igrača Sakramenta.
Na kraju sam uzeo i da simuliram utakmicu, ono SIMULATE WITH SIMCAST. Pet puta sam uradio simulaciju i svih pet puta pobedili Lejkersi. Neverovatno. Ovako nešto "zadrto" nisam video nikada do sada u NBA 2K igrama, jednostavno, nema šanse da dobiješ utakmicu. I to ajde da je od San Antonia, Hjustona, Oklahome, pa i da razumem, ali protiv raspalih Lejkersa...
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	01.jpg
Viđeno:	65 puta
Veličina:	108,1 KB
ID:	53161   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	02.jpg
Viđeno:	65 puta
Veličina:	105,6 KB
ID:	53162   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	03.jpg
Viđeno:	60 puta
Veličina:	105,9 KB
ID:	53163  
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2015, 11:12   #350
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Stoka, ja sam i prestao da igram. Boli ih tuki za pc igrace i vazno im je da salju ovo na mejl.

https://www.2kgames.com/newsletter/nba2k16/index.html
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2015, 19:21   #351
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Razumem te. I ja bih prestao da me išta drugo bar približno privlači. Odigrao sam tek 5% MGSV:PP, prešao tek jednu ipo misiju SC Blacklist, a opet ih veoma retko pokrenem.
Zaista, neke utakmice me užasavaju šta radi AI. Evo malopre sam prekinuo protiv Hjustona jer ne mogu da verujem šta vidim. Jednostavno, NEMOGUĆE je dodati saigraču ako je protivnički na manje od dva metra. BUKVALNO. Neverovatno je kojom brzinom iskaču i seku dodavanja. Posle takve situacije uključim ponovljeni snimak i tačno vidim kako pritisnem taster, moj igrač nije ni započeo animaciju dodavanja, ali protivnički već juriša ka putanji kuda će lopta da prođe. Vrhunac mi je bio kad počnem pikenrol, Kazns sam pod košem, Hauard mi prati Kolisona, ali kako taknem taster za dodavanje, tako se Hauard u desetinci sekunde odvoji par metara i već skače da preseče loptu koja je još uvek u rukama mog igrača. Strašno!
A da ne pominjem da mojim saigračima kao da je zabranjeno da pipnu loptu koja im zuji pored glave...
Razumem da se desi to u svakom trećem-četvrtom napadu, ali bukvalno 7-8 napada zaredom ne mogu da odigram nikakvu kombinaciju, nijedan napad ne funkcioniše, jer konstantno seku neke APSOLUTNO NEDOSTIŽNE lopte, a na drugoj strani kao da igram sa zarobljenicima vezanih ruku i tu se puni kao od šale. I onda Alt+F4, smirivanje, pa jopet nanovo....
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2015, 20:53   #352
Ohanzee
Član
 
Član od: 23.8.2010.
Lokacija: Tamni vilajeti oko NS...
Poruke: 91
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 50 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Malo ce biti duzi post pa izvinite na tome.
Ista stvar i kod mene. Igram MY LEAGUE. Uzeo sam Bulse. Pet minuta cetvrtina. All-star nivo. Pre par minuta krenem da odigram tekmu sa Thunderima. I pre samog pocetka vec me hvata jeza. Prethodnih pet-sest partija sam dobio ali realno ni jedna se ne moze okarakterisati kao lako dobijena. Znaci sve ide na misice. Elem, krece partija i prva cetvrtina a u njoj odmah sija ova epska igra svom silinom svojih raspalih programera. Od mojih prvih pet napada CETIRI se zavrsavaju sa presecenom loptom. Isto kao kod Nasty-ja, i pre nego sto moj lik krene da doda loptu neki od protivnickih igraca vodjen providjenjem kakvim kao ispaljen iz topa skace i sece loptu. Posle toga kontra, moji se vracaju u odbranu orno kao radnik posle godisnjeg na posao i to je to. Debeo minus. Dalje sve ide svojom mirisljavom kolotecinom. Ja masim zakucavanja, polaganja, otvorene suteve, ma sve... Sa druge strane Durant pogadja preko trojice mojih igraca, Westbrook tri napada daje neke kerefeke koseve plus dodatno bacanje. I da, u svakoj do sada odigranoj utakmici moj igrac dobija 3 sekunde def u reketu. U SVAKOJ. Poluvreme. Deset izgubljenih lopti, milion mojih faulova. Ni jedan za mene. Epilog. Ja primio 42 poena. U prethodnih pet sest odigranih toliko sam prosecno dobijao za celu utakmicu. Alt plus ef cetiri. Cao zdravo. Kad hocu neko da me ,kh,kh , u mozak onda odem kod devojke.
Ovde ne da treba zakrpa neka, nego treba zakrpetina plus zvanicno, pisano izvinjenje svih ljudi koji su radili igru. Cudno mi je bilo odsustvo agresivne reklamne kampanje iz proslih godina kada su i pecarose sa Rajne dovodili da se nasladjuju i nama dziberima govore kako je ovo najbolja simulacija kosarke ikada. Sada vidim zasto. Znali su dobro sta uvaljuju masi. Da, UVALJUJU.
Ne kazem, ima stvari koji su poboljsane milion puta, ali za svaku dobru stvar koju su napravili oni su preneli jednu losu iz proslih izdanja i gratis dodali jos jednu. Neka nam se nadje, zlu ne trebalo. Komentatori mi u svakoj utakmici pucaju, ali to i nije greda posto i ionako recikliraju vecinu stvari. Igrica secka i krza za medalju. O (po)kretanju u odbrani, tacnije odsutvu istog sam vec pisao. Plus AI mojih igraca u odbrani je zadivljuci, malo malo pa vidis nekog od njih kako se nevezano za fabulu radnje seta po autu. A kada igra odluci da si gotov i da je vreme da izgubis- gotov si, dzaba se trudis, menjas taktike, igrace... Kraj, uz gomilu psovki ispljuvanih ka monitoru. Igraci se sudaraju i lepe kao dva kera u teranju. Nemogucnost igranja na tastaturi. Listi nikada kraja... A oni mudro cute...
Ohanzee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2015, 21:10   #353
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Ja igram nekad 10 minuta a nekad 11, zavisi kako kad. Uzeo sparse i all star nivo i vidim pobedjujem sve redom i promenim na superstar i prva utakmica sa pelikansima na mom terenu. Vodim ja ceo mec, na kraju trece cetvrtine sigurno sam imao preko 20 razlike i onda na scenu stupa Kemba Walker, em sto je dobio neki ludi boost na brzini al trojke ne masi sa 10 metara. Covek nista nije promasio, ja polaganje nisam mogao da pogodim, Bobi masi zakucavanje. Ja izgubih mec i to preko 10 razlike, ne znam dal sam ubacio 15-ak poena u zadnjoj cetvrtini dok su me ovi napunili i fg% im je bio oko 70% a moj 25 ili 30. Ukradene lopte necu ni da pominjem, ja oko 4-5 oni 15-20. I ja od tada alt+f4 i ne igram vise.

I zamisli drskosti da salju mejlove kako ih ign i neki placeni sajtovi ocenili sa 9 ili 10 ili 5. Mozda sve to radi ali za konzole. Za pc je krsina neopevana.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2015, 21:41   #354
Ohanzee
Član
 
Član od: 23.8.2010.
Lokacija: Tamni vilajeti oko NS...
Poruke: 91
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 50 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

@Sakiboj

To je taj rad.
I u ranijim izdanjima je bilo tih nebuloza u dobroj meri o cemu je, uzgred receno, Nasty vec i pisao i zbog cega su ga i napadali zestoko ako se dobro secam. Ali nije bilo kao sada. Taj komp AI(kido) na koktelu narkotika se desavao jednom u deset utakmica, sada maltane takvu situaciju imam u svakoj. Komp sece sve, sve daje i moguce i nemoguce, a moji kao da su juce odradili prvi trening u zivotu. Ako se na to jos doda i nemogucnost igranja krstene odbrane... E to je vec game breaking za mene.
I uz sve to ta njihova drskost da se prave da je sve pet i da opusteno salju mejlove u kojima se pozivaju na bajne&sjajne recenzije svetionika istine PC sveta- IGN, PC gamer i slicnih izbljuvaka. Ultimativni ismeti.
Ohanzee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2015, 21:00   #355
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
Ohanzee kaže: Pregled poruke
Taj komp AI(kido) na koktelu narkotika se desavao jednom u deset utakmica, sada maltane takvu situaciju imam u svakoj. Komp sece sve, sve daje i moguce i nemoguce, a moji kao da su juce odradili prvi trening u zivotu. Ako se na to jos doda i nemogucnost igranja krstene odbrane... E to je vec game breaking za mene.
Evo, ja 2K16 igram tako što svaku utakmicu "save & quit" na poluvremenu, prvenstveno zato što se jako sporo navikavam na gejmpad, pa mi je igranje često živo mučenje. A verujem da bi 2K15 sada kidao na superstar nivou, ali ovde gde je kretanje "sve i svja" žestoko se mučim, pogotovo u odbrani zato što ako igrača kojeg čuvaš ostaviš nasamo pola sekunde, eto njemu lopte u rukama i laganog koša.
Danas odigrah sa Hjustonom, bilo nerešeno do treće četvrtine, Hjuston imao u prvoj četvrtini 22, u drugoj 19 u trećoj 18, a onda u četvrtoj 36. Ja u 4/4 jedva deset (6 iz slobodnjaka). Da ne opisujem koliko sam popižđeo. Krenem opet od poluvremena i u trećoj Hjuston poče da trpa. Tada počeh da menjam odbrane gotovo na svaki drugi napad i, začudo, potpuno se pogubiše, te sam ih lagano stigao, ali, na kraju, izgubih jer je Harden par puta ostao sam na trojci i, normalno, nije mašio. Naravno, namešteno je bilo da igrač koji ga čuva bude TIGHT, da igra presing na njemu i da se udvaja kad god primi loptu, što, naravno, ne funkcioniše nikada.
Sledeća utakmica protiv Golden Stejta i tu sam očekivao da će me oprati, te sam krenuo opušteno. Začudo, promašiše podosta šuteva, te na poluvremenu sam vodio 8 razlike. Na kraju treće bilo 12 za mene. Očekivao sam da će u četvrtoj početi da sipaju, ali namerno zaigrah zonu, dva njihova napada, pa dva napada HALF COURT TRAP, dva napada FULL COURT PRESS i lagano ih opeglah sa dvadesetak razlike sa kilavim Kingsima.
Zaista može relativno lako da se pobedi, ali je potrebna zaista preterana koncentracija i smirenost, kao da ZAISTA igraš pravu utakmicu, a ne opuštajuću video igru. I to na PRO nivou, Ne smem ni da pomislim kako je na "težim" nivoima, kada igra vara još gore.
Ali kada AI "odluči" da izgubiš, to radi na najgori, najiritantniji i najgluplji mogući način...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2015, 19:45   #356
Simwor
Član
 
Član od: 21.8.2010.
Poruke: 81
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Jel stvarno toliko tesko potrefiti tajming kod sutiranja od kada ima ovaj sutometar? Uzeo sam igraca koji ima A za trojke, i na treningu sutno jedno sto puta za tri. Nijednom mi nije tajming bio perfektan. Sve tu nesto blizu. A i procenat ubacenih trojki je bio mizeran. Isto tako i kad igram meceve. Dal ja to ne znam lepo da sutiram ili je samo igrica suntava ?
Simwor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2015, 22:23   #357
Salee
Novi član
 
Član od: 21.10.2015.
Poruke: 1
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Imam problem, ne mogu da namestim kontrole, probao sam na ovom džojstiku i nece piše mi "buttons cannot be left blank for any of the controllers"

Onda sam pokušao i sa ovim drugim džojstikom sa palicama i opet mi piše isto, čak mi ostane jedno polje prazno kada nameštam sa palicama.

Da li zna neko zbog čega mi ostaje prazno mesto i ako imam džojstik sa palicama ? To mi se nije dešavalo sa NBA 2k15. I da li ima neki patch da se to ispravi??
Unapred hvala
Salee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2015, 22:27   #358
tref
Veteran
 
Član od: 5.8.2013.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.159
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 368 puta na 275 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Na ovom drugom dzojistiku, zadnja dva polja, oznaci pritiskom analognih palica. Tako sam ja podesio, kad sve ispunim, ostanu prazna dva polja, onda sam njih popunio pritiskom analognih palica. Probaj i ja sam se mucio.
tref je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2015, 8:36   #359
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
Simwor kaže: Pregled poruke
Jel stvarno toliko tesko potrefiti tajming kod sutiranja od kada ima ovaj sutometar? Uzeo sam igraca koji ima A za trojke, i na treningu sutno jedno sto puta za tri. Nijednom mi nije tajming bio perfektan. Sve tu nesto blizu. A i procenat ubacenih trojki je bio mizeran. Isto tako i kad igram meceve. Dal ja to ne znam lepo da sutiram ili je samo igrica suntava ?
Pusti taj "šutometar", odavno je već rečeno da neće ni na "zelenom" biti siguran pogodak. Bolje gledaj kakvu mehaniku šuta (izbačaj) ima određeni igrač, pa se tako vežbaj. Ja na Duranta nikako da se naviknem, čovek ima neki meni nedokučiv šut, ali kad Oladipu namestim da mu šut bude kao Tajrika Evansa, e tada retko mašim. I slobodnjake sam mašio gledajući u taj "šutometar" i tek kad sam prestao da gledam u njega i navikavao se na pokrete igrača počeo sam bolje da pogađam.

Citat:
Salee kaže: Pregled poruke
Onda sam pokušao i sa ovim drugim džojstikom sa palicama i opet mi piše isto, čak mi ostane jedno polje prazno kada nameštam sa palicama.
Isti ovaj sam i ja kupio i lomio se jedno pola sata dok nisam provalio da mogu i pečurkice da se pritisnu. I mora da bude uključeno crveno na ovom srednjem "sijajućem" dugmetu da bi proradilo.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2015, 12:17   #360
SHMEKER
Član
 
Član od: 23.9.2014.
Poruke: 202
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 22 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Meni se nikad nije desilo da ako pogodim perfect promasim koji god to igrac bio, samo mi nije jasno koliku ocenu treba igrac da ima za 3P da bi tajming bio perfect.
SHMEKER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:02.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com