Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.1.2006, 5:57   #1
Ilic Marko
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 158
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ilic Marko
Određen forumom Na preklop,bez antene,spoljni ekran,VGA upotrebljiva kamera,mp3 150-160EUR???

Pomoc!
Za 10-ak dana planiram devojci za rodjendan da kupim telefon za 150-160Eura(toliko mogu da izdvojim)
Ona za to zna i naglasila je: Na preklop bez antene(zenski telefon),sa upotrebljivom VGA kamerom ,sa spoljnim ekranom, video, i obavezno Mp3 jer ne podnosi polifone(kaze da je to za nju pistanje koje joj ide na zivce-a i meni je bitno da ima mp3 jer ona polifone utisa, samo na vibration pa ne cuje kad je zovem)
Razmisljao sam, trazio i bacio oko na Samsung X660 (145-155eura)Na preklop je i bez antene-pravi zenski tel. Ima 65000 boja,spoljni ekran, upotrebljivu VGA kameru(0.3Mpix - pravi solidne slike danju i pri dobrom osvetljenju), ima video i Mp3. Mislim da ima nedovoljno memorije, ali cu mp3 svesti na refren neke njene omiljene pesme i 64kbps - obradicu u SoundForgeu..
Razmisljao sam i o Siemens CL75 , ali jedina prednost mu je sto ima 262000 boja, a kosta 40+ evra vise,i mislim da nema MP3 samo midi i SMAF pa sam od njega odustao, a i deluje mi nekako smesan, neznam hoce li joj se svideti...
Ima li neko bolji predlog???
Bitno je da je na preklop,bez antene, sa spoljnim ekranom,Mp3, upotrebljiva VGA kamera, bar 0.3mpix
Molim za pomoc svakog ko se razume u telefone- jer ja se bas i ne razmem nesto posebno, a da predlog ne predje 160-180evra.
Pozdrav!
Ilic Marko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2006, 13:08   #2
Sale2322
Član
 
Član od: 2.1.2006.
Lokacija: Uzice
Poruke: 152
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Sale2322
Određen forumom Re: Na preklop,bez antene,spoljni ekran,VGA upotrebljiva kamera,mp3 150-160EUR???

Ovako: Obrati paznju na LG U8180 koji kosta negde oko 125 evra i ispunjava sve tvoje zahteve. Ima cak 30 MB memorije sto je dovoljno za10-ak pesama MP3. Drugi predlog je Sony Ericsson Z520i. Super je telefon ali ima manje memorije (16MB). MOgao bi i da pogledas neki Samsung koji ima dobru kameru, ali za te pare tesko je naci Samsung koji podrzava MP3.

Ako mozes da izdvojis 160 evra bez razmisljanja uzmi LG U8360. Pravi zenski telefon sa kamerom 1.3 MP, memorijom 30 MB (prosiriva), odlicnim ekranom i na preklop je. Taj LG je zakon (bre)!!!
Sale2322 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2006, 13:19   #3
ivica_83
Član
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Lazarevac
Poruke: 66
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Na preklop,bez antene,spoljni ekran,VGA upotrebljiva kamera,mp3 150-160EUR???

http://www.mobilnisvet.com
www.gsmarena.com
Ja takodje planiram kupovinu mobilnog telefona i mislim da trenutno nema smisla kupiti telefon koji nema kameru minimum 1 Mpx,bluetooth,mogucnost prosirivanja memorije karticama i funkciju MP3 plejera.
Tvoja devojka verovatno ima neki stariji model i ukoliko joj ne kupis neki sa ovim funkcijama onda bolje nek zadrzi jos taj koji ima,dok malo ne padnu cene.
Idealan zenski tel. sa dobrim funkcijama je Samsung E530,koji kosta negde oko 240 evra.Razmisli i o modelu SonyErikson Z800i koji ima funkcije kao mnogo skuplji modeli,sem sto mu je kamera 1.23 Mpx,ali i to je dovoljno.Podrzava mem. kartice 64 mb,koju dobijas uz tel,bluetooth,2 ekrana,jedan 262 000,drugi 65 000 boja,baterija 900 mah,pomenuta kamera,i po meni fenomenalan izgled,a kosta oko 225 eura.
Ovo su samo moji predlozi,ti konsultuj pomenute sajtove gde imas detaljne preglede.Ili uzajmi negde jos 100 eura...
ivica_83 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2006, 15:02   #4
Magneto
Starosedelac
 
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 2.226
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 123 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Na preklop,bez antene,spoljni ekran,VGA upotrebljiva kamera,mp3 150-160EUR???

Vrlo eksplicitni zahtevi, a izuzetno malo takvih modela telefona.

Motorola V360 - Prvi telefon koji potpuno ispunjava tražene tehničko/estetske zahteve i košta oko 170 do 180 evra. Telefon na preklop, sa internom antenom, prelepim 18-bit ekranom od 262 prikazanih hiljade boja. Nešto je lošije kamere, od 0.3 mpx pravi pristojne fotografije u rezoluciji do 640x480 i ima mogućnost video zapisa. Podrška za mp3 melodije je takođe prisutna i može smeštati na memorijske kartice koje se ubacuju u telefon, pošto je interna memorija svega 5MB. Ostale funkcije su manje-više standardne, treba naglasiti da model poseduje i bluetooth komunikaciju. Izgled je sasvim primeren ženskoj osobi.

Bilo koji od navedenih LG telefona ćeš teško naći u prodaji, a pored toga imaju eksternu antenu. Ako ti je mnogo da izdvojiš novac za pomenutu motorolu, odluči se za X660 koji je elegantan i po meri za žensku osobu, samo što se neće naslušati puno refrena na onih 8MB memorije. Doduše, pesme je uvek moguće kompresovati na manji bit-rate, no, o tom potom.
Magneto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2006, 16:34   #5
VeNoM
Član
 
Član od: 16.12.2005.
Lokacija: BGD
Poruke: 370
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 23 puta na 13 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku VeNoM
Određen forumom Re: Na preklop,bez antene,spoljni ekran,VGA upotrebljiva kamera,mp3 150-160EUR???

moj predlog je lg
dosta je dobar ima ok kameru i mp3...i manu ...veoratno će ti se svideti pa ga nećeš pokloniti
e sada on je malo veći.
isto tako slažem se u vezi motorole ona je pravi pogodak
mada ako se malo sačeka za 7280/ili7270ne znam kako se tačno zove/ to bi bila moja preporuka!
VeNoM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2006, 21:57   #6
Ilic Marko
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 158
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ilic Marko
Određen forumom Re: Na preklop,bez antene,spoljni ekran,VGA upotrebljiva kamera,mp3 150-160EUR???

Citat:
Sale2322 kaže:
Ovako: Obrati paznju na LG U8180 koji kosta negde oko 125 evra i ispunjava sve tvoje zahteve. Ima cak 30 MB memorije sto je dovoljno za10-ak pesama MP3. Drugi predlog je Sony Ericsson Z520i. Super je telefon ali ima manje memorije (16MB). MOgao bi i da pogledas neki Samsung koji ima dobru kameru, ali za te pare tesko je naci Samsung koji podrzava MP3.

Ako mozes da izdvojis 160 evra bez razmisljanja uzmi LG U8360. Pravi zenski telefon sa kamerom 1.3 MP, memorijom 30 MB (prosiriva), odlicnim ekranom i na preklop je. Taj LG je zakon (bre)!!!
Sale to cenim! Ja licno posedujem LG U8180 i prezadovoljan sam sa njime, 262000+65000, upotrebljiva kamera,VIDEO,Mp3, solidna memorija,koristim g-thing i ubacio sam strava java igrice, i xilisoft 3GP koristim, ma telefon je strava, narocito za malo para koliko kosta. I ona je odusevljena mojim telefonom, samo smatra da je pravi muski. Poklonio bih joj njega da hoce. Ja sam ga uzeo polovnog(starog par meseci sa 6 sati razgovora) za 80 evra(neki lik mi dugovao neke pare, i ja mu malo doplatio...
Ali ona hoce sa takvim ili slicnim( ne mnogo losijim) funkcijama ali BEZ ANTENE - obavezno - sto je stvarno tesko naci za budzet kojim raspolazem...
Mozda se odlucim za motorolu v360(nasao sam jeza 155-165evra) ili ovaj samsung videcemo ,ali moj LG je tata za ove telefone, ali IMA ANTENU, a ona hoce iskljucivo bez antene(zenska posla)-trenutno ima Siemens mc60( onaj sto se delio uz 064 post-paid broj)
Ako ima jos neko neki predlog molim pomoc!
Pozdrav!
Ilic Marko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2006, 19:12   #7
Marko069
Starosedelac
 
Član od: 21.12.2005.
Poruke: 1.223
Zahvalnice: 187
Zahvaljeno 110 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Na preklop,bez antene,spoljni ekran,VGA upotrebljiva kamera,mp3 150-160EUR???

Mnogo ti je zahtjevna djevojka
Marko069 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:53.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com