Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > I na kraju... > otpaTci
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

otpaTci Ovde se s vremena na vreme sklanjaju teme koje su zaključane/sklonjene/zastarele itd. Moguće je čitanje, ali ne i slanje komentara i odgovora. Važi za ceo forum.

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.2.2013, 13:27   #1
Kobilic
Član
 
Član od: 21.7.2010.
Poruke: 299
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Određen forumom Facebook problem

Imam veliki problem sa facebook nalogom. Naime, ne znam kako da podesim da mi objave na zidu vide PUBLIC, tj. svi, i oni koji mi nisu prijatelji, i zeleo bih da znam zasto je to tako? U pitanju je to da nemam uopste opciju za tako nesto, i mogao li bih da znam zasto je to tako i kako to mogu da ispravim? Znaci imam opcije prijatelji prijatelja, prijatelji, samo ja, rucno, a kod rucno isto ne mogu podesiti za sve, samo za specificne ljude, ali ni tu ne mogu ukucati ime onog kog zelim da vidi, a nije moj prijatelj, ni prijatelj mog prijatelja. E sad, resenje sam pronasao u opcijama dole, a to su bliski prijatelji, poznanici, pa stranica skole, i oblast iz koje sam.

A ja sam postavio prvo da mi vide poznanici, pa da mi vide iz jedne skole (osobe koje nemam u prijateljima), pa osobe iz oblasti, ali isto tako ne prijatelji. I voleo bih da mi kazete ovde da li je onda moguce da mi objave na zidu vide te osobe iz tih oblasti, iz te skole, i da mi definisete sta znaci da mogu videti poznanici, ponovo moras biti prijatelj sa nekom osobom da bi ga smatrao poznanikom, jel da? Ja sam mislio da je to osoba koja mi je ikada tokom aktivnosti mog profila bila moj prijatelj...

Molio bih vas da sto pre odgovorite, ako je ikako moguce. Unapred hvala i zaista bih vam iskreno i do neba bio zahvalan na pomoci ukoliko bi je ovde dobio. Ovo mi je zaista vazno.
Kobilic je offline  
Stara 12.2.2013, 14:11   #2
Mihajlot
Član
 
Član od: 1.5.2012.
Poruke: 101
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 14 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Facebook problem

Jbg,citam ja ovo ne mogu ja tu skontati sta je sta
Mihajlot je offline  
Stara 12.2.2013, 21:03   #3
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Facebook problem

Citat:
Za sve probleme vezane za Facebook nije potrebno da odmah otvorite novu temu, pretražite prvo Help Centar i Help panel tog sajta, jer je najveća verovatnoća da ćete upravo tamo i naći rešenje
Prijavi problem podršci Facebook-a.
Iris je offline  
Stara 12.2.2013, 22:11   #4
Kobilic
Član
 
Član od: 21.7.2010.
Poruke: 299
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Facebook problem

Prijavio vec, davno, od njih nema vajde. Dosao sam na forum kako bih pronasao resenje jer ovde ima mnogih koji znaju dosta. Molim da mi se ne zatvara tema.

I molim za odgovore. Hitno su mi potrebni.
Kobilic je offline  
Stara 13.2.2013, 11:15   #5
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Facebook problem

Da, znamo, ti na forum i dolaziš samo kad su ti potrebni odgovori...
Iris je offline  
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Facebook problem - kako vratiti stari izgled? Aleksandar1987 Internet tehnologije 19 20.6.2012 9:24
Facebook problem - Incorrect Email Super Mario otpaTci 1 6.12.2011 17:23
Facebook problem Hakinen92 otpaTci 6 26.11.2011 14:22
Problem sa zvukom - da li je do hardware-a ili nesto drugo? FiresnakE Kvarovi 6 5.3.2010 12:08


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:51.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com