Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.1.2006, 7:33   #101
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: OGame!!! Pridruzite nam se!!!

Citat:
bruno kaže:
master037 je zasluzan za logo, i meni se svidja
kad ti prodje modus odsustva, poslacu ti nesto ress., inace danas smo svim clanovima ispod 100 poena slali resurse da ih malo poguramo.
Dovoljno da si srbin-srpkinja, svejedno gde zivis, samo u kandidaturi napisi nacionalnost i primljen(a) si.
Pozdrav
rinasek

Znam, video sam da ste slali, na ovim drugim uni mi ide sve bolje i bolje, pocinjem da se uigravam!
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.1.2006, 7:36   #102
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: OGame!!! Pridruzite nam se!!!

The attacker has lost a total of 13.760.000 Units.
The defender has lost a total of 81.924.000 Units.
At these space coordinates now float 19.013.400 Metal and 9.480.600 Crystal.
The chance for a moon to arise from the debris is 20 %.
-------------------------------------
Ovo naravno nisam ja
nemam ja ni cetvrtinu toga LOL[/QUOTE]

Znam ja, ja sam bio napadnut od tog tipa, pokupio mi je tri dana resursa
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.1.2006, 8:09   #103
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: OGame!!! Pridruzite nam se!!!

E zanima me naprimer ja krenem da gradim onaj silos (u dalekoj futuri) za projektile cija izgradnja traje 16h i stignem ja do deset ili sta vec i pukne mi veza a posle moram ponovo??? Pa taman da se ubijem!

I sta znaci kapacitet skladista 100k??? Jer ovo "k" treba da predstavlja hiljadu???
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.1.2006, 9:04   #104
suzie
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Poruke: 43
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku suzie
Određen forumom Re: OGame!!! Pridruzite nam se!!!

Citat:
NikolaS kaže:
E zanima me naprimer ja krenem da gradim onaj silos (u dalekoj futuri) za projektile cija izgradnja traje 16h i stignem ja do deset ili sta vec i pukne mi veza a posle moram ponovo??? Pa taman da se ubijem!

I sta znaci kapacitet skladista 100k??? Jer ovo "k" treba da predstavlja hiljadu???
Ja bi rekla da ce da se nastavi gradnja. Jel ti i kad pustis da se gradi nesto i ugasis komp ono nastavlja. Real Time Strategy je to
Evo na primer ja gradim Nanite Factory cija izgradnja traje 2 dana 6h 32m 43s i kad ugasim komp ono nastavlja gradnju. Tako da bi isto tako trebalo da bude kad ti pukne veza.

Da, 100k je 100 000
suzie je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.1.2006, 9:20   #105
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: OGame!!! Pridruzite nam se!!!

Citat:
suzie kaže:
Ja bi rekla da ce da se nastavi gradnja. Jel ti i kad pustis da se gradi nesto i ugasis komp ono nastavlja. Real Time Strategy je to
Evo na primer ja gradim Nanite Factory cija izgradnja traje 2 dana 6h 32m 43s i kad ugasim komp ono nastavlja gradnju. Tako da bi isto tako trebalo da bude kad ti pukne veza.

Da, 100k je 100 000
Mogu da shvatim u prvom talasu onih 43s pa i nekako 32min ali kada vidim sate u kombinaciji sa danima, e tu vec pocinje da me boli glava!
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.1.2006, 10:17   #106
suzie
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Poruke: 43
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku suzie
Određen forumom Re: OGame!!! Pridruzite nam se!!!

Citat:
NikolaS kaže:
Mogu da shvatim u prvom talasu onih 43s pa i nekako 32min ali kada vidim sate u kombinaciji sa danima, e tu vec pocinje da me boli glava!
Znas kako, kad dodjes do toga da ti se nesto gradi tako dugo imaces ti drugog posla pa ces da zaboravis na to, veruj mi
Jos ako igras na vise universuma, nece ni da ti smeta sto se tamo negde gradi nesto 16h

Evo i ja sam se prijavila tamo kod vas. Samo da me prime u savez
suzie je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.1.2006, 11:39   #107
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: OGame!!! Pridruzite nam se!!!

Citat:
suzie kaže:
Znas kako, kad dodjes do toga da ti se nesto gradi tako dugo imaces ti drugog posla pa ces da zaboravis na to, veruj mi
Jos ako igras na vise universuma, nece ni da ti smeta sto se tamo negde gradi nesto 16h

Evo i ja sam se prijavila tamo kod vas. Samo da me prime u savez
E ja sam u mirovanju do sutra ujutru, na uni 3! A na uni 2 sam aktivan i imam cak 3 boda
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.1.2006, 12:41   #108
suzie
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Poruke: 43
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku suzie
Određen forumom Re: OGame!!! Pridruzite nam se!!!

Citat:
NikolaS kaže:
E ja sam u mirovanju do sutra ujutru, na uni 3! A na uni 2 sam aktivan i imam cak 3 boda
Yeah, primili me
suzie je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.1.2006, 13:10   #109
master037
Član
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 38
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Arrow Re: OGame!!! Pridruzite nam se!!!

Evo i ovde da kazem

DOBRODOSLA SUZIE

Inace, u glavni savez SU 27 ulaze 27 najboljih iz saveza, ostali idu u SU 27 wing
Nije nam toliko cilj da jedan igrac iz saveza ima 5000 poena, a vecina ostalih da ima do 100 poena, vec je cilj da se svi relativno jednako razvijamo i da budemo jednako jaki.
Sto se tice trajanja gradnje, koliko sam ja primetio gradnja fabrike robota na vise levele i gradnja fabrike nanita (u dalekoj buducnosti) trebalo bi da skracuje vreme izgradnje za 50%, tako da u startu tih 16chasova lako se pretvori kao kod mene trenutno na 2h i 40min. Sa gradnjom kolonija resursi se jos brze skupljaju ili raidom na inaktivne igrace tako da cifre od nekoliko desetina hiljada ress vrlo brzo tj. preko noci postaju stvarnost.
Inace ja igram jedino u Uni 3.
master037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.1.2006, 14:52   #110
suzie
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Poruke: 43
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku suzie
Određen forumom Re: OGame!!! Pridruzite nam se!!!

Hvala hvala

Tacno je, sto je veci level fabrike robotera brze gradi brodove, odbranu i tako dalje. Za brze istrazivanje dize se Istrazivacki Centar (dok ja nadjem srpski naziv za sve to )
suzie je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.1.2006, 17:52   #111
Gyle
Član
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 204
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: OGame!!! Pridruzite nam se!!!

Nezgodno je sto su vecina igraca na uni 3 priblizno iste snage (osim onih sto su varali na pocetku pa sad imaju po 2000 i vise bodova ispred ostalih) pa za sada nema puno farmi makar blizu mene.
Gyle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.1.2006, 22:23   #112
master037
Član
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 38
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Arrow Re: OGame!!! Pridruzite nam se!!!

Pa ako ubedis dve osobe koje imaju oko 500 poena da sve resurse koje proizvedu da salju tebi, vrlo je velika verovatnoca da ces za manje od nedelju dana da naguras nekoliko hiljada poena, ali to je phushing ili kako su ga oni vec nazvali, odnosno guranje igraca da bude jaci od svih i to nije dozvoljeno. tj. ako se primeti da jedan igrac daje mnooogo resursa za kratko vreme, a ne dobija nikakvu vidljivu satisfakciju igrac se banuje.. procitajte pravila na forumu ogame.ba.
Druga bitna stvar je da sve na pocetku ide dooosta sporo, ali posle prve planete, lako se kolonizuje druga, pa treca pa cetvrta i tako to, sto kada se razviju na nivo da od svake mozes da pokupis barem hiljadu metala, 800 kristala i oko 200 deuterijuma za otprilike 6 kolonija, to znaci da svakog sata dobijas 6000 metala + 4800 kristala + 1200 deuterijuma, tako da u toku noci (8 sati prosecno) imas 48000 metala + 38400 kristala + 9600 deuterijuma, a to vec nije zanemarljivo kolicina ress koja moze prilicno da ti poveca broj poena preko noci.
bitno je da napomenem da je lakse razvijati se u savezu nego van njega iz dva razloga: uvek mozes da se obratis nekome za ress a da ti ovaj da bez nadoknade ili bar u normalnijem odnosu nego sto je 3:2:1 i drugo kada si u savezu, teze se odlucuju da te napadnu iz razloga da ne bi zaratili sa celim savezom, a jacina saveza se bas ne vidi na prvi pogled.
master037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.1.2006, 22:33   #113
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: OGame!!! Pridruzite nam se!!!

E a ako naprimer srusimo neku zgradu sa odredjenog levela jer ona pada na nizi level ili je nema uopste? Cisto me zanima, ako zatreba ubuduce!

I do kog levela idu zgrade?
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.1.2006, 23:49   #114
Romero
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 42
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: OGame!!! Pridruzite nam se!!!

Citat:
Gyle kaže:
Nezgodno je sto su vecina igraca na uni 3 priblizno iste snage (osim onih sto su varali na pocetku pa sad imaju po 2000 i vise bodova ispred ostalih) pa za sada nema puno farmi makar blizu mene.
Paaaa...ne mora baš da znači da su varali...
Romero je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2006, 1:03   #115
Gyle
Član
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 204
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: OGame!!! Pridruzite nam se!!!

Mora da znaci posto sam se ja prijavio na uni 3 1 dan posle otvaranja i za 5 dana covek je vec imao preko 800 bodova sto je jako tesko uraditi posteno.
Nije to preko pushinga vec igra na vise accounta sa drugih provajdera pa mu je drugaciji ip tako da je to jedna vrsta "postenog" varanja.Nekoliko njih su to i priznali pa im je obrisan account.
Gyle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2006, 1:19   #116
suzie
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Poruke: 43
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku suzie
Određen forumom Re: OGame!!! Pridruzite nam se!!!

Citat:
NikolaS kaže:
E a ako naprimer srusimo neku zgradu sa odredjenog levela jer ona pada na nizi level ili je nema uopste? Cisto me zanima, ako zatreba ubuduce!

I do kog levela idu zgrade?
Zgrada pada na nizi level. Korisna stvar kad dobijes neku planetu sa samo 60 polja, pa je brzo popunis. Ma da ja oma unistim planetu i trazim drugu

E do kojeg levela zgrade idu jos ne znam. Ja sam stigla do level 22 metala i level 24 solarne elektrane. Dalje jos nisam isla jer sam gradila nanite i ostala cuda
suzie je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2006, 1:27   #117
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: OGame!!! Pridruzite nam se!!!

Citat:
suzie kaže:
Zgrada pada na nizi level. Korisna stvar kad dobijes neku planetu sa samo 60 polja, pa je brzo popunis. Ma da ja oma unistim planetu i trazim drugu

E do kojeg levela zgrade idu jos ne znam. Ja sam stigla do level 22 metala i level 24 solarne elektrane. Dalje jos nisam isla jer sam gradila nanite i ostala cuda
Uuu, bice veselo. Ujutru oko 8 se prikljucujem na uni 3!
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2006, 1:49   #118
Gyle
Član
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 204
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: OGame!!! Pridruzite nam se!!!

Suzie i nicolas koji vam je nick da vam posaljem po transporter resursa? (mozda i vise ako bude bilo )
Gyle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2006, 1:56   #119
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: OGame!!! Pridruzite nam se!!!

Citat:
Gyle kaže:
Suzie i nicolas koji vam je nick da vam posaljem po transporter resursa? (mozda i vise ako bude bilo )
Meni je JohnyNS ! Ali na odsustvu sam do ujutru (slucajno sam aktivirao a nisam znao da ne moze da se deaktivira)! Koji je tebi nick? Ja sam i na uni 2 i sakupio sam 10 bodova za nepuna 2 dana
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2006, 2:01   #120
Gyle
Član
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 204
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: OGame!!! Pridruzite nam se!!!

Meni je Gyle (logichno ) igram samo na uni 3 posto je uni 2 pretrpan i vec dosta razvijen pa mi je bolje ovde.
Poslacu ti resurse sutra cim se aktiviras posto imam 5 planeta pa se resuri dosta brzo skupljaju a ja nemam dovoljno za neke stvari a za neke previse pa bolje da dam nekom nego da me napadnu zbog toga (mada tesko da ce da probaju da izvedu to zbog prilicno jake odbrane na 2 najjace planete)
Gyle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
MMO tipa OGame Schnak3 Mrežne igre 2 19.12.2008 20:40
Ogame help! Rakic90 Mrežne igre 17 12.4.2008 22:20
Srbi u OGame. SirDuck Cvet kompjutera 17 27.6.2007 22:06
OGame Oblivion Zanimljive Web lokacije 4 28.12.2005 20:59


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:04.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com